Click to go back

Takmičenje:
Tim: Sortiraj po:
Uzrasna kat.:

Spisak prijavljenih takmičara
Rb.TimImePrezimePolDat. rođ.Uzr. kat.Kategorija
1.AFG - Sky scraper Khwaja Behnam SeddiqiM02.07.2001Senior A-58
2.BIH - ŠAMPIONAlejnaĆatoŽ01.01.2014Pioniri A (8-9)-33
3.BIH - ŠAMPIONDamirGacaninM04.05.2013Pioniri A (10-11)-27
4.BIH - ŠAMPIONAjšaPjanoŽ01.01.2013Pioniri A (10-11)-33
5.BIH - ŠAMPIONAylinŠarotićŽ01.01.2011Kadet A-41
6.BIH - ŠAMPIONBenjaminGacaninM05.05.2009Kadet A-45
7.BIH - ŠAMPIONFarukBizovićM01.01.2010Kadet A-49
8.BIH - ŠAMPIONEsmaBahtanovićŽ01.01.2009Kadet A-51
9.BIH - ŠAMPIONFarahHadžibajrićŽ01.01.2009Kadet A-51
10.BIH - ŠAMPIONAdijanDžabijaM01.01.2010Kadet A-57
11.BIH - ŠAMPIONAhmedMukačaM01.01.2008Junior A-45
12.BIH - ŠAMPIONEmanČavalićM01.01.2008Junior A-48
13.BIH - ŠAMPIONAhmedDizdarM01.01.2008Junior A-51
14.BIH - ŠAMPIONLamijaDizdarŽ01.01.2006Junior A-49
15.BIH - ŠAMPIONSibelaČindrakŽ05.04.2008Junior A-52
16.BIH - ŠAMPIONDžejnaHamzicŽ05.06.2006Junior A-55
17.BIH - ŠAMPIONIbrahim BracoHarbaM01.01.2008Junior A-63
18.BIH - ŠAMPIONHanadiŠarotićŽ01.01.2007Junior A-59
19.BIH - ŠAMPIONLanaDžabijaŽ01.01.2008Junior A-63
20.BIH - ŠAMPIONHamzaBahtanovićM09.12.2005Senior A-58
21.BIH - TKD Tim Bosna-RudarEnsarHalilovicM06.04.2014Pioniri B (8-9)-31
22.BIH - TKD Tim Bosna-RudarBerinaPuriševićŽ11.02.2012Pioniri A (10-11)-40
23.BIH - TKD Tim Bosna-RudarAzurAgičićM21.05.2012Pioniri A (10-11)-40
24.BIH - TKD Tim Bosna-RudarDavudMušijaM01.08.2012Pioniri A (10-11)-44
25.BIH - TKD Tim Bosna-RudarEldarKubatM17.08.2011Kadet A-37
26.BIH - TKD Tim Bosna-RudarAnesaZrnoŽ04.10.2011Kadet A-47
27.BIH - TKD Tim Bosna-RudarŠejlaBrkićŽ08.08.2010Kadet A-51
28.BIH - TKD Tim Bosna-RudarAmarKozloM01.08.2007Junior A-51
29.BIH - TKD Tim Bosna-RudarMuhamed ČalukM17.03.2006Junior A-55
30.BIH - TKD Tim Bosna-RudarFahrudin AdilovićM28.02.2007Junior A-59
31.BIH - TKD Tim Bosna-RudarMehmedČalukM17.03.2006Junior A-59
32.BIH - TKD Tim Bosna-RudarNedimLisakM02.06.2007Junior A-68
33.BIH - TKD Tim Bosna-RudarAminaHrvatŽ02.10.2006Junior A+68
34.BIH - TKD Tim Bosna-RudarDženanaSulejmanovićŽ23.06.2008Junior A+68
35.BUL - CHO ELITE TAEKWONDO NYC-RAZLOGBorislavaUrukovaŽ18.07.2013(F) Pioniri 2 B6,5 kup
36.BUL - CHO ELITE TAEKWONDO NYC-RAZLOGMarinaPunevaŽ07.05.2013(F) Pioniri 2 B6,5 kup
37.BUL - CHO ELITE TAEKWONDO NYC-RAZLOGGeorgiPopovM12.11.2012(F) Pioniri 2 B4,3 kup
38.BUL - CHO ELITE TAEKWONDO NYC-RAZLOGAntonAltaninM03.11.2015Pioniri A (8-9)-23
39.BUL - CHO ELITE TAEKWONDO NYC-RAZLOGBorislavaUrukovaŽ18.07.2013Pioniri A (10-11)-27
40.BUL - CHO ELITE TAEKWONDO NYC-RAZLOGGeorgiPopovM12.11.2012Pioniri A (10-11)-33
41.BUL - CHO ELITE TAEKWONDO NYC-RAZLOGAlexChilevM11.03.2010(F) Kadet 1 B4,3 kup
42.BUL - CHO ELITE TAEKWONDO NYC-RAZLOGDenitsaDzhumailievaŽ28.01.2009(F) Kadet 1 B2,1 kup
43.BUL - CHO ELITE TAEKWONDO NYC-RAZLOGDenitsaDzhumailievaŽ28.01.2009(F) Par B Kadet [2]4,3,2,1 kup
44.BUL - CHO ELITE TAEKWONDO NYC-RAZLOGAlexChilevM11.03.2010(F) Par B Kadet [2]4,3,2,1 kup
45.BUL - CHO ELITE TAEKWONDO NYC-RAZLOGAlexChilevM11.03.2010Kadet A-53
46.BUL - CHO ELITE TAEKWONDO NYC-RAZLOGLidiaGolevaŽ12.04.2009Kadet A-51
47.BUL - CHO ELITE TAEKWONDO NYC-RAZLOGVladimirBobulM30.03.2010Kadet A-65
48.BUL - CHO ELITE TAEKWONDO NYC-RAZLOGDenitsaDzhumailievaŽ28.01.2009Kadet A+59
49.BUL - CHO ELITE TAEKWONDO NYC-RAZLOGKonstantinStoyanovM24.01.2008(F) Juniori 1 B4,3 kup
50.BUL - CHO ELITE TAEKWONDO NYC-RAZLOGIvanaStoyanovaŽ09.12.2008(F) Juniori 1 B2,1 kup
51.BUL - CHO ELITE TAEKWONDO NYC-RAZLOGIvanaStoyanovaŽ09.12.2008(F) Par B Junior [1]4,3,2,1 kup
52.BUL - CHO ELITE TAEKWONDO NYC-RAZLOGKonstantinStoyanovM24.01.2008(F) Par B Junior [1]4,3,2,1 kup
53.BUL - CHO ELITE TAEKWONDO NYC-RAZLOGIvanaStoyanovaŽ09.12.2008Junior A-42
54.BUL - CHO ELITE TAEKWONDO NYC-RAZLOGKonstantinStoyanovM24.01.2008Junior A-63
55.BUL - CHO ELITE TAEKWONDO NYC-RAZLOGIvan BalakchievM19.11.2007Junior A-68
56.BUL - CHO ELITE TAEKWONDO NYC-RAZLOGAseniaPulinaŽ24.01.1997(F) Senior 1 AA
57.CYP - PATTICHIS TKD CLUBKaterinaPattichiŽ14.10.2012Pioniri A (10-11)-33
58.MDA - SSSNR6 ARVENTII VLADISLAVGritcanAlexandruM01.01.2013Pioniri A (10-11)-30
59.MDA - SSSNR6 ARVENTII VLADISLAVProzorovschiDaniel M01.01.2010Kadet A-33
60.MDA - SSSNR6 ARVENTII VLADISLAVPavlovaEcaterinaŽ01.01.2011Kadet A-37
61.MDA - SSSNR6 ARVENTII VLADISLAVLapinaMarseliŽ01.01.2011Kadet B-51
62.MDA - SSSNR6 ARVENTII VLADISLAVCovaliValeriaŽ01.01.2006Junior A-55
63.MDA - SSSNR6 ARVENTII VLADISLAVMarciucTudorM01.01.2006Junior A-63
64.MDA - WT-A clubFloreaStefanM06.11.2012Pioniri A (10-11)-30
65.MDA - WT-A clubCocirlaLeonardM30.07.2013Pioniri A (10-11)-33
66.MDA - WT-A clubCocirlaAlexandru-IlieM02.08.2011Kadet A-37
67.MKD - Feniks KikKalinTrpkovskiM01.01.2014Pioniri B (8-9)-23
68.MKD - Feniks KikDimitriVasilevskiM01.01.2015Pioniri B (8-9)-25
69.MKD - Feniks KikEvaGulabovskaŽ01.01.2015Pioniri B (8-9)-31
70.MKD - Feniks KikMihaelaKanzurovaŽ01.01.2014Pioniri B (8-9)-31
71.MKD - Feniks KikGorjanJankulovskiM01.01.2013Pioniri A (10-11)-30
72.MKD - Feniks KikLeona LeonaŽ01.01.2013Pioniri B (10-11)-30
73.MKD - Feniks KikMartina NaumovskaŽ01.01.2012Pioniri B (10-11)-48
74.MKD - Feniks KikAntonioNegrijevskiM01.01.2010Kadet A-33
75.MKD - Feniks KikDamjanVasilevskiM01.01.2010Kadet A-33
76.MKD - Feniks KikStefanDimovskiM01.01.2009Kadet A-37
77.MKD - Feniks KikDarijanSimonovskiM01.01.2011Kadet B-53
78.MKD - Feniks KikIlinaGulabovskaŽ01.01.2010Kadet B-51
79.MKD - Feniks KikLukaAngelovM01.01.2007Junior A-63
80.MKD - Hulk AcademyAnikaAnastasovŽ01.01.2014Pioniri B (8-9)-27
81.MKD - Hulk AcademyMaksimJovanovskiM03.01.2014Pioniri B (8-9)-36
82.MKD - Hulk AcademyMonikaPetrovskaŽ05.03.2013Pioniri B (10-11)-33
83.MKD - Hulk AcademyGordanStojanovskiM05.01.2010Kadet A-49
84.MKD - Hulk AcademyStefaniTrajchevskaŽ02.04.2009Kadet A-59
85.MKD - Hulk AcademyDushicaStamenovaŽ02.01.2007Junior A-44
86.MKD - Hulk AcademyMihaelaVelkovskaŽ03.02.2007Junior A-46
87.MKD - Hulk AcademyAngelJovanovskiM07.03.2008Junior A-51
88.MKD - Hulk AcademyDimitrijZdravkovskiM04.09.2006Junior A-55
89.MKD - Hulk AcademyPetarAngelovskiM03.03.2008Junior A-55
90.MKD - Hulk AcademyAndrejManevskiM02.02.2008Junior A-63
91.MKD - Hulk AcademyIvaMarkovskaŽ01.01.2008Junior B-52
92.MKD - Hulk AcademyAngelcheTrajanovskiM04.01.2008Junior B-59
93.MKD - Hulk AcademyStefaniJovanovskaŽ03.01.2008Junior B-63
94.MKD - Hulk AcademyNikolaKostikjM08.01.2000Senior A-87
95.MKD - KobraTalijaPensovskiŽ16.11.2015Pioniri A (8-9)-25
96.MKD - KobraJakovKuzmanovskiM07.12.2014Pioniri A (8-9)-31
97.MKD - KobraVasilijRisteskiM26.12.2012Pioniri A (10-11)-33
98.MKD - KobraAlekRistovM04.12.2013Pioniri A (10-11)-40
99.MKD - KobraSimonPensovskiM08.11.2012Pioniri B (10-11)-33
100.MKD - KobraKalinaAvramovskaŽ16.07.2012Pioniri B (10-11)-36
101.MKD - KobraKostadinGelevskiM03.11.2010Kadet A-53
102.MKD - KobraJanaBlazevskaŽ25.06.2010Kadet A-51
103.MKD - KobraTamaraRistovaŽ18.12.2010Kadet B-47
104.MKD - KobraAnastasijaKostovskaŽ06.12.2008Junior A-42
105.MKD - KobraFilipKarevskiM15.10.2008Junior A-48
106.MKD - KobraLeontinaNajdovaŽ07.02.2008Junior A-52
107.MKD - KobraMartinaNajdovaŽ07.02.2008Junior A-52
108.MKD - KobraBelmin PepikM11.11.2007Junior A-68
109.MKD - KobraDavidKarevskiM18.10.2007Junior A+78
110.MKD - KobraJovanMarkovskiM04.09.2008Junior A+78
111.MKD - KobraNikolaMilunovikM19.12.2006Junior A+78
112.MKD - KobraDinLicinaM03.12.2006Senior A-80
113.MKD - MLADOSTMarkoStefkovM10.10.2015Pioniri A (8-9)-25
114.MKD - MLADOSTAndreaGjorgievskaŽ06.07.2014Pioniri A (8-9)-27
115.MKD - MLADOSTKalinaStefkovaŽ07.08.2014Pioniri A (8-9)-29
116.MKD - MLADOSTDavidPetkovskiM02.04.2014Pioniri A (8-9)-29
117.MKD - MLADOSTAngelaTodorovskaŽ06.06.2014Pioniri B (8-9)-39
118.MKD - MLADOSTVedranDacevM07.06.2013Pioniri B (10-11)-27
119.MKD - MLADOSTMarioPetrovskiM09.09.2013Pioniri B (10-11)-40
120.MKD - MLADOSTEleonoraOrdevskaŽ07.05.2010Kadet A-41
121.MKD - MLADOSTDamjanMarkovskiM05.05.2009Kadet A-57
122.MKD - MLADOSTSaraJovanovaŽ06.03.2008Junior A-52
123.MKD - MLADOSTHristijanSimonovskiM05.05.2008Junior A-63
124.MKD - MLADOSTDavidBozinovskiM06.04.2008Junior A-68
125.MKD - Taekwondo klub POMSAEOgnen TasevskiM27.06.2014Pioniri B (8-9)-29
126.MKD - Taekwondo klub POMSAEDamjanGjurovskiM02.09.2012Pioniri A (10-11)-40
127.MKD - Taekwondo klub POMSAEAndon PaunovskiM23.07.2012Pioniri B (10-11)-30
128.MKD - Taekwondo klub POMSAEAntonio RistevskiM11.11.2013Pioniri B (10-11)-33
129.MKD - Taekwondo klub POMSAEKirilPavlovskiM24.05.2012Pioniri B (10-11)-33
130.MKD - Taekwondo klub POMSAEAnjaBozinovskaŽ01.03.2012Pioniri B (10-11)-40
131.MKD - Taekwondo klub POMSAEAngela NikolovskaŽ27.07.2011Kadet B-41
132.MKD - Taekwondo klub POMSAEDamjanJovanovskiM09.05.2011Kadet B-49
133.MKD - Taekwondo klub POMSAEIskraTasevskaŽ26.08.2011Kadet B-55
134.MKD - Te-MaksIvanGosevM08.07.2016Pioniri B (6-7)-23
135.MKD - Te-MaksOlegZarkovM23.09.2015Pioniri B (8-9)-23
136.MKD - Te-MaksTeoCvetkovskiM10.09.2014Pioniri B (8-9)-23
137.MKD - Te-MaksItanJosifovskiM10.08.2015Pioniri B (8-9)-25
138.MKD - Te-MaksDinoVelickovskiM09.09.2015Pioniri B (8-9)-29
139.MKD - Te-MaksJakovTrajkovskiM23.07.2015Pioniri B (8-9)-36
140.MKD - Te-MaksMarinDimiskovskiM06.07.2014Pioniri B (8-9)-36
141.MKD - Te-MaksTeonaCvetkovskaŽ07.08.2012Pioniri B (10-11)-40
142.MKD - Te-MaksSaraTrajkovskaŽ24.07.2013Pioniri B (10-11)-52
143.MKD - Te-MaksAnaGjurcevskaŽ09.08.2007Junior B-63
144.MKD - TK TIGRI - SKOPJENikolaDespodovskiM16.03.2015Pioniri B (8-9)-31
145.MKD - TK TIGRI - SKOPJEGorazdPavlovskiM02.11.2012Pioniri B (10-11)-40
146.MKD - TK TIGRI - SKOPJEHristijanDespotovskiM12.04.2012Pioniri B (10-11)-40
147.MKD - TK TIGRI - SKOPJEBojanKocevskiM28.05.2012Pioniri B (10-11)-44
148.MKD - TK TIGRI - SKOPJEIlinaGjorgjievaŽ08.05.2012Pioniri B (10-11)-52
149.MKD - TK TIGRI - SKOPJENazarPoltorackiM06.03.2011Kadet A-33
150.MKD - TK TIGRI - SKOPJEDmitroPredieinM11.06.2010Kadet B-49
151.MKD - TK TIGRI - SKOPJEEmaPetrushevskaŽ02.12.2011Kadet B-51
152.MKD - TK TIGRI - SKOPJEIvonaDavitkovaŽ09.07.2001Senior A-49
153.MKD - TK TIGRI - SKOPJEViktorijaRadomirovskaŽ04.05.2001Senior A-57
154.MKD - TK TIGRI - SKOPJEGorjanBadarovskiM17.09.2003Senior A+87
155.MKD - TKD ButelBojanPetrovM20.02.2015Pioniri A (8-9)-21
156.MKD - TKD ButelMaksimGeorgievskiM02.03.2015Pioniri A (8-9)-25
157.MKD - TKD ButelMatea StojcevkaŽ23.07.2014Pioniri A (8-9)-27
158.MKD - TKD ButelAna StojanovikŽ25.03.2014Pioniri A (8-9)-29
159.MKD - TKD ButelJanaTrajkovskaŽ21.10.2012Pioniri A (10-11)-27
160.MKD - TKD ButelStefanTrpkovskiM29.12.2012Pioniri A (10-11)-30
161.MKD - TKD ButelVedrana TuneskiŽ28.04.2012Pioniri A (10-11)-36
162.MKD - TKD ButelSecoHasanM11.11.2011Kadet A-37
163.MKD - TKD ButelJovanSpasovskiM05.01.2011Kadet A-41
164.MKD - TKD ButelMilaPetrovaŽ12.03.2010Kadet A-41
165.MKD - TKD ButelRinaGashiŽ02.07.2010Kadet A-41
166.MKD - TKD ButelLukaUshevskiM10.10.2010Kadet A-45
167.MKD - TKD ButelNikola KekenovskiM30.07.2011Kadet A-45
168.MKD - TKD ButelMaksimStojmenovskiM11.02.2009Kadet A-49
169.MKD - TKD ButelAjlaGanicŽ22.01.2010Kadet A-51
170.MKD - TKD ButelSimonaOgnenovikŽ26.01.2010Kadet A-51
171.MKD - TKD ButelRahimGashiM04.11.2008Junior A-51
172.MKD - TKD ButelAida GashiŽ21.01.2008Junior A-55
173.MKD - TKD Goce DelcevIlinaSmilkovskaŽ07.06.2012Pioniri B (10-11)+57
174.MKD - TKD Goce DelcevTeodoraKostencovskaŽ18.06.2011Kadet A-44
175.MKD - TKD Goce DelcevAnastasijaRajevskaŽ08.07.2010Kadet A-55
176.MKD - TKD Goce DelcevDaniBadarovskaŽ02.06.2007Junior A+68
177.MKD - TKD KORIO - Kisela VodaAleksandarAngelovskiM08.02.2009Kadet A-37
178.MKD - TKD KORIO - Kisela VodaGorgiaAngelevskiM05.07.2010Kadet A-41
179.MKD - TKD KORIO - Kisela VodaEmilija KostovskaŽ07.11.2009Kadet A-41
180.MKD - TKD KORIO - Kisela VodaMihailAngelevskiM12.02.2009Kadet A-65
181.MKD - TKD KORIO - Kisela VodaPavelJovanovskiM09.01.2010Kadet B+65
182.MKD - TKD KORIO - Kisela VodaAleksandarCvetkovskiM04.04.2008Junior A-45
183.MKD - TKD KORIO - Kisela VodaDamjanGorgiovskiM02.08.2008Junior A-59
184.MKD - TKD KORIO - Kisela VodaLukaMicevskiM01.06.2008Junior B-59
185.MKD - TKD KORIO - Kisela VodaIvanGorgiovskiM22.11.2003Senior A+87
186.MNE - TK AkademacMilenaŠćepanovićŽ12.07.2003(F) Senior 1 AA
187.NED - Taekwondo Henk MeijerGabriellaDavidsŽ29.08.2012(F) Pioniri 2 B6,5 kup
188.NED - Taekwondo Henk MeijerGabriellaDavidsŽ29.08.2012Pioniri B (10-11)-33
189.NED - Taekwondo Henk MeijerLunaVan LeeuwenŽ09.12.2011Kadet A-29
190.NED - Taekwondo Henk MeijerKeithYewM17.03.2010Kadet A-37
191.NED - Taekwondo Henk MeijerJoyVan LeeuwenŽ06.06.2010Kadet A-41
192.NED - Taekwondo Henk MeijerIsmael De LimaM26.12.2008Junior A-48
193.NED - Taekwondo Henk MeijerLiekeHelingŽ12.08.2006Junior A-52
194.NED - Taekwondo Henk MeijerMiguelMolenaarM27.01.2008Junior A-59
195.NED - Taekwondo Henk MeijerDamianVan DuivenbodeM19.06.2003Senior A-58
196.NED - Taekwondo Henk MeijerMauriceHofM22.12.2003Senior A-80
197.NED - Taekwondo Henk MeijerBrianPrentM08.09.2000Senior A+87
198.NED - Taekwondo Henk MeijerKevinPrentM05.06.1997Senior A+87
199.ROU - ACS Hansu Natalia StefaniaNicolaeŽ26.10.2012Pioniri A (10-11)-36
200.ROU - ACS Hansu Davide NicolasMireaM15.12.2012Pioniri B (10-11)-33
201.ROU - ACS Hansu Yannis CristianEneM17.05.2011Kadet A-33
202.ROU - ACS Hansu Victor VladStoianM06.04.2009Kadet A-45
203.ROU - ACS Hansu Erika AndreeaStircuŽ15.02.2010Kadet A-55
204.ROU - ACS Hansu Yannis MihaiBoldM16.12.2009Kadet B-57
205.ROU - ACS Hansu Luca AlexanderCirsteaM21.12.2008Junior A-45
206.ROU - ACS Hansu Alesia MariaAncutaŽ21.02.2008Junior A-44
207.ROU - ACS Hansu Mara MariaNicolaeŽ21.03.2007Junior A-46
208.ROU - Taerobik Gedoteam DavidMireaM12.05.2009Kadet A-41
209.SRB - AresDanilo SibinovicM02.06.2015Pioniri A (8-9)-39
210.SRB - AresDanicaRadonjicŽ15.03.2013Pioniri A (10-11)-33
211.SRB - AresLazar JovanovicM04.05.2010(F) Kadet 1 B6,5 kup
212.SRB - AresJanaStojancicŽ04.04.2010(F) Kadet 1 B4,3 kup
213.SRB - AresAleksandraLazicŽ02.09.2009Kadet A-55
214.SRB - AresSofija ParlicŽ04.04.2009Kadet B-55
215.SRB - AresMatijaVeljkovicM30.03.2011Kadet B-61
216.SRB - AresDusanScepanovicM12.03.2008Junior A-48
217.SRB - AresKatarinaStankovicŽ07.02.2006Junior A-55
218.SRB - AresJovanJovanovicM14.01.2004Senior A-63
219.SRB - AresKatarinaStankovicŽ07.02.2006Senior A-57
220.SRB - AresDimitrijeJovanovicM09.11.2002Senior A-87
221.SRB - AsteriksSofijaStamenkovicŽ10.04.2015Pioniri B (8-9)-27
222.SRB - AsteriksAleksejMiljkovićM07.05.2014Pioniri B (8-9)-29
223.SRB - AsteriksNadjaMladenovicŽ10.03.2014Pioniri B (8-9)-39
224.SRB - AsteriksPavleSekulicM27.11.2012Pioniri A (10-11)-27
225.SRB - AsteriksMijatStupljaninM11.07.2012Pioniri A (10-11)-48
226.SRB - AsteriksVeraTodorovićŽ18.07.2013Pioniri B (10-11)-30
227.SRB - AsteriksNedaKomunickiŽ01.11.2012Pioniri B (10-11)-33
228.SRB - AsteriksAleksandarĐorićM19.10.2012Pioniri B (10-11)-33
229.SRB - AsteriksMilaStankovicŽ27.06.2013Pioniri B (10-11)-36
230.SRB - AsteriksMiaIvkovićŽ19.08.2012Pioniri B (10-11)-44
231.SRB - AsteriksUnaStanojevićŽ27.03.2013Pioniri B (10-11)-48
232.SRB - AsteriksDusanKovicM31.12.2010Kadet A-45
233.SRB - AsteriksNinaMiloševićŽ12.11.2010Kadet B-44
234.SRB - AsteriksIvaŽivkovićŽ05.10.2010Kadet B-55
235.SRB - AsteriksMatijaToncicM09.03.2007Junior A-63
236.SRB - Astra-NišAnastasijaJovanovićŽ03.02.2017Pioniri A (6-7)-25
237.SRB - Astra-NišDanicaGligorićŽ26.11.2015Pioniri A (8-9)-29
238.SRB - Astra-NišKristina VidojkovicŽ01.02.2014Pioniri A (8-9)-36
239.SRB - Astra-NišTaraAleksićŽ15.05.2014Pioniri A (8-9)-36
240.SRB - Astra-NišDavidPavlovićM26.06.2013Pioniri A (10-11)-30
241.SRB - Astra-NišLanaStamenkovicŽ05.10.2012Pioniri A (10-11)-48
242.SRB - Astra-NišAleksicPavleM23.06.2012Pioniri B (10-11)-57
243.SRB - Astra-NišOgnjenStamenkovicM23.06.2011Kadet A-45
244.SRB - Astra-NišVuksanStanisavljevićM10.09.2010Kadet A-49
245.SRB - Astra-NišNinaDžunićŽ28.07.2009Kadet A-47
246.SRB - Astra-NišDunjaDžunićŽ28.07.2009Kadet A-59
247.SRB - Astra-NišVeljkoKitanovićM08.07.2011Kadet B-41
248.SRB - Astra-NišIvaBrajovicŽ14.11.2007Junior A-49
249.SRB - Astra-NišNikolaPešićM18.12.2006Junior A-63
250.SRB - Astra-NišIlijaSpasićM22.10.2008Junior A-68
251.SRB - Astra-NišDanijelRadonjićM03.08.2004Senior A-87
252.SRB - Broj 1Luka TopalovicM03.08.2017Pioniri B (6-7)-23
253.SRB - Broj 1UrosPetrovicM23.05.2017Pioniri B (6-7)-23
254.SRB - Broj 1Anja PetrovicŽ24.01.2015Pioniri A (8-9)-23
255.SRB - Broj 1Milena MilosavljevicŽ06.04.2015Pioniri A (8-9)-25
256.SRB - Broj 1Pavle MilovanovicM12.09.2015Pioniri A (8-9)-29
257.SRB - Broj 1OgnjenAleksićM13.08.2014Pioniri A (8-9)-31
258.SRB - Broj 1DjurdjaVidakovicŽ07.05.2014Pioniri A (8-9)-36
259.SRB - Broj 1Jelena Obućina Ž20.03.2014Pioniri B (8-9)-27
260.SRB - Broj 1Petar Crnogorac M26.03.2014Pioniri B (8-9)-36
261.SRB - Broj 1DunjaBeloicaŽ16.12.2014Pioniri B (8-9)-39
262.SRB - Broj 1DejanaMarkovicŽ23.07.2013Pioniri A (10-11)-30
263.SRB - Broj 1Marija MilicŽ10.10.2013Pioniri A (10-11)-33
264.SRB - Broj 1AnjaTopalovićŽ01.10.2013Pioniri A (10-11)-36
265.SRB - Broj 1AleksaIlicM31.01.2012Pioniri A (10-11)-44
266.SRB - Broj 1MilanIlicM31.01.2012Pioniri A (10-11)-48
267.SRB - Broj 1Nikolina NedicŽ10.12.2012Pioniri B (10-11)-27
268.SRB - Broj 1Viktor RadojevicM01.10.2012Pioniri B (10-11)-44
269.SRB - Broj 1KatijaMarkovicŽ07.05.2013Pioniri B (10-11)-48
270.SRB - Broj 1LoraPalicŽ31.01.2013Pioniri B (10-11)-52
271.SRB - Broj 1Boris KajganicM27.03.2013Pioniri B (10-11)-57
272.SRB - Broj 1PetarGruborM30.10.2010Kadet A-37
273.SRB - Broj 1IvaPetrovicŽ14.01.2010Kadet A-51
274.SRB - Broj 1AnjaEricŽ18.05.2010Kadet A-59
275.SRB - Broj 1StefanZecevicM03.04.2009Kadet A-65
276.SRB - Broj 1AleksaJeremicM07.05.2011Kadet B-41
277.SRB - Broj 1LukaNedovicM11.08.2009Kadet B-41
278.SRB - Broj 1Dora ObradovicŽ13.04.2010Kadet B-44
279.SRB - Broj 1LukaLazicM30.04.2011Kadet B-49
280.SRB - Broj 1Sava ZecevicM23.11.2010Kadet B-57
281.SRB - Broj 1Ivona RadojevicŽ14.06.2011Kadet B-55
282.SRB - Broj 1Viktor ZlatanovicM13.07.2011Kadet B+65
283.SRB - Broj 1TijanaLabudovicŽ10.07.2007Junior A-59
284.SRB - Broj 1Natalija DačovicŽ06.04.2007Junior A-63
285.SRB - Broj 1Nenad MilosavljevicM01.01.2007Junior A+78
286.SRB - Broj 1SofijaAcimovicŽ01.03.2007Junior B-49
287.SRB - Broj 1LaraNiciforovicŽ08.06.2007Junior B-52
288.SRB - Broj 1Jelena MileticŽ28.09.2007Junior B-63
289.SRB - Crvena zvezdaSofijaRadovanovićŽ29.06.2010Kadet A-55
290.SRB - Dae HanAnjaDjordjevicŽ28.01.2013(F) Pioniri 2 B8,7 kup
291.SRB - Dae HanIsidoraRandjelovicŽ09.08.2012(F) Pioniri 2 B8,7 kup
292.SRB - Dae HanLanaPesicŽ23.11.2009(F) Kadet 1 B8,7 kup
293.SRB - Dae HanNikolijaPetkovicŽ03.10.2009(F) Kadet 1 B4,3 kup
294.SRB - Dae HanDjordjeJankovicM16.03.2010(F) Kadet 1 B4,3 kup
295.SRB - Dae HanPetarKosticM05.05.2009(F) Kadet 1 B4,3 kup
296.SRB - ElitMiaBunetaŽ18.07.2011Kadet A-37
297.SRB - ElitSanjaBrkićŽ19.02.2010Kadet A-47
298.SRB - EurošpedNevenaNikolinŽ01.01.2014Pioniri A (8-9)-27
299.SRB - EurošpedMasaCaranŽ01.01.2011Kadet A-29
300.SRB - EurošpedVukadinOreljM01.01.2011Kadet A-41
301.SRB - EurošpedTerezaGaricŽ01.01.2010Kadet A-41
302.SRB - EurošpedVanjaRankovŽ01.01.2009Kadet A-55
303.SRB - EurošpedMilicaIvkovicŽ01.01.2011Kadet B-44
304.SRB - EurošpedAnastasijaZivojnovŽ01.01.2011Kadet B-47
305.SRB - EurošpedAleksa VelickovicM01.01.2009Kadet B+65
306.SRB - EurošpedMiljanMilicevM01.01.2007Junior A-68
307.SRB - EurošpedMilica SteticŽ01.01.2008Junior B-49
308.SRB - EurošpedJovanaSkocajicŽ01.01.2008Junior B-52
309.SRB - Fenix-bulevarLenaGojkovicŽ02.02.2016Pioniri A (6-7)-25
310.SRB - Fenix-bulevarLukaStojkovicM22.02.2016Pioniri B (6-7)-23
311.SRB - Fenix-bulevarMihajlo PelemisM19.06.2015Pioniri A (8-9)-23
312.SRB - Fenix-bulevarViktorKosticM09.02.2015Pioniri A (8-9)-39
313.SRB - Fenix-bulevarJovanIgnjatović M07.07.2015Pioniri B (8-9)-25
314.SRB - Fenix-bulevarMihajloJevtićM28.05.2013Pioniri A (10-11)-27
315.SRB - Fenix-bulevarIskraStevanovicŽ11.09.2013Pioniri A (10-11)-33
316.SRB - Fenix-bulevarAndrejKosticM14.05.2013Pioniri A (10-11)-36
317.SRB - Fenix-bulevarVukmanPerovićM09.07.2012Pioniri A (10-11)-36
318.SRB - Fenix-bulevarNovakMacanovicM17.10.2012Pioniri A (10-11)-40
319.SRB - Fenix-bulevarJakovĐorđevićM24.02.2012Pioniri A (10-11)-44
320.SRB - Fenix-bulevarDunjaVojinovicŽ16.05.2012Pioniri A (10-11)-48
321.SRB - Fenix-bulevarUnaTodorovicŽ14.06.2013Pioniri B (10-11)-27
322.SRB - Fenix-bulevarVukasinPelemisM25.08.2013Pioniri B (10-11)-27
323.SRB - Fenix-bulevarMelanija StojkovicŽ30.10.2013Pioniri B (10-11)-30
324.SRB - Fenix-bulevarIskraStevanovicŽ11.09.2013Pioniri B (10-11)-33
325.SRB - Fenix-bulevarIskraMarkovicŽ06.05.2012Pioniri B (10-11)-36
326.SRB - Fenix-bulevarUnaIgnjatović Ž14.06.2012Pioniri B (10-11)-40
327.SRB - Fenix-bulevarLjubicaJovanovicŽ27.04.2013Pioniri B (10-11)-44
328.SRB - Fenix-bulevarDunjaVojinovicŽ16.05.2012Pioniri B (10-11)-48
329.SRB - Fenix-bulevarStašaStevanovicŽ31.07.2011Kadet A-37
330.SRB - Fenix-bulevarMašaStevanovicŽ31.07.2011Kadet A-44
331.SRB - Fenix-bulevarNovakKosticM08.11.2011Kadet A-53
332.SRB - Fenix-bulevarDimitrijeRajicM18.11.2009Kadet B-41
333.SRB - Fenix-bulevarDijanaMladenovićŽ19.11.2001Senior A-67
334.SRB - GalebEvangeliaZarkadaŽ12.05.2010Kadet A-41
335.SRB - GalebKatarinaPetrovicŽ19.08.2009Kadet A-41
336.SRB - GalebAndreiKorneevM16.08.2009Kadet A-45
337.SRB - GalebCharisiaZarkadaŽ12.05.2010Kadet A-47
338.SRB - GalebAnjaIvkovićŽ09.06.2009Kadet A-51
339.SRB - GalebTeodoraJerkovićŽ17.01.2009Kadet A+59
340.SRB - GalebNađa MarinkovićŽ08.08.2010Kadet B-47
341.SRB - GalebAnđelaSpasenovićŽ21.01.2009Kadet B-55
342.SRB - GrmečDanka TrbićŽ07.09.2014Pioniri A (8-9)-23
343.SRB - GrmečAndrijaCmiljanovicM27.06.2008Junior A-45
344.SRB - GrmečNikolaLjujicM04.03.2007Junior A+78
345.SRB - ImperiumTaraMilisavljevićŽ09.01.2014Pioniri B (8-9)-31
346.SRB - ImperiumMilica MilisavljevićŽ27.01.2012Pioniri A (10-11)-33
347.SRB - ImperiumTeodora Janković Ž27.05.2012Pioniri A (10-11)-36
348.SRB - ImperiumGalaGrubačŽ14.01.2013Pioniri A (10-11)-48
349.SRB - ImperiumNina PerićŽ01.12.2012Pioniri B (10-11)-30
350.SRB - ImperiumLenka AdžićŽ14.12.2012Pioniri B (10-11)-44
351.SRB - ImperiumMaša PiperŽ03.11.2010(F) Kadet 1 B6,5 kup
352.SRB - ImperiumMilicaPopovićŽ08.08.2011Kadet B-55
353.SRB - Imperium PazovaVanja NakaradaŽ29.01.2014Pioniri A (8-9)-23
354.SRB - Imperium PazovaEma DjokicŽ26.09.2014Pioniri A (8-9)-25
355.SRB - Imperium PazovaMilicaOljacaŽ05.03.2015Pioniri A (8-9)-27
356.SRB - Imperium PazovaAndjelaPutincaninŽ27.07.2014Pioniri A (8-9)-33
357.SRB - Imperium PazovaMarijaGligoricŽ19.03.2012Pioniri A (10-11)-40
358.SRB - Imperium PazovaAndjelaVujinŽ10.10.2008Junior A-63
359.SRB - KBV ECS Major KirjejevLjubicaSibinovićŽ25.10.2011(F) Kadet 1 B6,5 kup
360.SRB - KBV ECS Major KirjejevAndrejPetkovićM28.09.2010(F) Kadet 1 B2,1 kup
361.SRB - KBV ECS Major KirjejevLanaIlijićŽ07.01.2006(F) Juniori 1 AA
362.SRB - KBV ECS Major KirjejevAleksaMinićM20.06.2008(F) Juniori 1 AA
363.SRB - KBV ECS Major KirjejevLanaIlijićŽ07.01.2006(F) Par A Junior [3]A
364.SRB - KBV ECS Major KirjejevAleksaMinićM20.06.2008(F) Par A Junior [3]A
365.SRB - KBV ECS Major KirjejevJovanaCvetkovićŽ02.11.2004(F) Senior 1 AA
366.SRB - KorioAndrijana GojkovicŽ01.01.2012Pioniri A (10-11)-27
367.SRB - KorioHelenaMilićŽ01.01.2009(F) Kadet 1 B8,7 kup
368.SRB - Korio 2MilicaGrbicŽ15.06.2015(F) Pioniri 2 B8,7 kup
369.SRB - Korio 2MilicaGrbicŽ15.06.2015Pioniri A (8-9)-31
370.SRB - Korio 2JanaLazovicŽ07.09.2012Pioniri A (10-11)-30
371.SRB - Korio 2JanaSavicŽ10.09.2011(F) Kadet 1 B6,5 kup
372.SRB - Korio 2Andjela I.SavicŽ01.11.2009Kadet A-47
373.SRB - Korio 2TeodoraKaplarevicŽ08.07.2010Kadet A-47
374.SRB - Korio 2AnastasijaLazovicŽ03.03.2008Junior A-52
375.SRB - NaisusAndrejStankovićM02.02.2014Pioniri A (8-9)-29
376.SRB - NaisusPavleKostićM23.10.2015Pioniri A (8-9)-29
377.SRB - NaisusDunjaAntićŽ28.05.2014Pioniri A (8-9)-31
378.SRB - NaisusStefanRaškovićM12.02.2014Pioniri A (8-9)-31
379.SRB - NaisusTeodorMitićM30.08.2013Pioniri A (10-11)-33
380.SRB - NaisusVeljkoRistićM18.09.2013Pioniri A (10-11)-36
381.SRB - NaisusMaksimNikolićM05.07.2013Pioniri B (10-11)-40
382.SRB - NaisusTašanaPetrovićŽ29.04.2010(F) Kadet 1 AA
383.SRB - NaisusLjiljanaNikolićŽ02.10.2009(F) Kadet 1 B6,5 kup
384.SRB - NaisusJelenaStevanovićŽ10.06.2008(F) Juniori 1 AA
385.SRB - NaisusIlijaNičićM02.08.2008(F) Juniori 1 B8,7 kup
386.SRB - NaisusIlijaNičićM02.08.2008Junior B-59
387.SRB - Ramin-NišIlijaDimitrijevićM20.10.2012(F) Pioniri 2 B4,3 kup
388.SRB - Ramin-NišDanicaIlićŽ15.04.2015Pioniri B (8-9)-39
389.SRB - Ramin-NišDragaKovačevićŽ11.06.2013Pioniri A (10-11)-30
390.SRB - Ramin-NišViktorKavčićM08.10.2013Pioniri A (10-11)-30
391.SRB - Ramin-NišIlijaDimitrijevićM20.10.2012Pioniri A (10-11)-33
392.SRB - Ramin-NišMatejaNikolićM10.01.2013Pioniri A (10-11)-33
393.SRB - Ramin-NišMariiaMartynovaŽ13.12.2013Pioniri B (10-11)-27
394.SRB - Ramin-NišMihailoNikolićM01.03.2007Junior B-59
395.SRB - Ramin-NišAnastasijaStoičkovŽ27.01.2003Senior A-67
396.SRB - Ramin-NišMarkoMilojkovićM24.12.1983Senior A+87
397.SRB - ŠampionLenaRajkovićŽ19.12.2012Pioniri A (10-11)-30
398.SRB - ŠampionSaraMirićŽ10.03.2013Pioniri B (10-11)+57
399.SRB - ŠampionLukaRajkovićM08.09.2011Kadet A-37
400.SRB - ŠilaUros PaunovićM16.06.2014Pioniri A (8-9)-25
401.SRB - ŠilaSofija JovančičŽ05.12.2014Pioniri A (8-9)-31
402.SRB - ŠilaHristinaVanićŽ04.03.2014Pioniri A (8-9)-43
403.SRB - ŠilaNoraGolubovićŽ20.07.2012Pioniri A (10-11)-30
404.SRB - ŠilaAnikaMilenkovićŽ14.08.2012Pioniri A (10-11)-40
405.SRB - ŠilaMilaMladenovićŽ15.05.2011(F) Kadet 1 B4,3 kup
406.SRB - ŠilaPavleMladenovićM14.05.2011Kadet A-33
407.SRB - ŠilaPavlePaunovićM27.06.2011Kadet A-45
408.SRB - ŠilaDamjanJovančićM04.12.2008Junior A-48
409.SRB - ŠilaAnamarijaVušajŽ12.10.2006Junior A-46
410.SRB - ŠilaVukJovančićM14.03.2006Junior A-55
411.SRB - ŠilaNina Stefanović Ž04.04.2008Junior A-59
412.SRB - SpartaStašaKolarŽ24.04.2014Pioniri A (8-9)-31
413.SRB - SpartaAnelKuačevciM04.04.2014Pioniri B (8-9)-25
414.SRB - SpartaNikola DragićevićM15.02.2014Pioniri B (8-9)-31
415.SRB - SpartaDunja PejićŽ11.12.2013Pioniri B (10-11)-30
416.SRB - SpartaNadjaDragićevićŽ26.04.2012Pioniri B (10-11)-40
417.SRB - SpartaNadjaKolarŽ16.07.2011Kadet A-37
418.SRB - SpartaJelenaMaksimovićŽ24.06.2011Kadet B-55
419.SRB - Stil VukManićM08.01.2008Junior A-55
420.SRB - Tekvondo AkademijaJovanNikolićM04.12.2014Pioniri B (8-9)-31
421.SRB - Tekvondo AkademijaNađaLepovićŽ21.01.2012Pioniri A (10-11)-33
422.SRB - Tekvondo AkademijaMarijaBradićŽ20.03.2013Pioniri A (10-11)-36
423.SRB - Tekvondo AkademijaKristijan Proći M02.03.2013Pioniri A (10-11)-36
424.SRB - Tekvondo AkademijaTeodoraVučurovićŽ05.03.2012Pioniri B (10-11)-33
425.SRB - Tekvondo AkademijaElenaVučurovićŽ14.03.2013Pioniri B (10-11)-48
426.SRB - Tekvondo AkademijaUrošCvetkovićM07.02.2009Kadet A-41
427.SRB - Tekvondo AkademijaKasijaNešovićŽ21.04.2010Kadet A-44
428.SRB - Tekvondo AkademijaMiroslavKostovićM18.11.2011Kadet A-53
429.SRB - Tekvondo AkademijaSofijaŽivojinovićŽ11.01.2011Kadet B-47
430.SRB - Tekvondo AkademijaTodorŽivojinovićM02.09.2009Kadet B-53
431.SRB - Tekvondo AkademijaStrahinjaManojlovićM20.01.2011Kadet B-57
432.SRB - Tekvondo AkademijaĐurđaPetrovićŽ10.11.2008Junior A-42
433.SRB - Tekvondo AkademijaKristinaStevićŽ17.10.2006Junior A-59
434.SRB - Tekvondo AkademijaMilicaStankovićŽ24.02.2008Junior A-59
435.SRB - ZrenjaninLukaStojšićM04.03.2011Kadet A-41
436.SRB - ZrenjaninAleksandarAćinM29.01.2009Kadet A-49
437.SRB - ZrenjaninMilicaPodkonjakŽ04.02.2011Kadet B-51
438.SRB - ZrenjaninMartaVišnjićŽ31.03.2007Junior A-59
439.SRB - ZrenjaninLenaBožićŽ25.07.2006Junior A+68


Broj prijavljenih takmičara po kategorijama
Rb.KategorijaMBroj MŽBroj ŽUkupno
1.Pioniri A (6-7)-190-1900
2.Pioniri A (6-7)-210-2100
3.Pioniri A (6-7)-230-2300
4.Pioniri A (6-7)-250-2522
5.Pioniri A (6-7)-270-2700
6.Pioniri A (6-7)-290-2900
7.Pioniri A (6-7)-310-3100
8.Pioniri A (6-7)-330-3300
9.Pioniri A (6-7)-360-3600
10.Pioniri A (6-7)-390-3900
11.Pioniri A (6-7)-430-4300
12.Pioniri A (6-7)+430+4300
13.Pioniri B (6-7)-190-1900
14.Pioniri B (6-7)-210-2100
15.Pioniri B (6-7)-234-2304
16.Pioniri B (6-7)-250-2500
17.Pioniri B (6-7)-270-2700
18.Pioniri B (6-7)-290-2900
19.Pioniri B (6-7)-310-3100
20.Pioniri B (6-7)-330-3300
21.Pioniri B (6-7)-360-3600
22.Pioniri B (6-7)-390-3900
23.Pioniri B (6-7)-430-4300
24.Pioniri B (6-7)+430+4300
25.Pioniri A (8-9)-190-1900
26.Pioniri A (8-9)-211-2101
27.Pioniri A (8-9)-232-2335
28.Pioniri A (8-9)-253-2536
29.Pioniri A (8-9)-270-2744
30.Pioniri A (8-9)-294-2937
31.Pioniri A (8-9)-313-3147
32.Pioniri A (8-9)-330-3322
33.Pioniri A (8-9)-360-3633
34.Pioniri A (8-9)-392-3902
35.Pioniri A (8-9)-430-4311
36.Pioniri A (8-9)+430+4300
37.Pioniri B (8-9)-190-1900
38.Pioniri B (8-9)-210-2100
39.Pioniri B (8-9)-233-2303
40.Pioniri B (8-9)-254-2504
41.Pioniri B (8-9)-270-2733
42.Pioniri B (8-9)-293-2903
43.Pioniri B (8-9)-314-3137
44.Pioniri B (8-9)-330-3300
45.Pioniri B (8-9)-364-3604
46.Pioniri B (8-9)-390-3944
47.Pioniri B (8-9)-430-4300
48.Pioniri B (8-9)+430+4300
49.Pioniri A (10-11)-273-2736
50.Pioniri A (10-11)-306-30511
51.Pioniri A (10-11)-336-33713
52.Pioniri A (10-11)-364-3659
53.Pioniri A (10-11)-404-4037
54.Pioniri A (10-11)-443-4403
55.Pioniri A (10-11)-482-4835
56.Pioniri A (10-11)-520-5200
57.Pioniri A (10-11)-570-5700
58.Pioniri A (10-11)+570+5700
59.Pioniri B (10-11)-272-2735
60.Pioniri B (10-11)-301-3056
61.Pioniri B (10-11)-335-33510
62.Pioniri B (10-11)-360-3633
63.Pioniri B (10-11)-404-4048
64.Pioniri B (10-11)-442-4435
65.Pioniri B (10-11)-480-4855
66.Pioniri B (10-11)-520-5233
67.Pioniri B (10-11)-572-5702
68.Pioniri B (10-11)+570+5722
69.Kadet A-336-2928
70.Kadet A-378-3308
71.Kadet A-416-37410
72.Kadet A-458-41917
73.Kadet A-495-4438
74.Kadet A-534-47610
75.Kadet A-572-51911
76.Kadet A-610-5555
77.Kadet A-653-5936
78.Kadet A+650+5922
79.Kadet B-330-2900
80.Kadet B-370-3300
81.Kadet B-414-3704
82.Kadet B-450-4111
83.Kadet B-493-4436
84.Kadet B-532-4746
85.Kadet B-573-5147
86.Kadet B-611-5578
87.Kadet B-650-5900
88.Kadet B+653+5903
89.Junior A-454-4237
90.Junior A-485-4427
91.Junior A-514-4637
92.Junior A-555-4927
93.Junior A-594-52610
94.Junior A-638-55412
95.Junior A-686-59612
96.Junior A-730-6333
97.Junior A-780-6800
98.Junior A+785+6849
99.Junior B-450-4200
100.Junior B-480-4400
101.Junior B-510-4600
102.Junior B-550-4922
103.Junior B-594-5237
104.Junior B-630-5500
105.Junior B-680-5900
106.Junior B-730-6333
107.Junior B-780-6800
108.Junior B+780+6800
109.PARA K41-610-4900
110.PARA K41-750-5800
111.PARA K41+750+5800
112.PARA K42-610-4900
113.PARA K42-750-5800
114.PARA K42+750+5800
115.PARA K43-610-4900
116.PARA K43-750-5800
117.PARA K43+750+5800
118.PARA K44-610-4900
119.PARA K44-750-5800
120.PARA K44+750+5800
121.Senior A-540-4600
122.Senior A-583-4914
123.Senior A-631-5301
124.Senior A-680-5722
125.Senior A-740-6200
126.Senior A-802-6724
127.Senior A-873-7303
128.Senior A+875+7305
129.Senior B-540-4600
130.Senior B-580-4900
131.Senior B-630-5300
132.Senior B-680-5700
133.Senior B-740-6200
134.Senior B-800-6700
135.Senior B-870-7300
136.Senior B+870+7300
137.(F) Pioniri 1 B8,7 kup08,7 kup00
138.(F) Pioniri 1 B6,5 kup06,5 kup00
139.(F) Pioniri 1 B4,3 kup04,3 kup00
140.(F) Pioniri 1 B2,1 kup02,1 kup00
141.(F) Pioniri 1 AA0A00
142.(F) Pioniri 2 B8,7 kup08,7 kup33
143.(F) Pioniri 2 B6,5 kup06,5 kup33
144.(F) Pioniri 2 B4,3 kup24,3 kup02
145.(F) Pioniri 2 B2,1 kup02,1 kup00
146.(F) Kadet 1 AA0A11
147.(F) Kadet 1 B8,7 kup08,7 kup22
148.(F) Kadet 1 B6,5 kup16,5 kup45
149.(F) Kadet 1 B4,3 kup34,3 kup36
150.(F) Kadet 1 B2,1 kup12,1 kup12
151.(F) PARA JuniorP100P1000
152.(F) PARA JuniorP200P2000
153.(F) PARA JuniorP310P3100
154.(F) PARA JuniorP320P3200
155.(F) PARA JuniorP330P3300
156.(F) PARA JuniorP340P3400
157.(F) Slobodni stil A -17A0A00
158.(F) Juniori 1 AA1A23
159.(F) Juniori 1 B8,7 kup18,7 kup01
160.(F) Juniori 1 B6,5 kup06,5 kup00
161.(F) Juniori 1 B4,3 kup14,3 kup01
162.(F) Juniori 1 B2,1 kup02,1 kup11
163.(F) PARA -30P100P1000
164.(F) PARA -30P200P2000
165.(F) PARA -30P310P3100
166.(F) PARA -30P320P3200
167.(F) PARA -30P330P3300
168.(F) PARA -30P340P3400
169.(F) Senior 1 AA0A33
170.(F) Senior 1 B8,7 kup08,7 kup00
171.(F) Senior 1 B6,5 kup06,5 kup00
172.(F) Senior 1 B4,3 kup04,3 kup00
173.(F) Senior 1 B2,1 kup02,1 kup00
174.(F) Slobodni stil A 18+A0A00
175.(F) PARA 30+P100P1000
176.(F) PARA 30+P200P2000
177.(F) PARA 30+P310P3100
178.(F) PARA 30+P320P3200
179.(F) PARA 30+P330P3300
180.(F) PARA 30+P340P3400
181.(F) Senior 2 AA0A00
182.(F) Senior 2 B8,7 kup08,7 kup00
183.(F) Senior 2 B6,5 kup06,5 kup00
184.(F) Senior 2 B4,3 kup04,3 kup00
185.(F) Senior 2 B2,1 kup02,1 kup00
186.(F) Master 1 AA0A00
187.(F) Master 1 B8,7 kup08,7 kup00
188.(F) Master 1 B6,5 kup06,5 kup00
189.(F) Master 1 B4,3 kup04,3 kup00
190.(F) Master 1 B2,1 kup02,1 kup00
191.(F) Master 2 AA0A00
192.(F) Master 2 B8,7 kup08,7 kup00
193.(F) Master 2 B6,5 kup06,5 kup00
194.(F) Master 2 B4,3 kup04,3 kup00
195.(F) Master 2 B2,1 kup02,1 kup00
196.(F) Master 3 AA0A00
197.(F) Master 3 B8,7 kup08,7 kup00
198.(F) Master 3 B6,5 kup06,5 kup00
199.(F) Master 3 B4,3 kup04,3 kup00
200.(F) Master 3 B2,1 kup02,1 kup00
201.(F) Master 4 AA0A00
202.(F) Master 4 B8,7 kup08,7 kup00
203.(F) Master 4 B 6,5 kup0 6,5 kup00
204.(F) Master 4 B4,3 kup04,3 kup00
205.(F) Master 4 B2,1 kup02,1 kup00
206.(F) Par B Pionir8,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
207.(F) Par B Pionir4,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
208.(F) Par A PionirA0A00 (0)
209.(F) Par A KadetA0A00 (0)
210.(F) Par B Kadet8,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
211.(F) Par B Kadet4,3,2,1 kup14,3,2,1 kup12 (1)
212.(F) Par slobodni stil A -17A0A00 (0)
213.(F) Par A JuniorA1A12 (1)
214.(F) Par B Junior8,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
215.(F) Par B Junior4,3,2,1 kup14,3,2,1 kup12 (1)
216.(F) Par A Senior 1A0A00 (0)
217.(F) Par B Senior 18,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
218.(F) Par B Senior 14,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
219.(F) Par slobodni stil A 18+A0A00 (0)
220.(F) Par A Senior 2A0A00 (0)
221.(F) Par B Senior 28,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
222.(F) Par B Senior 24,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
223.(F) Tim B Pioniri8,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
224.(F) Tim B Pioniri4,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
225.(F) Tim A PioniriA0 (0)A0 (0)0 (0)
226.(F) Tim A KadetA0 (0)A0 (0)0 (0)
227.(F) Tim B Kadet8,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
228.(F) Tim B Kadet4,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
229.(F) Tim A JuniorA0 (0)A0 (0)0 (0)
230.(F) Tim B Junior8,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
231.(F) Tim B Junior4,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
232.(F) Tim A Senior 1A0 (0)A0 (0)0 (0)
233.(F) Tim B Senior 18,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
234.(F) Tim B Senior 14,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
235.(F) Tim A Senior 2A0 (0)A0 (0)0 (0)
236.(F) Tim B Senior 28,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
237.(F) Tim B Senior 24,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
238.(F) Slobodni stil - Miks Tim A -17A0 (0)A0 (0)0 (0)
239.(F) Slobodni stil - Miks Tim A 18+A0 (0)A0 (0)0 (0)
UKUPNO63 (12)21169 (9)228439


Broj prijavljenih takmičara po uzrasnim kategorijama
Rb.KategorijaBroj MBroj ŽUkupno
1.Pioniri A (6-7)022
2.Pioniri B (6-7)404
3.Pioniri B (8-9)181028
4.Pioniri A (8-9)152338
5.Pioniri B (10-11)163349
6.Pioniri A (10-11)282654
7.Kadet A424385
8.Kadet B161935
9.Junior A413374
10.Junior B4812
11.PARA K41000
12.PARA K42000
13.PARA K43000
14.PARA K44000
15.Senior A14519
16.Senior B000
17.Poomsae - INDIVIDUAL102333
18.Poomsae - PAIR336 (3)
19.Poomsae - TEAM0 (0)0 (0)0 (0)
20.Poomsae - FREESTYLE TEAM0 (0)0 (0)0 (0)
UKUPNO211228439


  Language: