Quarterfinal | Pioniri B (10-11) M-36 | 101 |
|
Filip Vukov
[SRB] ZRENJANIN
|
19 - 17
(PTF)
|
Zamfir Rares-Ionut
[ROU] ADDRAS TKD
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-44 | 401 |
|
Dora Troha
[CRO] BISTRA
|
25 - 0
(PTG)
|
Jana Vlajkov
[SRB] ELEMIR
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) M-48 | 501 |
|
Jaka Babić
[SLO] TAEKWONDO KLUB -KBK- MARIBOR
|
12 - 1
(PTF)
|
Luka Čubrilović
[SRB] ZMAJ
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) M-36 | 102 |
|
Petar Malenčić
[SRB] ELIT
|
1 - 12
(WDR)
|
Đorđe Sarić
[BIH] DERVENTA
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-37 | 202 |
|
Petra Ćirović
[SRB] BANJICA
|
7 - 1
(PTF)
|
Patricia Šprajc
[CRO] TKD BRINJE
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-44 | 402 |
|
Teodora Bjelac
[SRB] ELIT
|
0 - 0
(DSQ)
|
Marijana Tanasic
[BIH] SOKOL-GOKU
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) M-40 | 103 |
|
Aleksandar Paracki
[SRB] FAVORIT
|
9 - 18
(PTF)
|
Stefan Komarac
[BIH] SOKOL-GOKU
|
|
Quarterfinal | Kadet A M-49 | 203 |
|
Miloš Panić
[SRB] TAURUNUM
|
0 - 0
(PTF)
|
Srđan Teofilović
[BIH] DERVENTA
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-44 | 403 |
|
Ela Marić
[SRB] TAURUNUM
|
23 - 8
(PTF)
|
Isra Jusufgjokaj
[MNE] BESA
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-33 | 104 |
|
Milica Mijatović
[SRB] KWON BATAJNICA
|
9 - 21
(WDR)
|
Iva Kukić
[SRB] ELIT
|
|
Quarterfinal | Junior A M-51 | 204 |
|
Ugljesa Stankovic
[SRB] VRŠAC
|
5 - 12
(PTF)
|
Valentin Dushaj
[MNE] BESA
|
|
Quarterfinal | Kadet A M-41 | 404 |
|
Slobodan Jovanović
[SRB] ZMAJ VRDNIK
|
5 - 27
(PTG)
|
Mateja Garić
[SRB] ŠABAC
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-33 | 105 |
|
Đurđa Savić
[SRB] BANJICA
|
14 - 5
(PTF)
|
Valentina Bolješić
[CRO] TKD BRINJE
|
|
Quarterfinal | Junior A M-51 | 205 |
|
Damjan Sandev
[MKD] FENIKS KIK
|
0 - 0
(DSQ)
|
Đorđe Repija
[BIH] DERVENTA
|
|
Quarterfinal | Kadet A M-41 | 405 |
|
Lazar Štula
[SRB] NOVI SAD
|
1 - 22
(PTG)
|
Nikola Kojčin
[SRB] ZMAJ
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) M-33 | 106 |
|
Bojan Petrovic
[BIH] JOPA
|
40 - 36
(PTF)
|
Vuk Manić
[SRB] NAISUS
|
|
Quarterfinal | Junior A M-51 | 206 |
|
Novak Milaković
[SRB] BANJICA
|
4 - 30
(PTG)
|
Daniel Marton
[ROU] CLUBUL SPORTIV KWAN CLUJ NAPOCA
|
|
Quarterfinal | Kadet A M-41 | 406 |
|
Andreja Vladičić
[SRB] BANJICA
|
9 - 13
(PTF)
|
Milan Kerkez
[SRB] ŠABAC
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) M-33 | 107a |
|
Dusan Jovic
[SRB] KWON BATAJNICA
|
47 - 14
(PTG)
|
Dochioiu Sabin Mihail
[ROU] ADDRAS TKD
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) M-33 | 107b |
|
Nemanja Gligorevic
[BIH] SOKOL-GOKU
|
5 - 25
(PTG)
|
Benan Jusufgjokaj
[MNE] BESA
|
|
Quarterfinal | Kadet A M-41 | 407 |
|
Miloš Malenčić
[SRB] ELIT
|
10 - 58
(PTG)
|
Andrei Haragis
[ROU] CLUBUL SPORTIV KWAN CLUJ NAPOCA
|
|
Quarterfinal | Junior A M-59 | 408 |
|
Zebacinschi Vlad
[ROU] ADDRAS TKD
|
15 - 18
(SDP)
|
Denis Ivošević
[CRO] TKD BRINJE
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (8-9) F-23 | 309 |
|
Teodora Petrean
[ROU] CLUBUL SPORTIV KWAN CLUJ NAPOCA
|
7 - 1
(WDR)
|
Petra Savic
[SRB] BANJICA
|
|
Quarterfinal | Junior A M-63 | 409a |
|
Igor Čorba
[SRB] ZRENJANIN
|
0 - 0
(DSQ)
|
Eldar Abdulovic
[BIH] NOVI GRAD SARAJEVO
|
|
Quarterfinal | Senior A M-68 | 409b |
|
Ziga Korpar
[SLO] TAEKWONDO KLUB -KBK- MARIBOR
|
14 - 17
(PTF)
|
Stefan Milic
[SRB] KORIO
|
|
Semifinal | Pioniri B (6-7) F-23 | 301 |
|
Irina Stojanovic
[SRB] BANJICA
|
0 - 0
(WDR)
|
Natalija Šavia
[SRB] ZMAJ VRDNIK
|
|
Semifinal | Pioniri B (6-7) F-23 | 302 |
|
Mia Buneta
[SRB] SC NOVI SAD
|
26 - 2
(PTG)
|
Višnja Belić
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F+43 | 502 |
|
Anđela Mučalov
[SRB] ELEMIR
|
8 - 15
(WDR)
|
Tijana Đurđić
[MNE] TKD DURMITOR-VRHNIKA MONTENEGRO
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) M-36 | 503 |
|
Luka Lakić
[BIH] LJUBIJA
|
21 - 1
(PTG)
|
Aleksa Krsmanović
[MNE] TKD DURMITOR-VRHNIKA MONTENEGRO
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) M-36 | 504 |
|
Mihajlo Komarac
[BIH] SOKOL-GOKU
|
27 - 6
(PTG)
|
Petar Tanazević
[SRB] TAURUNUM
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) F-36 | 505 |
|
Negrea Ana-Corina
[ROU] ADDRAS TKD
|
4 - 11
(WDR)
|
Mia Babic
[BIH] LJUBIJA
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) F-36 | 506 |
|
Mocanu Alexandra
[ROU] ADDRAS TKD
|
22 - 24
(SDP)
|
Anita Simićević
[MNE] TKD DURMITOR-VRHNIKA MONTENEGRO
|
|
Semifinal | Kadet A F-37 | 207 |
|
Petra Ćirović
[SRB] BANJICA
|
0 - 0
(DSQ)
|
Nađa Stojčević
[SRB] BEOGRAD
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) F-40 | 507 |
|
Fatima Begić
[BIH] ISKRA
|
9 - 2
(PTF)
|
Graovac Marta
[SRB] KWON BATAJNICA
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) M-36 | 108 |
|
Filip Vukov
[SRB] ZRENJANIN
|
16 - 4
(PTF)
|
Konstantin Yanev
[BUL] TC "FORCE-2004"
|
|
Semifinal | Kadet A F-37 | 208 |
|
Katarina Jakšić
[SRB] BANJICA
|
18 - 0
(WDR)
|
Anastasija Jovanovic
[SRB] ASTERIKS
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) F-40 | 508 |
|
Jana Vlahovic
[SRB] KOBRA
|
22 - 12
(PTF)
|
Una Kovač
[SRB] KOLOSEUM
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) M-36 | 109 |
|
Đorđe Sarić
[BIH] DERVENTA
|
11 - 6
(PTF)
|
Luca Morutan
[ROU] CLUBUL SPORTIV KWAN CLUJ NAPOCA
|
|
Semifinal | Kadet A F-51 | 209 |
|
Tamara Ševo
[SRB] LAV
|
35 - 3
(PTG)
|
Enache Andreea
[ROU] ADDRAS TKD
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) F-44 | 509 |
|
Ivana Pejović
[MNE] TKD DURMITOR-VRHNIKA MONTENEGRO
|
0 - 0
(PTF)
|
Andrea Dragojevic
[SRB] KOLOSEUM
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) M-40 | 110 |
|
Stefan Komarac
[BIH] SOKOL-GOKU
|
17 - 18
(PTF)
|
Filip Špicek
[CRO] BISTRA
|
|
Semifinal | Kadet A F-55 | 210 |
|
Jana Tosic
[SRB] ASTERIKS
|
8 - 22
(PTF)
|
Nicole Fumić
[CRO] BISTRA
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-23 | 310 |
|
Teodora Petrean
[ROU] CLUBUL SPORTIV KWAN CLUJ NAPOCA
|
6 - 2
(PTF)
|
Kristina Živanović
[SRB] KOLOSEUM
|
|
Semifinal | Kadet A F-41 | 410 |
|
Bancila Miruna
[ROU] ADDRAS TKD
|
16 - 57
(PTF)
|
Isidora Šavia
[SRB] ZMAJ VRDNIK
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) M-48 | 510 |
|
Jaka Babić
[SLO] TAEKWONDO KLUB -KBK- MARIBOR
|
0 - 0
(WDR)
|
Dino Ceric
[BIH] LJUBIJA
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) M-40 | 111 |
|
Vasilache Stefan
[ROU] ADDRAS TKD
|
28 - 22
(PTF)
|
Branko Vojinović
[MNE] TKD DURMITOR-VRHNIKA MONTENEGRO
|
|
Semifinal | Kadet A M-37 | 211 |
|
Filip Džida
[SRB] LAV
|
21 - 6
(PTF)
|
Rastko Dostanić
[SRB] KOLOSEUM
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-23 | 311 |
|
Dochioiu Anastasia
[ROU] ADDRAS TKD
|
2 - 21
(PTF)
|
Andjela Despot
[SRB] ZMAJ
|
|
Semifinal | Kadet A F-44 | 411 |
|
Dora Troha
[CRO] BISTRA
|
0 - 0
(DSQ)
|
Marijana Tanasic
[BIH] SOKOL-GOKU
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) M-48 | 511 |
|
Luka Tomic
[BIH] SOKOL-GOKU
|
14 - 3
(PTF)
|
Viktor Vranic
[SRB] FAVORIT
|
|
Semifinal | Pioniri A (8-9) M-29 | 112 |
|
Pavle Obradovic
[SRB] ŠABAC
|
45 - 49
(PTF)
|
Fodolica Denis
[ROU] ADDRAS TKD
|
|
Semifinal | Kadet A M-37 | 212 |
|
Milan Marić
[SRB] ZMAJ
|
10 - 15
(PTF)
|
Jan Flegar
[CRO] BISTRA
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-25 | 312 |
|
Anastasija Jankovic
[SRB] KOBRA
|
20 - 6
(PTF)
|
Božica Obradović
[MNE] TKD DURMITOR-VRHNIKA MONTENEGRO
|
|
Semifinal | Kadet A F-44 | 412 |
|
Ela Marić
[SRB] TAURUNUM
|
26 - 6
(PTG)
|
Milica Glušica
[SRB] ELIT
|
|
Semifinal | Pioniri A (8-9) M-31 | 113 |
|
Uroš Šavia
[SRB] ZMAJ VRDNIK
|
30 - 7
(PTG)
|
Stevan Andrin
[SRB] NOVI BEČEJ
|
|
Semifinal | Kadet A M-49 | 213 |
|
Srđan Teofilović
[BIH] DERVENTA
|
18 - 13
(PTF)
|
Aleksa Randjelović
[SRB] KOLOSEUM
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-25 | 313 |
|
Nika Avramovska
[SRB] BANJICA
|
0 - 18
(WDR)
|
Sofia Haragis
[ROU] CLUBUL SPORTIV KWAN CLUJ NAPOCA
|
|
Semifinal | Kadet A M-41 | 413 |
|
Mateja Garić
[SRB] ŠABAC
|
11 - 15
(PTF)
|
Nikola Kojčin
[SRB] ZMAJ
|
|
Semifinal | Pioniri A (8-9) M-33 | 114 |
|
Dusan Stavrov
[SRB] BANJICA
|
0 - 0
(DSQ)
|
Aleksa Stojkovic
[SRB] ASTERIKS
|
|
Semifinal | Kadet A M-49 | 214 |
|
Sergej Grahovac
[SRB] ZRENJANIN
|
0 - 5
(PTF)
|
Lin Kovacic
[SLO] TAEKWONDO KLUB -KBK- MARIBOR
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-27 | 314 |
|
Andrea Maric
[BIH] SOKOL-GOKU
|
0 - 8
(PTF)
|
Milica Kasalica
[MNE] TKD DURMITOR-VRHNIKA MONTENEGRO
|
|
Semifinal | Kadet A M-41 | 414 |
|
Milan Kerkez
[SRB] ŠABAC
|
23 - 18
(PTF)
|
Andrei Haragis
[ROU] CLUBUL SPORTIV KWAN CLUJ NAPOCA
|
|
Semifinal | Pioniri A (8-9) M-33 | 115 |
|
Maksim Šare
[SRB] BANJICA
|
8 - 37
(PTG)
|
Bledar Kasmi
[MNE] KORYO
|
|
Semifinal | Kadet A M-53 | 215 |
|
Sergej Teofilović
[BIH] DERVENTA
|
32 - 5
(WDR)
|
Đorđe Milivojev
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-27 | 315 |
|
Nikolina Markovic
[BIH] SOKOL-GOKU
|
4 - 7
(PTF)
|
Emilija Vasilev
[SRB] BANJICA
|
|
Semifinal | Kadet A M-45 | 415a |
|
Luka Raskovic
[SLO] TAEKWONDO KLUB -KBK- MARIBOR
|
15 - 4
(PTF)
|
Sebastian Petrean
[ROU] CLUBUL SPORTIV KWAN CLUJ NAPOCA
|
|
Semifinal | Kadet A M-45 | 415b |
|
Mateja Ivković
[SRB] ZRENJANIN
|
20 - 8
(PTF)
|
Nemanja Vermezovic
[SRB] KOLOSEUM
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) F-33 | 116 |
|
Iva Kukić
[SRB] ELIT
|
2 - 22
(PTG)
|
Darija Stanišić
[SRB] BANJICA
|
|
Semifinal | Kadet A M-57 | 216 |
|
Luka Babić
[SRB] KOLOSEUM
|
11 - 13
(PTF)
|
Vlad Orban
[ROU] CLUBUL SPORTIV KWAN CLUJ NAPOCA
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-29 | 316 |
|
Anja Bojović
[MNE] TKD DURMITOR-VRHNIKA MONTENEGRO
|
4 - 27
(PTG)
|
Nataša Ilić
[BIH] LJUBIJA
|
|
Semifinal | Kadet A M+65 | 416 |
|
Strahinja Drakulić
[SRB] ZMAJ
|
0 - 5
(PTF)
|
Slavisa Simeunović
[BIH] SOKOL-GOKU
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) F-33 | 117 |
|
Đurđa Savić
[SRB] BANJICA
|
15 - 12
(PTF)
|
Teodora Rosić
[SRB] ŠABAC
|
|
Semifinal | Junior A F-49 | 217 |
|
Teodora Djeric
[SRB] KOBRA
|
0 - 0
(PTF)
|
Iva Sandeva
[MKD] FENIKS KIK
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-29 | 317 |
|
Anđela Simićević
[MNE] TKD DURMITOR-VRHNIKA MONTENEGRO
|
9 - 19
(PTF)
|
Mia Lepenik
[SLO] TAEKWONDO KLUB -KBK- MARIBOR
|
|
Semifinal | Junior B F-68 | 417 |
|
Teodora Jarič
[BIH] LJUBIJA
|
0 - 0
(PTF)
|
Milica Vojinović
[MNE] TKD DURMITOR-VRHNIKA MONTENEGRO
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) F-40 | 118 |
|
Dunja Popov Tapavički
[SRB] ELEMIR
|
3 - 23
(PTG)
|
Anđela Šare
[SRB] BANJICA
|
|
Semifinal | Junior A F-52 | 218 |
|
Tanja Lukić
[BIH] SOKOL-GOKU
|
17 - 3
(PTF)
|
Jelena Opruc
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) M-27 | 318 |
|
Janko Anđelić
[MNE] TKD DURMITOR-VRHNIKA MONTENEGRO
|
0 - 6
(PTF)
|
Viktor Pesic
[SRB] KOBRA
|
|
Semifinal | Junior A F-59 | 418 |
|
Dragana Vilotic
[BIH] SOKOL-GOKU
|
6 - 5
(PTF)
|
Mihaela Bolješić
[CRO] TKD BRINJE
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) M-27 | 119 |
|
Luka Randjelović
[SRB] KOLOSEUM
|
46 - 42
(PTF)
|
Vanja Mandić
[SRB] ZMAJ
|
|
Semifinal | Junior A F-52 | 219 |
|
Stefani Banjac
[BIH] DERVENTA
|
22 - 24
(PTF)
|
Piadora Loncaric
[SLO] TAEKWONDO KLUB -KBK- MARIBOR
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) M-27 | 319 |
|
Strahinja Džaković
[MNE] TKD DURMITOR-VRHNIKA MONTENEGRO
|
6 - 3
(PTF)
|
Svetislav Đurišić
[SRB] ELEMIR
|
|
Semifinal | Junior A M-45 | 419 |
|
Damjan Maričić
[SRB] FAVORIT
|
14 - 5
(PTF)
|
Njegos Pantic
[BIH] JOPA
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) M-27 | 120 |
|
Nikola Drazeta
[SRB] BANJICA
|
22 - 2
(PTF)
|
Nemanja Dragić
[SRB] ELEMIR
|
|
Semifinal | Junior A F-55 | 220 |
|
Larisa Loncaric
[SLO] TAEKWONDO KLUB -KBK- MARIBOR
|
11 - 5
(PTF)
|
Ljiljana Veselinović
[SRB] KORIO
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) M-31 | 320 |
|
Kevin Kicosev
[SRB] NOVI BEČEJ
|
11 - 13
(SDP)
|
Konstantin Živanović
[SRB] ZMAJ
|
|
Semifinal | Junior A M-59 | 420 |
|
Denis Ivošević
[CRO] TKD BRINJE
|
26 - 4
(PTG)
|
Marko Andonovski
[SRB] KOLOSEUM
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) M-30 | 121a |
-
|
-
dns
|
0 - 0
(DSQ)
|
Andrej Ivanović
[SRB] ZMAJ
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) M-30 | 121b |
|
Dusan Radiša
[SRB] BANJICA
|
6 - 26
(PTF)
|
Marko Vukov
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Semifinal | Junior A F-55 | 221 |
|
Jelena Prole
[SRB] ZRENJANIN
|
0 - 0
(DSQ)
|
Andrea Simic
[BIH] SOKOL-GOKU
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) M-31 | 321 |
|
Danilo Baić
[SRB] SRPSKI ZMAJEVI
|
7 - 8
(PUN)
|
Uros Tomic
[BIH] SOKOL-GOKU
|
|
Semifinal | Junior A M-59 | 421 |
|
Janko Arandjelovic
[SRB] KOBRA
|
14 - 7
(PTF)
|
Emin Nikaj
[MNE] BESA
|
|
Semifinal | Kadet B F-47 | 521 |
|
Jovana Tomčić
[MNE] TKD DURMITOR-VRHNIKA MONTENEGRO
|
7 - 8
(PTF)
|
Elma Bajraktarević
[BIH] ISKRA
|
|
Semifinal | Junior A F+68 | 222 |
|
Danica Petkov
[SRB] ZRENJANIN
|
17 - 0
(PTF)
|
Milica Grujic
[BIH] LJUBIJA
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) F-27 | 322 |
|
Iva Karadžić
[MNE] TKD DURMITOR-VRHNIKA MONTENEGRO
|
2 - 8
(PTF)
|
Julija Trifkovic
[SRB] KOBRA
|
|
Semifinal | Junior A M-63 | 422 |
|
Eldar Abdulovic
[BIH] NOVI GRAD SARAJEVO
|
15 - 23
(PTF)
|
Marko Janićijević
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
|
Semifinal | Kadet B F-51 | 522 |
|
Andjela Ranković
[SRB] KBV MAG
|
1 - 16
(PTF)
|
Zara Motoceanu
[ROU] CLUBUL SPORTIV KWAN CLUJ NAPOCA
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) M-33 | 123 |
|
Vuk Manić
[SRB] NAISUS
|
32 - 34
(WDR)
|
Dusan Jovic
[SRB] KWON BATAJNICA
|
|
Semifinal | Junior A M-51 | 223 |
|
Valentin Dushaj
[MNE] BESA
|
9 - 29
(PTG)
|
Đorđe Repija
[BIH] DERVENTA
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) F-27 | 323 |
|
Vanja Mičević
[SRB] KOLOSEUM
|
3 - 10
(PTF)
|
Teodora Milicevic
[SRB] KOBRA
|
|
Semifinal | Junior A M-63 | 423 |
|
Nikola Brajkov
[SRB] NOVI SAD
|
0 - 0
(DSQ)
|
Nikola Nikolovski
[MKD] FENIKS KIK
|
|
Semifinal | Kadet B M-41 | 523 |
|
Nikola Gajic
[BIH] JOPA
|
21 - 5
(PTF)
|
Đorđe Petković
[SRB] NAISUS
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) M-33 | 124 |
|
Benan Jusufgjokaj
[MNE] BESA
|
14 - 17
(PUN)
|
Andrija Obradovic
[SRB] ASTERIKS
|
|
Semifinal | Junior A M-51 | 224 |
|
Daniel Marton
[ROU] CLUBUL SPORTIV KWAN CLUJ NAPOCA
|
0 - 0
(DSQ)
|
Ivo Sandev
[MKD] FENIKS KIK
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) F-33 | 324 |
|
Nina Bojović
[MNE] TKD DURMITOR-VRHNIKA MONTENEGRO
|
4 - 5
(PTF)
|
Jelena Stevanović
[SRB] NAISUS
|
|
Semifinal | Senior A M-68 | 424a |
|
Stefan Milic
[SRB] KORIO
|
4 - 6
(PTF)
|
Ziko Simeunovic
[BIH] SOKOL-GOKU
|
|
Semifinal | Senior A M-68 | 424b |
|
Dušan Erakovic
[SRB] KORIO
|
35 - 11
(PTG)
|
Stefan Opruc
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Semifinal | Kadet B M-41 | 524 |
|
Luka Perović
[MNE] KORYO
|
0 - 0
(DSQ)
|
Aleksandar Malbasa
[SRB] ASTERIKS
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) M-36 | 125 |
|
Jovan Uglješić
[SRB] TAURUNUM
|
11 - 33
(PTG)
|
Matija Toncic
[SRB] ASTERIKS
|
|
Semifinal | Senior A M-80 | 225 |
|
Jovan Radakovic
[SRB] NOVI SAD
|
24 - 10
(PTF)
|
Nikola Saravolac
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) F-33 | 325 |
|
Andrea Stajković
[SRB] KBV MAG
|
4 - 15
(PTF)
|
Tara Horvat
[CRO] BISTRA
|
|
Semifinal | Senior A M-74 | 425 |
|
Bojan Cvijič
[BIH] LJUBIJA
|
0 - 0
(WDR)
|
Milos Sucur
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Semifinal | Kadet B M-53 | 525a |
|
Luka Brajkov
[SRB] NOVI SAD
|
6 - 0
(WDR)
|
Mihajlo Džukić
[BIH] LJUBIJA
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) M-36 | 126 |
|
Vukan Stavrov
[SRB] BANJICA
|
0 - 5
(PTF)
|
Luka Angelov
[MKD] FENIKS KIK
|
|
Semifinal | Senior A M-80 | 226 |
|
Miloš Bundalo
[SRB] DELTIX
|
0 - 0
(DSQ)
|
Savo Karanović
[SRB] BANJICA
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) M-30 | 326 |
|
Maričić Todor
[SRB] FAVORIT
|
0 - 2
(SDP)
|
Leon Klanfar
[CRO] BISTRA
|
|
Semifinal | Senior A M-74 | 426 |
|
Jovo Mirković
[SRB] FAVORIT
|
5 - 20
(WDR)
|
Dejan Popov
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Semifinal | Junior B F-52 | 526 |
|
Sanja Rastoka
[BIH] LJUBIJA
|
11 - 0
(PTF)
|
Kristina Varga
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) M-40 | 127 |
|
Harun Kruho
[BIH] NOVI GRAD SARAJEVO
|
29 - 7
(PTG)
|
Marko Roža
[SRB] FAVORIT
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) M-30 | 327 |
|
Nemanja Despot
[SRB] ZMAJ
|
6 - 3
(PTF)
|
Djordje Tomasevic
[BIH] SOKOL-GOKU
|
|
Semifinal | Junior B F-55 | 527 |
|
Darijana Tomaš
[BIH] LJUBIJA
|
7 - 9
(PTF)
|
Ivana Maksimović
[MNE] TKD DURMITOR-VRHNIKA MONTENEGRO
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) M-40 | 128 |
|
Benjamin Husić
[BIH] NOVI GRAD SARAJEVO
|
3 - 22
(WDR)
|
Luka Bajic
[SRB] ELIT
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) M-33 | 328 |
|
Ivan Matić
[SRB] KOLOSEUM
|
4 - 6
(SDP)
|
Luka Salma
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Semifinal | Senior B M-80 | 528 |
|
Adi Zubanovic
[BIH] LJUBIJA
|
5 - 1
(PTF)
|
Bojan Zemljak
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) M-48 | 129 |
|
Denis Buljubasic
[BIH] ISKRA
|
25 - 13
(PTF)
|
Sava Bošković
[SRB] TAURUNUM
|
|
Semifinal | Kadet B F-33 | 344 |
|
Teodora Radu
[ROU] CLUBUL SPORTIV KWAN CLUJ NAPOCA
|
6 - 19
(PTF)
|
Sara Kneževič
[BIH] LJUBIJA
|
|
Semifinal | Kadet B M-33 | 345 |
|
Miloš Belić
[SRB] ZRENJANIN
|
4 - 15
(PTF)
|
Sanel Mujković
[MNE] KORYO
|
|
Semifinal | Kadet B M-33 | 346 |
|
Stefan Sekulić
[SRB] ELIT
|
4 - 17
(PTF)
|
Vanja Mikič
[BIH] LJUBIJA
|
|
Semifinal | Kadet B M-37 | 347 |
|
Nemanja Kneževic
[BIH] LJUBIJA
|
4 - 5
(PTF)
|
Predrag Obrenovic
[BIH] SOKOL-GOKU
|
|
Final | Pioniri A (10-11) F+57 | 201 |
|
Angjella Berishaj
[MNE] BESA
|
23 - 0
(PTG)
|
Marija Zec
[SRB] ELIT
|
|
Final | Pioniri B (6-7) F-23 | 304 |
|
Natalija Šavia
[SRB] ZMAJ VRDNIK
|
32 - 8
(PTG)
|
Mia Buneta
[SRB] SC NOVI SAD
|
|
Final | Pioniri B (6-7) M-19 | 305 |
|
Ognjen Videkanic
[BIH] SOKOL-GOKU
|
3 - 20
(PUN)
|
David Kukić
[SRB] ELIT
|
|
Final | Pioniri B (6-7) M-21 | 306 |
|
Sergej Budimlič
[BIH] LJUBIJA
|
0 - 0
(WDR)
|
Djordje Vranješ
[BIH] LJUBIJA
|
|
Final | Pioniri B (6-7) M-25 | 307 |
|
Andrej Nakaradić
[SRB] ZMAJ
|
16 - 17
(PTF)
|
Božidar Pilipovic
[BIH] LJUBIJA
|
|
Final | Pioniri B (6-7) M-27 | 308 |
|
Miloš Stojanović
[BIH] LJUBIJA
|
16 - 2
(PTF)
|
Matija Pavlović
[MNE] TKD DURMITOR-VRHNIKA MONTENEGRO
|
|
Final | Pioniri B (8-9) F-39 | 512 |
|
Manuela Kukavica
[BIH] LJUBIJA
|
0 - 0
(WDR)
|
Sara Topic
[BIH] LJUBIJA
|
|
Final | Pioniri B (8-9) F+43 | 513 |
|
Tijana Đurđić
[MNE] TKD DURMITOR-VRHNIKA MONTENEGRO
|
31 - 5
(PTG)
|
Nikolina Pejic
[BIH] SOKOL-GOKU
|
|
Final | Pioniri B (8-9) M-36 | 514 |
|
Luka Lakić
[BIH] LJUBIJA
|
11 - 30
(PTF)
|
Mihajlo Komarac
[BIH] SOKOL-GOKU
|
|
Final | Pioniri B (8-9) M-43 | 515 |
|
Dejan Kneževic
[BIH] LJUBIJA
|
19 - 1
(PTF)
|
Danilo Vukotic
[BIH] LJUBIJA
|
|
Final | Pioniri B (10-11) F-36 | 516 |
|
Mia Babic
[BIH] LJUBIJA
|
8 - 6
(PTF)
|
Anita Simićević
[MNE] TKD DURMITOR-VRHNIKA MONTENEGRO
|
|
Final | Pioniri B (10-11) F-40 | 517 |
|
Fatima Begić
[BIH] ISKRA
|
11 - 2
(PTF)
|
Jana Vlahovic
[SRB] KOBRA
|
|
Final | Pioniri B (10-11) F-44 | 518 |
|
Ivana Pejović
[MNE] TKD DURMITOR-VRHNIKA MONTENEGRO
|
14 - 3
(PTF)
|
Nikolina Radovanovic
[SRB] KOBRA
|
|
Final | Pioniri B (10-11) F-48 | 519 |
|
Lena Dodić
[SRB] KOLOSEUM
|
28 - 7
(PTG)
|
Romana Kobas
[BIH] LJUBIJA
|
|
Final | Pioniri B (10-11) M-48 | 520 |
|
Dino Ceric
[BIH] LJUBIJA
|
9 - 2
(PTF)
|
Luka Tomic
[BIH] SOKOL-GOKU
|
|
Final | Kadet A F-37 | 227 |
|
Petra Ćirović
[SRB] BANJICA
|
0 - 0
(WDR)
|
Katarina Jakšić
[SRB] BANJICA
|
|
Final | Kadet B F+59 | 427a |
|
Kristina Kobas
[BIH] LJUBIJA
|
0 - 0
(WDR)
|
Jovana Topic
[BIH] LJUBIJA
|
|
Final | Kadet A F-47 | 228 |
|
Zita Gajinov
[SRB] ELEMIR
|
5 - 27
(PTG)
|
Milica Matić
[SRB] KOLOSEUM
|
|
Final | Kadet A F-51 | 229 |
|
Tamara Ševo
[SRB] LAV
|
22 - 2
(PTG)
|
Nikoleta Nedimović
[SRB] ELEMIR
|
|
Final | Pioniri B (8-9) F-23 | 329 |
|
Teodora Petrean
[ROU] CLUBUL SPORTIV KWAN CLUJ NAPOCA
|
6 - 1
(PTF)
|
Andjela Despot
[SRB] ZMAJ
|
|
Final | Kadet B M+65 | 429 |
|
Stefan Mutič
[BIH] LJUBIJA
|
0 - 1
(WDR)
|
Milan Dimitrijević
[BIH] DERVENTA
|
|
Final | Kadet B F-41 | 529 |
|
Janja Đokić
[SRB] CRNI ZMAJ
|
0 - 0
(DSQ)
|
Nađa Stojkovic
[SRB] ASTERIKS
|
|
Final | Pioniri B (8-9) M-39 | 130 |
|
Luka Pavlović
[MNE] TKD DURMITOR-VRHNIKA MONTENEGRO
|
27 - 6
(PTG)
|
Branko Stojanovič
[BIH] LJUBIJA
|
|
Final | Kadet A F-55 | 230 |
|
Nicole Fumić
[CRO] BISTRA
|
23 - 2
(PTG)
|
Anastasija Mitrović
[SRB] ŠABAC
|
|
Final | Pioniri B (8-9) F-25 | 330 |
|
Anastasija Jankovic
[SRB] KOBRA
|
0 - 2
(PTF)
|
Sofia Haragis
[ROU] CLUBUL SPORTIV KWAN CLUJ NAPOCA
|
|
Final | Kadet A F-41 | 430 |
|
Isidora Šavia
[SRB] ZMAJ VRDNIK
|
0 - 0
(WDR)
|
Katarina Uzunovic
[SRB] ASTERIKS
|
|
Final | Kadet B F-47 | 530 |
|
Elma Bajraktarević
[BIH] ISKRA
|
4 - 10
(WDR)
|
Vanja Djordjević
[SRB] TAURUNUM
|
|
Final | Pioniri B (10-11) M-36 | 131 |
|
Filip Vukov
[SRB] ZRENJANIN
|
10 - 20
(PTF)
|
Đorđe Sarić
[BIH] DERVENTA
|
|
Final | Kadet A M-37 | 231 |
|
Filip Džida
[SRB] LAV
|
10 - 12
(SDP)
|
Jan Flegar
[CRO] BISTRA
|
|
Final | Pioniri B (8-9) F-27 | 331 |
|
Milica Kasalica
[MNE] TKD DURMITOR-VRHNIKA MONTENEGRO
|
9 - 6
(PTF)
|
Emilija Vasilev
[SRB] BANJICA
|
|
Final | Kadet A F-44 | 431 |
|
Dora Troha
[CRO] BISTRA
|
15 - 18
(PTF)
|
Ela Marić
[SRB] TAURUNUM
|
|
Final | Kadet B F-51 | 531 |
|
Zara Motoceanu
[ROU] CLUBUL SPORTIV KWAN CLUJ NAPOCA
|
21 - 0
(PTG)
|
Anja Ivankov
[SRB] KOLOSEUM
|
|
Final | Pioniri B (10-11) M-40 | 132 |
|
Filip Špicek
[CRO] BISTRA
|
24 - 8
(PTF)
|
Vasilache Stefan
[ROU] ADDRAS TKD
|
|
Final | Kadet A M-49 | 232 |
|
Srđan Teofilović
[BIH] DERVENTA
|
5 - 26
(PTF)
|
Lin Kovacic
[SLO] TAEKWONDO KLUB -KBK- MARIBOR
|
|
Final | Pioniri B (8-9) F-29 | 332 |
|
Nataša Ilić
[BIH] LJUBIJA
|
29 - 26
(PTF)
|
Mia Lepenik
[SLO] TAEKWONDO KLUB -KBK- MARIBOR
|
|
Final | Kadet A F-59 | 432 |
|
Vesna Ajduković
[SRB] BANJICA
|
14 - 0
(WDR)
|
Jelena Došen
[BIH] LJUBIJA
|
|
Final | Kadet B M-41 | 532 |
|
Nikola Gajic
[BIH] JOPA
|
19 - 10
(PTF)
|
Luka Perović
[MNE] KORYO
|
|
Final | Pioniri A (8-9) M-23 | 133 |
|
Stefan Dimovski
[MKD] FENIKS KIK
|
0 - 0
(WDR)
|
Marko Gnjatic
[BIH] LJUBIJA
|
|
Final | Kadet A M-53 | 233 |
|
Sergej Teofilović
[BIH] DERVENTA
|
21 - 4
(PTF)
|
Ognjen Kuglić
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Final | Pioniri B (8-9) F-31 | 333 |
|
Nikol Hristova
[BUL] TC "FORCE-2004"
|
2 - 12
(PTF)
|
Helena Drecun
[SRB] KOBRA
|
|
Final | Kadet A M-41 | 433 |
|
Nikola Kojčin
[SRB] ZMAJ
|
8 - 13
(PTF)
|
Milan Kerkez
[SRB] ŠABAC
|
|
Final | Kadet B M-53 | 533 |
|
Luka Brajkov
[SRB] NOVI SAD
|
7 - 5
(PTF)
|
Vuk Bikić
[SRB] ZMAJ VRDNIK
|
|
Final | Pioniri A (8-9) M-29 | 134 |
|
Fodolica Denis
[ROU] ADDRAS TKD
|
29 - 34
(WDR)
|
Andrej Ursulov
[SRB] TAURUNUM
|
|
Final | Kadet A M-57 | 234 |
|
Vlad Orban
[ROU] CLUBUL SPORTIV KWAN CLUJ NAPOCA
|
42 - 4
(PTG)
|
Bojan Srebrić
[SRB] KBV MAG
|
|
Final | Pioniri B (8-9) F-33 | 334 |
|
Iris Šprajc
[CRO] TKD BRINJE
|
14 - 2
(PTF)
|
Aleksandra Džabasan
[MNE] TKD DURMITOR-VRHNIKA MONTENEGRO
|
|
Final | Kadet A M-45 | 434 |
|
Luka Raskovic
[SLO] TAEKWONDO KLUB -KBK- MARIBOR
|
23 - 2
(PTG)
|
Mateja Ivković
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Final | Kadet B M-57 | 534 |
|
Marko Marinkovic
[SRB] VRŠAC
|
6 - 3
(PTF)
|
Nikola Alempic
[BIH] JOPA
|
|
Final | Pioniri A (8-9) M-31 | 135 |
|
Uroš Šavia
[SRB] ZMAJ VRDNIK
|
39 - 32
(PTF)
|
Luka Djordjević
[SRB] TAURUNUM
|
|
Final | Junior A F-49 | 235 |
|
Teodora Djeric
[SRB] KOBRA
|
10 - 3
(PTF)
|
Maša Bjelica
[SRB] SRPSKI ZMAJEVI
|
|
Final | Pioniri B (8-9) M-21 | 335 |
|
Vuk Vujičić
[MNE] TKD DURMITOR-VRHNIKA MONTENEGRO
|
24 - 21
(PTF)
|
Damjan Vasilevski
[MKD] FENIKS KIK
|
|
Final | Kadet A M+65 | 435 |
|
Slavisa Simeunović
[BIH] SOKOL-GOKU
|
7 - 9
(PTF)
|
Emir Radeljas
[BIH] NOVI GRAD SARAJEVO
|
|
Final | Junior B F-52 | 535 |
|
Sanja Rastoka
[BIH] LJUBIJA
|
16 - 18
(PTF)
|
Anastasija Grahovac
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Final | Pioniri A (8-9) M-33 | 136 |
|
Aleksa Stojkovic
[SRB] ASTERIKS
|
29 - 4
(PTF)
|
Bledar Kasmi
[MNE] KORYO
|
|
Final | Junior A F-52 | 236 |
|
Tanja Lukić
[BIH] SOKOL-GOKU
|
3 - 6
(PTF)
|
Piadora Loncaric
[SLO] TAEKWONDO KLUB -KBK- MARIBOR
|
|
Final | Pioniri B (8-9) M-25 | 336 |
|
Mihailo Vojinović
[MNE] TKD DURMITOR-VRHNIKA MONTENEGRO
|
2 - 17
(PTF)
|
Stefan Bajić
[SRB] ZMAJ VRDNIK
|
|
Final | Junior B F-59 | 436 |
|
Marija Stojkovski
[SRB] KOLOSEUM
|
13 - 1
(PTF)
|
Ivana Zorič
[BIH] LJUBIJA
|
|
Final | Junior B F-55 | 536 |
|
Ivana Maksimović
[MNE] TKD DURMITOR-VRHNIKA MONTENEGRO
|
2 - 0
(DSQ)
|
Ana Glas
[SRB] LAV
|
|
Final | Pioniri A (10-11) F-33 | 137 |
|
Darija Stanišić
[SRB] BANJICA
|
11 - 23
(PTF)
|
Đurđa Savić
[SRB] BANJICA
|
|
Final | Junior A F-55 | 237 |
|
Larisa Loncaric
[SLO] TAEKWONDO KLUB -KBK- MARIBOR
|
26 - 4
(PTG)
|
Jelena Prole
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Final | Pioniri B (8-9) M-27 | 337 |
|
Viktor Pesic
[SRB] KOBRA
|
5 - 1
(PTF)
|
Strahinja Džaković
[MNE] TKD DURMITOR-VRHNIKA MONTENEGRO
|
|
Final | Junior B F-68 | 437 |
|
Teodora Jarič
[BIH] LJUBIJA
|
14 - 4
(PTF)
|
Milica Mladenović
[SRB] KBV MAG
|
|
Final | Senior B F-57 | 537 |
|
Andjela Šešun
[SRB] KOLOSEUM
|
6 - 1
(PTF)
|
Tijana Mumin
[MNE] TKD DURMITOR-VRHNIKA MONTENEGRO
|
|
Final | Pioniri A (10-11) F-40 | 138 |
|
Anđela Šare
[SRB] BANJICA
|
7 - 6
(PTF)
|
Nikolina Džida
[SRB] LAV
|
|
Final | Junior A F+68 | 238 |
|
Danica Petkov
[SRB] ZRENJANIN
|
0 - 0
(WDR)
|
Andjela Babić
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Final | Pioniri B (8-9) M-29 | 338 |
|
Dejan Crnobrnic
[SRB] KOBRA
|
2 - 0
(PTF)
|
Igor Tumo
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Final | Junior B M-73 | 438 |
|
Ilie Ghircoias
[ROU] CLUBUL SPORTIV KWAN CLUJ NAPOCA
|
5 - 2
(PTF)
|
Nikola Zigrai
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Final | Senior B M-54 | 538 |
|
Mihael Ikonar
[SRB] ZRENJANIN
|
0 - 0
(WDR)
|
Dragan Nikolic
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Final | Pioniri A (10-11) M-27 | 139 |
|
Luka Randjelović
[SRB] KOLOSEUM
|
50 - 18
(PTF)
|
Nikola Drazeta
[SRB] BANJICA
|
|
Final | Junior A M-51 | 239 |
|
Đorđe Repija
[BIH] DERVENTA
|
42 - 4
(PTG)
|
Daniel Marton
[ROU] CLUBUL SPORTIV KWAN CLUJ NAPOCA
|
|
Final | Pioniri B (8-9) M-31 | 339 |
|
Konstantin Živanović
[SRB] ZMAJ
|
1 - 3
(PTF)
|
Uros Tomic
[BIH] SOKOL-GOKU
|
|
Final | Junior A F-59 | 439 |
|
Dragana Vilotic
[BIH] SOKOL-GOKU
|
6 - 16
(PTF)
|
Milica Nedelkovski
[SRB] KOLOSEUM
|
|
Final | Senior B M-80 | 539 |
|
Adi Zubanovic
[BIH] LJUBIJA
|
7 - 5
(PTF)
|
Novaković Miloš
[SRB] FAVORIT
|
|
Final | Pioniri A (10-11) M-30 | 140 |
|
Andrej Ivanović
[SRB] ZMAJ
|
31 - 17
(PTF)
|
Marko Vukov
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Final | Senior A F-57 | 240 |
|
Valentina Milić
[SRB] ZRENJANIN
|
28 - 3
(PTG)
|
Marija Poznanović
[SRB] LAV
|
|
Final | Pioniri B (10-11) F-27 | 340 |
|
Julija Trifkovic
[SRB] KOBRA
|
2 - 0
(PTF)
|
Teodora Milicevic
[SRB] KOBRA
|
|
Final | Junior A M-45 | 440 |
|
Damjan Maričić
[SRB] FAVORIT
|
31 - 14
(PTF)
|
Vanja Jakšić
[SRB] BANJICA
|
|
Final | Senior B M+87 | 540 |
|
Strahinja Đumić
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
10 - 6
(PTF)
|
Nebojsa Radojević
[SRB] BANJICA
|
|
Final | Pioniri A (10-11) M-33 | 141 |
|
Vuk Manić
[SRB] NAISUS
|
20 - 26
(PTF)
|
Benan Jusufgjokaj
[MNE] BESA
|
|
Final | Senior A M-80 | 241 |
|
Jovan Radakovic
[SRB] NOVI SAD
|
16 - 17
(PTF)
|
Miloš Bundalo
[SRB] DELTIX
|
|
Final | Pioniri B (10-11) F-33 | 341 |
|
Jelena Stevanović
[SRB] NAISUS
|
2 - 8
(PTF)
|
Tara Horvat
[CRO] BISTRA
|
|
Final | Junior A M-59 | 441 |
|
Denis Ivošević
[CRO] TKD BRINJE
|
9 - 6
(PTF)
|
Janko Arandjelovic
[SRB] KOBRA
|
|
Final | Pioniri A (10-11) M-36 | 142 |
|
Matija Toncic
[SRB] ASTERIKS
|
11 - 3
(PTF)
|
Luka Angelov
[MKD] FENIKS KIK
|
|
Final | Senior A M-87 | 242 |
|
Radovan Mijanović
[SRB] ZRENJANIN
|
15 - 23
(PTF)
|
Viktor Bognić
[SRB] ELEMIR
|
|
Final | Pioniri B (10-11) M-30 | 342 |
|
Leon Klanfar
[CRO] BISTRA
|
4 - 0
(PTF)
|
Nemanja Despot
[SRB] ZMAJ
|
|
Final | Junior A M-63 | 442 |
|
Marko Janićijević
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
33 - 5
(PTG)
|
Nikola Brajkov
[SRB] NOVI SAD
|
|
Final | Pioniri A (10-11) M-40 | 143 |
|
Harun Kruho
[BIH] NOVI GRAD SARAJEVO
|
32 - 22
(PTF)
|
Luka Bajic
[SRB] ELIT
|
|
Final | Senior A M+87 | 243 |
|
Dejan Petrov
[SRB] ELEMIR
|
3 - 24
(PTF)
|
Aleksandar Vrekić
[SRB] VOJVODINA
|
|
Final | Pioniri B (10-11) M-33 | 343 |
|
Luka Salma
[SRB] ZRENJANIN
|
5 - 2
(PTF)
|
Djordje Petrov
[SRB] KOLOSEUM
|
|
Final | Senior B F-62 | 443 |
|
Danica Pavicević
[SRB] ZRENJANIN
|
0 - 0
(WDR)
|
Dajana Radivojević
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Final | Pioniri A (10-11) M-44 | 144 |
|
Mihajlo Svilar
[SRB] ELIT
|
20 - 11
(PTF)
|
Darko Lukić
[BIH] SOKOL-GOKU
|
|
Final | Senior A F-62 | 444 |
|
Milica Karanović
[BIH] DERVENTA
|
24 - 7
(PTF)
|
Minja Bojović
[SRB] KOLOSEUM
|
|
Final | Pioniri A (10-11) M-48 | 145 |
|
Denis Buljubasic
[BIH] ISKRA
|
5 - 0
(PTF)
|
David Cekov
[MKD] FENIKS KIK
|
|
Final | Senior A M-68 | 445 |
|
Ziko Simeunovic
[BIH] SOKOL-GOKU
|
22 - 14
(PTF)
|
Dušan Erakovic
[SRB] KORIO
|
|
Final | Senior A M-74 | 446 |
|
Milos Sucur
[SRB] ZRENJANIN
|
6 - 1
(PTF)
|
Dejan Popov
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Final | Kadet B F-33 | 348 |
|
Sara Kneževič
[BIH] LJUBIJA
|
6 - 8
(PTF)
|
Tara Milenković
[SRB] KOLOSEUM
|
|
Final | Kadet B F-37 | 349 |
|
Maja Vidic
[BIH] SOKOL-GOKU
|
5 - 23
(PTF)
|
Darina Dobreva
[BUL] TC "FORCE-2004"
|
|
Final | Kadet B M-33 | 350 |
|
Sanel Mujković
[MNE] KORYO
|
20 - 5
(PTF)
|
Vanja Mikič
[BIH] LJUBIJA
|
|
Final | Kadet B M-37 | 351 |
|
Predrag Obrenovic
[BIH] SOKOL-GOKU
|
14 - 13
(PTF)
|
Srdjan Miljatovic
[BIH] LJUBIJA
|
|