Click to go back

Takmičenje:
Tim: Sortiraj po:
Uzrasna kat.:

Spisak prijavljenih takmičara
Rb.TimImePrezimePolDat. rođ.Uzr. kat.Kategorija
1.ROU - Asociatia Club Sportiv SovataSimonRusu CristianM02.08.2011CADETI A-41
2.ROU - Asociatia Club Sportiv SovataBogdanDragoş AdrianM19.10.2009CADETI A-45
3.ROU - Asociatia Club Sportiv SovataDósaBenedek M12.11.2009CADETI A-53
4.ROU - Asociatia Club Sportiv SovataSzabóDávid GyulaM13.08.2011CADETI B-37
5.ROU - Asociatia Club Sportiv TenereMihaleaLucaM01.02.2017PITICI 6-7-22
6.ROU - Asociatia Club Sportiv TenereGabriela SerbanŽ17.11.2014DEBUTANTI 8-9 B-23
7.ROU - Asociatia Club Sportiv TenereNichiforiucAna AlexandraŽ12.10.2015DEBUTANTI 8-9 B-29
8.ROU - Asociatia Club Sportiv TenereGabrielaGiuveleaŽ19.03.2015DEBUTANTI 8-9 B-31
9.ROU - Asociatia Club Sportiv TenereIonCristian LucianM21.03.2013COPII 10-11 A+45
10.ROU - Asociatia Club Sportiv TenereIonicaLarisa StefaniaŽ27.02.2013COPII 10-11 B-31
11.ROU - Asociatia Club Sportiv TenereMariusGiuveleaM16.12.2012COPII 10-11 B-33
12.ROU - Asociatia Club Sportiv TenereIonicaMirunaŽ03.01.2012COPII 10-11 B+45
13.ROU - Asociatia Club Sportiv TenereArminNitaM24.12.2010CADETI A-41
14.ROU - Asociatia Club Sportiv TenereAnaMohoreaŽ15.08.2011CADETI B-47
15.ROU - Asociatia Club Sportiv TenereChisIoanaŽ19.05.2007JUNIORI A-52
16.ROU - Asociatia Club Sportiv TenereMaraAlexandruŽ18.11.2005SENIORI-62
17.ROU - Black TigerYannisBanucM25.03.2017PITICI 6-7-24
18.ROU - Black TigerFilipBadoiuM07.01.2016PITICI 6-7-26
19.ROU - Black TigerEduardBernevigM11.02.2016PITICI 6-7+26
20.ROU - Black TigerMateiCirjanM09.08.2016PITICI 6-7+26
21.ROU - Black TigerLucaDuricaM15.12.2015DEBUTANTI 8-9 B-23
22.ROU - Black TigerStefanAndrunacheM20.09.2015DEBUTANTI 8-9 B-23
23.ROU - Black TigerCodrinBatcaM04.07.2014DEBUTANTI 8-9 B-25
24.ROU - Black TigerIannisConacheM29.07.2015DEBUTANTI 8-9 B-27
25.ROU - Black TigerNicolasGaleaM05.11.2015DEBUTANTI 8-9 B-27
26.ROU - Black TigerAronRouajM06.08.2015DEBUTANTI 8-9 B-29
27.ROU - Black TigerTudor CosnitaM23.12.2014DEBUTANTI 8-9 B-33
28.ROU - Black TigerAlbertConstantinescuM04.09.2014DEBUTANTI 8-9 B-35
29.ROU - Black TigerDenisIvascuM19.08.2015DEBUTANTI 8-9 B-40
30.ROU - Black TigerVictorCuleaM19.12.2014DEBUTANTI 8-9 B-40
31.ROU - Black TigerCristianMelescanuM18.08.2012COPII 10-11 A-31
32.ROU - Black TigerStefanMistreanuM10.02.2012COPII 10-11 A-31
33.ROU - Black TigerIanisConstantinescuM12.09.2012COPII 10-11 A-35
34.ROU - Black TigerAlexandraCosteaŽ30.07.2012COPII 10-11 A-39
35.ROU - Black TigerDavidZahariaM09.05.2012COPII 10-11 A-39
36.ROU - Black TigerRobertBotezM14.06.2013COPII 10-11 A-39
37.ROU - Black TigerDragos StefanPojoguM24.02.2012COPII 10-11 A+45
38.ROU - Black TigerPaulaCosteaŽ08.07.2012COPII 10-11 B-27
39.ROU - Black TigerLoredanaPorosnicuŽ21.12.2013COPII 10-11 B-31
40.ROU - Black TigerDariaGuzuŽ04.09.2013COPII 10-11 B-35
41.ROU - Black TigerMateiMocanuM17.12.2013COPII 10-11 B-35
42.ROU - Black TigerCristiMoiseM11.12.2012COPII 10-11 B-45
43.ROU - Black TigerMateiDamocM24.12.2013COPII 10-11 B+45
44.ROU - Black TigerVlad-FelixMihailaM18.05.2010CADETI A-37
45.ROU - Black TigerLucianMihalceanuM16.06.2010CADETI A-45
46.ROU - Black TigerAndreeaMarinŽ18.11.2011CADETI A-44
47.ROU - Black TigerAlexandraRaileanuŽ17.11.2010CADETI A-47
48.ROU - Black TigerRaulChelariuM31.07.2009CADETI A-53
49.ROU - Black TigerVioletaCosteaŽ16.03.2009CADETI A-51
50.ROU - Black TigerAdelinMataM21.01.2009CADETI A-57
51.ROU - Black TigerAlexandruTanaseM13.08.2009CADETI A-61
52.ROU - Black TigerAndreiBurcaM26.02.2009CADETI A+65
53.ROU - Black TigerSebastianBusuiocM24.02.2009CADETI A+65
54.ROU - Black TigerNicolas OancaM02.04.2010CADETI B-45
55.ROU - Black TigerNicolasTauneM04.12.2010CADETI B-49
56.ROU - Black TigerBogdanStrungaM26.07.2009CADETI B-57
57.ROU - Black TigerMateiPopaM18.12.2010CADETI B-57
58.ROU - Black TigerStefaniaCostinŽ27.12.2008JUNIORI A-59
59.ROU - Black TigerAlbertPraleaM03.07.2008JUNIORI B-63
60.ROU - Black TigerJessicaIsvoranuŽ10.07.2008JUNIORI B-63
61.ROU - Black TigerDenisaTanaseŽ23.08.2005SENIORI-62
62.ROU - Black TigerRazvan MihaiVladutM22.02.2005SENIORI-80
63.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDONecsanuAndreiM26.06.2017PITICI 6-7-22
64.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDOSavin LucaM09.12.2013COPII 10-11 B-35
65.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDOOnofreiConstantinM12.05.2012COPII 10-11 B-37
66.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDONecșanu David MatteoM29.07.2013COPII 10-11 B-39
67.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDOFeraru MariaŽ04.08.2012COPII 10-11 B-45
68.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDONechifor Ionut CristianM05.06.2012COPII 10-11 B-45
69.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDOZvonaru Ioana AlexiaŽ18.07.2012COPII 10-11 B+45
70.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDODanilaLuca MarianM01.10.2010CADETI B-41
71.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDOSavinDavidM06.02.2011CADETI B-53
72.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDOMateiucRomaniuc GeorgianaŽ23.04.2010CADETI B-55
73.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDOFortoesDARIA ALEXANDRAŽ06.11.2007JUNIORI A-52
74.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDOScutelnicuGEORGE ADRIANM26.05.2006JUNIORI A+78
75.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDOAdumitroaie GabrielM27.11.2007JUNIORI B-59
76.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDOToma RobertM09.10.2005SENIORI-80
77.ROU - Clubul Sportiv KORYOCiobanuMarcM15.10.2016PITICI 6-7+26
78.ROU - Clubul Sportiv KORYOIacobAntheaŽ20.08.2014DEBUTANTI 8-9 B-25
79.ROU - Clubul Sportiv KORYOGhermanVladM31.08.2015DEBUTANTI 8-9 B-29
80.ROU - Clubul Sportiv KORYOSilaghiJozsefM19.08.2015DEBUTANTI 8-9 B-29
81.ROU - Clubul Sportiv KORYOMihuAndreiM06.01.2015DEBUTANTI 8-9 B-31
82.ROU - Clubul Sportiv KORYOParauArianaŽ24.07.2014DEBUTANTI 8-9 B-37
83.ROU - Clubul Sportiv KORYONemetiMateiM23.07.2015DEBUTANTI 8-9 B+40
84.ROU - Clubul Sportiv KORYOTakacsPatriciaŽ12.07.2012COPII 10-11 B-33
85.ROU - Clubul Sportiv KORYOIancuTudorM13.07.2013COPII 10-11 B-33
86.ROU - Clubul Sportiv KORYOSiposYannisM03.03.2012COPII 10-11 B-35
87.ROU - Clubul Sportiv KORYOMoangaCristianM31.07.2012COPII 10-11 B-39
88.ROU - Clubul Sportiv KORYOPopaAlexandraŽ21.01.2012COPII 10-11 B-45
89.ROU - Clubul Sportiv KORYOLengyelAlesiaŽ27.06.2012COPII 10-11 B+45
90.ROU - Clubul Sportiv KORYOIacobVladimirM14.05.2012COPII 10-11 B+45
91.ROU - Clubul Sportiv KORYOMunteanDragosM17.02.2009CADETI A-65
92.ROU - Clubul Sportiv KORYOSilaghiZoltanM30.07.2011CADETI B-37
93.ROU - Clubul Sportiv KORYOVighIngridŽ16.06.2009CADETI B-41
94.ROU - Clubul Sportiv KORYOAntonEricM15.02.2011CADETI B-45
95.ROU - Clubul Sportiv KORYOBoar AndreiM14.01.2010CADETI B-57
96.ROU - Clubul Sportiv KORYOMarcuDianaŽ07.08.2008JUNIORI A-52
97.ROU - Clubul Sportiv KORYOStoicaVasileM08.05.2006JUNIORI A-63
98.ROU - Clubul Sportiv KORYOCeteanDariaŽ10.09.2007JUNIORI A-59
99.ROU - Clubul Sportiv KORYOOlteanDenisM07.04.2006JUNIORI A+78
100.ROU - Clubul Sportiv KORYOSirbuAlinaŽ27.01.2007JUNIORI B-49
101.ROU - Clubul Sportiv KORYOTakacsDavidM07.12.2008JUNIORI B-59
102.ROU - Clubul Sportiv KORYOCiorteanuIanisM07.10.2007JUNIORI B-63
103.ROU - Clubul Sportiv KORYOAnusca CristianaŽ23.12.2007JUNIORI B-63
104.ROU - Clubul Sportiv KORYOBergheanDariusM25.09.2006JUNIORI B-73
105.ROU - CS KeumgangAugustin SofiaŽ04.05.2014DEBUTANTI 8-9 B-25
106.ROU - CS KeumgangTrofinEricaŽ03.02.2014DEBUTANTI 8-9 B-29
107.ROU - CS KeumgangVieruAlexandraŽ19.05.2015DEBUTANTI 8-9 B-29
108.ROU - CS KeumgangHaidauLucaM11.03.2014DEBUTANTI 8-9 B-31
109.ROU - CS KeumgangAproduStefanM11.11.2014DEBUTANTI 8-9 B-40
110.ROU - CS KeumgangNăvăliciMateiM14.08.2015DEBUTANTI 8-9 B-40
111.ROU - CS KeumgangNetcaNicusor DragosM09.10.2012COPII 10-11 A-35
112.ROU - CS KeumgangVlaseSebastianM03.09.2013COPII 10-11 B-33
113.ROU - CS KeumgangGhetauRaresM01.04.2012COPII 10-11 B-45
114.ROU - CS KeumgangGherghelasDavidM04.09.2013COPII 10-11 B+45
115.ROU - CS KeumgangAursuleseiRaulM04.03.2009CADETI A-45
116.ROU - CS KeumgangHritcuRazvanM11.11.2009CADETI A-45
117.ROU - CS KeumgangLucaAlexandruM09.09.2010CADETI A-45
118.ROU - CS KeumgangCosofretMariusM15.05.2009CADETI A-53
119.ROU - CS KeumgangMamaligaRaresM11.03.2009CADETI A-53
120.ROU - CS KeumgangOlogesaRazvanM01.07.2011CADETI A-61
121.ROU - CS KeumgangStefanClaudiaŽ08.10.2009CADETI B-47
122.ROU - CS KeumgangOlaruCodrinM26.12.2009CADETI B-53
123.ROU - CS KeumgangBaciuMariaŽ02.09.2011CADETI B-51
124.ROU - CS KeumgangLuduAndaŽ08.10.2010CADETI B+59
125.ROU - CS KeumgangSlabuElenaŽ26.03.2010CADETI B+59
126.ROU - CS KeumgangLupuDanielM27.01.2010CADETI B+65
127.ROU - CS KeumgangMironescu NicolaeM05.09.2009CADETI B+65
128.ROU - CS KeumgangBorsAndreeaŽ25.10.2007JUNIORI A-63
129.ROU - CS KeumgangGhetauIlincaŽ08.07.2007JUNIORI A+68
130.ROU - CS KeumgangSolomonRaresM03.09.2007JUNIORI A+78
131.ROU - CS KeumgangBureteMedeeaŽ28.08.2008JUNIORI B-49
132.ROU - CS KeumgangAmbrozieMariaŽ04.07.2007JUNIORI B-52
133.ROU - CS KeumgangMunteanuGeorgianaŽ12.09.2008JUNIORI B-52
134.ROU - CS KeumgangLucaAmaliaŽ31.05.2007JUNIORI B-55
135.ROU - CS KeumgangVieruEcaterinaŽ30.09.2008JUNIORI B-55
136.ROU - CS KeumgangBarbălatăMaiaŽ30.01.2008JUNIORI B-59
137.ROU - CS KeumgangBindiuAna-MariaŽ02.01.2004SENIORI-67
138.ROU - CS KeumgangDascaRaresM28.08.2001SENIORI+87
139.ROU - Dacic Sport ClubIulia DraganŽ07.07.2016PITICI 6-7-24
140.ROU - Dacic Sport ClubMayaRaduŽ30.11.2015DEBUTANTI 8-9 B-23
141.ROU - Dacic Sport ClubAndreeaConstantinŽ12.01.2015DEBUTANTI 8-9 B-31
142.ROU - Dacic Sport ClubSoniaPanaitŽ10.06.2013COPII 10-11 A-39
143.ROU - Dacic Sport ClubStefan MariusGheorgheM22.02.2013COPII 10-11 A-39
144.ROU - Dacic Sport ClubMihneaCraciunM11.07.2013COPII 10-11 A+45
145.ROU - Dacic Sport ClubAlexandruManoleM28.02.2013COPII 10-11 B+45
146.ROU - Dacic Sport ClubDariusRaduM09.02.2012COPII 10-11 B+45
147.ROU - Dacic Sport ClubLiviuStanciuM10.10.2010CADETI A-37
148.ROU - Dacic Sport ClubAlexandruPanaitM26.02.2010CADETI A-45
149.ROU - Dacic Sport ClubAndreeaGheorgheŽ21.09.2009CADETI A-44
150.ROU - Dacic Sport ClubStefanMoiseM23.09.2010CADETI A-53
151.ROU - Dacic Sport ClubDaria GheorgheŽ25.04.2011CADETI A-51
152.ROU - Dacic Sport ClubAntonioVoitisM15.07.2011CADETI B-41
153.ROU - Dacic Sport ClubAmaliaCulceaŽ30.10.2011CADETI B-47
154.ROU - Dacic Sport ClubLuizaMoiseŽ16.12.2007JUNIORI A+68
155.ROU - Dacic Sport ClubMariusRaduM23.12.2008JUNIORI B-73
156.ROU - Dacic Taekwondo ClubDamalanVictor AlexandruM02.07.2014DEBUTANTI 8-9 B-35
157.ROU - Dacic Taekwondo ClubDacuVlad-Catalin-AlexandruM21.12.2009CADETI A-53
158.ROU - Dacic Taekwondo ClubSoareGabriel-TudorM13.07.2009CADETI A-57
159.ROU - Dacic Taekwondo ClubVladNicolas GeorgianM30.04.2009CADETI A-65
160.ROU - Dacic Taekwondo ClubDamalanVlad-AndreiM19.03.2011CADETI A+65
161.ROU - Dacic Taekwondo ClubDulacioiuEduard AlexandruM08.12.2011CADETI B-41
162.ROU - Dacic Taekwondo ClubGheorgheMaria AlexandraŽ22.12.2010CADETI B-41
163.ROU - Dacic Taekwondo ClubCalotescuDiana GabrielaŽ26.10.2009CADETI B-44
164.ROU - Dacic Taekwondo ClubFlorescuAndreeaŽ06.09.2010CADETI B-44
165.ROU - Dacic Taekwondo ClubPasparugaRuxandraŽ23.02.2009CADETI B-51
166.ROU - Dacic Taekwondo ClubDraghiciBianca AlexandraŽ27.09.2009CADETI B+59
167.ROU - Dacic Taekwondo ClubLeahuAlexandru IonutM24.04.2009CADETI B+65
168.ROU - Dacic Taekwondo ClubMireaDenis GeorgeM05.05.2008JUNIORI A-55
169.ROU - Dacic Taekwondo ClubRautoiuMatei IuliuM27.07.2008JUNIORI A-55
170.ROU - Dacic Taekwondo ClubCostescuRadu-AndreiM31.10.2008JUNIORI A-59
171.ROU - Dacic Taekwondo ClubConduracheDaniel FlorinM07.08.2006JUNIORI A-68
172.ROU - Dacic Taekwondo ClubIordacheNicolas CristianM17.10.2008JUNIORI B-68
173.ROU - Dacic Taekwondo ClubAnghelescuDenisa AdrianaŽ24.02.2001SENIORI-62
174.ROU - Dacic Taekwondo ClubDorneaIlie GabrielM23.06.1993SENIORI+87
175.ROU - HANGUK TAEKWONDODeliaBarbuŽ04.02.2015DEBUTANTI 8-9 B-25
176.ROU - HANGUK TAEKWONDOAndreiStoicaM26.05.2014DEBUTANTI 8-9 B-29
177.ROU - HANGUK TAEKWONDODavid FlorianLunguM12.08.2010CADETI A-41
178.ROU - HANGUK TAEKWONDODalia AnastasiaBarbuŽ11.07.2009CADETI A-47
179.ROU - HANGUK TAEKWONDOMatteo DavidMunteanuM23.10.2009CADETI A-61
180.ROU - HANGUK TAEKWONDOVlad StefanDirvaruM31.01.2009CADETI A+65
181.ROU - HANGUK TAEKWONDOAdrian AlexandruBisocM09.11.2008JUNIORI A-55
182.ROU - HANGUK TAEKWONDOVlad GabrielCristeaM04.08.2007JUNIORI A-55
183.ROU - HANGUK TAEKWONDOVlad MarianStoicaM13.11.2008JUNIORI A-55
184.ROU - HANGUK TAEKWONDOErik GabrielGuresoaeM22.10.2007JUNIORI A-63
185.ROU - HANGUK TAEKWONDOIustin AndreiIordacheM18.07.2008JUNIORI A-63
186.ROU - HANGUK TAEKWONDOTudor AlexandruVlasceanuM28.08.2007JUNIORI A-68
187.ROU - HANGUK TAEKWONDOVanda MariaNerodeaŽ17.05.2007JUNIORI A-63
188.ROU - HANGUK TAEKWONDOAndrei ClaudiuTuiuM09.12.2007JUNIORI A+78
189.ROU - HANGUK TAEKWONDOCalin GeorgeBarbuM12.10.2004SENIORI-54
190.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlexandruJernoiuM22.11.2003SENIORI-74
191.ROU - HANGUK TAEKWONDOLiam RafaelCoiculescuM27.11.2004SENIORI-74
192.ROU - HANGUK TAEKWONDOAndrei AlexandruUrsuM15.11.2005SENIORI-87
193.ROU - Instinct Academy FilipGuzuM01.11.2016PITICI 6-7-26
194.ROU - Instinct Academy Radu AndreiCiorecanM24.07.2015DEBUTANTI 8-9 B-23
195.ROU - Instinct Academy CezarFerezanM20.07.2014DEBUTANTI 8-9 B-35
196.ROU - Instinct Academy TiberiuBuligaM20.04.2014DEBUTANTI 8-9 B-35
197.ROU - Instinct Academy KarinaPasalanŽ05.09.2013COPII 10-11 B-27
198.ROU - Instinct Academy Ayan IonCiorecanM13.09.2013COPII 10-11 B-29
199.ROU - Instinct Academy VladimirRoraM20.06.2012COPII 10-11 B-29
200.ROU - Instinct Academy NataliaMusatŽ22.03.2013COPII 10-11 B-31
201.ROU - Instinct Academy AlexandruTalpigaM30.07.2012COPII 10-11 B-39
202.ROU - Instinct Academy AlessiaCristeaŽ16.08.2013COPII 10-11 B+45
203.ROU - Instinct Academy TatianaSultanŽ29.01.2011CADETI A-47
204.ROU - Instinct Academy CosminLungulescuM25.08.2009CADETI A+65
205.ROU - Instinct Academy Daria AndreeaBorzaŽ10.07.2009CADETI B-41
206.ROU - Instinct Academy EduardPlesaM07.09.2011CADETI B-49
207.ROU - Instinct Academy Vlad AndreiApostolM21.03.2011CADETI B-53
208.ROU - Instinct Academy Jessica Anne MaryMarasoiuŽ24.03.2010CADETI B-55
209.ROU - Instinct Academy Teodor MihailTracicaruM20.08.2010CADETI B-61
210.ROU - Instinct Academy Sara MariaDragomirescuŽ20.07.2010CADETI B-59
211.ROU - Instinct Academy AlexiaConstantinescuŽ12.06.2007JUNIORI A-44
212.ROU - Instinct Academy ClauduMaineaM17.11.2007JUNIORI A-59
213.ROU - Instinct Academy Matei NicolaieMaziluM06.04.2006JUNIORI A-73
214.ROU - Instinct Academy RobertMihailescuM06.11.2005SENIORI-63
215.ROU - ONE CLUJ-NAPOCAStirCasianM14.11.2016PITICI 6-7-26
216.ROU - ONE CLUJ-NAPOCALazaAntonia MariaŽ15.07.2015DEBUTANTI 8-9 B-29
217.ROU - ONE CLUJ-NAPOCAPetean DavidM19.01.2012COPII 10-11 B-45
218.ROU - ONE CLUJ-NAPOCABodeaVlad CalinM10.02.2012COPII 10-11 B+45
219.ROU - ONE CLUJ-NAPOCADriraMohamed SaidM23.06.2012COPII 10-11 B+45
220.ROU - ONE CLUJ-NAPOCACotaFlaviaŽ12.02.2009CADETI A-55
221.ROU - ONE CLUJ-NAPOCALazaAndrei IulianM07.08.2009CADETI A-65
222.ROU - ONE CLUJ-NAPOCABucur AlexandraŽ14.03.2010CADETI B-41
223.ROU - ONE CLUJ-NAPOCAMoldovanRazvanM02.06.2010CADETI B-45
224.ROU - ONE CLUJ-NAPOCAPopMayaŽ25.05.2011CADETI B-44
225.ROU - ONE CLUJ-NAPOCAStruțăSara NoemiŽ12.07.2011CADETI B-44
226.ROU - ONE CLUJ-NAPOCACampeanOvidiuM02.05.2011CADETI B-49
227.ROU - ONE CLUJ-NAPOCAPodeaAndraŽ04.11.2009CADETI B-51
228.ROU - ONE CLUJ-NAPOCAAmaliaZirbo-RomanŽ24.02.2011CADETI B-55
229.ROU - ONE CLUJ-NAPOCAPetrarMaia DariaŽ20.04.2010CADETI B-55
230.ROU - ONE CLUJ-NAPOCAAnastasiaElecfiŽ26.10.2010CADETI B-59
231.ROU - ONE CLUJ-NAPOCAMocanAlexandruM13.08.2008JUNIORI A-63
232.ROU - ONE CLUJ-NAPOCAArdeleanCristina AdelaŽ24.02.2008JUNIORI A-68
233.ROU - ONE CLUJ-NAPOCADriraKarimM18.06.2007JUNIORI B-68
234.ROU - PHOENIX TAEKWONDOPoraEndreM10.05.2016PITICI 6-7-22
235.ROU - PHOENIX TAEKWONDOIlincaDavid AlexandruM30.04.2016PITICI 6-7-24
236.ROU - PHOENIX TAEKWONDOBorvizDavidM22.09.2014DEBUTANTI 8-9 B-25
237.ROU - PHOENIX TAEKWONDOPalMatyasM30.04.2015DEBUTANTI 8-9 B-25
238.ROU - PHOENIX TAEKWONDOBoros IuliaŽ01.12.2014DEBUTANTI 8-9 B-27
239.ROU - PHOENIX TAEKWONDOVolontirAiana-MariaŽ19.08.2015DEBUTANTI 8-9 B-27
240.ROU - PHOENIX TAEKWONDOMititeluAndreiM29.07.2015DEBUTANTI 8-9 B-27
241.ROU - PHOENIX TAEKWONDOSzilagyiMaja-LillaŽ24.02.2015DEBUTANTI 8-9 B-31
242.ROU - PHOENIX TAEKWONDOAndrasHunorM01.10.2014DEBUTANTI 8-9 B-33
243.ROU - PHOENIX TAEKWONDOVermesserMariaŽ16.12.2014DEBUTANTI 8-9 B-37
244.ROU - PHOENIX TAEKWONDOTulitGabor-BenceM14.01.2014DEBUTANTI 8-9 B+40
245.ROU - PHOENIX TAEKWONDOKindaBernadettŽ11.10.2012COPII 10-11 A-45
246.ROU - PHOENIX TAEKWONDOBorvizAgnesŽ08.04.2012COPII 10-11 B-33
247.ROU - PHOENIX TAEKWONDOTorok Kamilla-HannaŽ25.09.2013COPII 10-11 B-35
248.ROU - PHOENIX TAEKWONDOVorzsakTamasM06.03.2012COPII 10-11 B-37
249.ROU - PHOENIX TAEKWONDOAmbrus EvelinŽ16.09.2013COPII 10-11 B+45
250.ROU - PHOENIX TAEKWONDOPetreaKingaŽ29.12.2011CADETI A-59
251.ROU - PHOENIX TAEKWONDOKardaGellertM20.12.2011CADETI B-45
252.ROU - PHOENIX TAEKWONDOPeterSaroltaŽ18.06.2009CADETI B-51
253.ROU - PHOENIX TAEKWONDOVornicuLeonardM19.10.2007JUNIORI A-63
254.ROU - PHOENIX TAEKWONDOGallAkos-LaszloM30.09.2006JUNIORI A-73
255.ROU - PHOENIX TAEKWONDOTudoranRiana MariaŽ11.06.2008JUNIORI B-49
256.ROU - PHOENIX TAEKWONDOReszegh-KonczBrigittaŽ16.05.2007JUNIORI B-52


Broj prijavljenih takmičara po kategorijama
Rb.KategorijaMBroj MŽBroj ŽUkupno
1.PITICI 6-7-200-2000
2.PITICI 6-7-223-2203
3.PITICI 6-7-242-2413
4.PITICI 6-7-263-2603
5.PITICI 6-7+263+2603
6.DEBUTANTI 8-9 B-233-2325
7.DEBUTANTI 8-9 B-253-2536
8.DEBUTANTI 8-9 B-273-2725
9.DEBUTANTI 8-9 B-294-2948
10.DEBUTANTI 8-9 B-312-3135
11.DEBUTANTI 8-9 B-332-3302
12.DEBUTANTI 8-9 B-354-3504
13.DEBUTANTI 8-9 B-370-3722
14.DEBUTANTI 8-9 B-404-4004
15.DEBUTANTI 8-9 B+402+4002
16.COPII 10-11 A-270-2700
17.COPII 10-11 A-290-2900
18.COPII 10-11 A-312-3102
19.COPII 10-11 A-330-3300
20.COPII 10-11 A-352-3502
21.COPII 10-11 A-370-3700
22.COPII 10-11 A-393-3925
23.COPII 10-11 A-420-4200
24.COPII 10-11 A-450-4511
25.COPII 10-11 A+453+4503
26.COPII 10-11 B-270-2722
27.COPII 10-11 B-292-2902
28.COPII 10-11 B-310-3133
29.COPII 10-11 B-333-3325
30.COPII 10-11 B-353-3525
31.COPII 10-11 B-372-3702
32.COPII 10-11 B-393-3903
33.COPII 10-11 B-420-4200
34.COPII 10-11 B-454-4526
35.COPII 10-11 B+457+45512
36.CADETI A-330-2900
37.CADETI A-372-3302
38.CADETI A-413-3703
39.CADETI A-456-4106
40.CADETI A-490-4422
41.CADETI A-536-4739
42.CADETI A-572-5124
43.CADETI A-613-5514
44.CADETI A-653-5914
45.CADETI A+655+5905
46.CADETI B-330-2900
47.CADETI B-372-3302
48.CADETI B-413-3703
49.CADETI B-454-4148
50.CADETI B-493-4447
51.CADETI B-533-4736
52.CADETI B-573-5147
53.CADETI B-611-5545
54.CADETI B-650-5922
55.CADETI B+653+5936
56.JUNIORI A-450-4200
57.JUNIORI A-480-4411
58.JUNIORI A-510-4600
59.JUNIORI A-555-4905
60.JUNIORI A-592-5235
61.JUNIORI A-635-5505
62.JUNIORI A-682-5924
63.JUNIORI A-732-6324
64.JUNIORI A-780-6811
65.JUNIORI A+784+6826
66.JUNIORI B-450-4200
67.JUNIORI B-480-4400
68.JUNIORI B-510-4600
69.JUNIORI B-550-4933
70.JUNIORI B-592-5235
71.JUNIORI B-632-5524
72.JUNIORI B-682-5913
73.JUNIORI B-732-6324
74.JUNIORI B-780-6800
75.JUNIORI B+780+6800
76.SENIORI-541-4601
77.SENIORI-580-4900
78.SENIORI-631-5301
79.SENIORI-680-5700
80.SENIORI-742-6235
81.SENIORI-802-6713
82.SENIORI-871-7301
83.SENIORI+872+7302
UKUPNO56 (4)16140 (8)95256


Broj prijavljenih takmičara po uzrasnim kategorijama
Rb.KategorijaBroj MBroj ŽUkupno
1.PITICI 6-711112
2.DEBUTANTI 8-9 B271643
3.COPII 10-11 B241640
4.COPII 10-11 A10313
5.CADETI A30939
6.CADETI B222446
7.JUNIORI A201131
8.JUNIORI B81119
9.SENIORI9413
UKUPNO16195256


  Language: