Click to go back

Takmičenje:
Tim: Sortiraj po:
Uzrasna kat.:

Spisak prijavljenih takmičara
Rb.TimImePrezimePolDat. rođ.Uzr. kat.Kategorija
1.ROU - Asociatia Club Sportiv SovataDeákZsanettŽ30.10.2012B COPII Echipe [1]6-5 KEUP
2.ROU - Asociatia Club Sportiv SovataDósa JázminŽ28.10.2012B COPII Echipe [1]6-5 KEUP
3.ROU - Asociatia Club Sportiv SovataSimonRusu ŞtefaniaŽ28.07.2013B COPII Echipe [1]6-5 KEUP
4.ROU - Asociatia Club Sportiv SovataDeákZsanettŽ30.10.2012B COPII Ind6-5 KEUP
5.ROU - Asociatia Club Sportiv SovataDósa JázminŽ28.10.2012B COPII Ind4-3 KEUP
6.ROU - Asociatia Club Sportiv SovataSimonRusu ŞtefaniaŽ28.07.2013B COPII Ind2-1 KEUP
7.ROU - Asociatia Club Sportiv SovataDósaBenedek M12.11.2009A CADETI IND1-3 PUM
8.ROU - Asociatia Club Sportiv SovataPicaIsabela Maria Ž23.09.2008A JUNIORI IND1-3 DAN
9.ROU - Asociatia Club Sportiv SovataPicaIsabela Maria Ž23.09.2008A JUNIORI Perechi [30]1-3 DAN
10.ROU - Asociatia Club Sportiv SovataDósaBenedekM01.01.2007A JUNIORI Perechi [30]1-3 DAN
11.ROU - Asociatia Club Sportiv SovataMátéMiklós M03.12.1969MASTER Ind4-7 DAN
12.ROU - Asociatia Club Sportiv TenereLeonteAndrei CalinM25.05.2012A COPII IND1-3 PUM
13.ROU - Asociatia Club Sportiv TenereToleAlexandruM06.11.2012A COPII IND1-3 PUM
14.ROU - Asociatia Club Sportiv TenereIonicaLarisa StefaniaŽ27.02.2013B COPII Ind9-7 KEUP
15.ROU - Asociatia Club Sportiv TenereIonicaMirunaŽ03.01.2012B COPII Ind9-7 KEUP
16.ROU - Asociatia Club Sportiv TenereGabriela SerbanŽ17.11.2014B COPII Ind6-5 KEUP
17.ROU - Asociatia Club Sportiv TenereIonCristian LucianM21.03.2013B COPII Ind2-1 KEUP
18.ROU - Asociatia Club Sportiv TenereArminNitaM24.12.2010B CADETI Ind4-3 KEUP
19.ROU - Asociatia Club Sportiv TenereChisIoanaŽ19.05.2007A JUNIORI IND1-3 DAN
20.ROU - Asociatia Club Sportiv TenereMaraAlexandruŽ18.11.2005B SENIORI Ind6-5 KEUP
21.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDONecșanu David MatteoM29.07.2013B COPII Ind9-7 KEUP
22.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDONechifor Ionut CristianM05.06.2012B COPII Ind9-7 KEUP
23.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDOFeraru MariaŽ04.08.2012B COPII Ind6-5 KEUP
24.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDOZvonaru Ioana AlexiaŽ18.07.2012B COPII Ind6-5 KEUP
25.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDOOnofreiConstantinM12.05.2012B COPII Ind6-5 KEUP
26.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDOMateiucRomaniuc GeorgianaŽ23.04.2010B CADETI Ind6-5 KEUP
27.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDOSavinDavidM06.02.2011B CADETI Ind6-5 KEUP
28.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDOAdumitroaie GabrielM27.11.2007B JUNIORI Ind9-7 KEUP
29.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDOFortoesDARIA ALEXANDRAŽ06.11.2007B JUNIORI Ind2-1 KEUP
30.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDOScutelnicuGEORGE ADRIANM26.05.2006B JUNIORI Ind2-1 KEUP
31.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDOToma RobertM09.10.2005B SENIORI Ind9-7 KEUP
32.ROU - Clubul Sportiv KORYOPopaAlexandraŽ21.01.2012B COPII Ind9-7 KEUP
33.ROU - Clubul Sportiv KORYOSiposYannisM03.03.2012B COPII Ind9-7 KEUP
34.ROU - Clubul Sportiv KORYOIancuMihneaM22.07.2011B CADETI Ind9-7 KEUP
35.ROU - Clubul Sportiv KORYOVighIngridŽ16.06.2009B CADETI Ind6-5 KEUP
36.ROU - Clubul Sportiv KORYOPetreDanadi MariaŽ06.03.2011B CADETI Ind4-3 KEUP
37.ROU - Clubul Sportiv KORYOBoar AndreiM14.01.2010B CADETI Ind4-3 KEUP
38.ROU - Clubul Sportiv KORYOCeteanDariaŽ10.09.2007A JUNIORI IND1-3 DAN
39.ROU - Clubul Sportiv KORYOAfrasiabiTudorM08.02.2006A JUNIORI IND1-3 DAN
40.ROU - Clubul Sportiv KORYOSirbuAlinaŽ27.01.2007B JUNIORI Ind6-5 KEUP
41.ROU - Clubul Sportiv KORYOMarcuDianaŽ07.08.2008B JUNIORI Ind4-3 KEUP
42.ROU - Clubul Sportiv KORYOMoldovanVasileM29.12.1974A SENIORI IND1-3 DAN
43.ROU - Clubul Sportiv KORYOMunteanCristianaŽ13.05.2005B SENIORI Ind2-1 KEUP
44.ROU - Clubul Sportiv KORYOTiureanIoanM12.01.1970MASTER Ind4-7 DAN
45.ROU - CS KeumgangVieruAlexandraŽ19.05.2015B DEBUTANTI Ind9-7 KEUP
46.ROU - CS KeumgangVieruAlexandraŽ19.05.2015B DEBUTANTI Perechi [14]9-7 KEUP
47.ROU - CS KeumgangNăvăliciMateiM14.08.2015B DEBUTANTI Perechi [14]9-7 KEUP
48.ROU - CS KeumgangAproduMariaŽ08.02.2013B COPII Echipe [18]9-7 KEUP
49.ROU - CS KeumgangAugustin SofiaŽ04.05.2014B COPII Echipe [18]9-7 KEUP
50.ROU - CS KeumgangVieru SabinaŽ08.11.2013B COPII Echipe [18]9-7 KEUP
51.ROU - CS KeumgangAproduStefanM11.11.2014B COPII Echipe [19]9-7 KEUP
52.ROU - CS KeumgangGherghelasDavidM04.09.2013B COPII Echipe [19]9-7 KEUP
53.ROU - CS KeumgangVlaseSebastianM03.09.2013B COPII Echipe [19]9-7 KEUP
54.ROU - CS KeumgangGhetauRaresM01.04.2012B COPII Echipe [21]6-5 KEUP
55.ROU - CS KeumgangHaidauLucaM11.03.2014B COPII Echipe [21]6-5 KEUP
56.ROU - CS KeumgangSolomonCarol-GabrielM29.11.2012B COPII Echipe [21]6-5 KEUP
57.ROU - CS KeumgangAproduMariaŽ08.02.2013B COPII Ind9-7 KEUP
58.ROU - CS KeumgangAugustin SofiaŽ04.05.2014B COPII Ind9-7 KEUP
59.ROU - CS KeumgangTrofinEricaŽ03.02.2014B COPII Ind9-7 KEUP
60.ROU - CS KeumgangVieru SabinaŽ08.11.2013B COPII Ind9-7 KEUP
61.ROU - CS KeumgangAproduStefanM11.11.2014B COPII Ind9-7 KEUP
62.ROU - CS KeumgangGherghelasDavidM04.09.2013B COPII Ind9-7 KEUP
63.ROU - CS KeumgangVlaseSebastianM03.09.2013B COPII Ind9-7 KEUP
64.ROU - CS KeumgangGhetauRaresM01.04.2012B COPII Ind6-5 KEUP
65.ROU - CS KeumgangHaidauLucaM11.03.2014B COPII Ind6-5 KEUP
66.ROU - CS KeumgangSolomonCarol-GabrielM29.11.2012B COPII Ind6-5 KEUP
67.ROU - CS KeumgangNetcaNicusor DragosM09.10.2012B COPII Ind4-3 KEUP
68.ROU - CS KeumgangAproduMariaŽ08.02.2013B COPII Perechi [7]9-7 KEUP
69.ROU - CS KeumgangAproduStefanM11.11.2014B COPII Perechi [7]9-7 KEUP
70.ROU - CS KeumgangAugustin SofiaŽ04.05.2014B COPII Perechi [12]9-7 KEUP
71.ROU - CS KeumgangGherghelasDavidM04.09.2013B COPII Perechi [12]9-7 KEUP
72.ROU - CS KeumgangTrofinEricaŽ03.02.2014B COPII Perechi [13]9-7 KEUP
73.ROU - CS KeumgangVlaseSebastianM03.09.2013B COPII Perechi [13]9-7 KEUP
74.ROU - CS KeumgangCosofretMariusM15.05.2009A CADETI IND1-3 PUM
75.ROU - CS KeumgangBaciuMariaŽ02.09.2011B CADETI Echipe [25]9-7 KEUP
76.ROU - CS KeumgangBosinceanuSaraŽ27.05.2011B CADETI Echipe [25]9-7 KEUP
77.ROU - CS KeumgangSlabuElenaŽ26.03.2010B CADETI Echipe [25]9-7 KEUP
78.ROU - CS KeumgangLupuDanielM27.01.2010B CADETI Echipe [28]9-7 KEUP
79.ROU - CS KeumgangMironescu NicolaeM05.09.2009B CADETI Echipe [28]9-7 KEUP
80.ROU - CS KeumgangRomanEduardM29.07.2011B CADETI Echipe [28]9-7 KEUP
81.ROU - CS KeumgangConduracheBeatriceŽ28.07.2011B CADETI Echipe [29]9-7 KEUP
82.ROU - CS KeumgangGradinaruStefaniaŽ14.12.2011B CADETI Echipe [29]9-7 KEUP
83.ROU - CS KeumgangStefanClaudiaŽ08.10.2009B CADETI Echipe [29]9-7 KEUP
84.ROU - CS KeumgangBindiuAna-MariaŽ01.01.2009B CADETI Echipe [24]6-5 KEUP
85.ROU - CS KeumgangLuduAndaŽ08.10.2010B CADETI Echipe [24]6-5 KEUP
86.ROU - CS KeumgangLuduAuraŽ08.10.2010B CADETI Echipe [24]6-5 KEUP
87.ROU - CS KeumgangAursuleseiRaulM04.03.2009B CADETI Echipe [22]4-3 KEUP
88.ROU - CS KeumgangHritcuRazvanM11.11.2009B CADETI Echipe [22]4-3 KEUP
89.ROU - CS KeumgangLucaAlexandruM09.09.2010B CADETI Echipe [22]4-3 KEUP
90.ROU - CS KeumgangBaciuMariaŽ02.09.2011B CADETI Ind9-7 KEUP
91.ROU - CS KeumgangBosinceanuSaraŽ27.05.2011B CADETI Ind9-7 KEUP
92.ROU - CS KeumgangConduracheBeatriceŽ28.07.2011B CADETI Ind9-7 KEUP
93.ROU - CS KeumgangGradinaruStefaniaŽ14.12.2011B CADETI Ind9-7 KEUP
94.ROU - CS KeumgangSlabuElenaŽ26.03.2010B CADETI Ind9-7 KEUP
95.ROU - CS KeumgangLupuDanielM27.01.2010B CADETI Ind9-7 KEUP
96.ROU - CS KeumgangMironescu NicolaeM05.09.2009B CADETI Ind9-7 KEUP
97.ROU - CS KeumgangRomanEduardM29.07.2011B CADETI Ind9-7 KEUP
98.ROU - CS KeumgangLuduAndaŽ08.10.2010B CADETI Ind6-5 KEUP
99.ROU - CS KeumgangLuduAuraŽ08.10.2010B CADETI Ind6-5 KEUP
100.ROU - CS KeumgangOlaruCodrinM26.12.2009B CADETI Ind6-5 KEUP
101.ROU - CS KeumgangOlogesaRazvanM01.07.2011B CADETI Ind6-5 KEUP
102.ROU - CS KeumgangRaileanu-PesteDanaŽ21.09.2009B CADETI Ind4-3 KEUP
103.ROU - CS KeumgangRaileanu-PesteMadalinaŽ21.09.2009B CADETI Ind4-3 KEUP
104.ROU - CS KeumgangAursuleseiRaulM04.03.2009B CADETI Ind4-3 KEUP
105.ROU - CS KeumgangHritcuRazvanM11.11.2009B CADETI Ind4-3 KEUP
106.ROU - CS KeumgangLucaAlexandruM09.09.2010B CADETI Ind4-3 KEUP
107.ROU - CS KeumgangMamaligaRaresM11.03.2009B CADETI Ind4-3 KEUP
108.ROU - CS KeumgangGradinaruStefaniaŽ14.12.2011B CADETI Perechi [10]9-7 KEUP
109.ROU - CS KeumgangRomanEduardM29.07.2011B CADETI Perechi [10]9-7 KEUP
110.ROU - CS KeumgangBosinceanuSaraŽ27.05.2011B CADETI Perechi [11]9-7 KEUP
111.ROU - CS KeumgangLupuDanielM27.01.2010B CADETI Perechi [11]9-7 KEUP
112.ROU - CS KeumgangSlabuElenaŽ26.03.2010B CADETI Perechi [23]9-7 KEUP
113.ROU - CS KeumgangMironescu NicolaeM05.09.2009B CADETI Perechi [23]9-7 KEUP
114.ROU - CS KeumgangLuduAndaŽ08.10.2010B CADETI Perechi [15]6-5 KEUP
115.ROU - CS KeumgangOlogesaRazvanM01.07.2011B CADETI Perechi [15]6-5 KEUP
116.ROU - CS KeumgangLuduAuraŽ08.10.2010B CADETI Perechi [16]6-5 KEUP
117.ROU - CS KeumgangOlaruCodrinM26.12.2009B CADETI Perechi [16]6-5 KEUP
118.ROU - CS KeumgangRaileanu-PesteDanaŽ21.09.2009B CADETI Perechi [8]4-3 KEUP
119.ROU - CS KeumgangAursuleseiRaulM04.03.2009B CADETI Perechi [8]4-3 KEUP
120.ROU - CS KeumgangRaileanu-PesteMadalinaŽ21.09.2009B CADETI Perechi [9]4-3 KEUP
121.ROU - CS KeumgangMamaligaRaresM11.03.2009B CADETI Perechi [9]4-3 KEUP
122.ROU - CS KeumgangBorsAndreeaŽ25.10.2007A JUNIORI IND1-3 DAN
123.ROU - CS KeumgangSolomonRaresM03.09.2007A JUNIORI IND1-3 DAN
124.ROU - CS KeumgangBorsAndreeaŽ25.10.2007A JUNIORI Perechi [17]1-3 DAN
125.ROU - CS KeumgangCosofret MariusM01.01.2007A JUNIORI Perechi [17]1-3 DAN
126.ROU - CS KeumgangAmbrozieMariaŽ04.07.2007B JUNIORI Echipe [20]9-7 KEUP
127.ROU - CS KeumgangMoraruCezaraŽ19.07.2006B JUNIORI Echipe [20]9-7 KEUP
128.ROU - CS KeumgangMunteanuGeorgianaŽ12.09.2008B JUNIORI Echipe [20]9-7 KEUP
129.ROU - CS KeumgangBureteMedeeaŽ28.08.2008B JUNIORI Echipe [26]6-5 KEUP
130.ROU - CS KeumgangLucaAmaliaŽ31.05.2007B JUNIORI Echipe [26]6-5 KEUP
131.ROU - CS KeumgangVieruEcaterinaŽ30.09.2008B JUNIORI Echipe [26]6-5 KEUP
132.ROU - CS KeumgangAmbrozieMariaŽ04.07.2007B JUNIORI Ind9-7 KEUP
133.ROU - CS KeumgangBarbălatăMaiaŽ30.01.2008B JUNIORI Ind9-7 KEUP
134.ROU - CS KeumgangMoraruCezaraŽ19.07.2006B JUNIORI Ind9-7 KEUP
135.ROU - CS KeumgangMunteanuGeorgianaŽ12.09.2008B JUNIORI Ind9-7 KEUP
136.ROU - CS KeumgangBureteMedeeaŽ28.08.2008B JUNIORI Ind6-5 KEUP
137.ROU - CS KeumgangLucaAmaliaŽ31.05.2007B JUNIORI Ind6-5 KEUP
138.ROU - CS KeumgangVieruEcaterinaŽ30.09.2008B JUNIORI Ind6-5 KEUP
139.ROU - CS KeumgangGhetauIlincaŽ08.07.2007B JUNIORI Ind2-1 KEUP
140.ROU - CS KeumgangDascaRaresM28.08.2001A SENIORI Echipe [27]1-3 DAN
141.ROU - CS KeumgangHalipAndreiM29.01.1999A SENIORI Echipe [27]1-3 DAN
142.ROU - CS KeumgangPerjuTeodorM08.07.2001A SENIORI Echipe [27]1-3 DAN
143.ROU - CS KeumgangDascaRaresM28.08.2001A SENIORI IND1-3 DAN
144.ROU - CS KeumgangHalipAndreiM29.01.1999A SENIORI IND1-3 DAN
145.ROU - CS KeumgangPerjuTeodorM08.07.2001A SENIORI IND1-3 DAN
146.ROU - CS KeumgangBindiuAna-MariaŽ02.01.2004B SENIORI Ind6-5 KEUP
147.ROU - HANGUK TAEKWONDODeliaBarbuŽ04.02.2015B DEBUTANTI Ind6-5 KEUP
148.ROU - HANGUK TAEKWONDOAnisia MariaBanicaŽ01.08.2013B COPII Ind9-7 KEUP
149.ROU - HANGUK TAEKWONDOAna SofiaGheorgheŽ26.05.2014B COPII Ind6-5 KEUP
150.ROU - HANGUK TAEKWONDODaria IoanaPanaitŽ21.10.2014B COPII Ind6-5 KEUP
151.ROU - HANGUK TAEKWONDOAndreiStoicaM26.05.2014B COPII Ind6-5 KEUP
152.ROU - HANGUK TAEKWONDOEmma AlexandraSargheŽ06.10.2012B COPII Ind4-3 KEUP
153.ROU - HANGUK TAEKWONDOAndreea IoanaIvanoffŽ10.02.2012B COPII Ind2-1 KEUP
154.ROU - HANGUK TAEKWONDOAna SofiaGheorgheŽ26.05.2014B COPII Perechi [39]6-5 KEUP
155.ROU - HANGUK TAEKWONDOAndreiStoicaM26.05.2014B COPII Perechi [39]6-5 KEUP
156.ROU - HANGUK TAEKWONDODavid FlorianLunguM12.08.2010A CADETI Echipe [41]1-3 PUM
157.ROU - HANGUK TAEKWONDOMatteo DavidMunteanuM23.10.2009A CADETI Echipe [41]1-3 PUM
158.ROU - HANGUK TAEKWONDOVlad StefanDirvaruM31.01.2009A CADETI Echipe [41]1-3 PUM
159.ROU - HANGUK TAEKWONDOAna SofiaBondocŽ16.11.2010A CADETI IND1-3 PUM
160.ROU - HANGUK TAEKWONDODalia AnastasiaBarbuŽ11.07.2009A CADETI IND1-3 PUM
161.ROU - HANGUK TAEKWONDODavid FlorianLunguM12.08.2010A CADETI IND1-3 PUM
162.ROU - HANGUK TAEKWONDOMatteo DavidMunteanuM23.10.2009A CADETI IND1-3 PUM
163.ROU - HANGUK TAEKWONDOVlad StefanDirvaruM31.01.2009A CADETI IND1-3 PUM
164.ROU - HANGUK TAEKWONDODalia AnastasiaBarbuŽ11.07.2009A CADETI Perechi [33]1-3 PUM
165.ROU - HANGUK TAEKWONDOMatteo DavidMunteanuM23.10.2009A CADETI Perechi [33]1-3 PUM
166.ROU - HANGUK TAEKWONDOAna SofiaBondocŽ16.11.2010A CADETI Perechi [34]1-3 PUM
167.ROU - HANGUK TAEKWONDOVlad StefanDirvaruM31.01.2009A CADETI Perechi [34]1-3 PUM
168.ROU - HANGUK TAEKWONDOLuca AndreiConstantinescuM05.06.2010B CADETI Echipe [40]2-1 KEUP
169.ROU - HANGUK TAEKWONDORazvan PetruNeacsuM16.08.2009B CADETI Echipe [40]2-1 KEUP
170.ROU - HANGUK TAEKWONDOStefan BogdanVlasceanuM14.05.2011B CADETI Echipe [40]2-1 KEUP
171.ROU - HANGUK TAEKWONDOLinoy LucianaCoiculescuŽ21.11.2010B CADETI Ind9-7 KEUP
172.ROU - HANGUK TAEKWONDOGeorgeDiaconuM14.01.2011B CADETI Ind9-7 KEUP
173.ROU - HANGUK TAEKWONDOAndreeaAlexandrescuŽ27.07.2010B CADETI Ind6-5 KEUP
174.ROU - HANGUK TAEKWONDOIustin NagwonJungM12.03.2009B CADETI Ind6-5 KEUP
175.ROU - HANGUK TAEKWONDOEmilia IoanaLucaŽ15.04.2010B CADETI Ind2-1 KEUP
176.ROU - HANGUK TAEKWONDOGeorgiana BeatriceSanduŽ20.02.2009B CADETI Ind2-1 KEUP
177.ROU - HANGUK TAEKWONDOMiruna AlexandraCiocaniuŽ27.09.2010B CADETI Ind2-1 KEUP
178.ROU - HANGUK TAEKWONDOLuca AndreiConstantinescuM05.06.2010B CADETI Ind2-1 KEUP
179.ROU - HANGUK TAEKWONDORazvan PetruNeacsuM16.08.2009B CADETI Ind2-1 KEUP
180.ROU - HANGUK TAEKWONDOStefan BogdanVlasceanuM14.05.2011B CADETI Ind2-1 KEUP
181.ROU - HANGUK TAEKWONDOLinoy LucianaCoiculescuŽ21.11.2010B CADETI Perechi [44]9-7 KEUP
182.ROU - HANGUK TAEKWONDOGeorgeDiaconuM14.01.2011B CADETI Perechi [44]9-7 KEUP
183.ROU - HANGUK TAEKWONDOAndreeaAlexandrescuŽ27.07.2010B CADETI Perechi [32]6-5 KEUP
184.ROU - HANGUK TAEKWONDOIustin NagwonJungM12.03.2009B CADETI Perechi [32]6-5 KEUP
185.ROU - HANGUK TAEKWONDOMiruna AlexandraCiocaniuŽ27.09.2010B CADETI Perechi [35]2-1 KEUP
186.ROU - HANGUK TAEKWONDORazvan PetruNeacsuM16.08.2009B CADETI Perechi [35]2-1 KEUP
187.ROU - HANGUK TAEKWONDOEmilia IoanaLucaŽ15.04.2010B CADETI Perechi [36]2-1 KEUP
188.ROU - HANGUK TAEKWONDOLuca AndreiConstantinescuM05.06.2010B CADETI Perechi [36]2-1 KEUP
189.ROU - HANGUK TAEKWONDOGeorgiana BeatriceSanduŽ20.02.2009B CADETI Perechi [38]2-1 KEUP
190.ROU - HANGUK TAEKWONDOStefan BogdanVlasceanuM14.05.2011B CADETI Perechi [38]2-1 KEUP
191.ROU - HANGUK TAEKWONDOErik GabrielGuresoaeM22.10.2007A JUNIORI Echipe [42]1-3 DAN
192.ROU - HANGUK TAEKWONDOTudor AlexandruVlasceanuM28.08.2007A JUNIORI Echipe [42]1-3 DAN
193.ROU - HANGUK TAEKWONDOVlad MarianStoicaM13.11.2008A JUNIORI Echipe [42]1-3 DAN
194.ROU - HANGUK TAEKWONDOAdrian AlexandruBisocM09.11.2008A JUNIORI Echipe [43]1-3 DAN
195.ROU - HANGUK TAEKWONDOIustin StefanBondocM05.08.2008A JUNIORI Echipe [43]1-3 DAN
196.ROU - HANGUK TAEKWONDOVlad GabrielCristeaM04.08.2007A JUNIORI Echipe [43]1-3 DAN
197.ROU - HANGUK TAEKWONDOAyana AdrianaDumitrescuŽ28.07.2006A JUNIORI IND1-3 DAN
198.ROU - HANGUK TAEKWONDOVanda MariaNerodeaŽ17.05.2007A JUNIORI IND1-3 DAN
199.ROU - HANGUK TAEKWONDOAdrian AlexandruBisocM09.11.2008A JUNIORI IND1-3 DAN
200.ROU - HANGUK TAEKWONDOErik GabrielGuresoaeM22.10.2007A JUNIORI IND1-3 DAN
201.ROU - HANGUK TAEKWONDOIustin StefanBondocM05.08.2008A JUNIORI IND1-3 DAN
202.ROU - HANGUK TAEKWONDOTudor AlexandruVlasceanuM28.08.2007A JUNIORI IND1-3 DAN
203.ROU - HANGUK TAEKWONDOVlad GabrielCristeaM04.08.2007A JUNIORI IND1-3 DAN
204.ROU - HANGUK TAEKWONDOVlad MarianStoicaM13.11.2008A JUNIORI IND1-3 DAN
205.ROU - HANGUK TAEKWONDOVanda MariaNerodeaŽ17.05.2007A JUNIORI Perechi [37]1-3 DAN
206.ROU - HANGUK TAEKWONDOTudor AlexandruVlasceanuM28.08.2007A JUNIORI Perechi [37]1-3 DAN
207.ROU - HANGUK TAEKWONDOAyana AdrianaDumitrescuŽ28.07.2006A JUNIORI Perechi [45]1-3 DAN
208.ROU - HANGUK TAEKWONDOErik GabrielGuresoaeM22.10.2007A JUNIORI Perechi [45]1-3 DAN
209.ROU - HANGUK TAEKWONDORadu CristianMoiseM05.10.2007B JUNIORI Ind9-7 KEUP
210.ROU - HANGUK TAEKWONDOAndrei ClaudiuTuiuM09.12.2007B JUNIORI Ind4-3 KEUP
211.ROU - HANGUK TAEKWONDOIustin AndreiIordacheM18.07.2008B JUNIORI Ind2-1 KEUP
212.ROU - HANGUK TAEKWONDOAndrei AlexandruUrsuM15.11.2005A SENIORI IND1-3 DAN
213.ROU - HANGUK TAEKWONDOCalin GeorgeBarbuM12.10.2004A SENIORI IND1-3 DAN
214.ROU - HANGUK TAEKWONDOLiam RafaelCoiculescuM27.11.2004B SENIORI Ind4-3 KEUP
215.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlexandruJernoiuM22.11.2003B SENIORI Ind2-1 KEUP
216.ROU - Instinct Academy FilipGuzuM01.11.2016B DEBUTANTI Ind4-3 KEUP
217.ROU - Instinct Academy Matei NicolaieMaziluM06.04.2006A JUNIORI IND1-3 DAN
218.ROU - Instinct Academy OanaRaiuŽ14.09.1973B SENIORI Ind4-3 KEUP
219.ROU - Instinct Academy CostinRaiuM11.04.1977B SENIORI Ind2-1 KEUP
220.ROU - Instinct Academy OanaRaiuŽ14.09.1973B SENIORI Perechi [31]4-3 KEUP
221.ROU - Instinct Academy CostinRaiuM11.04.1977B SENIORI Perechi [31]4-3 KEUP
222.ROU - ONE CLUJ-NAPOCAPetrarMaia DariaŽ20.04.2010B CADETI Ind4-3 KEUP
223.ROU - PHOENIX TAEKWONDOSzilagyiMaja-LillaŽ24.02.2015B DEBUTANTI Ind9-7 KEUP
224.ROU - PHOENIX TAEKWONDOBorvizAgnesŽ08.04.2012B COPII Echipe [2]9-7 KEUP
225.ROU - PHOENIX TAEKWONDOSzilagyiDoraŽ09.04.2013B COPII Echipe [2]9-7 KEUP
226.ROU - PHOENIX TAEKWONDOTorok Kamilla-HannaŽ25.09.2013B COPII Echipe [2]9-7 KEUP
227.ROU - PHOENIX TAEKWONDOBorvizAgnesŽ08.04.2012B COPII Ind9-7 KEUP
228.ROU - PHOENIX TAEKWONDOSzilagyiDoraŽ09.04.2013B COPII Ind9-7 KEUP
229.ROU - PHOENIX TAEKWONDOTorok Kamilla-HannaŽ25.09.2013B COPII Ind9-7 KEUP
230.ROU - PHOENIX TAEKWONDOFilipConstantin-GabrielM01.09.2014B COPII Ind6-5 KEUP
231.ROU - PHOENIX TAEKWONDOKindaBernadettŽ11.10.2012B COPII Ind4-3 KEUP
232.ROU - PHOENIX TAEKWONDOBodoRekaŽ24.11.2009B CADETI Echipe [3]6-5 KEUP
233.ROU - PHOENIX TAEKWONDOErosAdriennŽ22.04.2009B CADETI Echipe [3]6-5 KEUP
234.ROU - PHOENIX TAEKWONDOPeterSaroltaŽ18.06.2009B CADETI Echipe [3]6-5 KEUP
235.ROU - PHOENIX TAEKWONDOBodoRekaŽ24.11.2009B CADETI Ind6-5 KEUP
236.ROU - PHOENIX TAEKWONDOErosAdriennŽ22.04.2009B CADETI Ind6-5 KEUP
237.ROU - PHOENIX TAEKWONDOPetreaKingaŽ29.12.2011B CADETI Ind4-3 KEUP
238.ROU - PHOENIX TAEKWONDOZsomboriBotondM28.11.2011B CADETI Ind4-3 KEUP
239.ROU - PHOENIX TAEKWONDOPetreaKingaŽ29.12.2011B CADETI Perechi [5]4-3 KEUP
240.ROU - PHOENIX TAEKWONDOZsomboriBotondM28.11.2011B CADETI Perechi [5]4-3 KEUP
241.ROU - PHOENIX TAEKWONDOCondreaRebeccaŽ06.03.2007B JUNIORI Echipe [4]4-3 KEUP
242.ROU - PHOENIX TAEKWONDOPal AgotaŽ03.05.2007B JUNIORI Echipe [4]4-3 KEUP
243.ROU - PHOENIX TAEKWONDOReszegh-KonczBrigittaŽ16.05.2007B JUNIORI Echipe [4]4-3 KEUP
244.ROU - PHOENIX TAEKWONDOCondreaRebeccaŽ06.03.2007B JUNIORI Ind4-3 KEUP
245.ROU - PHOENIX TAEKWONDOPal AgotaŽ03.05.2007B JUNIORI Ind4-3 KEUP
246.ROU - PHOENIX TAEKWONDOReszegh-KonczBrigittaŽ16.05.2007B JUNIORI Ind4-3 KEUP
247.ROU - PHOENIX TAEKWONDOImre-MadaraszEmeseŽ01.04.2006B JUNIORI Ind2-1 KEUP
248.ROU - PHOENIX TAEKWONDOGallAkos-LaszloM30.09.2006B JUNIORI Ind2-1 KEUP
249.ROU - PHOENIX TAEKWONDOZsomboriHunorM27.07.2006B JUNIORI Ind2-1 KEUP
250.ROU - PHOENIX TAEKWONDOImre-MadaraszEmeseŽ01.04.2006B JUNIORI Perechi [6]2-1 KEUP
251.ROU - PHOENIX TAEKWONDOZsomboriHunorM27.07.2006B JUNIORI Perechi [6]2-1 KEUP
252.ROU - PHOENIX TAEKWONDOBucurAmalia-IonelaŽ13.06.2004B SENIORI Ind4-3 KEUP


Broj prijavljenih takmičara po kategorijama
Rb.KategorijaMBroj MŽBroj ŽUkupno
1.B DEBUTANTI Ind9-7 KEUP09-7 KEUP22
2.B DEBUTANTI Ind6-5 KEUP06-5 KEUP11
3.B DEBUTANTI Ind4-3 KEUP14-3 KEUP01
4.B DEBUTANTI Ind2-1 KEUP02-1 KEUP00
5.A COPII IND1-3 PUM21-3 PUM02
6.B COPII Ind9-7 KEUP69-7 KEUP1117
7.B COPII Ind6-5 KEUP66-5 KEUP612
8.B COPII Ind4-3 KEUP14-3 KEUP34
9.B COPII Ind2-1 KEUP12-1 KEUP23
10.A CADETI IND1-3 PUM51-3 PUM27
11.B CADETI Ind9-7 KEUP59-7 KEUP611
12.B CADETI Ind6-5 KEUP46-5 KEUP711
13.B CADETI Ind4-3 KEUP74-3 KEUP512
14.B CADETI Ind2-1 KEUP32-1 KEUP36
15.A JUNIORI IND1-3 DAN91-3 DAN615
16.B JUNIORI Ind9-7 KEUP29-7 KEUP46
17.B JUNIORI Ind6-5 KEUP06-5 KEUP44
18.B JUNIORI Ind4-3 KEUP14-3 KEUP45
19.B JUNIORI Ind2-1 KEUP42-1 KEUP37
20.A SENIORI IND1-3 DAN61-3 DAN06
21.B SENIORI Ind9-7 KEUP19-7 KEUP01
22.B SENIORI Ind6-5 KEUP06-5 KEUP22
23.B SENIORI Ind4-3 KEUP14-3 KEUP23
24.B SENIORI Ind2-1 KEUP22-1 KEUP13
25.MASTER Ind4-7 DAN24-7 DAN02
26.B DEBUTANTI Perechi9-7 KEUP19-7 KEUP12 (1)
27.B DEBUTANTI Perechi6-5 KEUP06-5 KEUP00 (0)
28.B DEBUTANTI Perechi4-3 KEUP04-3 KEUP00 (0)
29.B DEBUTANTI Perechi2-1 KEUP02-1 KEUP00 (0)
30.A COPII Perechi1-3 PUM01-3 PUM00 (0)
31.B COPII Perechi9-7 KEUP39-7 KEUP36 (3)
32.B COPII Perechi6-5 KEUP16-5 KEUP12 (1)
33.B COPII Perechi4-3 KEUP04-3 KEUP00 (0)
34.B COPII Perechi2-1 KEUP02-1 KEUP00 (0)
35.A CADETI Perechi1-3 PUM21-3 PUM24 (2)
36.B CADETI Perechi9-7 KEUP49-7 KEUP48 (4)
37.B CADETI Perechi6-5 KEUP36-5 KEUP36 (3)
38.B CADETI Perechi4-3 KEUP34-3 KEUP36 (3)
39.B CADETI Perechi2-1 KEUP32-1 KEUP36 (3)
40.A JUNIORI Perechi1-3 DAN41-3 DAN48 (4)
41.B JUNIORI Perechi9-7 KEUP09-7 KEUP00 (0)
42.B JUNIORI Perechi6-5 KEUP06-5 KEUP00 (0)
43.B JUNIORI Perechi4-3 KEUP04-3 KEUP00 (0)
44.B JUNIORI Perechi2-1 KEUP12-1 KEUP12 (1)
45.A SENIORI Perechi1-3 DAN01-3 DAN00 (0)
46.B SENIORI Perechi9-7 KEUP09-7 KEUP00 (0)
47.B SENIORI Perechi6-5 KEUP06-5 KEUP00 (0)
48.B SENIORI Perechi4-3 KEUP14-3 KEUP12 (1)
49.B SENIORI Perechi2-1 KEUP02-1 KEUP00 (0)
50.MASTER Perechi4-7 DAN04-7 DAN00 (0)
51.B DEBUTANTI Echipe9-7 KEUP0 (0)9-7 KEUP0 (0)0 (0)
52.B DEBUTANTI Echipe6-5 KEUP0 (0)6-5 KEUP0 (0)0 (0)
53.B DEBUTANTI Echipe4-3 KEUP0 (0)4-3 KEUP0 (0)0 (0)
54.B DEBUTANTI Echipe2-1 KEUP0 (0)2-1 KEUP0 (0)0 (0)
55.A COPII Echipe1-3 PUM0 (0)1-3 PUM0 (0)0 (0)
56.B COPII Echipe9-7 KEUP3 (1)9-7 KEUP6 (2)9 (3)
57.B COPII Echipe6-5 KEUP3 (1)6-5 KEUP3 (1)6 (2)
58.B COPII Echipe4-3 KEUP0 (0)4-3 KEUP0 (0)0 (0)
59.B COPII Echipe2-1 KEUP0 (0)2-1 KEUP0 (0)0 (0)
60.A CADETI Echipe1-3 PUM3 (1)1-3 PUM0 (0)3 (1)
61.B CADETI Echipe9-7 KEUP3 (1)9-7 KEUP6 (2)9 (3)
62.B CADETI Echipe6-5 KEUP0 (0)6-5 KEUP6 (2)6 (2)
63.B CADETI Echipe4-3 KEUP3 (1)4-3 KEUP0 (0)3 (1)
64.B CADETI Echipe2-1 KEUP3 (1)2-1 KEUP0 (0)3 (1)
65.A JUNIORI Echipe1-3 DAN6 (2)1-3 DAN0 (0)6 (2)
66.B JUNIORI Echipe9-7 KEUP0 (0)9-7 KEUP3 (1)3 (1)
67.B JUNIORI Echipe6-5 KEUP0 (0)6-5 KEUP3 (1)3 (1)
68.B JUNIORI Echipe4-3 KEUP0 (0)4-3 KEUP3 (1)3 (1)
69.B JUNIORI Echipe2-1 KEUP0 (0)2-1 KEUP0 (0)0 (0)
70.A SENIORI Echipe1-3 DAN3 (1)1-3 DAN0 (0)3 (1)
71.B SENIORI Echipe9-7 KEUP0 (0)9-7 KEUP0 (0)0 (0)
72.B SENIORI Echipe6-5 KEUP0 (0)6-5 KEUP0 (0)0 (0)
73.B SENIORI Echipe4-3 KEUP0 (0)4-3 KEUP0 (0)0 (0)
74.B SENIORI Echipe2-1 KEUP0 (0)2-1 KEUP0 (0)0 (0)
75.MASTER Echipe4-7 DAN0 (0)4-7 DAN0 (0)0 (0)
UKUPNO39 (10)12237 (6)130252


Broj prijavljenih takmičara po uzrasnim kategorijama
Rb.KategorijaBroj MBroj ŽUkupno
1.Poomsae - INDIVIDUAL6974143
2.Poomsae - PAIR262652 (26)
3.Poomsae - TEAM27 (9)30 (10)57 (19)
UKUPNO122130252


  Language: