Click to go back

Takmičenje:
Tim: Sortiraj po:
Uzrasna kat.:

Spisak prijavljenih takmičara
Rb.TimImePrezimePolDat. rođ.Uzr. kat.Kategorija
1.HUN - Budapesti Honved SportegyesuletKornelAlbrechtM30.03.2013Pioniri B (10-11)-27
2.HUN - Budapesti Honved SportegyesuletAnnaGesztiŽ28.09.2014Pioniri B (10-11)-30
3.HUN - Budapesti Honved SportegyesuletSaroltaNagyŽ09.12.2013Pioniri B (10-11)-30
4.HUN - Budapesti Honved SportegyesuletBotondSólyom-FeketeM11.06.2013Pioniri B (10-11)-33
5.HUN - Budapesti Honved SportegyesuletAlmosMadaraszM14.04.2011Kadet A-37
6.HUN - Budapesti Honved SportegyesuletNoemiTothŽ16.08.2010Kadet A-59
7.HUN - Budapesti Honved SportegyesuletNoemiVinceŽ20.12.2012Kadet B-29
8.HUN - Budapesti Honved SportegyesuletJazminSchrenkŽ22.09.2008Junior A-44
9.HUN - UTE HUNMikolt Hegedűs Ž15.09.2013(F) Pioniri 2 B6,5 kup
10.HUN - UTE HUNKán Győri-Somogyi M16.05.2014(F) Pioniri 2 B4,3 kup
11.HUN - UTE HUNVendel Kozák M19.11.2015Pioniri B (8-9)-36
12.HUN - UTE HUNÁdám MaliM29.04.2013Pioniri B (10-11)-30
13.HUN - UTE HUNBoldizsár JoóM19.03.2014Pioniri B (10-11)-30
14.HUN - UTE HUNVeronika Mátyás Ž02.01.2014Pioniri B (10-11)-33
15.HUN - UTE HUNFloraSzalaiŽ28.10.2013Pioniri B (10-11)-36
16.HUN - UTE HUNFloraSzalaiŽ28.10.2013Pioniri B (10-11)-36
17.HUN - UTE HUNBenjámin Brokhauzer M28.06.2012(F) Kadet 1 AA
18.HUN - UTE HUNPatrik Noel SzekeresM17.12.2012(F) Kadet 1 B6,5 kup
19.HUN - UTE HUNDomonkosNovák-Filipich M14.10.2012Kadet B-33
20.HUN - UTE HUNMilosMolnarM07.05.2012Kadet B-33
21.HUN - UTE HUNTamás BorsosM08.12.2012Kadet B-41
22.HUN - UTE HUNLilianaPalŽ02.10.2012Kadet B-41
23.HUN - UTE HUNBalazsCsokeM09.09.2012Kadet B-45
24.HUN - UTE HUNErikCsobanM28.12.2012Kadet B+65
25.HUN - UTE HUNBertoldIllesM27.07.2008Junior A-63
26.HUN - UTE HUNRoland Kurucz M07.06.2007Junior B-55
27.HUN - UTE HUNPál Szentgyörgyvölgyi M31.12.2006Senior A (Olympic)-58
28.SLO - Taekwondo klub TANN MatiasKoprivnikM27.04.2012Kadet A-45
29.SLO - Taekwondo klub TANN NajFeužerM14.06.2012Kadet A-53
30.SLO - Taekwondo klub TANN NilFeužerM20.01.2010Kadet A-57
31.SLO - Taekwondo klub TANN Maša ŠtanteŽ10.01.2007Junior A-55
32.SLO - Taekwondo klub TANN AnabelAdamljeŽ23.07.2009Junior A-59
33.SLO - Taekwondo klub TANN NajAuguštinM17.11.2009Junior A-78
34.SLO - Taekwondo klub TANN ŽanKoštomajM17.08.2006Senior B (Olympic)-68
35.SRB - Borac (BG)AndjelaGajovicŽ21.10.2012Kadet A-51
36.SRB - Borac (BG)JovanaAndrejicŽ24.03.2011Kadet A-51
37.SRB - EurošpedLazarDakicM15.06.2017Pioniri B (6-7)-21
38.SRB - EurošpedDusanVujicM01.01.2015Pioniri B (8-9)-23
39.SRB - EurošpedKalinaMitovŽ26.01.2015Pioniri B (8-9)-29
40.SRB - EurošpedDusanMarkovicM01.01.2015Pioniri B (8-9)-31
41.SRB - EurošpedDusanMarkovicM01.01.2015Pioniri B (8-9)-31
42.SRB - EurošpedDaniloKikosM01.01.2015Pioniri B (8-9)-33
43.SRB - EurošpedNevenaGugaŽ01.01.2013Pioniri A (10-11)-33
44.SRB - EurošpedLaraKomazecŽ01.01.2014Pioniri A (10-11)-36
45.SRB - EurošpedNikolaJovulovM01.01.2014Pioniri A (10-11)-40
46.SRB - EurošpedNevenaNikolinŽ01.01.2014Pioniri B (10-11)-30
47.SRB - EurošpedMiljanMarkovM01.01.2014Pioniri B (10-11)-30
48.SRB - EurošpedVidanKlasnjaM01.01.2014Pioniri B (10-11)+57
49.SRB - EurošpedIrinaRistovicŽ01.01.2010Kadet A-29
50.SRB - EurošpedVukadinOreljM01.01.2011Kadet A-41
51.SRB - EurošpedDanicaSekulicŽ01.01.2010Kadet A-44
52.SRB - EurošpedMasaMarkovŽ01.01.2011Kadet A-44
53.SRB - EurošpedMilicaIvkovicŽ01.01.2011Kadet A-47
54.SRB - EurošpedValentinaMarjanŽ01.01.2011Kadet B-37
55.SRB - EurošpedJovanaDraskicŽ01.01.2011Kadet B-44
56.SRB - EurošpedMasa VelickovicŽ01.01.2012Kadet B-44
57.SRB - EurošpedDjurdjaKlasnjaŽ01.01.2012Kadet B+59
58.SRB - EurošpedNinaNarandzicŽ01.01.2010Kadet B+59
59.SRB - EurošpedSofijaArdeleanŽ01.01.2010Kadet B+59
60.SRB - EurošpedJovanaSkocajicŽ01.01.2008Junior A-55
61.SRB - EurošpedTeodoraRibarovŽ01.01.2008Junior A-68
62.SRB - EurošpedMilica SteticŽ01.01.2008Junior A+68
63.SRB - EurošpedVukMiljojkovićM01.01.2009Junior B-55
64.SRB - Fenix-bulevarMihajloJevtićM28.05.2013Pioniri A (10-11)-27
65.SRB - Fenix-bulevarMatija NikolicM10.01.2013Pioniri A (10-11)-40
66.SRB - GrmečLuka BugarskiM17.10.2015Pioniri A (8-9)-27
67.SRB - GrmečDanka TrbićŽ28.11.2013Pioniri A (10-11)-27
68.SRB - GrmečHelena PetranŽ06.02.2014Pioniri A (10-11)-36
69.SRB - GrmečĐorđe RajlićM10.05.2012Kadet A-41
70.SRB - GrmečPetarNedovićM14.12.2011Kadet A-45
71.SRB - GrmečStefanPavlovicM05.05.2010Kadet A-45
72.SRB - GrmečBlagojeDilberovićM21.08.2011Kadet A-65
73.SRB - Obrenovac DušanJevtićM26.06.2015Pioniri A (8-9)-25
74.SRB - Obrenovac NikolinaAleksićŽ21.12.2013Pioniri A (10-11)-30
75.SRB - Obrenovac Novica TomićM24.05.2013Pioniri A (10-11)-33
76.SRB - Obrenovac AndrejMarjanovićM09.05.2013Pioniri A (10-11)-36
77.SRB - Obrenovac KsenijaNenadovićŽ27.10.2010Kadet B-47
78.SRB - Obrenovac KsenijaNenadovićŽ27.10.2010Kadet B-47
79.SRB - Tekvondo AkademijaLanaLabudovićŽ02.03.2016Pioniri B (8-9)-31
80.SRB - Tekvondo AkademijaMonikaSpasićŽ28.03.2015Pioniri B (8-9)-36
81.SRB - Tekvondo AkademijaKristijan Proći M02.03.2013Pioniri A (10-11)-36
82.SRB - Tekvondo AkademijaMiroslavKostovićM18.11.2011Kadet A-53
83.SRB - Tekvondo AkademijaKasijaNešovićŽ21.04.2010Kadet A-51
84.SRB - Tekvondo AkademijaSofijaŽivojinovićŽ11.01.2011Kadet A-55
85.SRB - Tekvondo AkademijaStrahinjaManojlovićM20.01.2011Kadet A-61
86.SRB - Tekvondo AkademijaAnjaErićŽ18.05.2010Kadet A-59
87.SRB - Tekvondo AkademijaDoraObradovićŽ13.04.2010Kadet B-47
88.SRB - Tekvondo AkademijaUrošCvetkovićM07.02.2009Junior A-48
89.SRB - Tekvondo AkademijaĐurđaPetrovićŽ10.11.2008Junior A-46
90.SRB - Tekvondo AkademijaAnaRadovanovićŽ22.06.2008Junior A-49
91.SRB - Tekvondo AkademijaNovakŽivanovićM06.08.2008Junior A-59
92.SRB - Tekvondo AkademijaTodorŽivojinovićM02.09.2009Junior A-63
93.SRB - Tekvondo AkademijaTijanaRankovićŽ28.09.2007Senior A (Olympic)+67
94.SRB - ZrenjaninAnjaJuroševićŽ01.08.2013(F) Par B Pionir [2]4,3,2,1 kup
95.SRB - ZrenjaninMihajloBrusinM29.08.2013(F) Par B Pionir [2]4,3,2,1 kup
96.SRB - ZrenjaninDunjaAndrijinŽ14.08.2015(F) Pioniri 2 B4,3 kup
97.SRB - ZrenjaninMihajloBrusinM29.08.2013(F) Pioniri 2 B4,3 kup
98.SRB - ZrenjaninAnjaJuroševićŽ01.08.2013(F) Pioniri 2 B2,1 kup
99.SRB - ZrenjaninSofijaStojšićŽ31.01.2014(F) Pioniri 2 B2,1 kup
100.SRB - ZrenjaninDunjaAndrijinŽ14.08.2015Pioniri B (8-9)-33
101.SRB - ZrenjaninSofijaStojšićŽ31.01.2014Pioniri A (10-11)-30
102.SRB - ZrenjaninMihajloBrusinM29.08.2013Pioniri A (10-11)-33
103.SRB - ZrenjaninAnjaJuroševićŽ01.08.2013Pioniri B (10-11)-52
104.SRB - ZrenjaninLazarNenadićM19.09.2012(F) Kadet 1 B2,1 kup
105.SRB - ZrenjaninTodorVitićM12.09.2012(F) Kadet 1 B2,1 kup
106.SRB - ZrenjaninMilicaPodkonjakŽ04.02.2011(F) Par B Kadet [3]4,3,2,1 kup
107.SRB - ZrenjaninLazarNenadićM19.09.2012(F) Par B Kadet [3]4,3,2,1 kup
108.SRB - ZrenjaninMilicaPodkonjakŽ04.02.2011Kadet A-51
109.SRB - ZrenjaninAnastasijaUdovčićŽ05.01.2007(F) Juniori 1 B8,7 kup
110.SRB - ZrenjaninAnastasijaUdovčićŽ05.01.2007(F) Par B Junior [1]8,7,6,5 kup
111.SRB - ZrenjaninOgnjenVašM15.09.2009(F) Par B Junior [1]8,7,6,5 kup
112.SRB - ZrenjaninOgnjenVašM15.09.2009Junior A-63
113.SRB - ZrenjaninMartaVišnjićŽ31.03.2007Junior A-63
114.SRB - ZrenjaninAnastasijaUdovčićŽ05.01.2007Junior B-59
115.SRB - ZrenjaninDaniloSomborskiM25.09.2005Senior A (Olympic)-58
116.SRB - ZrenjaninRadovanMijanovićM30.10.1990Senior A (Olympic)+80
117.SRB - ZrenjaninMilanaAćinŽ07.08.2006(F) Senior 1 AA
118.SRB - ZrenjaninDaniloSomborskiM25.09.2005(F) Senior 1 B2,1 kup
119.SRB - ZrenjaninRadovanMijanovićM30.10.1990(F) Senior 2 AA


Broj prijavljenih takmičara po kategorijama
Rb.KategorijaMBroj MŽBroj ŽUkupno
1.Pioniri A (6-7)-190-1900
2.Pioniri A (6-7)-210-2100
3.Pioniri A (6-7)-230-2300
4.Pioniri A (6-7)-250-2500
5.Pioniri A (6-7)-270-2700
6.Pioniri A (6-7)-290-2900
7.Pioniri A (6-7)-310-3100
8.Pioniri A (6-7)-330-3300
9.Pioniri A (6-7)-360-3600
10.Pioniri A (6-7)-390-3900
11.Pioniri A (6-7)-430-4300
12.Pioniri A (6-7)+430+4300
13.Pioniri B (6-7)-190-1900
14.Pioniri B (6-7)-211-2101
15.Pioniri B (6-7)-230-2300
16.Pioniri B (6-7)-250-2500
17.Pioniri B (6-7)-270-2700
18.Pioniri B (6-7)-290-2900
19.Pioniri B (6-7)-310-3100
20.Pioniri B (6-7)-330-3300
21.Pioniri B (6-7)-360-3600
22.Pioniri B (6-7)-390-3900
23.Pioniri B (6-7)-430-4300
24.Pioniri B (6-7)+430+4300
25.Pioniri A (8-9)-190-1900
26.Pioniri A (8-9)-210-2100
27.Pioniri A (8-9)-230-2300
28.Pioniri A (8-9)-251-2501
29.Pioniri A (8-9)-271-2701
30.Pioniri A (8-9)-290-2900
31.Pioniri A (8-9)-310-3100
32.Pioniri A (8-9)-330-3300
33.Pioniri A (8-9)-360-3600
34.Pioniri A (8-9)-390-3900
35.Pioniri A (8-9)-430-4300
36.Pioniri A (8-9)+430+4300
37.Pioniri B (8-9)-190-1900
38.Pioniri B (8-9)-210-2100
39.Pioniri B (8-9)-231-2301
40.Pioniri B (8-9)-250-2500
41.Pioniri B (8-9)-270-2700
42.Pioniri B (8-9)-290-2911
43.Pioniri B (8-9)-312-3113
44.Pioniri B (8-9)-331-3312
45.Pioniri B (8-9)-361-3612
46.Pioniri B (8-9)-390-3900
47.Pioniri B (8-9)-430-4300
48.Pioniri B (8-9)+430+4300
49.Pioniri A (10-11)-271-2712
50.Pioniri A (10-11)-300-3022
51.Pioniri A (10-11)-332-3313
52.Pioniri A (10-11)-362-3624
53.Pioniri A (10-11)-402-4002
54.Pioniri A (10-11)-440-4400
55.Pioniri A (10-11)-480-4800
56.Pioniri A (10-11)-520-5200
57.Pioniri A (10-11)-570-5700
58.Pioniri A (10-11)+570+5700
59.Pioniri B (10-11)-271-2701
60.Pioniri B (10-11)-303-3036
61.Pioniri B (10-11)-331-3312
62.Pioniri B (10-11)-360-3622
63.Pioniri B (10-11)-400-4000
64.Pioniri B (10-11)-440-4400
65.Pioniri B (10-11)-480-4800
66.Pioniri B (10-11)-520-5211
67.Pioniri B (10-11)-570-5700
68.Pioniri B (10-11)+571+5701
69.Kadet A-330-2911
70.Kadet A-371-3301
71.Kadet A-412-3702
72.Kadet A-453-4103
73.Kadet A-490-4422
74.Kadet A-532-4713
75.Kadet A-571-5145
76.Kadet A-611-5512
77.Kadet A-651-5923
78.Kadet A+650+5900
79.Kadet B-332-2913
80.Kadet B-370-3300
81.Kadet B-411-3712
82.Kadet B-451-4112
83.Kadet B-490-4422
84.Kadet B-530-4733
85.Kadet B-570-5100
86.Kadet B-610-5500
87.Kadet B-650-5900
88.Kadet B+651+5934
89.Junior A-450-4200
90.Junior A-481-4412
91.Junior A-510-4611
92.Junior A-550-4911
93.Junior A-591-5201
94.Junior A-633-5525
95.Junior A-680-5911
96.Junior A-730-6311
97.Junior A-781-6812
98.Junior A+780+6811
99.Junior B-450-4200
100.Junior B-480-4400
101.Junior B-510-4600
102.Junior B-552-4902
103.Junior B-590-5200
104.Junior B-630-5500
105.Junior B-680-5911
106.Junior B-730-6300
107.Junior B-780-6800
108.Junior B+780+6800
109.Senior A (Olympic)-582-4902
110.Senior A (Olympic)-680-5700
111.Senior A (Olympic)-800-6700
112.Senior A (Olympic)+801+6712
113.Senior B (Olympic)-580-4900
114.Senior B (Olympic)-681-5701
115.Senior B (Olympic)-800-6700
116.Senior B (Olympic)+800+6700
117.(F) Pioniri 1 B8,7 kup08,7 kup00
118.(F) Pioniri 1 B6,5 kup06,5 kup00
119.(F) Pioniri 1 B4,3 kup04,3 kup00
120.(F) Pioniri 1 B2,1 kup02,1 kup00
121.(F) Pioniri 1 AA0A00
122.(F) Pioniri 2 B8,7 kup08,7 kup00
123.(F) Pioniri 2 B6,5 kup06,5 kup11
124.(F) Pioniri 2 B4,3 kup24,3 kup13
125.(F) Pioniri 2 B2,1 kup02,1 kup22
126.(F) Kadet 1 AA1A01
127.(F) Kadet 1 B8,7 kup08,7 kup00
128.(F) Kadet 1 B6,5 kup16,5 kup01
129.(F) Kadet 1 B4,3 kup04,3 kup00
130.(F) Kadet 1 B2,1 kup22,1 kup02
131.(F) Juniori 1 AA0A00
132.(F) Juniori 1 B8,7 kup08,7 kup11
133.(F) Juniori 1 B6,5 kup06,5 kup00
134.(F) Juniori 1 B4,3 kup04,3 kup00
135.(F) Juniori 1 B2,1 kup02,1 kup00
136.(F) Senior 1 AA0A11
137.(F) Senior 1 B8,7 kup08,7 kup00
138.(F) Senior 1 B6,5 kup06,5 kup00
139.(F) Senior 1 B4,3 kup04,3 kup00
140.(F) Senior 1 B2,1 kup12,1 kup01
141.(F) Senior 2 AA1A01
142.(F) Senior 2 B8,7 kup08,7 kup00
143.(F) Senior 2 B6,5 kup06,5 kup00
144.(F) Senior 2 B4,3 kup04,3 kup00
145.(F) Senior 2 B2,1 kup02,1 kup00
146.(F) Master 1 AA0A00
147.(F) Master 1 B8,7 kup08,7 kup00
148.(F) Master 1 B6,5 kup06,5 kup00
149.(F) Master 1 B4,3 kup04,3 kup00
150.(F) Master 1 B2,1 kup02,1 kup00
151.(F) Master 2 AA0A00
152.(F) Master 2 B8,7 kup08,7 kup00
153.(F) Master 2 B6,5 kup06,5 kup00
154.(F) Master 2 B4,3 kup04,3 kup00
155.(F) Master 2 B2,1 kup02,1 kup00
156.(F) Master 3 AA0A00
157.(F) Master 3 B8,7 kup08,7 kup00
158.(F) Master 3 B6,5 kup06,5 kup00
159.(F) Master 3 B4,3 kup04,3 kup00
160.(F) Master 3 B2,1 kup02,1 kup00
161.(F) Master 4 AA0A00
162.(F) Master 4 B8,7 kup08,7 kup00
163.(F) Master 4 B 6,5 kup0 6,5 kup00
164.(F) Master 4 B4,3 kup04,3 kup00
165.(F) Master 4 B2,1 kup02,1 kup00
166.(F) Par B Pionir8,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
167.(F) Par B Pionir4,3,2,1 kup14,3,2,1 kup12 (1)
168.(F) Par A PionirA0A00 (0)
169.(F) Par A KadetA0A00 (0)
170.(F) Par B Kadet8,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
171.(F) Par B Kadet4,3,2,1 kup14,3,2,1 kup12 (1)
172.(F) Par A JuniorA0A00 (0)
173.(F) Par B Junior8,7,6,5 kup18,7,6,5 kup12 (1)
174.(F) Par B Junior4,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
175.(F) Par A Senior 1A0A00 (0)
176.(F) Par B Senior 18,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
177.(F) Par B Senior 14,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
178.(F) Par A Senior 2A0A00 (0)
179.(F) Par B Senior 28,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
180.(F) Par B Senior 24,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
181.(F) Tim B Pioniri8,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
182.(F) Tim B Pioniri4,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
183.(F) Tim A PioniriA0 (0)A0 (0)0 (0)
184.(F) Tim A KadetA0 (0)A0 (0)0 (0)
185.(F) Tim B Kadet8,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
186.(F) Tim B Kadet4,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
187.(F) Tim A JuniorA0 (0)A0 (0)0 (0)
188.(F) Tim B Junior8,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
189.(F) Tim B Junior4,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
190.(F) Tim A Senior 1A0 (0)A0 (0)0 (0)
191.(F) Tim B Senior 18,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
192.(F) Tim B Senior 14,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
193.(F) Tim A Senior 2A0 (0)A0 (0)0 (0)
194.(F) Tim B Senior 28,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
195.(F) Tim B Senior 24,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
UKUPNO43 (29)6042 (30)59119


Broj prijavljenih takmičara po uzrasnim kategorijama
Rb.KategorijaBroj MBroj ŽUkupno
1.Pioniri B (6-7)101
2.Pioniri A (6-7)000
3.Pioniri A (8-9)202
4.Pioniri B (8-9)549
5.Pioniri B (10-11)6713
6.Pioniri A (10-11)7613
7.Kadet A111122
8.Kadet B51116
9.Junior A6915
10.Junior B213
11.Senior A (Olympic)314
12.Senior B (Olympic)101
13.Poomsae - INDIVIDUAL8614
14.Poomsae - PAIR336 (3)
15.Poomsae - TEAM0 (0)0 (0)0 (0)
UKUPNO6059119


  Language: