Click to go back

Takmičenje:
Tim: Sortiraj po:
Uzrasna kat.:

Spisak prijavljenih takmičara
Rb.TimImePrezimePolDat. rođ.Uzr. kat.Kategorija
1.BIH - Ljubija-PrijedorAndrejTimaracM29.09.2014Pioniri A (10-11)-30
2.BIH - Ljubija-PrijedorNjegošJeličićM27.07.2013Pioniri A (10-11)+57
3.BIH - Ljubija-PrijedorNedzlaMusićŽ26.10.2012Kadet A-29
4.BIH - Ljubija-PrijedorBožidarPilipovićM07.01.2011Kadet A-45
5.BIH - Ljubija-PrijedorMarkoGnjatićM15.04.2010Kadet A-49
6.BIH - Ljubija-PrijedorMilošStojanovićM10.02.2011Kadet A-49
7.BIH - Ljubija-PrijedorSofijaVukotićŽ31.10.2012Kadet A-47
8.BIH - Ljubija-PrijedorSofijaVukotićŽ31.10.2012Kadet A-47
9.BIH - Ljubija-PrijedorAna-MiaVeselinovićŽ30.12.2008Junior A-59
10.BIH - Ljubija-PrijedorNatašaIlićŽ22.09.2009Junior A-59
11.BIH - Ljubija-PrijedorMilošJeličićM18.02.2005Senior A-87
12.BUL - CHO ELITE TAEKWONDO NYC-RAZLOGAntonAltaninM03.11.2015Pioniri A (8-9)-27
13.BUL - CHO ELITE TAEKWONDO NYC-RAZLOGElenaSlavkovaŽ23.03.2016Pioniri A (8-9)-29
14.BUL - CHO ELITE TAEKWONDO NYC-RAZLOGBorislavaUrukovaŽ18.07.2013Pioniri B (10-11)-33
15.BUL - CHO ELITE TAEKWONDO NYC-RAZLOGMartinGeorgievM11.03.2014Pioniri B (10-11)-33
16.BUL - CHO ELITE TAEKWONDO NYC-RAZLOGOgnyanShopovM12.12.2014Pioniri B (10-11)-33
17.BUL - CHO ELITE TAEKWONDO NYC-RAZLOGGeorgiPopovM12.11.2012Kadet A-37
18.BUL - CHO ELITE TAEKWONDO NYC-RAZLOGAlexChilevM11.03.2010Kadet A-53
19.BUL - CHO ELITE TAEKWONDO NYC-RAZLOGVladimirBobulM30.03.2010Kadet A+65
20.BUL - CHO ELITE TAEKWONDO NYC-RAZLOGAli Govedarov M17.02.2012Kadet B-33
21.BUL - CHO ELITE TAEKWONDO NYC-RAZLOGAliEndyakov M14.03.2012Kadet B-37
22.BUL - CHO ELITE TAEKWONDO NYC-RAZLOGNikolaShopovM14.09.2010Kadet B-49
23.BUL - NERONEliza LazarovaŽ05.07.2017Pioniri B (6-7)-25
24.BUL - NERONYoanGerchevM22.03.2016Pioniri A (8-9)-23
25.BUL - NERONBorisGioshkovM05.02.2015Pioniri A (8-9)-27
26.BUL - NERONKaterina KlecharovaŽ20.04.2015Pioniri A (8-9)-31
27.BUL - NERONAdrian KirchevM05.11.2015Pioniri B (8-9)-25
28.BUL - NERONPreslav StoianovM08.03.2016Pioniri B (8-9)-25
29.BUL - NERONAleksandarSerafimovM23.09.2015Pioniri B (8-9)-36
30.BUL - NERONNikol PetrovaŽ05.03.2013Pioniri A (10-11)-30
31.BUL - NERONSavaLorerM21.04.2013Pioniri A (10-11)-30
32.BUL - NERONBorisKlecharovM05.05.2013Pioniri A (10-11)-33
33.BUL - NERONDanchoPetkovM02.05.2014Pioniri A (10-11)-33
34.BUL - NERONMariaAngelovaŽ07.04.2014Pioniri A (10-11)-36
35.BUL - NERONGerganaMitkovaŽ07.05.2014Pioniri B (10-11)-30
36.BUL - NERONKatrinGioshkovaŽ03.10.2014Pioniri B (10-11)-36
37.BUL - NERONIvailoPetrovM25.04.2012Kadet A-33
38.BUL - NERONVladislavKrastevM01.10.2012Kadet A-37
39.BUL - NERONValentinLazarovM31.10.2012Kadet A-41
40.BUL - NERONKlaraPekovaŽ05.03.2012Kadet A-41
41.BUL - NERONBorisGerchevM08.02.2012Kadet A-49
42.BUL - NERONPlatonLorerM04.05.2010Kadet A-49
43.BUL - NERONMateaNatevaŽ01.07.2010Kadet A-51
44.BUL - NERONBorislavaPetkovaŽ20.10.2010Kadet B-47
45.BUL - NERONKristian IvanovM06.10.2010Kadet B-61
46.BUL - PohionIvanNachevM07.03.2008Junior A-63
47.BUL - PohionAlexandraZaharievaŽ20.10.2006Senior A-62
48.GRE - A s Olimpion RomiAggelos-KonstantinosFotiadisM06.08.2011Kadet A-57
49.GRE - A s Olimpion RomiPanagiotisGrinosM23.08.2010Kadet A-57
50.GRE - A s Olimpion RomiGeorgiaKantrevaŽ18.10.2003Senior A-49
51.GRE - A s Olimpion RomiPanagiotisTsiolasM04.07.2003Senior A-58
52.GRE - A s Olimpion RomiAggelos EmmanuilDretakisM19.07.2003Senior A-68
53.GRE - A.C. Taekwondo VarisAggelos MichailLygnosM05.12.2014Pioniri A (10-11)-30
54.GRE - A.C. Taekwondo VarisNikolaosChelmisM02.01.2013Pioniri A (10-11)-36
55.GRE - A.C. Taekwondo VarisZoiProtonotariouŽ13.01.2013Pioniri A (10-11)-40
56.GRE - A.C. Taekwondo VarisAndrianaStouraiti Ž03.01.2013Pioniri A (10-11)-52
57.GRE - A.C. Taekwondo VarisAnna MyrtoLygnouŽ20.01.2012Kadet A-44
58.GRE - A.C. Taekwondo VarisDimitraKolokouriŽ01.01.2012Kadet A-44
59.GRE - A.C. Taekwondo VarisPavlosCheiladakisM03.01.2010Kadet A-49
60.GRE - A.C. Taekwondo VarisSofiaProtonotariouŽ20.05.2010Kadet A-47
61.GRE - A.C. Taekwondo VarisMichailChristoforidisM02.02.2011Kadet A-57
62.GRE - A.C. Taekwondo VarisSotiriaChalkioti Ž04.02.2010Kadet A-55
63.GRE - A.C. Taekwondo VarisPelagiaStouraitiŽ20.06.2010Kadet A+59
64.GRE - A.C. Taekwondo VarisEleftherios IoannisTsoutsikasM06.08.2009Junior A-45
65.GRE - A.C. Taekwondo VarisRoza TheofaniaTsoutsikaŽ06.08.2009Junior A-44
66.GRE - a.c.parmenionAnastasisLoukosM06.06.2013Pioniri A (10-11)-40
67.GRE - a.c.parmenionNikolaosMaltzisM15.09.2013Pioniri A (10-11)-40
68.GRE - a.c.parmenionXristosTsantilasM29.09.2013Pioniri A (10-11)-44
69.GRE - a.c.parmenionEvangelosKrinisM06.11.2010Kadet A-37
70.GRE - a.s DYNAMI KORUDALLOYMariaAvgerinouŽ05.08.2009Junior A-55
71.GRE - a.s DYNAMI KORUDALLOYMariaKioskeroglouŽ11.05.2006Senior A-53
72.GRE - AC KYPARISSIA AggelosAlexopoulosM08.10.2016Pioniri B (8-9)-25
73.GRE - AC KYPARISSIA LeylaCjokejaŽ30.06.2016Pioniri B (8-9)-27
74.GRE - AC KYPARISSIA FoteiniSperdouliŽ17.03.2016Pioniri B (8-9)-31
75.GRE - AC KYPARISSIA RajnaBahjaŽ08.05.2016Pioniri B (8-9)-33
76.GRE - AC KYPARISSIA AntoniosFoteinosM20.12.2016Pioniri B (8-9)-36
77.GRE - AC KYPARISSIA Aggeliki MariaChinariŽ21.07.2015Pioniri B (8-9)-39
78.GRE - AC KYPARISSIA Georgios SpyridonKarakasidisM13.08.2016Pioniri B (8-9)-39
79.GRE - AC KYPARISSIA AndreasAlexopoulosM28.09.2013Pioniri A (10-11)-44
80.GRE - AC KYPARISSIA AndrianaKotsopoulouŽ17.10.2014Pioniri B (10-11)-36
81.GRE - AC KYPARISSIA FoteiniFlessaŽ03.06.2014Pioniri B (10-11)-36
82.GRE - AC KYPARISSIA Maria ChrysanthiKarampelaŽ26.02.2013Pioniri B (10-11)-36
83.GRE - AC KYPARISSIA GrigoriosAlexopoulosM12.04.2013Pioniri B (10-11)-40
84.GRE - AC KYPARISSIA AndreasDionysopoulosM05.11.2013Pioniri B (10-11)-52
85.GRE - AC KYPARISSIA PanagiotisFoteinosM24.04.2013Pioniri B (10-11)-57
86.GRE - AC KYPARISSIA ChristosGerostathosM13.03.2012Kadet A-41
87.GRE - AC KYPARISSIA Konstantinos Alexopoulos M16.11.2010Kadet A-57
88.GRE - AC KYPARISSIA KonstantinosGeorgiopoulosM30.10.2010Kadet A-57
89.GRE - AC KYPARISSIA Panagiotis CharalamposBiniorisM10.02.2010Kadet A-61
90.GRE - AC KYPARISSIA EfthymiaGkouniŽ22.09.2011Kadet B-41
91.GRE - AC KYPARISSIA AnastasiosAlexopoulosM05.10.2010Kadet B-49
92.GRE - AC KYPARISSIA Alexandra EiriniBartzeliotiŽ05.05.2011Kadet B+59
93.GRE - AC KYPARISSIA AspasiaChinariŽ14.05.2008(F) Juniori 1 AA
94.GRE - AC KYPARISSIA DimitriosKapogiannisM16.10.2008Junior A-68
95.GRE - AC KYPARISSIA IoannaAndroutsiŽ19.01.2009Junior A-63
96.GRE - AC KYPARISSIA AikateriniZourtsanouŽ18.09.2009Junior B-42
97.GRE - AC TKD AGIA PARASKEVIMichaelaSianniŽ04.04.2012Kadet A-51
98.GRE - ACC DRAPETSONASDimitris SergiannisM06.12.2013Pioniri B (10-11)-40
99.GRE - ACC DRAPETSONASManousosMisirlisM03.03.2011Kadet A-49
100.GRE - ACC DRAPETSONASErietta-AntoniaKanellou Ž21.07.2010Kadet A-59
101.GRE - ACC DRAPETSONASEmmanouil-Panagiotis SoumpasisM16.01.2007Junior A-55
102.GRE - ACC DRAPETSONASGiorgos SapountzisM26.10.2007Junior A-63
103.GRE - ACC DRAPETSONASMariaKoumentou Ž29.11.2005Senior A+73
104.GRE - ACC IKMADA KASTORIASAthanasiosKaragiannidisM05.05.2014Pioniri A (10-11)-30
105.GRE - ACC IKMADA KASTORIASStylianosEvangelidisM26.11.2014Pioniri A (10-11)-30
106.GRE - ACC IKMADA KASTORIASAlexandros ChrysovalantisEvangelidisM26.11.2014Pioniri A (10-11)-33
107.GRE - ACC IKMADA KASTORIASEvangelosGogosM02.04.2014Pioniri B (10-11)-40
108.GRE - ACC IKMADA KASTORIASAngelosAthanasiouM15.09.2012Kadet A-33
109.GRE - ACC IKMADA KASTORIASNikolaosIoannouM28.07.2011Kadet A-41
110.GRE - ACC IKMADA KASTORIASEmmanouelaTsouloufaŽ11.02.2011Kadet A-44
111.GRE - ACC IKMADA KASTORIASTriantafylliaSiskouŽ18.08.2010Kadet A-59
112.GRE - ACC IKMADA KASTORIASTheodota RafailiaKatsanouŽ21.04.2010Kadet A+59
113.GRE - ACC IKMADA KASTORIASNikolaosTsakas - ChristouM03.11.2008Junior A-68
114.GRE - ALAISKAS TEAM KOLONOSNikolaosSarigolisM01.01.2017Pioniri B (6-7)-31
115.GRE - ALAISKAS TEAM KOLONOSAraikNaxapetianM01.01.2016Pioniri B (8-9)-27
116.GRE - ALAISKAS TEAM KOLONOSMirtoKontominaŽ01.01.2014Pioniri B (10-11)-33
117.GRE - ALAISKAS TEAM KOLONOSEleftheria AleksandraZeneŽ01.01.2012Kadet A-44
118.GRE - ALAISKAS TEAM KOLONOSAthanasios EleftheriosAlaiskasM15.12.2010Kadet A-49
119.GRE - ALAISKAS TEAM KOLONOSAngelosSoubasiM01.01.2010Kadet A-53
120.GRE - ALAISKAS TEAM KOLONOSMariaVasilevaŽ01.01.2009Junior A-55
121.GRE - ALAISKAS TEAM KOLONOSAnastasiosKarlatirasM01.01.2005Senior A-63
122.GRE - ALAISKAS TEAM KOLONOSElissavetSoubasiŽ01.01.2004Senior A-62
123.GRE - AS OLYMPIC TAEKWONDO ACADEMY SANTORINIEmmanouhlKasimatisM20.04.2013Pioniri A (10-11)-40
124.GRE - AS OLYMPIC TAEKWONDO ACADEMY SANTORINIApostolosKaramolegkosM11.08.2011Kadet A-33
125.GRE - AS OLYMPIC TAEKWONDO ACADEMY SANTORININikolaosProtopapadakisM24.08.2012Kadet A-33
126.GRE - AS OLYMPIC TAEKWONDO ACADEMY SANTORINIEmmanouelaKasimatiŽ09.08.2011Kadet A-44
127.GRE - AS OLYMPIC TAEKWONDO ACADEMY SANTORINIDimitriosMastakasM21.01.2011Kadet A-49
128.GRE - AS OLYMPIC TAEKWONDO ACADEMY SANTORINIPetrosMatekasM04.03.2010Kadet A-49
129.GRE - AS OLYMPIC TAEKWONDO ACADEMY SANTORINIMarkellaXyfantarakiŽ01.02.2010Kadet A-47
130.GRE - AS OLYMPIC TAEKWONDO ACADEMY SANTORINIMariannaGalaiouŽ11.07.2008Junior A-46
131.GRE - AS OLYMPIC TAEKWONDO ACADEMY SANTORINIViktoriaZafeiriŽ11.11.2009Junior A-49
132.GRE - AS OLYMPIC TAEKWONDO ACADEMY SANTORINIAggelosRoyssosM30.10.2007Junior A-55
133.GRE - AS OLYMPIC TAEKWONDO ACADEMY SANTORINIDimitriosRoyssosM30.10.2007Junior A-55
134.GRE - AS OLYMPIC TAEKWONDO ACADEMY SANTORINIMakariosSkopelitisM22.01.2008Junior A-63
135.GRE - AS OLYMPIC TAEKWONDO ACADEMY SANTORINIGeorgiosDoukasM15.04.2008Junior A-68
136.GRE - AS OLYMPIC TAEKWONDO ACADEMY SANTORINIGeorgiosKaramolegkosM20.01.2009Junior A-73
137.GRE - AS OLYMPIC TAEKWONDO ACADEMY SANTORINIEleftheriaKaloudiŽ30.11.2007Junior A-68
138.GRE - AS.AGOGI PATRASSevastianosKirlisM05.09.2015Pioniri B (8-9)-33
139.GRE - AS.AGOGI PATRASAndrianaKalfagianniŽ13.09.2014Pioniri A (10-11)-27
140.GRE - AS.AGOGI PATRASAlexandrosManikasM13.11.2013Pioniri A (10-11)-30
141.GRE - AS.AGOGI PATRASEythimiaKanaŽ08.07.2014Pioniri A (10-11)-36
142.GRE - AS.AGOGI PATRASDimitrisStavrouM18.03.2013Pioniri A (10-11)-40
143.GRE - AS.AGOGI PATRASGeorgiosBatziosM18.05.2013Pioniri A (10-11)-40
144.GRE - AS.AGOGI PATRASPanagiotis DimitrakopoulosM09.05.2013Pioniri A (10-11)-44
145.GRE - AS.AGOGI PATRASDionisisKalfagiannis M13.11.2014Pioniri B (10-11)-33
146.GRE - AS.AGOGI PATRASNikolasKalfagiannisM05.12.2012Kadet A-41
147.GRE - AS.AGOGI PATRASAxilleasManikasM12.05.2012Kadet B-37
148.GRE - AS.AGOGI PATRASSofiaKalfagiannisŽ25.05.2011Kadet B-47
149.GRE - AS.AGOGI PATRASAnnaKalouŽ07.09.2011Kadet B-51
150.GRE - AS.AGOGI PATRASDimitriosDarlamitsosM30.12.2011Kadet B-57
151.GRE - AS.AGOGI PATRASGeorge MilonopoulosM06.09.2009Junior A-45
152.GRE - AS.AGOGI PATRASAndreasPapakonstantinopoulosM08.06.2009Junior A-51
153.GRE - AS.AGOGI PATRASMarieviPanagopoulouŽ09.05.2007Junior A-52
154.GRE - Newton SCCEvaBakarŽ17.05.2013Pioniri A (10-11)+57
155.GRE - Newton SCCNikolaosSinopoulosM14.12.2007Junior A-63
156.GRE - Newton SCCAthanasiosSinopoulosM14.12.2006Senior A-63
157.GRE - Newton SCCNikolaosSinopoulosM14.12.2007Senior A-63
158.GRE - PROMACHOS CLUB ORESTIADA ZhliaskopoulouNikoletaŽ01.01.2015Pioniri A (8-9)-39
159.GRE - PROMACHOS CLUB ORESTIADA ZiliaskopoulouNikoletaŽ01.01.2015Pioniri B (8-9)-39
160.GRE - PROMACHOS CLUB ORESTIADA MpampathanasiChaidemeniŽ27.03.2013Pioniri A (10-11)-33
161.GRE - PROMACHOS CLUB ORESTIADA Pechlivanidou GeorgiaŽ23.04.2012Kadet A+59
162.GRE - PROMACHOS CLUB ORESTIADA MpampathanasisAthanasios M02.10.2009Junior A-63
163.GRE - THISEAS GREKakareli IfigeneiaŽ01.10.2015Pioniri A (8-9)-23
164.GRE - THISEAS GREKakareli SofiaŽ01.10.2015Pioniri A (8-9)-25
165.GRE - THISEAS GREKakareli IfigeneiaŽ01.10.2015Pioniri B (8-9)-23
166.GRE - THISEAS GREKakareli SofiaŽ01.10.2015Pioniri B (8-9)-25
167.GRE - THISEAS GREKonstantinosMpakasM05.07.2015Pioniri B (8-9)-27
168.GRE - THISEAS GREStamatis SpiridonM29.03.2014Pioniri A (10-11)-30
169.GRE - THISEAS GREPapakostopoulosGeorgiosM15.06.2014Pioniri A (10-11)-36
170.GRE - THISEAS GREGiopanos Konstantinos M14.05.2013Pioniri A (10-11)-48
171.GRE - THISEAS GREStamatis SpiridonM29.03.2014Pioniri B (10-11)-30
172.GRE - THISEAS GREPapakostopoulosGeorgiosM15.06.2014Pioniri B (10-11)-36
173.GRE - THISEAS GREKriziaCristinaŽ02.03.2013Pioniri B (10-11)-48
174.GRE - THISEAS GREGiopanos Konstantinos M14.05.2013Pioniri B (10-11)-48
175.GRE - THISEAS GREKaskaoutisGeorgios M10.09.2012Kadet A-33
176.GRE - THISEAS GREStamatisCristosM29.05.2011Kadet A-33
177.GRE - THISEAS GREAndroni DimitraŽ06.03.2011Kadet A-41
178.GRE - THISEAS GREKaskaouti KaterinaŽ10.09.2012Kadet A-44
179.GRE - THISEAS GREGeorgitsis AristotelisM19.01.2011Kadet A-53
180.GRE - THISEAS GREKaskaoutisGeorgios M10.09.2012Kadet B-33
181.GRE - THISEAS GREStamatisCristosM29.05.2011Kadet B-33
182.GRE - THISEAS GREAndroni DimitraŽ06.03.2011Kadet B-41
183.GRE - THISEAS GREMatsikaDimitraŽ05.07.2012Kadet B-41
184.GRE - THISEAS GREKaskaouti KaterinaŽ10.09.2012Kadet B-44
185.GRE - THISEAS GREGeorgitsis AristotelisM19.01.2011Kadet B-53
186.GRE - THISEAS GREStamati Maria Ž05.07.2009Junior A-49
187.GRE - THISEAS GREGeorgitsi SpiridoulaŽ13.05.2008Junior A-55
188.GRE - THISEAS GREVlachouAnastasiaŽ09.09.2008Junior A-68
189.GRE - THISEAS GREMatzanaPinelopiŽ14.08.2008Junior B-49
190.GRE - THISEAS GREStamati Maria Ž05.07.2009Junior B-49
191.GRE - THISEAS GREGeorgitsi SpiridoulaŽ13.05.2008Junior B-55
192.GRE - THISEAS GREAggelosAggisoulakisM12.03.2005Senior A-54
193.GRE - TITANS DOJOMikaelaMarkakiŽ23.06.2018Pioniri B (6-7)-29
194.GRE - TITANS DOJOMelina Despoina SeitiŽ23.06.2016Pioniri B (8-9)-27
195.GRE - TITANS DOJOIliana SentementeŽ02.10.2010Kadet A-44
196.GRE - TITANS DOJOIoannisBitsis M09.04.2010Kadet A-49
197.GRE - TITANS DOJONicoleSeitiŽ08.08.2012Kadet B-37
198.GRE - TITANS DOJOIoannisBitsis M09.04.2010Kadet B-49
199.GRE - TITANS DOJOCharalampos Triantafyllou M14.04.2008Junior A-63
200.HUN - Budapesti Honved SportegyesuletAlmosMadaraszM14.04.2011Kadet A-37
201.HUN - Budapesti Honved SportegyesuletJazminSchrenkŽ22.09.2008Junior A-44
202.MDA - Sport School #6PascariVeaceslavM01.01.2017Pioniri B (6-7)-19
203.MDA - Sport School #6Palagniuc AlexandrM01.01.2017Pioniri B (6-7)-23
204.MDA - Sport School #6IordanCristianM01.01.2015Pioniri A (8-9)-21
205.MDA - Sport School #6BrinzilaAdeliaŽ01.01.2015Pioniri A (8-9)-43
206.MDA - Sport School #6Golovco Timofei M01.01.2016Pioniri B (8-9)-23
207.MDA - Sport School #6Griciuc NikitaM01.01.2014Pioniri A (10-11)-27
208.MDA - Sport School #6GritcanAlexandru M01.01.2013Pioniri A (10-11)-33
209.MDA - Sport School #6PalagniucSergheiM01.01.2013Pioniri A (10-11)-36
210.MDA - Sport School #6BarbutaBogdanM01.01.2011Kadet A-33
211.MDA - Sport School #6UrsuMihailM01.01.2012Kadet A-33
212.MDA - Sport School #6Prozorovschii Daniel M01.01.2010Kadet A-37
213.MDA - Sport School #6AlexandrUlianovM01.01.2010Kadet A-41
214.MDA - Sport School #6Pavlova EcaterinaŽ01.01.2011Kadet A-41
215.MDA - Sport School #6ArtiomStepanenco M01.01.2011Kadet A-49
216.MDA - Sport School #6ArinaCeachirŽ01.01.2011Kadet A-47
217.MDA - Sport School #6SergheiBorovicM01.01.2011Kadet A-53
218.MDA - Sport School #6LapinaMarseliŽ01.01.2011Kadet A-51
219.MDA - Sport School #6AlexandraStincaŽ01.01.2010Kadet A-59
220.MDA - Sport School #6SambrisIurieM01.01.2012Kadet B-33
221.MDA - Sport School #6MaximCravcencoM01.01.2009Junior A-45
222.MDA - Sport School #6GamurariSebastianM01.01.2009Junior A-48
223.MDA - Sport School #6ElizavetaEnacheŽ01.01.2008Junior A-46
224.MDA - Sport School #6ErikaLupusorŽ01.01.2008Junior A-49
225.MDA - Sport School #6LevintaIonM01.01.2009Junior A-55
226.MDA - Sport School #6BulavcaArtiomM01.01.2004Senior A-54
227.MDA - Sport School #6MacariIulianaŽ01.01.2006Senior A-53
228.MDA - Sport School #6CovaliValeriaŽ01.01.2006Senior A-57
229.MDA - Sport School #6TeutVladimirM01.01.2004Senior A-74
230.MDA - WT-A clubSergeiScoartaM25.06.2017Pioniri A (6-7)-23
231.MDA - WT-A clubKirillBotnaruM22.01.2015Pioniri A (8-9)-33
232.MDA - WT-A clubCocirlaLeonardM30.07.2013Pioniri A (10-11)-36
233.MDA - WT-A clubCocirlaAlexandru-IlieM02.08.2011Kadet A-41
234.MDA - WT-A clubMaximencoNicoleŽ19.12.2009Junior A-49
235.MNE - Durmitor-VrhnikaVladimir GolubovićM01.01.2015Pioniri A (8-9)-29
236.MNE - Durmitor-VrhnikaMiljanJovovicM18.12.2013Pioniri A (10-11)-33
237.MNE - Durmitor-VrhnikaMilenaMladenovicŽ15.12.2014Pioniri A (10-11)-36
238.MNE - Durmitor-VrhnikaAndreaKalpacinaŽ02.08.2014Pioniri B (10-11)-44
239.MNE - Durmitor-VrhnikaLukaSibalicM01.01.2014Pioniri B (10-11)-52
240.MNE - Durmitor-VrhnikaGordanaDžakovićŽ01.01.2011Kadet A-37
241.MNE - Durmitor-VrhnikaMiljanaJovovicŽ05.03.2012Kadet A-41
242.MNE - Durmitor-VrhnikaViktorGolubovićM01.01.2011Kadet A-53
243.MNE - Durmitor-VrhnikaAnjaBojovićŽ01.01.2010Kadet A+59
244.MNE - Durmitor-VrhnikaNikolina OstojićŽ01.01.2009Junior A-49
245.ROU - ONE CLUJ-NAPOCACimpean Ilinca Mihaela Ž29.12.2017Pioniri B (6-7)-19
246.ROU - ONE CLUJ-NAPOCAPetean DavidM19.01.2012Kadet A-45
247.ROU - ONE CLUJ-NAPOCACampeanOvidiuM02.05.2011Kadet A-49
248.ROU - ONE CLUJ-NAPOCAMoldovanRazvanM02.06.2010Kadet A-53
249.ROU - ONE CLUJ-NAPOCAAndreiAndoneM19.09.2011Kadet B-49
250.ROU - ONE CLUJ-NAPOCADriraMohamed SaidM23.06.2012Kadet B-53
251.ROU - ONE CLUJ-NAPOCABodeaVlad CalinM10.02.2012Kadet B-61
252.ROU - ONE CLUJ-NAPOCAAmaliaZirbo-RomanŽ24.02.2011Kadet B-59
253.ROU - ONE CLUJ-NAPOCASzadosErikM14.01.2010Kadet B+65
254.ROU - ONE CLUJ-NAPOCACotaFlaviaŽ12.02.2009Junior A-52
255.ROU - ONE CLUJ-NAPOCALazaAndrei IulianM07.08.2009Junior A-59
256.ROU - ONE CLUJ-NAPOCADriraKarimM18.06.2007Junior A-63
257.ROU - ONE CLUJ-NAPOCAPodeaAndraŽ04.11.2009Junior B-49
258.ROU - ONE CLUJ-NAPOCABucurMihaiM14.01.2003Senior A-87
259.SRB - AsteriksSofijaStamenkovicŽ10.04.2015Pioniri A (8-9)-29
260.SRB - AsteriksKalinaTasićŽ11.01.2015Pioniri A (8-9)-33
261.SRB - AsteriksMilaŽivkovićŽ19.07.2013Pioniri A (10-11)-30
262.SRB - AsteriksNevenaMartinovicŽ06.01.2013Pioniri A (10-11)-30
263.SRB - AsteriksSofijaŽivkovićŽ01.10.2013Pioniri A (10-11)-33
264.SRB - AsteriksVeraTodorovićŽ18.07.2013Pioniri A (10-11)-33
265.SRB - AsteriksStrahinjaŽivkovićM28.07.2014Pioniri A (10-11)-33
266.SRB - AsteriksMilaStankovicŽ27.06.2013Pioniri A (10-11)-36
267.SRB - AsteriksSofijaPetkovicŽ05.02.2013Pioniri A (10-11)-40
268.SRB - AsteriksNadjaMladenovicŽ10.03.2014Pioniri A (10-11)-44
269.SRB - AsteriksPavleSekulicM27.11.2012Kadet A-33
270.SRB - AsteriksNedaKomunickiŽ01.11.2012Kadet A-33
271.SRB - AsteriksPetraVukašinovićŽ29.08.2012Kadet A-33
272.SRB - AsteriksHelenaStanimirovićŽ07.09.2011Kadet A-44
273.SRB - AsteriksNinaMiloševićŽ12.11.2010Kadet A-44
274.SRB - AsteriksMijatStupljaninM11.07.2012Kadet A-49
275.SRB - AsteriksNikolijaŽivkovićŽ01.10.2011Kadet A-47
276.SRB - AsteriksDusanKovicM31.12.2010Kadet A-53
277.SRB - AsteriksLunaStanimirovićŽ26.02.2010Kadet A-51
278.SRB - AsteriksTeodoraJovanovicŽ02.05.2010Kadet A-51
279.SRB - AsteriksIvaŽivkovićŽ05.10.2010Kadet A-55
280.SRB - AsteriksNedaKrstićŽ05.06.2010Kadet A-55
281.SRB - AsteriksIrinaIvanovićŽ14.12.2012Kadet A-59
282.SRB - AsteriksAndreaDjordjevićŽ08.10.2010Kadet A+59
283.SRB - AsteriksSofijaStankovićŽ24.10.2012Kadet B-44
284.SRB - AsteriksMiaIvkovićŽ19.08.2012Kadet B-47
285.SRB - AsteriksMilicaMladenovicŽ25.07.2009Junior A-42
286.SRB - AsteriksMasaNešićŽ13.08.2008Junior A-46
287.SRB - AsteriksNinaDzunićŽ28.07.2009Junior A-46
288.SRB - AsteriksTinaNinićŽ15.03.2009Junior A-49
289.SRB - AsteriksDunja DzunićŽ28.07.2009Junior A-55
290.SRB - AsteriksMatijaToncicM09.03.2007Junior A-63
291.SRB - AsteriksMatijaDavidovicM17.07.2007Junior A-68
292.SRB - AsteriksMilanKostićM03.03.2007Junior A+78
293.SRB - AsteriksPetraTasicŽ25.08.2006Senior A-57
294.SRB - AsteriksIvaPetrovicŽ23.07.2006Senior A-73
295.SRB - EurošpedDusanMarkovicM01.01.2015Pioniri B (8-9)-31
296.SRB - EurošpedNevenaNikolinŽ01.01.2014Pioniri A (10-11)-27
297.SRB - EurošpedNevenaGugaŽ01.01.2013Pioniri A (10-11)-33
298.SRB - EurošpedLaraKomazecŽ01.01.2014Pioniri A (10-11)-36
299.SRB - EurošpedNikolaJovulovM01.01.2014Pioniri A (10-11)-36
300.SRB - EurošpedVidanKlasnjaM01.01.2014Pioniri A (10-11)+57
301.SRB - EurošpedMiljanMarkovM01.01.2014Pioniri B (10-11)-27
302.SRB - EurošpedStefanPetrucM01.01.2013Pioniri B (10-11)-36
303.SRB - EurošpedDjuricAndrejM01.01.2013Pioniri B (10-11)-40
304.SRB - EurošpedDjurdjaKlasnjaŽ01.01.2012Kadet A-55
305.SRB - EurošpedJovanaDraskicŽ01.01.2011Kadet B-44
306.SRB - EurošpedValentinaMarjanŽ01.01.2011Kadet B-44
307.SRB - EurošpedNinaNarandzicŽ01.01.2010Kadet B+59
308.SRB - EurošpedSofijaArdeleanŽ01.01.2010Kadet B+59
309.SRB - EurošpedMilicaSteticŽ01.01.2007Junior A-52
310.SRB - EurošpedVukMihajlovicM20.10.2007Junior B-55
311.SRB - GrmečStefanNiševićM12.03.2017Pioniri B (6-7)-25
312.SRB - GrmečLuka BugarskiM17.10.2015Pioniri A (8-9)-29
313.SRB - GrmečMašaPerisicŽ05.05.2015Pioniri B (8-9)-36
314.SRB - GrmečDunjaDerikonjicŽ06.06.2015Pioniri B (8-9)-39
315.SRB - GrmečDjordjeNiševićM12.10.2015Pioniri B (8-9)+43
316.SRB - GrmečDanka TrbićŽ28.11.2013Pioniri A (10-11)-27
317.SRB - GrmečHelena PetranŽ06.02.2014Pioniri A (10-11)-36
318.SRB - GrmečJovanAleksicM06.12.2013Pioniri A (10-11)-36
319.SRB - GrmečVukPerićM25.10.2013Pioniri A (10-11)+57
320.SRB - GrmečUrošDenićM26.09.2014Pioniri B (10-11)-33
321.SRB - GrmečStefanPavlovicM05.05.2010Kadet A-49
322.SRB - GrmečSergejRadicM04.01.2012Kadet A-53
323.SRB - GrmečBlagojeDilberovićM21.08.2011Kadet A+65
324.SRB - GrmečPetarNedovićM14.12.2011Kadet A+65
325.SRB - GrmečVuk LjujicM05.05.2010Kadet B+65
326.SRB - GrmečIsidoraGacicŽ02.12.2009Junior B-44
327.SRB - KorioAndjela StankovicŽ01.01.2013Pioniri A (10-11)-36
328.SRB - KorioViktorZivkovicM08.07.2013Pioniri A (10-11)-36
329.SRB - KorioVanjaJelićM01.01.2011(F) Kadet 1 B8,7 kup
330.SRB - KorioMatejaDragojevicM01.08.2010Kadet A-53
331.SRB - KorioMihailoAleksicM01.01.2012Kadet B-53
332.SRB - KorioSnezanaObradovicŽ12.07.2008(F) Juniori 1 B6,5 kup
333.SRB - Korio 2KristinaTimotijevicŽ01.01.2015(F) Pioniri 2 B8,7 kup
334.SRB - Korio 2MatejaMarkovicM02.05.2014(F) Pioniri 2 B8,7 kup
335.SRB - Korio 2SaraCurcicŽ16.07.2013(F) Pioniri 2 B6,5 kup
336.SRB - Korio 2MilicaGrbicŽ15.06.2015Pioniri A (8-9)-36
337.SRB - Korio 2UnaZafirovicŽ11.12.2014Pioniri A (10-11)-27
338.SRB - Korio 2UnaMilunovicŽ09.06.2014Pioniri B (10-11)-36
339.SRB - Korio 2MihajloGmiovicM01.04.2012(F) Kadet 1 B6,5 kup
340.SRB - Korio 2JanaLazovicŽ07.09.2012Kadet A-33
341.SRB - Korio 2MinaMiladinovicŽ29.03.2010Kadet A-47
342.SRB - Korio 2TeodoraKaplarevicŽ08.07.2010Kadet A-55
343.SRB - Korio 2JanaSavicŽ10.09.2011Kadet A-59
344.SRB - Korio 2Andjela I.SavicŽ01.11.2009Junior A-52
345.SRB - Obrenovac ReljaJovanovićM14.05.2015Pioniri A (8-9)-25
346.SRB - Obrenovac NikolinaAleksićŽ21.12.2013Pioniri A (10-11)-30
347.SRB - Obrenovac Novica TomićM24.05.2013Pioniri A (10-11)-33
348.SRB - Obrenovac AndrejMarjanovićM09.05.2013Pioniri A (10-11)-36
349.SRB - Obrenovac ValerijaNikolićŽ29.12.2008Junior B-59
350.SRB - ŠilaMilaMladenovićŽ06.07.2017Pioniri A (6-7)-21
351.SRB - ŠilaMilaBožilovićŽ29.08.2016Pioniri A (8-9)-23
352.SRB - ŠilaViktorJovanovićM07.10.2016Pioniri A (8-9)-23
353.SRB - ŠilaDrina DjoševŽ31.08.2015Pioniri A (8-9)-25
354.SRB - ŠilaLena ĐorđevicŽ15.03.2016Pioniri A (8-9)-25
355.SRB - ŠilaUros PaunovićM16.06.2014Pioniri A (10-11)-27
356.SRB - ŠilaVasilijeJovanovićM13.02.2014Pioniri A (10-11)-27
357.SRB - ŠilaAnastasija MladenovićŽ22.04.2014Pioniri A (10-11)-30
358.SRB - ŠilaLenaMladenovićŽ11.10.2014Pioniri A (10-11)-33
359.SRB - ŠilaSofija JovančičŽ05.12.2014Pioniri A (10-11)-33
360.SRB - ŠilaHristinaVanićŽ04.03.2014Pioniri A (10-11)-44
361.SRB - ŠilaVojinCvetkovićM22.04.2013Pioniri A (10-11)-44
362.SRB - ŠilaMilaMladenovićŽ15.05.2011(F) Kadet 1 B4,3 kup
363.SRB - ŠilaNoraGolubovićŽ20.07.2012Kadet A-33
364.SRB - ŠilaPavleMladenovićM14.05.2011Kadet A-37
365.SRB - ŠilaPavlePaunovićM27.06.2011Kadet A-45
366.SRB - ŠilaAnikaMilenkovićŽ14.08.2012Kadet A-44
367.SRB - ŠilaStefanMančićM09.01.2012Kadet A-61
368.SRB - ŠilaMirjana StojanovicŽ30.03.2011Kadet A+59
369.SRB - ŠilaDamjanJovančićM04.12.2008Junior A-55
370.SRB - ŠilaPetraMilenkovićŽ22.11.2007Junior A-55
371.SRB - ŠilaNina Stefanović Ž04.04.2008Junior A-59
372.SRB - ŠilaVukJovančićM14.03.2006Senior A-54
373.SRB - ŠilaMionaPetrovićŽ28.09.2005Senior A-73
374.SRB - TAIPANMilena Milosavljević Ž03.11.2017Pioniri B (6-7)-19
375.SRB - TAIPANLenaDopudjaŽ12.02.2010Kadet A-55
376.SRB - TAIPANJovanMikovicM01.01.2012Kadet B-49
377.SRB - Tekvondo AkademijaLanaLabudovićŽ02.03.2016Pioniri B (8-9)-31
378.SRB - Tekvondo AkademijaMonikaSpasićŽ28.03.2015Pioniri B (8-9)-36
379.SRB - Tekvondo AkademijaKristijan Proći M02.03.2013Pioniri A (10-11)-36
380.SRB - Tekvondo AkademijaDavidSimovićM29.12.2013Pioniri B (10-11)-33
381.SRB - Tekvondo AkademijaJovanNikolićM04.12.2014Pioniri B (10-11)-36
382.SRB - Tekvondo AkademijaNađaLepovićŽ21.01.2012Kadet A-37
383.SRB - Tekvondo AkademijaPavleCvetkovićM14.07.2010Kadet A-41
384.SRB - Tekvondo AkademijaMiroslavKostovićM18.11.2011Kadet A-53
385.SRB - Tekvondo AkademijaKasijaNešovićŽ21.04.2010Kadet A-51
386.SRB - Tekvondo AkademijaSofijaŽivojinovićŽ11.01.2011Kadet A-55
387.SRB - Tekvondo AkademijaStrahinjaManojlovićM20.01.2011Kadet A-61
388.SRB - Tekvondo AkademijaAnjaErićŽ18.05.2010Kadet A-59
389.SRB - Tekvondo AkademijaDoraObradovićŽ13.04.2010Kadet B-47
390.SRB - Tekvondo AkademijaUrošCvetkovićM07.02.2009Junior A-48
391.SRB - Tekvondo AkademijaĐurđaPetrovićŽ10.11.2008Junior A-46
392.SRB - Tekvondo AkademijaAnaRadovanovićŽ22.06.2008Junior A-49
393.SRB - Tekvondo AkademijaNovakŽivanovićM06.08.2008Junior A-59
394.SRB - Tekvondo AkademijaTodorŽivojinovićM02.09.2009Junior A-63
395.SRB - Tekvondo AkademijaAnđelijaLepovićŽ17.06.2009Junior A-63
396.SRB - Tekvondo AkademijaMilicaStankovićŽ24.02.2008Junior A-68
397.SRB - Tekvondo AkademijaKristinaStevićŽ17.10.2006Senior A-57
398.SRB - Tekvondo AkademijaNikolMiloševićŽ27.02.2002Senior A-62
399.SRB - Tekvondo AkademijaTijanaRankovićŽ28.09.2007Senior A+73
400.SRB - ZmajTomislavKitićM09.09.2016Pioniri A (8-9)-23
401.SRB - ZmajVukAćimovićM12.11.2015Pioniri A (8-9)-29
402.SRB - ZmajMiodragSimićM25.09.2015Pioniri A (8-9)-31
403.SRB - ZmajNikolaĆendoM04.01.2015Pioniri B (8-9)-27
404.SRB - ZmajBojanStojanacM04.08.2015Pioniri B (8-9)-36
405.SRB - ZmajMihailoMilojevićM10.06.2014Pioniri A (10-11)-30
406.SRB - ZmajJelenaRakinićŽ01.07.2014Pioniri A (10-11)-33
407.SRB - ZmajLukaOžegovićM24.04.2013Pioniri A (10-11)-33
408.SRB - ZmajVeljkoPolićM28.12.2013Pioniri A (10-11)-33
409.SRB - ZmajAndrijaKatićM16.12.2013Pioniri A (10-11)-36
410.SRB - ZmajJovanBogdanovićM08.08.2012Kadet A-37
411.SRB - ZmajAndrejŠpanovićM13.03.2012Kadet A-41
412.SRB - ZmajJankoLalićM30.06.2011Kadet A-49
413.SRB - ZmajMarijanaDropčevićŽ09.06.2011Kadet A-47
414.SRB - ZmajZoranaBogdanovicŽ08.10.2010Kadet A-59
415.SRB - ZrenjaninDunjaAndrijinŽ14.08.2015Pioniri B (8-9)-33
416.SRB - ZrenjaninSofijaStojšićŽ31.01.2014Pioniri A (10-11)-30
417.SRB - ZrenjaninMihajloBrusinM29.08.2013Pioniri A (10-11)-33
418.SRB - ZrenjaninAnjaJuroševićŽ01.08.2013Pioniri B (10-11)+57
419.SRB - ZrenjaninLazarNenadićM19.09.2012(F) Kadet 1 B2,1 kup
420.SRB - ZrenjaninMilicaPodkonjakŽ04.02.2011Kadet A-51
421.SRB - ZrenjaninOgnjenVašM15.09.2009Junior A-63
422.SRB - ZrenjaninAnastasijaUdovčićŽ05.01.2007Junior B-59
423.SRB - ZrenjaninRadovanMijanovićM30.10.1990Senior A+87
424.SRB - ZrenjaninMilanaAćinŽ07.08.2006(F) Senior 1 AA
425.SRB - ZrenjaninRadovanMijanovićM30.10.1990(F) Senior 2 AA
426.TUR - Göktuğ Öztürk Spor kulübü BuğlemÖztürkŽ11.04.2014Pioniri B (10-11)-30
427.TUR - Göktuğ Öztürk Spor kulübü BuğlemÖztürkŽ11.04.2014Pioniri B (10-11)-30
428.TUR - Irge Sports ClubBedirhanAslanM03.08.2008Junior A-45
429.TUR - Team hanDamlanaz HelvaciogluŽ02.10.2014Pioniri A (10-11)-27


Broj prijavljenih takmičara po kategorijama
Rb.KategorijaMBroj MŽBroj ŽUkupno
1.Pioniri A (6-7)-190-1900
2.Pioniri A (6-7)-210-2111
3.Pioniri A (6-7)-231-2301
4.Pioniri A (6-7)-250-2500
5.Pioniri A (6-7)-270-2700
6.Pioniri A (6-7)-290-2900
7.Pioniri A (6-7)-310-3100
8.Pioniri A (6-7)-330-3300
9.Pioniri A (6-7)-360-3600
10.Pioniri A (6-7)-390-3900
11.Pioniri A (6-7)-430-4300
12.Pioniri A (6-7)+430+4300
13.Pioniri B (6-7)-191-1923
14.Pioniri B (6-7)-210-2100
15.Pioniri B (6-7)-231-2301
16.Pioniri B (6-7)-251-2512
17.Pioniri B (6-7)-270-2700
18.Pioniri B (6-7)-290-2911
19.Pioniri B (6-7)-311-3101
20.Pioniri B (6-7)-330-3300
21.Pioniri B (6-7)-360-3600
22.Pioniri B (6-7)-390-3900
23.Pioniri B (6-7)-430-4300
24.Pioniri B (6-7)+430+4300
25.Pioniri A (8-9)-190-1900
26.Pioniri A (8-9)-211-2101
27.Pioniri A (8-9)-233-2325
28.Pioniri A (8-9)-251-2534
29.Pioniri A (8-9)-272-2702
30.Pioniri A (8-9)-293-2925
31.Pioniri A (8-9)-311-3112
32.Pioniri A (8-9)-331-3312
33.Pioniri A (8-9)-360-3611
34.Pioniri A (8-9)-390-3911
35.Pioniri A (8-9)-430-4311
36.Pioniri A (8-9)+430+4300
37.Pioniri B (8-9)-190-1900
38.Pioniri B (8-9)-210-2100
39.Pioniri B (8-9)-231-2312
40.Pioniri B (8-9)-253-2514
41.Pioniri B (8-9)-273-2725
42.Pioniri B (8-9)-290-2900
43.Pioniri B (8-9)-311-3123
44.Pioniri B (8-9)-331-3323
45.Pioniri B (8-9)-363-3625
46.Pioniri B (8-9)-391-3934
47.Pioniri B (8-9)-430-4300
48.Pioniri B (8-9)+431+4301
49.Pioniri A (10-11)-273-2758
50.Pioniri A (10-11)-308-30614
51.Pioniri A (10-11)-3310-33717
52.Pioniri A (10-11)-3610-36717
53.Pioniri A (10-11)-405-4027
54.Pioniri A (10-11)-444-4426
55.Pioniri A (10-11)-481-4801
56.Pioniri A (10-11)-520-5211
57.Pioniri A (10-11)-570-5700
58.Pioniri A (10-11)+573+5714
59.Pioniri B (10-11)-271-2701
60.Pioniri B (10-11)-301-3034
61.Pioniri B (10-11)-335-3327
62.Pioniri B (10-11)-363-3658
63.Pioniri B (10-11)-404-4004
64.Pioniri B (10-11)-440-4411
65.Pioniri B (10-11)-481-4812
66.Pioniri B (10-11)-522-5202
67.Pioniri B (10-11)-571-5701
68.Pioniri B (10-11)+570+5711
69.Kadet A-339-29110
70.Kadet A-377-33411
71.Kadet A-418-37210
72.Kadet A-453-4147
73.Kadet A-4915-441025
74.Kadet A-5310-47818
75.Kadet A-575-51712
76.Kadet A-613-55710
77.Kadet A-650-5977
78.Kadet A+653+5969
79.Kadet B-334-2904
80.Kadet B-372-3302
81.Kadet B-410-3711
82.Kadet B-450-4133
83.Kadet B-495-4449
84.Kadet B-533-4747
85.Kadet B-571-5112
86.Kadet B-612-5502
87.Kadet B-650-5911
88.Kadet B+652+5935
89.Junior A-454-4215
90.Junior A-482-4424
91.Junior A-511-4656
92.Junior A-555-49712
93.Junior A-592-5246
94.Junior A-6310-55515
95.Junior A-684-5937
96.Junior A-731-6323
97.Junior A-780-6833
98.Junior A+781+6801
99.Junior B-450-4211
100.Junior B-480-4411
101.Junior B-510-4600
102.Junior B-551-4934
103.Junior B-590-5200
104.Junior B-630-5511
105.Junior B-680-5922
106.Junior B-730-6300
107.Junior B-780-6800
108.Junior B+780+6800
109.Senior A-543-4603
110.Senior A-581-4912
111.Senior A-633-5325
112.Senior A-681-5734
113.Senior A-741-6234
114.Senior A-800-6700
115.Senior A-872-7324
116.Senior A+871+7323
117.Senior B-540-4600
118.Senior B-580-4900
119.Senior B-630-5300
120.Senior B-680-5700
121.Senior B-740-6200
122.Senior B-800-6700
123.Senior B-870-7300
124.Senior B+870+7300
125.(F) Pioniri 1 B8,7 kup08,7 kup00
126.(F) Pioniri 1 B6,5 kup06,5 kup00
127.(F) Pioniri 1 B4,3 kup04,3 kup00
128.(F) Pioniri 1 B2,1 kup02,1 kup00
129.(F) Pioniri 1 AA0A00
130.(F) Pioniri 2 B8,7 kup18,7 kup12
131.(F) Pioniri 2 B6,5 kup06,5 kup11
132.(F) Pioniri 2 B4,3 kup04,3 kup00
133.(F) Pioniri 2 B2,1 kup02,1 kup00
134.(F) Kadet 1 AA0A00
135.(F) Kadet 1 B8,7 kup18,7 kup01
136.(F) Kadet 1 B6,5 kup16,5 kup01
137.(F) Kadet 1 B4,3 kup04,3 kup11
138.(F) Kadet 1 B2,1 kup12,1 kup01
139.(F) Slobodni stil A -17A0A00
140.(F) Juniori 1 AA0A11
141.(F) Juniori 1 B8,7 kup08,7 kup00
142.(F) Juniori 1 B6,5 kup06,5 kup11
143.(F) Juniori 1 B4,3 kup04,3 kup00
144.(F) Juniori 1 B2,1 kup02,1 kup00
145.(F) Senior 1 AA0A11
146.(F) Senior 1 B8,7 kup08,7 kup00
147.(F) Senior 1 B6,5 kup06,5 kup00
148.(F) Senior 1 B4,3 kup04,3 kup00
149.(F) Senior 1 B2,1 kup02,1 kup00
150.(F) Slobodni stil A 18+A0A00
151.(F) Senior 2 AA1A01
152.(F) Senior 2 B8,7 kup08,7 kup00
153.(F) Senior 2 B6,5 kup06,5 kup00
154.(F) Senior 2 B4,3 kup04,3 kup00
155.(F) Senior 2 B2,1 kup02,1 kup00
156.(F) Master 1 AA0A00
157.(F) Master 1 B8,7 kup08,7 kup00
158.(F) Master 1 B6,5 kup06,5 kup00
159.(F) Master 1 B4,3 kup04,3 kup00
160.(F) Master 1 B2,1 kup02,1 kup00
161.(F) Master 2 AA0A00
162.(F) Master 2 B8,7 kup08,7 kup00
163.(F) Master 2 B6,5 kup06,5 kup00
164.(F) Master 2 B4,3 kup04,3 kup00
165.(F) Master 2 B2,1 kup02,1 kup00
166.(F) Master 3 AA0A00
167.(F) Master 3 B8,7 kup08,7 kup00
168.(F) Master 3 B6,5 kup06,5 kup00
169.(F) Master 3 B4,3 kup04,3 kup00
170.(F) Master 3 B2,1 kup02,1 kup00
171.(F) Master 4 AA0A00
172.(F) Master 4 B8,7 kup08,7 kup00
173.(F) Master 4 B 6,5 kup0 6,5 kup00
174.(F) Master 4 B4,3 kup04,3 kup00
175.(F) Master 4 B2,1 kup02,1 kup00
176.(F) Par B Pionir8,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
177.(F) Par B Pionir4,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
178.(F) Par A PionirA0A00 (0)
179.(F) Par A KadetA0A00 (0)
180.(F) Par B Kadet8,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
181.(F) Par B Kadet4,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
182.(F) Par slobodni stil A -17A0A00 (0)
183.(F) Par A JuniorA0A00 (0)
184.(F) Par B Junior8,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
185.(F) Par B Junior4,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
186.(F) Par A Senior 1A0A00 (0)
187.(F) Par B Senior 18,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
188.(F) Par B Senior 14,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
189.(F) Par slobodni stil A 18+A0A00 (0)
190.(F) Par A Senior 2A0A00 (0)
191.(F) Par B Senior 28,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
192.(F) Par B Senior 24,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
193.(F) Tim B Pioniri8,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
194.(F) Tim B Pioniri4,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
195.(F) Tim A PioniriA0 (0)A0 (0)0 (0)
196.(F) Tim A KadetA0 (0)A0 (0)0 (0)
197.(F) Tim B Kadet8,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
198.(F) Tim B Kadet4,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
199.(F) Tim A JuniorA0 (0)A0 (0)0 (0)
200.(F) Tim B Junior8,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
201.(F) Tim B Junior4,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
202.(F) Tim A Senior 1A0 (0)A0 (0)0 (0)
203.(F) Tim B Senior 18,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
204.(F) Tim B Senior 14,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
205.(F) Tim A Senior 2A0 (0)A0 (0)0 (0)
206.(F) Tim B Senior 28,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
207.(F) Tim B Senior 24,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
208.(F) Slobodni stil - Miks Tim A -17A0 (0)A0 (0)0 (0)
209.(F) Slobodni stil - Miks Tim A 18+A0 (0)A0 (0)0 (0)
UKUPNO74 (33)22376 (30)206429


Broj prijavljenih takmičara po uzrasnim kategorijama
Rb.KategorijaBroj MBroj ŽUkupno
1.Pioniri A (6-7)112
2.Pioniri B (6-7)448
3.Pioniri B (8-9)141327
4.Pioniri A (8-9)121224
5.Pioniri B (10-11)181331
6.Pioniri A (10-11)443175
7.Kadet A6356119
8.Kadet B191736
9.Junior A303262
10.Junior B189
11.Senior A121325
12.Senior B000
13.Poomsae - INDIVIDUAL5611
14.Poomsae - PAIR000 (0)
15.Poomsae - TEAM0 (0)0 (0)0 (0)
16.Poomsae - FREESTYLE TEAM0 (0)0 (0)0 (0)
UKUPNO223206429


  Language: