Preliminary (1/8) | Pioniri B (8-9) M-27 | 401 |
|
Dusan Radiša
[SRB] BANJICA
|
4 - 12
(PTF)
|
Andrej Petrovic
[SRB] KOBRA
|
|
Preliminary (1/8) | Pioniri B (8-9) M-27 | 402 |
|
Saša Stanimirović
[SRB] FENIKS
|
10 - 2
(PTF)
|
Lazar Matovic
[MNE] BUDUĆNOST
|
|
Preliminary (1/8) | Pioniri B (8-9) M-27 | 403 |
|
Dusan Stavrov
[SRB] BANJICA
|
12 - 14
(PUN)
|
Gal Jamšek Grobelnik
[SLO] RED POWER
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) M-33 | 301 |
|
Vuk Korica
[SRB] TAURUNUM
|
9 - 35
(PTG)
|
Sebastijan Dushaj
[MNE] BESA
|
|
Quarterfinal | Pioniri (6-7) F-23 | 502 |
|
Anastasija Jankovic
[SRB] KOBRA
|
8 - 25
(PTF)
|
Lena Veličković
[SRB] IMPERIUM
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (8-9) F-27 | 404 |
|
Lara Radivojša
[SRB] FENIKS
|
27 - 6
(PTF)
|
Nevena Dragaš
[SRB] KWON BATAJNICA
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (8-9) F-27 | 405 |
|
Helena Drecun
[SRB] KOBRA
|
2 - 9
(WDR)
|
Nikolina Milatovic
[SRB] BANJICA
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (8-9) F-29 | 406 |
|
Tamara Milakovic
[SRB] BORAC (BG)
|
0 - 0
(WDR)
|
Jovana Laković
[MNE] TK AKADEMAC
|
|
Quarterfinal | Kadet B M-61 | 207 |
|
Milos Simic
[SRB] GRMEČ
|
4 - 8
(PTF)
|
Nemanja Jočić
[MNE] TK AKADEMAC
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (8-9) F-29 | 407 |
|
Sara Markovic
[SRB] KOBRA
|
13 - 18
(PTF)
|
Kovacs Ingrid
[ROU] ROMANIAN TAEKWONDO ASSOCIATION
|
|
Quarterfinal | Kadet A M-53 | 208 |
|
Bojan Srebrić
[SRB] KBV MAG
|
0 - 0
(DSQ)
|
Emin Nikaj
[MNE] BESA
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (8-9) M-27 | 408 |
|
Andrej Petrovic
[SRB] KOBRA
|
14 - 6
(PTF)
|
Nikola Djermanovic
[SRB] DUNAV-BORČA
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (8-9) M-27 | 409 |
|
Saša Stanimirović
[SRB] FENIKS
|
6 - 0
(PTF)
|
Strahinja Cvejanovic
[SRB] BORAC (BG)
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (8-9) M-27 | 410 |
|
Dusan Stavrov
[SRB] BANJICA
|
13 - 5
(PTF)
|
Vukašin Radović
[SRB] TIGRA
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (8-9) M-27 | 411 |
|
Marko Vukov
[SRB] ZRENJANIN
|
0 - 0
(WDR)
|
Dusan Prodanovic
[SRB] KOBRA
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (8-9) M-29 | 412 |
|
Dejan Crnobrnic
[SRB] KOBRA
|
3 - 5
(PTF)
|
Aljoša Balaban
[SRB] HERKULES
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (8-9) M-29 | 413 |
|
Ognjen Roza
[SRB] FAVORIT
|
15 - 18
(PTF)
|
Ivan Vuković
[SRB] HERKULES
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (8-9) M-33 | 414 |
|
Adrijan Đorđević
[SRB] ŠABAC
|
20 - 12
(PTF)
|
Aleksa Stojković
[SRB] TEAM NIŠ
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (8-9) M-33 | 415 |
|
Matija Radisavljevic
[SRB] KOBRA
|
0 - 0
(WDR)
|
Marko Drobac
[SRB] HERKULES
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (8-9) M-33 | 416 |
|
Matija Jovanovic
[SRB] KOBRA
|
0 - 1
(SDP)
|
Marko Novaković
[SRB] HERKULES
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (8-9) M-33 | 417 |
|
Stefan Živković
[SRB] FENIKS
|
12 - 19
(PTF)
|
Vuk Gvozdenović
[SRB] BANJICA
|
|
Quarterfinal | Kadet A M-37 | 118 |
|
Stefan Ilić
[SRB] KOLOSEUM
|
10 - 7
(PTF)
|
Vukašin Karavidić
[SRB] ŠABAC
|
|
Quarterfinal | Kadet A M-37 | 119 |
|
Lazar Iličin
[SRB] TAURUNUM
|
2 - 16
(PTF)
|
Mateja Garić
[SRB] ŠABAC
|
|
Quarterfinal | Kadet A M-41 | 120 |
|
Adzija Ganjola
[MNE] BESA
|
0 - 11
(PTF)
|
Nik Jamšek
[SLO] RED POWER
|
|
Quarterfinal | Kadet A M-41 | 121 |
|
Jovan Jovanović
[SRB] TEAM NIŠ
|
0 - 0
(DSQ)
|
Petar Pilja
[CRO] KARLOVAC
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) F-44 | 201 |
|
Bojana Glogovac
[SRB] DUNAV-BORČA
|
10 - 4
(PTF)
|
Jovana Covic
[SRB] KOBRA
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) F-27 | 102 |
|
Darija Stanišić
[SRB] BANJICA
|
42 - 35
(PTF)
|
Kovacs Dora
[ROU] ROMANIAN TAEKWONDO ASSOCIATION
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) F-33 | 302 |
|
Natalija Rajčević
[SRB] BANJICA
|
28 - 41
(PTF)
|
Milica Jovanovic
[SRB] TAEKWONDO IMPERIUM PAZOVA
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) F-40 | 103 |
|
Nikolina Bojanic
[SRB] KOBRA
|
5 - 17
(PTF)
|
Nikolina Džida
[SRB] LAV
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) M-33 | 303 |
|
Sebastijan Dushaj
[MNE] BESA
|
21 - 9
(PTF)
|
Matija Petrovic
[SRB] KOBRA
|
|
Semifinal | Pioniri (6-7) F-23 | 503 |
|
Teodora Jovic
[SRB] KWON BATAJNICA
|
10 - 0
(WDR)
|
Irina Stojanovic
[SRB] BANJICA
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) F-40 | 104 |
|
Lenka Subotić
[SRB] HERKULES
|
14 - 31
(PTF)
|
Vanja Djordjević
[SRB] TAURUNUM
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) M-33 | 304 |
|
Stefan Kokanovic
[SRB] GRMEČ
|
0 - 0
(WDR)
|
Mateo Muratovic
[MNE] BUDUĆNOST
|
|
Semifinal | Pioniri (6-7) F-23 | 504 |
|
Lena Veličković
[SRB] IMPERIUM
|
34 - 0
(RSC)
|
Nika Avramovska
[SRB] BANJICA
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) M-30 | 105 |
|
Andrija Papović
[SRB] FENIKS
|
12 - 3
(PTF)
|
Janko Mitev
[SRB] BORAC (BG)
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) F-33 | 305 |
|
Đurđa Savić
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
20 - 21
(PTF)
|
Teodora Rosić
[SRB] ŠABAC
|
|
Semifinal | Pioniri (6-7) M-19 | 505 |
|
Stefan Nesic
[SRB] HERKULES
|
7 - 0
(WDR)
|
Matej Lazovic
[MNE] BUDUĆNOST
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) M-30 | 106 |
|
Vanja Mirković
[SRB] BANJICA
|
0 - 0
(DSQ)
|
Benan Jusufgjokaj
[MNE] BESA
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) F-33 | 306 |
|
Andrea Matić
[SRB] ŠABAC
|
9 - 32
(PTG)
|
Katarina Stanković
[SRB] TEAM NIŠ
|
|
Semifinal | Pioniri (6-7) M-23 | 506 |
|
Bogdan Zanizdra
[SRB] KBV MAG
|
0 - 0
(WDR)
|
Veljko Petrović
[SRB] BANJICA
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) F-40 | 307 |
|
Ela Marić
[SRB] TAURUNUM
|
13 - 19
(PTF)
|
Tamara Stefanović
[SRB] FENIKS
|
|
Semifinal | Pioniri (6-7) M-27 | 507 |
|
Nemanja Zivojinović
[SRB] BANJICA
|
5 - 12
(PTF)
|
Aleksandar Tojčić
[SRB] TIGRA
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) M-27 | 108 |
|
Matej Stanković
[SRB] GRMEČ
|
25 - 11
(PTF)
|
Nikola Drazeta
[SRB] BANJICA
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) M-33 | 308 |
|
Fodorean Paul
[ROU] ROMANIAN TAEKWONDO ASSOCIATION
|
9 - 16
(PUN)
|
Milan Marić
[SRB] ZMAJ
|
|
Semifinal | Pioniri (6-7) M-27 | 508a |
|
Kristijan Spaic
[SRB] BORAC (BG)
|
22 - 1
(PTG)
|
Ljubisa Korolejic
[SRB] HERKULES
|
|
Semifinal | Pioniri (6-7) M-31 | 508b |
|
Maksim Šare
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
44 - 2
(PTG)
|
Dušan Jovanović
[SRB] TAURUNUM
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) M-40 | 109 |
|
Marko Stojanović
[SRB] FENIKS
|
0 - 0
(DSQ)
|
Đorđe Bunčić
[CRO] KARLOVAC
|
|
Semifinal | Kadet B F-47 | 209 |
|
Ana Zdravkovic
[SRB] KBS OBRENOVAC
|
20 - 0
(PTG)
|
Bubonja Maja
[SRB] FAVORIT
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) M-33 | 309 |
|
Vukan Stavrov
[SRB] BANJICA
|
8 - 14
(PTF)
|
Andrej Vujanovic
[SRB] IMPERIUM
|
|
Semifinal | Kadet B F-47 | 210 |
|
Bubonja Ana
[SRB] FAVORIT
|
7 - 2
(PTF)
|
Jana Tosic
[SRB] TEAM NIŠ
|
|
Semifinal | Kadet B M-49 | 211a |
|
Rastko Popović
[SRB] ZRENJANIN
|
3 - 8
(PTF)
|
Aleksa Rakovic
[MNE] BUDUĆNOST
|
|
Semifinal | Kadet B M-53 | 211b |
|
Damjan Kasalovic
[SRB] GRMEČ
|
4 - 5
(PTF)
|
Stefan Pantelić
[SRB] GRMEČ
|
|
Semifinal | Kadet B M-61 | 212 |
|
Nemanja Jočić
[MNE] TK AKADEMAC
|
2 - 11
(PTF)
|
Miloš Živanović
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
|
Semifinal | Kadet B M-61 | 213 |
|
Veljko Simic
[SRB] GRMEČ
|
1 - 16
(PTF)
|
Danilo Becirovic
[MNE] BUDUĆNOST
|
|
Semifinal | Kadet A F-59 | 214 |
|
Andjela Živanović
[SRB] BORAC (BG)
|
0 - 14
(PTF)
|
Vesna Ajduković
[SRB] BANJICA
|
|
Semifinal | Kadet A M-53 | 215 |
|
Bojan Srebrić
[SRB] KBV MAG
|
9 - 35
(PTG)
|
Dimitrije Ajduković
[SRB] BANJICA
|
|
Semifinal | Kadet A M-53 | 216 |
|
Ognjen Kuglić
[SRB] ZRENJANIN
|
7 - 18
(PTF)
|
Marko Burusic
[SRB] LOLA
|
|
Semifinal | Kadet B F-44 | 317 |
|
Biljana Roksic
[SRB] GRMEČ
|
1 - 5
(WDR)
|
Teodora Trifkovic
[SRB] KOBRA
|
|
Semifinal | Kadet B M-41 | 318 |
|
Filip Dukic
[SRB] GRMEČ
|
2 - 14
(PTF)
|
Nemanja Vermezović
[SRB] KOLOSEUM
|
|
Semifinal | Pioniri A (8-9) M-31 | 418 |
|
Dusan Jovic
[SRB] KWON BATAJNICA
|
28 - 22
(PTF)
|
Vukašin Grujić
[SRB] HERKULES
|
|
Semifinal | Kadet A M-45 | 319 |
|
Nemanja Daničić
[SRB] GRMEČ
|
5 - 6
(SDP)
|
Vid Mohorič
[SLO] RED POWER
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-27 | 419 |
|
Lara Radivojša
[SRB] FENIKS
|
4 - 0
(RSC)
|
Julija Trifkovic
[SRB] KOBRA
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-27 | 420 |
|
Nikolina Milatovic
[SRB] BANJICA
|
7 - 8
(PTF)
|
Nina Đurović
[SRB] HERKULES
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-29 | 421 |
|
Jovana Laković
[MNE] TK AKADEMAC
|
9 - 14
(PTF)
|
Sonja Slavković
[SRB] HERKULES
|
|
Semifinal | Kadet A M-37 | 122 |
|
Stefan Ilić
[SRB] KOLOSEUM
|
13 - 10
(SDP)
|
Vanja Jakšić
[SRB] BANJICA
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-29 | 422 |
|
Kovacs Ingrid
[ROU] ROMANIAN TAEKWONDO ASSOCIATION
|
29 - 22
(PTF)
|
Sandra Djurić
[SRB] KWON BATAJNICA
|
|
Semifinal | Kadet A M-37 | 123 |
|
Mateja Garić
[SRB] ŠABAC
|
6 - 7
(PTF)
|
Andreja Vladičić
[SRB] BANJICA
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-31 | 423 |
|
Milica Ševo
[SRB] LAV
|
8 - 21
(PTF)
|
Nina Zećirović
[SRB] HERKULES
|
|
Semifinal | Kadet A M-41 | 124 |
|
Nik Jamšek
[SLO] RED POWER
|
5 - 4
(PTF)
|
Dario Pavlović
[SRB] GRMEČ
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-31 | 424 |
|
Zara Jerinic
[SRB] GRMEČ
|
1 - 15
(PTF)
|
Graovac Marta
[SRB] KWON BATAJNICA
|
|
Semifinal | Kadet A M-41 | 125 |
|
Jovan Jovanović
[SRB] TEAM NIŠ
|
6 - 11
(PTF)
|
Aleksa Randjelović
[SRB] KOLOSEUM
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-33 | 425 |
|
Lara Milosevic
[SRB] IMPERIUM
|
25 - 12
(PTF)
|
Natalija Živojinović
[SRB] BANJICA
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-33 | 426 |
|
Ema Zećirović
[SRB] HERKULES
|
17 - 1
(PTF)
|
Magdalena Petkovic
[SRB] GRMEČ
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) M-25 | 427 |
|
Viktor Pešić
[SRB] HERKULES
|
16 - 11
(PTF)
|
Nikola Komlenac
[SRB] TIGRA
|
|
Semifinal | Junior A F-68 | 328 |
|
Andjelina Vojinovic
[SRB] GRMEČ
|
0 - 0
(WDR)
|
Danica Petkov
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) M-27 | 428 |
|
Andrej Petrovic
[SRB] KOBRA
|
14 - 22
(WDR)
|
Saša Stanimirović
[SRB] FENIKS
|
|
Semifinal | Junior B F+68 | 129a |
|
Milica Stanković
[SRB] KWON BATAJNICA
|
24 - 4
(PTG)
|
Mirka Pantelić
[SRB] GRMEČ
|
|
Semifinal | Junior B M-78 | 129b |
|
Mateja Popović
[SRB] KOLOSEUM
|
6 - 0
(PTF)
|
Jovan Ćujić
[SRB] TAURUNUM
|
|
Semifinal | Junior A M-59 | 329 |
|
Nikola Jovanovic
[SRB] GRMEČ
|
20 - 28
(PTF)
|
Igor Čorba
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) M-27 | 429 |
|
Dusan Stavrov
[SRB] BANJICA
|
1 - 8
(PTF)
|
Marko Vukov
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Semifinal | Senior A M-80 | 130 |
|
David Arapaj
[MNE] BESA
|
20 - 7
(PTF)
|
Dejan Popov
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Semifinal | Junior A M-59 | 330 |
|
Marko Janićijević
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
1 - 7
(PTF)
|
Matevž Koren
[SLO] RED POWER
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) M-29 | 430 |
|
Aljoša Balaban
[SRB] HERKULES
|
22 - 5
(PTF)
|
Nikola Stojanovic
[SRB] BANJICA
|
|
Semifinal | Senior A M-80 | 131 |
|
Zlatko Popovic
[SRB] GRMEČ
|
30 - 20
(PTF)
|
Latiu Daniel
[ROU] ROMANIAN TAEKWONDO ASSOCIATION
|
|
Semifinal | Junior A M-68 | 331 |
|
Tilen Ajhmajer
[SLO] RED POWER
|
9 - 6
(PTF)
|
Radulet Sorin
[ROU] ROMANIAN TAEKWONDO ASSOCIATION
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) M-29 | 431 |
|
Ivan Vuković
[SRB] HERKULES
|
2 - 4
(PTF)
|
Lazar Rašeta
[SRB] HERKULES
|
|
Semifinal | Senior A M+80 | 132 |
|
Nik Auguštin
[SLO] RED POWER
|
0 - 0
(WDR)
|
Dušan Samolovac
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Semifinal | Senior A M-68 | 332 |
|
Zinedin Beqaj
[MNE] BESA
|
20 - 5
(PTF)
|
Dušan Erakovic
[SRB] KORIO
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) M-31 | 432 |
|
Kosta Milovanovic
[SRB] HERKULES
|
22 - 24
(PUN)
|
Nebojsa Milic
[MNE] BUDUĆNOST
|
|
Semifinal | Senior A M+80 | 133 |
|
Goran Ranković
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
3 - 26
(PTG)
|
Marko Uksanovic
[MNE] BUDUĆNOST
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) M-33 | 433 |
|
Adrijan Đorđević
[SRB] ŠABAC
|
21 - 0
(PTG)
|
Matija Radisavljevic
[SRB] KOBRA
|
|
Semifinal | Senior B M-80 | 134 |
|
Nikola Radosavljević
[MNE] TK AKADEMAC
|
0 - 0
(DSQ)
|
Miloš Prodanović
[SRB] 27.OKTOBAR
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) M-33 | 434 |
|
Marko Novaković
[SRB] HERKULES
|
11 - 0
(PTF)
|
Vuk Gvozdenović
[SRB] BANJICA
|
|
Final | Pioniri B (10-11) F-44 | 203 |
|
Bojana Glogovac
[SRB] DUNAV-BORČA
|
14 - 6
(PTF)
|
Vanja Madzic
[SRB] KOBRA
|
|
Final | Pioniri B (10-11) F+57 | 204 |
|
Ana Jovanović
[SRB] KWON
|
6 - 9
(PTF)
|
Andrea Paunović
[SRB] FENIKS
|
|
Final | Pioniri B (10-11) M-44 | 205 |
|
Viktor Bartok
[SRB] ZRENJANIN
|
2 - 22
(PTG)
|
Ognjen Bjelošević
[SLO] RED POWER
|
|
Final | Pioniri A (10-11) M-44 | 206 |
|
Miloš Panić
[SRB] TAURUNUM
|
20 - 5
(PTF)
|
Dimitri Tokarev
[SRB] KBV MAG
|
|
Final | Pioniri (6-7) F-23 | 509 |
|
Teodora Jovic
[SRB] KWON BATAJNICA
|
32 - 53
(PTG)
|
Lena Veličković
[SRB] IMPERIUM
|
|
Final | Pioniri B (10-11) F-27 | 110 |
|
Teodora Milicevic
[SRB] KOBRA
|
2 - 24
(WDR)
|
Darija Stanišić
[SRB] BANJICA
|
|
Final | Pioniri B (10-11) F-33 | 310 |
|
Milica Jovanovic
[SRB] TAEKWONDO IMPERIUM PAZOVA
|
19 - 8
(PTF)
|
Marija Todorović
[SRB] BEOGRAD
|
|
Final | Pioniri (6-7) F-33 | 510 |
|
Helena Djokic
[SRB] KOBRA
|
19 - 2
(WDR)
|
Monika Nikolic
[SRB] BANJICA
|
|
Final | Pioniri B (10-11) F-40 | 111 |
|
Nikolina Džida
[SRB] LAV
|
2 - 10
(PTF)
|
Vanja Djordjević
[SRB] TAURUNUM
|
|
Final | Pioniri B (10-11) M-27 | 311 |
|
Maričić Todor
[SRB] FAVORIT
|
26 - 9
(PTF)
|
Adam Bede
[ROU] ROMANIAN TAEKWONDO ASSOCIATION
|
|
Final | Pioniri (6-7) M-19 | 511 |
|
Stefan Nesic
[SRB] HERKULES
|
21 - 0
(PTG)
|
Viktor Nikolić
[SRB] BANJICA
|
|
Final | Pioniri B (10-11) M-30 | 112 |
|
Andrija Papović
[SRB] FENIKS
|
2 - 10
(PTF)
|
Benan Jusufgjokaj
[MNE] BESA
|
|
Final | Pioniri B (10-11) M-33 | 312 |
|
Sebastijan Dushaj
[MNE] BESA
|
18 - 27
(PTF)
|
Mateo Muratovic
[MNE] BUDUĆNOST
|
|
Final | Pioniri (6-7) M-23 | 512 |
|
Veljko Petrović
[SRB] BANJICA
|
6 - 5
(PTF)
|
Đorđe Vasić
[SRB] BANJICA
|
|
Final | Pioniri B (10-11) M-40 | 113 |
|
Aleksa Dabetic
[MNE] BUDUĆNOST
|
5 - 7
(PTF)
|
Ljubisa Vasic
[SRB] KOBRA
|
|
Final | Pioniri A (10-11) F-33 | 313 |
|
Teodora Rosić
[SRB] ŠABAC
|
40 - 30
(PUN)
|
Katarina Stanković
[SRB] TEAM NIŠ
|
|
Final | Pioniri (6-7) M-27 | 513 |
|
Aleksandar Tojčić
[SRB] TIGRA
|
0 - 48
(PTG)
|
Kristijan Spaic
[SRB] BORAC (BG)
|
|
Final | Pioniri A (10-11) F-30 | 114 |
|
Isidora Ilić
[SRB] ZMAJ
|
13 - 0
(WDR)
|
Lenka Lonić
[SRB] TAURUNUM
|
|
Final | Pioniri A (10-11) F-40 | 314 |
|
Tamara Stefanović
[SRB] FENIKS
|
27 - 21
(PTF)
|
Iva Petrović
[SRB] TEAM NIŠ
|
|
Final | Pioniri (6-7) M-29 | 514 |
|
Luka Djordjević
[SRB] TAURUNUM
|
12 - 5
(PTF)
|
David Stanisic
[SRB] BANJICA
|
|
Final | Pioniri A (10-11) F-36 | 115 |
|
Petra Ćirović
[SRB] BANJICA
|
1 - 0
(PTF)
|
Anđela Šare
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
|
Final | Pioniri A (10-11) M-30 | 315 |
|
Stefan Ivanović
[SRB] ŠABAC
|
32 - 22
(PTF)
|
Filip Tanasić
[SRB] FENIKS
|
|
Final | Pioniri (6-7) M-31 | 515 |
|
Maksim Šare
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
22 - 0
(WDR)
|
Stefan Tojčić
[SRB] TIGRA
|
|
Final | Pioniri A (10-11) M-27 | 116 |
|
Matej Stanković
[SRB] GRMEČ
|
8 - 16
(PTF)
|
Luka Randjelović
[SRB] KOLOSEUM
|
|
Final | Pioniri A (10-11) M-33 | 316 |
|
Milan Marić
[SRB] ZMAJ
|
10 - 4
(PTF)
|
Andrej Vujanovic
[SRB] IMPERIUM
|
|
Final | Pioniri A (8-9) F-29 | 516 |
|
Medeja Mohorič
[SLO] RED POWER
|
4 - 19
(PTF)
|
Nađa Vukosavljević
[SRB] HERKULES
|
|
Final | Pioniri A (10-11) M-40 | 117 |
|
Marko Stojanović
[SRB] FENIKS
|
27 - 2
(PTG)
|
Sava Bošković
[SRB] TAURUNUM
|
|
Final | Kadet B F-47 | 217 |
|
Ana Zdravkovic
[SRB] KBS OBRENOVAC
|
4 - 0
(PTF)
|
Bubonja Ana
[SRB] FAVORIT
|
|
Final | Pioniri A (8-9) M-27 | 517 |
|
Vojin Subotić
[SRB] HERKULES
|
0 - 0
(PTF)
|
Uroš Danojlić
[SRB] ŠABAC
|
|
Final | Kadet B F+59 | 218 |
|
Tamara Lazic
[SRB] GRMEČ
|
6 - 2
(PTF)
|
Andjela Isailovic
[SRB] GRMEČ
|
|
Final | Pioniri B (8-9) F-25 | 518 |
|
Iva Jovanović
[SRB] KWON
|
4 - 11
(PTF)
|
Masa Spaic
[SRB] BORAC (BG)
|
|
Final | Kadet B M-49 | 219 |
|
Aleksa Rakovic
[MNE] BUDUĆNOST
|
5 - 8
(PTF)
|
Milan Plavšić
[SRB] CRVENA ZVEZDA SMEDEREVO
|
|
Final | Kadet B M-53 | 220 |
|
Stefan Pantelić
[SRB] GRMEČ
|
0 - 9
(PTF)
|
Milos Stojkovic
[SRB] GRMEČ
|
|
Final | Kadet B F-37 | 320 |
|
Dijana Crvenkovic
[SRB] GRMEČ
|
1 - 22
(PTG)
|
Teodora Pavlovic
[SRB] GRMEČ
|
|
Final | Kadet B M-61 | 221 |
|
Miloš Živanović
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
9 - 1
(PTF)
|
Danilo Becirovic
[MNE] BUDUĆNOST
|
|
Final | Kadet B F-44 | 321 |
|
Teodora Trifkovic
[SRB] KOBRA
|
2 - 11
(WDR)
|
Milica Matić
[SRB] KOLOSEUM
|
|
Final | Kadet B M-65 | 222 |
|
Nikola Batakovic
[SRB] KBS BEOGRAD
|
10 - 5
(PTF)
|
Aleksa Jovanović
[SRB] TEAM NIŠ
|
|
Final | Kadet B M-41 | 322 |
|
Nemanja Vermezović
[SRB] KOLOSEUM
|
16 - 12
(PTF)
|
Sergej Grahovac
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Final | Kadet A F-59 | 223 |
|
Vesna Ajduković
[SRB] BANJICA
|
17 - 1
(PTF)
|
Iva Velinov
[SRB] FENIKS
|
|
Final | Kadet B M-45 | 323 |
|
Dušan Žugić
[SRB] ZRENJANIN
|
3 - 23
(PTG)
|
Vlada Arsenović
[SRB] KOLOSEUM
|
|
Final | Kadet A M-49 | 224 |
|
Mateja Ivanovic
[SRB] VINER-ČIVI
|
25 - 4
(PTF)
|
Stefan Latas
[SRB] TEAM NIŠ
|
|
Final | Kadet A F-29 | 324 |
|
Vanessa Bosilj
[CRO] KARLOVAC
|
0 - 0
(DSQ)
|
Katarina Jakšić
[SRB] BANJICA
|
|
Final | Kadet A M-53 | 225 |
|
Dimitrije Ajduković
[SRB] BANJICA
|
4 - 9
(PTF)
|
Marko Burusic
[SRB] LOLA
|
|
Final | Kadet A F-37 | 325 |
|
Nađa Stojčević
[SRB] BEOGRAD
|
0 - 0
(DSQ)
|
Teodora Radak
[SRB] BANJICA
|
|
Final | Kadet A M-37 | 126 |
|
Stefan Ilić
[SRB] KOLOSEUM
|
7 - 2
(WDR)
|
Andreja Vladičić
[SRB] BANJICA
|
|
Final | Kadet A M-61 | 226 |
|
Mitar Maklenović
[SRB] TEAM NIŠ
|
8 - 5
(PTF)
|
Uroš Šulović
[SRB] KORIO
|
|
Final | Kadet A F-44 | 326 |
|
Tara Tanasić
[SRB] FENIKS
|
11 - 0
(PTF)
|
Tamara Ševo
[SRB] LAV
|
|
Final | Kadet A M-41 | 127 |
|
Nik Jamšek
[SLO] RED POWER
|
6 - 3
(SDP)
|
Aleksa Randjelović
[SRB] KOLOSEUM
|
|
Final | Kadet A M-65 | 227 |
|
Matija Jovanovic
[SRB] TAURUNUM
|
7 - 28
(PTG)
|
Jovan Milutinović
[SRB] IMPERIUM
|
|
Final | Kadet A M-45 | 327 |
|
Vid Mohorič
[SLO] RED POWER
|
18 - 3
(PTF)
|
Milos Djordjevic
[SRB] KBS BEOGRAD
|
|
Final | Junior A F-49 | 229 |
-
|
-
|
0 - 0
(DSQ)
|
-
|
-
|
Final | Junior A F-52 | 230 |
-
|
-
|
0 - 0
(DSQ)
|
-
|
-
|
Final | Junior A M-55 | 231 |
|
Uros Djordjevic
[SRB] TEAM NIŠ
|
18 - 9
(PTF)
|
Luka Mitev
[SRB] BORAC (BG)
|
|
Final | Junior B M-45 | 232 |
|
Ivan Korolija
[SRB] BANJICA
|
0 - 0
(DSQ)
|
Novak Milaković
[SRB] BANJICA
|
|
Final | Junior B M-55 | 233 |
|
Siniša Todić
[SLO] RED POWER
|
19 - 12
(PTF)
|
Aleksa Pislevic
[SRB] KWON BATAJNICA
|
|
Final | Junior A F-59 | 333 |
|
Valentina Milić
[SRB] ZRENJANIN
|
3 - 6
(PTF)
|
Maja Tošković
[SRB] KORIO
|
|
Final | Senior B F-57 | 234 |
|
Sara Pavlović
[SRB] 27.OKTOBAR
|
11 - 20
(PTF)
|
Bojana Savić
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
|
Final | Junior A F-68 | 334 |
|
Danica Petkov
[SRB] ZRENJANIN
|
0 - 0
(WDR)
|
Jelena Prole
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Final | Junior A M-78 | 135 |
|
Gjergj Lekocaj
[MNE] BESA
|
0 - 0
(WDR)
|
Ognjen Petrović
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Final | Junior A M-59 | 335 |
|
Igor Čorba
[SRB] ZRENJANIN
|
1 - 21
(PTG)
|
Matevž Koren
[SLO] RED POWER
|
|
Final | Pioniri A (8-9) M-23 | 435 |
|
Andreja Popović
[SRB] KOLOSEUM
|
19 - 17
(PTF)
|
Andrija Cmiljanovic
[SRB] GRMEČ
|
|
Final | Junior B F+68 | 136 |
|
Milica Stanković
[SRB] KWON BATAJNICA
|
23 - 3
(PTG)
|
Milica Isailovic
[SRB] GRMEČ
|
|
Final | Junior A M-68 | 336 |
|
Tilen Ajhmajer
[SLO] RED POWER
|
0 - 0
(WDR)
|
Stefan Opruc
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Final | Pioniri A (8-9) M-31 | 436 |
|
Dusan Jovic
[SRB] KWON BATAJNICA
|
17 - 13
(PTF)
|
Jovan Stančević
[SRB] CRVENA ZVEZDA SMEDEREVO
|
|
Final | Junior B M-78 | 137 |
|
Mateja Popović
[SRB] KOLOSEUM
|
23 - 14
(PTF)
|
Uros Vukovic
[SRB] GRMEČ
|
|
Final | Junior A M-73 | 337 |
|
Dimitrije Jovanović
[SRB] TEAM NIŠ
|
7 - 8
(PTF)
|
Agron Lekocaj
[MNE] BESA
|
|
Final | Pioniri B (8-9) F-27 | 437 |
|
Lara Radivojša
[SRB] FENIKS
|
22 - 5
(PTF)
|
Nina Đurović
[SRB] HERKULES
|
|
Final | Senior A M-80 | 138 |
|
David Arapaj
[MNE] BESA
|
24 - 18
(PTF)
|
Zlatko Popovic
[SRB] GRMEČ
|
|
Final | Junior B M-63 | 338 |
|
Filip Nikolić
[SRB] KWON
|
0 - 5
(RSC)
|
Stefan Todorović
[SRB] BEOGRAD
|
|
Final | Pioniri B (8-9) F-29 | 438 |
|
Sonja Slavković
[SRB] HERKULES
|
1 - 12
(PTF)
|
Kovacs Ingrid
[ROU] ROMANIAN TAEKWONDO ASSOCIATION
|
|
Final | Senior A M+80 | 139 |
|
Nik Auguštin
[SLO] RED POWER
|
9 - 10
(PTF)
|
Marko Uksanovic
[MNE] BUDUĆNOST
|
|
Final | Senior A M-58 | 339 |
|
Romac Jovan
[SRB] ZRENJANIN
|
0 - 0
(WDR)
|
Aleksandar Colic
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Final | Pioniri B (8-9) F-31 | 439 |
|
Nina Zećirović
[SRB] HERKULES
|
17 - 1
(PTF)
|
Graovac Marta
[SRB] KWON BATAJNICA
|
|
Final | Senior B M-80 | 140 |
|
Nikola Radosavljević
[MNE] TK AKADEMAC
|
4 - 7
(PTF)
|
Savo Karanović
[SRB] BANJICA
|
|
Final | Senior A M-68 | 340 |
|
Zinedin Beqaj
[MNE] BESA
|
1 - 38
(PTG)
|
Milos Sucur
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Final | Pioniri B (8-9) F-33 | 440 |
|
Lara Milosevic
[SRB] IMPERIUM
|
1 - 22
(PTG)
|
Ema Zećirović
[SRB] HERKULES
|
|
Final | Pioniri B (8-9) M-25 | 441 |
|
Viktor Pešić
[SRB] HERKULES
|
5 - 0
(PTF)
|
Nikola Kis
[SRB] BORAC (BG)
|
|
Final | Pioniri B (8-9) M-27 | 442 |
|
Saša Stanimirović
[SRB] FENIKS
|
3 - 11
(PTF)
|
Marko Vukov
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Final | Pioniri B (8-9) M-29 | 443 |
|
Aljoša Balaban
[SRB] HERKULES
|
7 - 14
(PTF)
|
Lazar Rašeta
[SRB] HERKULES
|
|
Final | Pioniri B (8-9) M-31 | 444 |
|
Nebojsa Milic
[MNE] BUDUĆNOST
|
12 - 14
(PTF)
|
Ivan Matić
[SRB] KOLOSEUM
|
|
Final | Pioniri B (8-9) M-33 | 445 |
|
Adrijan Đorđević
[SRB] ŠABAC
|
8 - 6
(PTF)
|
Marko Novaković
[SRB] HERKULES
|
|