Click to go back

6. Asteriks Kup (2 dana)
Mesto:Niš Datum:14.05.2022 - 15.05.2022

Category: Country: Level:

Rezultati uživo
LevelCategoryMatchBlueResultRed
Preliminary (1/32)Kadet A M-45301 Pantelis Mimigiannis
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
28 - 8
(PTG)
Luka Kos
[SLO] PANTAR
Preliminary (1/32)Kadet A F-51501 Sofija Josifovic
[SRB] ARES
2 - 22
(PTG)
Iordanka Trendafilova
[BUL] GLADIATOR
Preliminary (1/32)Kadet A M-45302 Ioannis Alexandridis
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
24 - 3
(PTG)
Žiga Poglajen
[SLO] PANTAR
Preliminary (1/32)Kadet A F-51502a Lana Šojić
[SRB] GALEB
1 - 0
(PTF)
Plamena Vasileva
[BUL] SUNG-RHEE ATLANTIC
Preliminary (1/32)Kadet A F-51502b Aleksandra Lazic
[SRB] ARES
8 - 10
(SDP)
Iva Popova
[BUL] SC KLASA - SOFIA
Preliminary (1/32)Kadet A F-55628 Anna-Rafaela Toulitsi
[GRE] AVANTAS
25 - 14
(PTF)
Pavla Bramburkova
[CZE] LACEK O.S.
Preliminary (1/32)Kadet A F-55629 Aikaterini Efthymia Vangali
[GRE] AS ATHLOS AIGALEO
2 - 27
(PTG)
Stanislava Kostadinova
[BUL] GLADIATOR
Preliminary (1/32)Kadet A F-55630 Katerina Xintrix
[GRE] KOAN TAEKWONDO CLUB
2 - 57
(PTG)
Szidonia Fehér
[HUN] MTK
Preliminary (1/32)Kadet A F-55631 Persefoni Argyro Vangali
[GRE] AS ATHLOS AIGALEO
0 - 0
(DSQ)
Nika Ašanin
[SLO] ORIENT
Preliminary (1/32)Kadet A M-49731 Nikolaos Glavas
[GRE] FIGHT CLUB PATRAS
14 - 8
(PTF)
Panagiotis Apostolopoulos
[GRE] A.C. ANTIMAXOS
Preliminary (1/32)Kadet A M-41232 Iordan Angelov
[BUL] GLADIATOR
7 - 9
(SDP)
Victor Conos
[MDA] SSSNR6
Preliminary (1/32)Kadet A M-49732 Radoslav Shabanakov
[BUL] CONDOR 2000
2 - 0
(PTF)
Uros Mihajlovic
[BIH] TKD "ZVORNIK"
Preliminary (1/32)Kadet A M-49733 Anton Hristov
[BUL] AHIL
33 - 4
(WDR)
Pavle Jovićević
[MNE] TK AKADEMAC
Preliminary (1/16)Kadet A M-33101 Charalampos Aidonidis
[GRE] AC IRAKLIS ANO TOUMPAS
47 - 6
(PTG)
Veljko Danicic
[SRB] GRMEČ
Preliminary (1/16)Kadet A M-37201 Stefanos Loukaris
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
41 - 18
(PTG)
Kristian Petrov
[BUL] SC PHOENIX
Preliminary (1/16)Kadet A F-47601 Marianna Adamou
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
33 - 13
(PTG)
Tara Ratković
[SRB] GALEB
Preliminary (1/16)Kadet A M-53801 Georgios Basaris
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
29 - 2
(PTG)
Giorgos Pozidis
[GRE] A.C EVOSMOS
Preliminary (1/16)Kadet A M-33102 Christos Kapoylas
[GRE] A.C. ANTIMAXOS
9 - 24
(PTF)
Damjan Vasilevski
[MKD] FENIKS KIK
Preliminary (1/16)Kadet A M-37202 Georgios Panagopoulos
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
2 - 41
(RSC)
David Saranciuc
[MDA] SSSNR6
Preliminary (1/16)Kadet A F-47602 Alexandra Gourgioti
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
11 - 26
(PTF)
Prozorovschi Melissa
[MDA] WT-A CLUB
Preliminary (1/16)Kadet A M-53802 Athanasios Mpletas
[GRE] KALLIMACHOS DIDIMOTEICHOU
25 - 24
(PTF)
Stavros Meligkakos
[GRE] A.C. CHAIDARIOU
Preliminary (1/16)Kadet A M-33103 Dionysios Zoupanos
[GRE] A.C ALKIMACHOS ZAKYNTHOU
29 - 35
(PTF)
Gjorgji Petkoski
[MKD] ХВАРАНГ ФИСТ
Preliminary (1/16)Kadet A M-37203 Athanasios Konstantas
[GRE] ATHLETIC CLUB TKD TIRNAVOU
11 - 57
(PTG)
Georgi Georgiev
[BUL] GLADIATOR
Preliminary (1/16)Kadet A M-45303 Pantelis Mimigiannis
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
19 - 2
(PTF)
Ektortas Plomaritis
[GRE] A.S DYNAMI KORUDALLOY
Preliminary (1/16)Kadet A F-51503 Iordanka Trendafilova
[BUL] GLADIATOR
15 - 0
(PTF)
Christina Moulatsioti
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
Preliminary (1/16)Kadet A F-47603 Kalliopi Dedemadi
[GRE] A.C. NEA DINAMI GERAKA 20
4 - 18
(PTF)
Nina Đurović
[SRB] HERKULES
Preliminary (1/16)Kadet A M-53803 Ilias Gkatzogias
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
29 - 0
(PTF)
Edmond Xasaj
[GRE] A.C. OLYMPIAKOS NIKAIAS
Preliminary (1/16)Kadet A M-33104 Stelios Kosmopoylos
[GRE] A.C. ANTIMAXOS
19 - 46
(PTG)
Timur Cazac
[MDA] SSSNR6
Preliminary (1/16)Kadet A M-37204 Petros Rountaris
[GRE] AC ANATOLIKOS PILEAS
26 - 26
(SUP)
Andrei Korneev
[SRB] GALEB
Preliminary (1/16)Kadet A M-45304 Konstantinos Tsapatsaris
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
2 - 8
(WDR)
Damjan Jovancic
[SRB] ARES
Preliminary (1/16)Kadet A F-51504 Hristina Šešević
[SRB] OLIMP
16 - 6
(PTG)
Eleftheria Mpikeri
[GRE] AC AMPELONA EYZHN
Preliminary (1/16)Kadet A F-47604 Lambrini-Anna Asimaki
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
0 - 0
(DSQ)
Aleksandra Stankovic
[SRB] GALEB
Preliminary (1/16)Kadet A M-53804 Dellis Ioannis
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
10 - 4
(PTF)
Danilo Milinković
[SRB] AZIJA
Preliminary (1/16)Kadet A M-33105 Dimitrios Gargalas
[GRE] AC IRAKLIS ANO TOUMPAS
21 - 18
(PTF)
Aleksandar Angelovski
[MKD] TKD KORIO - KISELA VODA
Preliminary (1/16)Kadet A M-37205 Angelos Ntrouvas
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
22 - 21
(PTF)
Cvetoslav Dzhezov
[BUL] SUNG-RHEE ATLANTIC
Preliminary (1/16)Kadet A M-45305 Giannis Nikolaidis
[GRE] ATHLITIKOS KOSMOS KALAMARIAS
0 - 0
(DSQ)
Matija Kicara
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
Preliminary (1/16)Kadet A F-51505 Aneta Stevanovic
[SRB] ASTERIKS
10 - 12
(PTF)
Elpida Iliopoulou
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
Preliminary (1/16)Kadet A F-47605 Agapi Roukou
[GRE] A.C. TAEKWONDO IOANNINON WTF
0 - 0
(DSQ)
Amela Nuti
[MNE] ULCINJ
Preliminary (1/16)Kadet A M-53805 Alexios Nikolaidis
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
14 - 7
(PTF)
Anastasios Tsakalos
[GRE] A.S DYNAMI KORUDALLOY
Preliminary (1/16)Kadet A M-33106 Nikolaos Lagoynaris
[GRE] A.C. ANTIMAXOS
37 - 39
(PUN)
Alexandr Ulianov
[MDA] SSSNR6
Preliminary (1/16)Kadet A M-37206 Ilias Fokianos
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
4 - 24
(PTG)
Uroš Cvetković
[SRB] TEKVONDO AKADEMIJA
Preliminary (1/16)Kadet A M-45306 Ioannis Fragkopoulos
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
28 - 2
(PTG)
Boril Sokolov
[BUL] AHIL
Preliminary (1/16)Kadet A F-51506 Teodora Radivojević
[SRB] AZIJA
2 - 4
(PTF)
Lemonia Spanou
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
Preliminary (1/16)Kadet A F-47606 Evangelia Foteinogiannopoulou
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
0 - 1
(PTF)
Matea Nateva
[BUL] NERON
Preliminary (1/16)Kadet A M-53806 Dimosthenis Rafail Papadimitriou
[GRE] AC IRAKLIS ANO TOUMPAS
34 - 2
(PTG)
Lazar Rašeta
[SRB] GALEB
Preliminary (1/16)Kadet A M-33107 Dimitris Dimopoulos
[GRE] A.C. ANTIMAXOS
28 - 23
(PTF)
Antonio Negrijevski
[MKD] FENIKS KIK
Preliminary (1/16)Kadet A M-37207 Panagiotis Tsallos
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
30 - 7
(PTF)
Gamurari Sebastian
[MDA] SSSNR6
Preliminary (1/16)Kadet A M-45307 Dimosthenis Dimitriou
[GRE] A.C.ETHNIKOS '95
0 - 0
(DSQ)
Dragan Marić
[BIH] TKD "ZVORNIK"
Preliminary (1/16)Kadet A F-51507 Lana Šojić
[SRB] GALEB
35 - 6
(PTG)
Adamantia Rapti
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
Preliminary (1/16)Kadet A F-47607 Sofia Pentzertzi
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
0 - 0
(DSQ)
Nevena Bijedic
[SRB] GALEB
Preliminary (1/16)Kadet A M-53807 Christos Pateniotis
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
38 - 2
(WDR)
Nikolaos Koulouktsis
[GRE] AC AITHERAS THESSALONIKIS
Preliminary (1/16)Kadet A M-33108 Christos Geropoulos
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
10 - 20
(PTF)
Dmitrii Balagula
[MDA] SSSNR6
Preliminary (1/16)Kadet A M-37208 Kapsaskis Iasonas
[GRE] A.C ALKIMACHOS ZAKYNTHOU
5 - 25
(PTG)
Pavle Radišić
[SRB] ZMAJ
Preliminary (1/16)Kadet A M-45308 Vasileios Tsourtos
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
17 - 11
(PTF)
Kaloyan Velinski
[BUL] BARIN
Preliminary (1/16)Kadet A F-51508 Lara Radivojša
[SRB] FENIKS
18 - 2
(PTF)
Maria Tzagia
[GRE] A.S. POLIGYROY
Preliminary (1/16)Kadet A F-47608 Maria Natsi
[GRE] ACC IKMADA KASTORIAS
7 - 35
(PTG)
Mosneaga Alexandra
[MDA] WT-A CLUB
Preliminary (1/16)Kadet A M-53808 Christos Tsipouras
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
2 - 6
(RSC)
Nagy Koppany
[HUN] BUDAPESTI HONVED SPORTEGYESULET
Preliminary (1/16)Kadet A M-37209 Evangelos Pantos
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
1 - 0
(PTF)
Martin Marinov
[BUL] SUNG-RHEE ATLANTIC
Preliminary (1/16)Kadet A M-45309 Spyridon Zinelis
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
2 - 24
(PTG)
Luka Smiljanic
[SRB] GALEB
Preliminary (1/16)Kadet A F-51509 Anđelija Lepović
[SRB] TEKVONDO AKADEMIJA
2 - 17
(PTF)
Aikaterini Papageorgiou
[GRE] AC IRAKLIS ANO TOUMPAS
Preliminary (1/16)Kadet A F-47609 Maria Avgerinou
[GRE] A.S DYNAMI KORUDALLOY
6 - 9
(PTF)
Adriana Atanasova
[BUL] GLADIATOR
Preliminary (1/16)Kadet A M-53809 Dimitrios Mitratzas
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
15 - 13
(PTF)
Leonardo Zachrison
[GRE] AVANTAS
Preliminary (1/16)Kadet A M-37210 Georgios Lagkadinos
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
2 - 35
(PTG)
Maxim Cravcenco
[MDA] SSSNR6
Preliminary (1/16)Kadet A M-45310 Paschalis Marios Patsis
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
4 - 24
(PTG)
Kirill Para
[MDA] SSSNR6
Preliminary (1/16)Kadet A F-51510 Melina Nikoleta Liapi
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
19 - 3
(PTF)
Dafni Maria Strekla
[GRE] FIGHT CLUB PATRAS
Preliminary (1/16)Kadet A F-47610 Stavroula Amoiridou
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
37 - 7
(PTG)
Dejana Djordjevic
[SRB] ARES
Preliminary (1/16)Kadet A M-53810 Vasilis Voutsas
[GRE] AGS XANTHIS
4 - 24
(PTG)
Andrej Ivanović
[SRB] ZMAJ
Preliminary (1/16)Kadet A M-37211 Eleftherios Ioannis Tsoutsikas
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
5 - 27
(PTG)
Ivan Stomatov
[MDA] UNION TAEKWONDO WTF GAGAUZII
Preliminary (1/16)Kadet A M-45311 Ioannis Alexandridis
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
28 - 4
(PUN)
Ioannis Lianos
[GRE] A.C. ANTIMAXOS
Preliminary (1/16)Kadet A F-51511 Iva Popova
[BUL] SC KLASA - SOFIA
32 - 30
(PTF)
Dionysia Daskalaki
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
Preliminary (1/16)Kadet A F-47611a Chrysanthi Mouzaki
[GRE] AS ATHLOS AIGALEO
25 - 10
(PTF)
Sara Jovanova
[MKD] MLADOST
Preliminary (1/16)Kadet A F-47611b Panagiota Michalopoulou
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
0 - 0
(DSQ)
-
-
Preliminary (1/16)Kadet A M-53811 Georgios Tsiledakis
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
24 - 1
(PTG)
Apostolos Mosios
[GRE] A.S. NEAS IONIAS VOLOU
Preliminary (1/16)Kadet A M-37212 Ouzai Gialouts
[GRE] AGS XANTHIS
15 - 12
(PTF)
Andrija Cmiljanovic
[SRB] GRMEČ
Preliminary (1/16)Kadet A M-45312 Agis Satlanis
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
9 - 23
(PTF)
Hristian Hristov
[BUL] BARIN
Preliminary (1/16)Kadet A F-51512 Hristina Stojanović
[SRB] AKAD. BORILAČKIH VEŠTINA
4 - 34
(PTG)
Christiana Iakovaki
[GRE] A.C LARISAS
Preliminary (1/16)Kadet A M-53812 Efthimios Iliadis
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
23 - 1
(PTF)
Petar Borisov
[BUL] HEREYA
Preliminary (1/16)Kadet A M-37213 Dimitrios Katounis
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
3 - 10
(PTF)
Martin Zlatanov
[BUL] HEREYA
Preliminary (1/16)Kadet A M-45313 Ektoras Athanasios Kastrinos
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
0 - 0
(DSQ)
Lazar Buleski
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
Preliminary (1/16)Kadet A F-51513 Vanja Rankov
[SRB] EUROŠPED
30 - 3
(PTG)
Vasiliki Zagklara
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
Preliminary (1/16)Kadet A M-53813 Vasileios Kotsis
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
10 - 30
(PTG)
Georgios Zmpitas
[GRE] A.C LARISAS
Preliminary (1/16)Kadet A M-37214 Georgios Karakostas
[GRE] A.C. VIRONAS
15 - 16
(PTF)
Pavle Cvetković
[SRB] TEKVONDO AKADEMIJA
Preliminary (1/16)Kadet A M-45314 Nikiforos Simos
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
0 - 21
(DSQ)
Daniel Kirilov
[BUL] TURBO
Preliminary (1/16)Kadet A F-51514 Maria Panagiotidou
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
8 - 6
(PTF)
Aikaterini Tsouloufa
[GRE] ACC IKMADA KASTORIAS
Preliminary (1/16)Kadet A M-53814 Nikolaos Kapsaskis
[GRE] A.C ALKIMACHOS ZAKYNTHOU
16 - 15
(PTF)
Relja Minic
[SRB] ASTERIKS
Preliminary (1/16)Kadet A M-37215 Konstantinos Tsagkournos
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
19 - 8
(PTF)
Maxim Roscovan
[MDA] SSSNR6
Preliminary (1/16)Kadet A M-45315 Nikolaos Pantelis
[GRE] FIGHT CLUB PATRAS
3 - 24
(PTG)
Uroš Šavija
[SRB] ZMAJ VRDNIK
Preliminary (1/16)Kadet A F-51515 Petra Golic
[SRB] GALEB
12 - 7
(PTF)
Maria Eleonora Strekla
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
Preliminary (1/16)Kadet A M-53815 Emmanoyil Anastasioy
[GRE] A.C. ANTIMAXOS
14 - 11
(PTF)
Alexandros Ntenteoglou
[GRE] AS ATHLOS AIGALEO
Preliminary (1/16)Kadet A M-37216 Stefan Dimovski
[MKD] FENIKS KIK
9 - 48
(PTG)
Đorđe Paroški
[SRB] ŠABAC
Preliminary (1/16)Kadet A M-45316 Konstantinos Marmarou
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
20 - 0
(PTG)
Aleksey Nikolov
[BUL] CONDOR 2000
Preliminary (1/16)Kadet A F-51516 Jana Bursac
[SRB] IMPERIUM
36 - 4
(PTG)
Athanasia Evmorfopoulou
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
Preliminary (1/16)Kadet A M-53816 Basileios Laggas
[GRE] KOAN TAEKWONDO CLUB
2 - 40
(PTG)
Mihail Conos
[MDA] SSSNR6
Preliminary (1/16)Kadet A M-45317 Nikolaos Tsontakis
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
0 - 0
(DSQ)
Pavle Obradovic
[SRB] ŠABAC
Preliminary (1/16)Kadet A F-51517 Aleksandra Čikiriz
[SRB] TEKVONDO AKADEMIJA
8 - 3
(PTF)
Aikaterini Ntova
[GRE] AC AMPELONA EYZHN
Preliminary (1/16)Kadet A M-45318 Charalampos Gkoros
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
23 - 1
(PTF)
Rahim Gashi
[MKD] TKD BUTEL
Preliminary (1/16)Kadet A F-51518 Niki Giannioti
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
34 - 1
(PUN)
Jovana Jovceska
[MKD] ХВАРАНГ ФИСТ
Preliminary (1/16)Kadet A F-37130 Thomai Konstantinidou
[GRE] AC IRAKLIS ANO TOUMPAS
17 - 7
(PTF)
Maria Afxenti
[CYP] DIOLA TAEKWONDO
Preliminary (1/16)Kadet A F-37131 Koumoudi Ifigeneia
[GRE] THISEAS GRE
31 - 2
(PTF)
Veronika Szentgyorgyi
[HUN] TÁJFUN SE
Preliminary (1/16)Kadet A F-55632 Anna-Rafaela Toulitsi
[GRE] AVANTAS
5 - 25
(PTG)
Nikoletta Bali
[GRE] A.C.ETHNIKOS '95
Preliminary (1/16)Kadet A M-41233 Victor Conos
[MDA] SSSNR6
27 - 1
(PTF)
Michail Psarianos
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
Preliminary (1/16)Kadet A F-55633 Areti Karagianni
[GRE] MAKEDONIKI DINAMI KOZANI
9 - 10
(PTF)
Tijana Kljajić
[SRB] ŠABAC
Preliminary (1/16)Kadet A M-41234 Georgios Nioplias
[GRE] MAKEDONIKI DINAMI KOZANI
4 - 38
(PTF)
Dusan Scepanovic
[SRB] ARES
Preliminary (1/16)Kadet A F-44334 Maximenco Nicole
[MDA] WT-A CLUB
35 - 24
(PTF)
Konstantina Gkemitzoglou
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
Preliminary (1/16)Kadet A F-41534 Evaggelia Zarkada
[GRE] A.C. TKD SANTORINI LIONS
0 - 0
(WDR)
Deya Peeva
[BUL] SC KLASA - SOFIA
Preliminary (1/16)Kadet A F-55634 Michaela Papadi
[GRE] A.C ATHLOFOROS
19 - 17
(SDP)
Panagiota Mastorodimou
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
Preliminary (1/16)Kadet A M-49734 Nikolaos Glavas
[GRE] FIGHT CLUB PATRAS
2 - 34
(PTG)
Stanislav Mitkov
[BUL] AHIL
Preliminary (1/16)Kadet A M-41235 Ivailo Yordanov
[BUL] INVICTA
6 - 20
(PTF)
Konstantinos Tsetsilas
[GRE] AC AMPELONA EYZHN
Preliminary (1/16)Kadet A F-44335 Sanja Brkić
[SRB] ELIT
33 - 4
(PTG)
Tereza Urbankova
[CZE] LACEK O.S.
Preliminary (1/16)Kadet A F-41535 Lambrineta Kamagianni
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
13 - 15
(PTF)
Elizaveta Enache
[MDA] SSSNR6
Preliminary (1/16)Kadet A F-55635 Maria Georgia Drakogianni
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
6 - 15
(PUN)
Lola Nikolic
[SRB] LAV
Preliminary (1/16)Kadet A M-49735 Apostolos Panagopoulos
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
35 - 2
(PTF)
Markes Sojati
[GRE] A.S. NEAS IONIAS VOLOU
Preliminary (1/16)Kadet A M-41236 Nikolaos Karampelias
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
5 - 10
(PTF)
Dusan Kovic
[SRB] ASTERIKS
Preliminary (1/16)Kadet A F-44336 Evgenia Parapagkidi
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
21 - 14
(PTF)
Aleksandra Dimova
[BUL] TAEKWONDO FITNESS
Preliminary (1/16)Kadet A F-41536 Sofia Protonotariou
[GRE] A.C. TAEKWONDO VARIS
36 - 24
(PTF)
Violeta Vladimirova
[BUL] SC PHOENIX
Preliminary (1/16)Kadet A F-55636 Stanislava Kostadinova
[BUL] GLADIATOR
30 - 10
(PTG)
Eleni Dimoula
[GRE] PARMENION ALEXANDROUPOLIS
Preliminary (1/16)Kadet A M-49736 Teodor Hristov
[BUL] BARIN
25 - 5
(PTG)
Marios Papagiannakis
[GRE] AC AITHERAS THESSALONIKIS
Preliminary (1/16)Kadet A M-41237 Vasil Vodenicharski
[BUL] GLADIATOR
12 - 33
(PTF)
Christos Stathakaros
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
Preliminary (1/16)Kadet A F-44337 Lena Veljković
[SRB] NAISUS
9 - 7
(PTF)
Asteria Karantaki
[GRE] A.S. POLIGYROY
Preliminary (1/16)Kadet A F-41537 Vakina Gkintidi
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
7 - 27
(PTG)
Alea Mocek
[CZE] LACEK O.S.
Preliminary (1/16)Kadet A F-55637 Evangelia Papagianni
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
19 - 20
(PTF)
Ines Đoković
[SRB] HERKULES
Preliminary (1/16)Kadet A M-49737 Georgios Kokotsakis
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
2 - 10
(PTF)
Thomas Meletiou
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
Preliminary (1/16)Kadet A M-41238 Gitsoudis Giannis
[GRE] S.G NIKI ALEX/POLI
1 - 6
(PTF)
Danilo Djordjevic
[SRB] EUROŠPED
Preliminary (1/16)Kadet A F-44338 Erika Lupusor
[MDA] SSSNR6
9 - 7
(PTF)
Eleni Patrou
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
Preliminary (1/16)Kadet A F-41538 Vasiliki Charalampidou
[GRE] AC ANATOLIKOS PILEAS
4 - 23
(PTF)
Tsvety Slavova
[BUL] TURBO
Preliminary (1/16)Kadet A F-55638 Georgitsi Spiridoula
[GRE] THISEAS GRE
0 - 0
(DSQ)
Anna Drami
[GRE] AC AMPELONA EYZHN
Preliminary (1/16)Kadet A M-49738 Radoslav Shabanakov
[BUL] CONDOR 2000
7 - 9
(SDP)
LAZAROS-MARIOS Goutzourelas
[GRE] A.C LARISAS
Preliminary (1/16)Kadet A M-41239 Pavlin Galabov
[BUL] CONDOR 2000
19 - 6
(PTF)
Marko Smiljanic
[SRB] GALEB
Preliminary (1/16)Kadet A F-44339a Magdalini Fardella
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
0 - 0
(DSQ)
Arta Ismailaga
[MNE] ULCINJ
Preliminary (1/16)Kadet A F-44339b Charisia Zarkada
[GRE] A.C. TKD SANTORINI LIONS
0 - 0
(DSQ)
Ljiljana Nikolić
[SRB] NAISUS
Preliminary (1/16)Kadet A F-44339c Lenka Mihailović
[SRB] ŠABAC
22 - 4
(PTF)
Bozhidara Hristova
[BUL] SC PHOENIX
Preliminary (1/16)Kadet A F-41539 Despoina Nalmpanti
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
28 - 0
(PTG)
Jazmin Schrenk
[HUN] BUDAPESTI HONVED SPORTEGYESULET
Preliminary (1/16)Kadet A F-55639 Ioanna Dimitra Skorda
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
7 - 1
(PTF)
Janja Janković
[SRB] LAV
Preliminary (1/16)Kadet A M-49739 Asterios Fourkiotis
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
25 - 4
(PTG)
Giorgos Barbas
[GRE] ALKIMOS
Preliminary (1/16)Kadet A M-41240 Georgios Soupas
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
10 - 5
(PTF)
Daniel Levitchi
[MDA] SSSNR6
Preliminary (1/16)Kadet A F-41540 Roza Theofania Tsoutsika
[GRE] A.C. TAEKWONDO VARIS
0 - 0
(DSQ)
Mila Vute
[SLO] ORIENT
Preliminary (1/16)Kadet A F-55640 Szidonia Fehér
[HUN] MTK
22 - 2
(PTF)
Olga Haristou
[GRE] AC AITHERAS THESSALONIKIS
Preliminary (1/16)Kadet A M-49740 Yavor Popov
[BUL] SC KLASA - SOFIA
25 - 5
(PTG)
Kinloudis Vasilis
[GRE] S.G NIKI ALEX/POLI
Preliminary (1/16)Kadet A M-41241 Daniel Nachkov
[BUL] GLADIATOR
7 - 2
(PTF)
Georgios Astyrakakis
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
Preliminary (1/16)Kadet A F-55641 Chrysoula Almasidou
[GRE] MAKEDONIKI DINAMI KOZANI
9 - 12
(PTF)
Zorana Veljkovic
[SRB] IMPERIUM
Preliminary (1/16)Kadet A M-49741 Konstantinos Alexopoulos
[GRE] AC KYPARISSIA
0 - 21
(PTG)
Andrej Vasilevski
[MKD] TKD BUTEL
Preliminary (1/16)Kadet A M-41242 Panagiotis Sakelaris
[GRE] MAKEDONIKI DINAMI KOZANI
8 - 16
(PTF)
Damjan Djordjevic
[SRB] EUROŠPED
Preliminary (1/16)Kadet A F-55642 Koumoudi Anna
[GRE] THISEAS GRE
21 - 5
(PTF)
Dafni-Paraskevi Anastasopoulou
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
Preliminary (1/16)Kadet A M-49742 Anton Hristov
[BUL] AHIL
9 - 29
(PTG)
Vanja Mandić
[SRB] ZMAJ
Preliminary (1/16)Kadet A M-41243 Aleksandar Tonchev
[BUL] AHIL
7 - 20
(PTF)
Nándor Hoták
[HUN] TÁJFUN SE
Preliminary (1/16)Kadet A F-55643 Georgia Katsarou
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
0 - 14
(WDR)
Milica Ševo
[SRB] LAV
Preliminary (1/16)Kadet A M-49743 Michail Pavlos Papanikolaou
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
26 - 24
(PTF)
Dimitrios Chavouzoudis
[GRE] A.S. TAEKWONDO SPARTAKOS ALEXANDROUPOLIS
Preliminary (1/16)Kadet A M-41244 Evangelos Tekedis
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
22 - 2
(PTF)
Vuk Romčević
[SRB] SPARTA
Preliminary (1/16)Kadet A F-55644 Persefoni Argyro Vangali
[GRE] AS ATHLOS AIGALEO
5 - 11
(PTF)
Maria Telianidou
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
Preliminary (1/16)Kadet A M-49744 Iordan Terziiski
[BUL] GLADIATOR
24 - 18
(PTF)
Karras Panagiotis
[GRE] S.G NIKI ALEX/POLI
Preliminary (1/16)Kadet A M-41245 Blagovest Hristov
[BUL] BARIN
17 - 12
(PTF)
Vasileios Moutsios
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
Preliminary (1/16)Kadet A F-55645 Maria Lydia Nikolitsa
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
17 - 3
(PTF)
Neda Krstić
[SRB] ASTERIKS
Preliminary (1/16)Kadet A M-49745 Konstantinos Georgiopoulos
[GRE] AC KYPARISSIA
0 - 21
(PTG)
Emmanouil Bargiotas
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
Preliminary (1/16)Kadet A M-41246 Christos Pallidis
[GRE] A.S. TAEKWONDO SPARTAKOS ALEXANDROUPOLIS
10 - 26
(PTF)
Ljubisa Korolejic
[SRB] HERKULES
Preliminary (1/16)Kadet A F-55646 Leopoulou Pelagia
[GRE] THISEAS GRE
1 - 0
(PTF)
Nevena Đorđević
[SRB] GALEB
Preliminary (1/16)Kadet A M-49746 Platon Lorer
[BUL] NERON
17 - 19
(PTF)
Nikolaos Zoypas
[GRE] AC AITHERAS THESSALONIKIS
Preliminary (1/16)Kadet A M-41247 Emmanouil Piakis-Hatzieuaggelou
[GRE] AC ANATOLIKOS PILEAS
6 - 28
(PTG)
Vojin Subotić
[SRB] GALEB
Preliminary (1/16)Kadet A F-55647 Alexandra Giallourou
[GRE] A.C.ETHNIKOS '95
25 - 18
(PTF)
Anastasija Sokolov
[SRB] TEKVONDO AKADEMIJA
Preliminary (1/16)Kadet A M-49747 Georgios Iliopoulos
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
23 - 3
(PTG)
Ilias Klekouras
[GRE] TITANS DOJO
Preliminary (1/16)Kadet A M-41248 Ioannis Kamakas
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
8 - 5
(PTF)
Kirill Navraciuc
[MDA] SSSNR6
Preliminary (1/16)Kadet A M-49748 Alexandros Ntovas
[GRE] ATHLETIC CLUB TKD TIRNAVOU
16 - 13
(PTF)
Nikolaos Imprahimi
[GRE] A.S. NEAS IONIAS VOLOU
Preliminary (1/16)Kadet A M-49749 Emmanouil Gompakis
[GRE] A.C. VIRONAS
13 - 16
(PTF)
Hizó Kristóf
[HUN] F-158 TAEKWONDO ACADEMY
Preliminary (1/8)Kadet A F-59701 Veronika Zhetcheva
[BUL] HEREYA
4 - 11
(PTF)
Maria-Evangelia Peimanidou
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
Preliminary (1/8)Kadet A F-59702 Andrea Djordjević
[SRB] ASTERIKS
26 - 10
(PTF)
Alexia Aetidou
[GRE] AGS XANTHIS
Preliminary (1/8)Kadet A F-59703 Konstantina Charova
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
12 - 0
(PTF)
Milica Sanjic
[SRB] GALEB
Preliminary (1/8)Kadet A F-59704a Christina Delogiorgi
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
22 - 1
(PTG)
Marta Graovac
[SRB] KWON BATAJNICA
Preliminary (1/8)Kadet A F-59704b Konstantina Papakosma
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
18 - 32
(PUN)
Elena Bradić
[SRB] TEKVONDO AKADEMIJA
Preliminary (1/8)Kadet A M-65705 Angelos Sotirios Efthymiou
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
0 - 0
(DSQ)
Aleksa Pelemiš
[BIH] TKD "ZVORNIK"
Preliminary (1/8)Kadet A M+65706 Nikolaos Kyrialanis
[GRE] PARMENION ALEXANDROUPOLIS
6 - 17
(PTF)
Nenad Celeski
[MKD] ХВАРАНГ ФИСТ
Preliminary (1/8)Kadet A M+65707 Ioannis Antoniadis
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
26 - 10
(PUN)
Andreas Pratsos
[CYP] DIOLA TAEKWONDO
Preliminary (1/8)Kadet A M+65708 Petros Giannouchidis
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
24 - 1
(PTG)
Stevan Zivadinovic
[SRB] ASTERIKS
Preliminary (1/8)Kadet A M-33109 Charalampos Aidonidis
[GRE] AC IRAKLIS ANO TOUMPAS
25 - 3
(PTF)
Stergios Nastos
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
Preliminary (1/8)Kadet A M+65709 Fotios Dompas
[GRE] AK TAEKWONDO ORESTIADAS
33 - 4
(PTF)
Aleksander Busson
[BUL] TAEKWONDO FITNESS
Preliminary (1/8)Kadet A M-33110 Damjan Vasilevski
[MKD] FENIKS KIK
5 - 31
(PTG)
Georgi Yordanov
[BUL] SUNG-RHEE ATLANTIC
Preliminary (1/8)Kadet A M-33111 Gjorgji Petkoski
[MKD] ХВАРАНГ ФИСТ
22 - 29
(PTF)
Simeon Dimitrov
[BUL] AVGUSTA
Preliminary (1/8)Kadet A M-33112 Timur Cazac
[MDA] SSSNR6
32 - 10
(PTF)
Martin Evtimov
[BUL] AHIL
Preliminary (1/8)Kadet A M-33113 Dimitrios Gargalas
[GRE] AC IRAKLIS ANO TOUMPAS
5 - 31
(PTF)
Deyan Siderov
[BUL] CONDOR 2000
Preliminary (1/8)Kadet A F-47613 Marianna Adamou
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
24 - 0
(PTG)
Prozorovschi Melissa
[MDA] WT-A CLUB
Preliminary (1/8)Kadet A M-33114 Alexandr Ulianov
[MDA] SSSNR6
5 - 27
(PTF)
Nikolai Nikolaev
[BUL] SUNG-RHEE ATLANTIC
Preliminary (1/8)Kadet A F-47614 Nina Đurović
[SRB] HERKULES
24 - 11
(PTF)
Chrisoula Kogouleri
[GRE] A.C THEAGENIS KALLITHEAS
Preliminary (1/8)Kadet A M-33115 Dimitris Dimopoulos
[GRE] A.C. ANTIMAXOS
25 - 5
(PTF)
Momchil Minkov
[BUL] BARIN
Preliminary (1/8)Kadet A F-47615 Lambrini-Anna Asimaki
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
40 - 5
(PTG)
Agapi Roukou
[GRE] A.C. TAEKWONDO IOANNINON WTF
Preliminary (1/8)Kadet A M-33116 Dmitrii Balagula
[MDA] SSSNR6
0 - 0
(DSQ)
Petar Erić
[SRB] ALFA BGD
Preliminary (1/8)Kadet A F-47616 Matea Nateva
[BUL] NERON
16 - 26
(PTF)
Emilija Blazic
[SRB] ASTERIKS
Preliminary (1/8)Kadet A M-37217 Stefanos Loukaris
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
0 - 0
(WDR)
David Saranciuc
[MDA] SSSNR6
Preliminary (1/8)Kadet A F-47617 Sofia Pentzertzi
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
6 - 29
(PTG)
Mosneaga Alexandra
[MDA] WT-A CLUB
Preliminary (1/8)Kadet A M-53817 Georgios Basaris
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
34 - 5
(PUN)
Athanasios Mpletas
[GRE] KALLIMACHOS DIDIMOTEICHOU
Preliminary (1/8)Kadet A M-37218 Georgi Georgiev
[BUL] GLADIATOR
23 - 20
(PTF)
Andrei Korneev
[SRB] GALEB
Preliminary (1/8)Kadet A F-47618 Adriana Atanasova
[BUL] GLADIATOR
25 - 27
(PTF)
Enrieta Berberi
[GRE] A.C THEAGENIS KALLITHEAS
Preliminary (1/8)Kadet A M-53818 Ilias Gkatzogias
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
18 - 12
(PTF)
Dellis Ioannis
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
Preliminary (1/8)Kadet A M-37219 Angelos Ntrouvas
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
24 - 9
(PTF)
Uroš Cvetković
[SRB] TEKVONDO AKADEMIJA
Preliminary (1/8)Kadet A M-45319 Pantelis Mimigiannis
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
24 - 18
(PTF)
Damjan Jovancic
[SRB] ARES
Preliminary (1/8)Kadet A F-51519 Iordanka Trendafilova
[BUL] GLADIATOR
8 - 0
(PTF)
Hristina Šešević
[SRB] OLIMP
Preliminary (1/8)Kadet A F-47619 Stavroula Amoiridou
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
25 - 4
(PTG)
Chrysanthi Mouzaki
[GRE] AS ATHLOS AIGALEO
Preliminary (1/8)Kadet A M-53819 Alexios Nikolaidis
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
6 - 9
(SDP)
Dimosthenis Rafail Papadimitriou
[GRE] AC IRAKLIS ANO TOUMPAS
Preliminary (1/8)Kadet A M-37220 Panagiotis Tsallos
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
2 - 5
(PTF)
Pavle Radišić
[SRB] ZMAJ
Preliminary (1/8)Kadet A M-45320 Giannis Nikolaidis
[GRE] ATHLITIKOS KOSMOS KALAMARIAS
8 - 31
(PTG)
Ioannis Fragkopoulos
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
Preliminary (1/8)Kadet A F-51520 Elpida Iliopoulou
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
2 - 21
(PTF)
Lemonia Spanou
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
Preliminary (1/8)Kadet A F-47620 Panagiota Michalopoulou
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
23 - 2
(PTG)
Sara Radovanov
[SRB] EUROŠPED
Preliminary (1/8)Kadet A M-53820 Christos Pateniotis
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
36 - 17
(PTF)
Nagy Koppany
[HUN] BUDAPESTI HONVED SPORTEGYESULET
Preliminary (1/8)Kadet A M-37221 Evangelos Pantos
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
5 - 0
(PTF)
Maxim Cravcenco
[MDA] SSSNR6
Preliminary (1/8)Kadet A M-45321 Dimosthenis Dimitriou
[GRE] A.C.ETHNIKOS '95
41 - 0
(PTG)
Vasileios Tsourtos
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
Preliminary (1/8)Kadet A F-51521 Lana Šojić
[SRB] GALEB
8 - 13
(PTF)
Lara Radivojša
[SRB] FENIKS
Preliminary (1/8)Kadet A M-53821 Dimitrios Mitratzas
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
9 - 29
(PTG)
Andrej Ivanović
[SRB] ZMAJ
Preliminary (1/8)Kadet A M-37222 Ivan Stomatov
[MDA] UNION TAEKWONDO WTF GAGAUZII
26 - 6
(PTF)
Ouzai Gialouts
[GRE] AGS XANTHIS
Preliminary (1/8)Kadet A M-45322 Luka Smiljanic
[SRB] GALEB
24 - 3
(PTG)
Kirill Para
[MDA] SSSNR6
Preliminary (1/8)Kadet A F-51522 Aikaterini Papageorgiou
[GRE] AC IRAKLIS ANO TOUMPAS
11 - 10
(PTF)
Melina Nikoleta Liapi
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
Preliminary (1/8)Kadet A M-53822 Georgios Tsiledakis
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
16 - 5
(PTF)
Efthimios Iliadis
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
Preliminary (1/8)Kadet A M-37223 Martin Zlatanov
[BUL] HEREYA
14 - 20
(PTF)
Pavle Cvetković
[SRB] TEKVONDO AKADEMIJA
Preliminary (1/8)Kadet A M-45323 Ioannis Alexandridis
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
12 - 15
(PTF)
Hristian Hristov
[BUL] BARIN
Preliminary (1/8)Kadet A F-51523 Iva Popova
[BUL] SC KLASA - SOFIA
6 - 9
(SDP)
Christiana Iakovaki
[GRE] A.C LARISAS
Preliminary (1/8)Kadet A M-53823 Georgios Zmpitas
[GRE] A.C LARISAS
20 - 0
(PTG)
Nikolaos Kapsaskis
[GRE] A.C ALKIMACHOS ZAKYNTHOU
Preliminary (1/8)Kadet A M-37224 Konstantinos Tsagkournos
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
19 - 13
(PTF)
Đorđe Paroški
[SRB] ŠABAC
Preliminary (1/8)Kadet A M-45324 Ektoras Athanasios Kastrinos
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
2 - 15
(PTF)
Nikiforos Simos
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
Preliminary (1/8)Kadet A F-51524 Vanja Rankov
[SRB] EUROŠPED
36 - 4
(PTG)
Maria Panagiotidou
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
Preliminary (1/8)Kadet A M-53824 Emmanoyil Anastasioy
[GRE] A.C. ANTIMAXOS
2 - 26
(PTG)
Mihail Conos
[MDA] SSSNR6
Preliminary (1/8)Kadet A M-45325 Uroš Šavija
[SRB] ZMAJ VRDNIK
0 - 13
(PTF)
Konstantinos Marmarou
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
Preliminary (1/8)Kadet A F-51525 Petra Golic
[SRB] GALEB
7 - 8
(PTF)
Jana Bursac
[SRB] IMPERIUM
Preliminary (1/8)Kadet A M-45326 Pavle Obradovic
[SRB] ŠABAC
11 - 32
(PTG)
Charalampos Gkoros
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
Preliminary (1/8)Kadet A F-51526 Aleksandra Čikiriz
[SRB] TEKVONDO AKADEMIJA
0 - 15
(PTF)
Niki Giannioti
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
Preliminary (1/8)Kadet B F-51429 Nora Makazchieva
[BUL] TAEKWONDO FITNESS
0 - 0
(DSQ)
Iva Zivkovic
[SRB] ASTERIKS
Preliminary (1/8)Kadet A F-37132 Thomai Konstantinidou
[GRE] AC IRAKLIS ANO TOUMPAS
15 - 10
(PTF)
Teodora Metodieva
[BUL] SUNG-RHEE ATLANTIC
Preliminary (1/8)Kadet A M-57832 Spyridon Dimopoulos
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
7 - 1
(PTF)
Chalkias Thanasis
[GRE] S.G NIKI ALEX/POLI
Preliminary (1/8)Senior A F-57932 Kyriaki Matou
[GRE] A.C THEAGENIS KALLITHEAS
3 - 4
(PTF)
Mao Nishida
[SRB] GALEB
Preliminary (1/8)Kadet A F-37133 Anastasia Tragotsalou
[GRE] FIGHT CLUB PATRAS
0 - 30
(PTG)
Teodora Jovanovic
[SRB] ASTERIKS
Preliminary (1/8)Kadet A M-57833 Dimitris Galonis
[GRE] A.C PASPOT IOANNINON
1 - 30
(PTG)
Nikola Kljajić
[SRB] ŠABAC
Preliminary (1/8)Senior A F-57933 Elena Nidelcu
[MDA] SSSNR6
4 - 1
(PTF)
Marija Poznanović
[SRB] LAV
Preliminary (1/8)Kadet A F-37134 Vasiliki Adamopoyloy
[GRE] A.C. ANTIMAXOS
0 - 0
(DSQ)
Nikolina Zarić
[SLO] ORIENT
Preliminary (1/8)Kadet A M-57834 Spyridon Verteouris
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
9 - 11
(PTF)
Tsolakidis Christoz
[GRE] S.G NIKI ALEX/POLI
Preliminary (1/8)Senior A F-57934 Basiliki Klonaraki
[GRE] A.C ALKIMACHOS ZAKYNTHOU
10 - 22
(PTF)
Sara Raevska
[MKD] TKD GOCE DELCEV
Preliminary (1/8)Kadet A F-37135 Elina Krumova
[BUL] CONDOR 2000
21 - 0
(PTG)
Michela Scerri
[MLT] SVT TEAM
Preliminary (1/8)Kadet A M-57835 Marios Kitsios
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
21 - 0
(PTG)
Lazar Popović
[MNE] TK AKADEMAC
Preliminary (1/8)Kadet A F-37136 Koumoudi Ifigeneia
[GRE] THISEAS GRE
35 - 20
(PTF)
Olja Bulatović
[SLO] PANTAR
Preliminary (1/8)Kadet A M-57836 Andreas Galanis
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
2 - 23
(PTF)
Spanos Menelaos
[GRE] S.G NIKI ALEX/POLI
Preliminary (1/8)Kadet A F-37137 Maria Andriana Blatsiou
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
17 - 29
(PTF)
Magdalena Mladenovic
[SRB] ASTERIKS
Preliminary (1/8)Kadet A M-57837 Dimitrios Souzeroglou
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
10 - 15
(PTF)
Andrija Obradovic
[SRB] ASTERIKS
Preliminary (1/8)Kadet A F-37138 Ioanna Tsibou
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
9 - 18
(PTF)
Jovana Vujic
[SRB] GALEB
Preliminary (1/8)Kadet A M-57838 Konstantinos Droukas
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
20 - 30
(PTF)
Nikolaos Tsakas - Christou
[GRE] ACC IKMADA KASTORIAS
Preliminary (1/8)Kadet A F-37139 Ivana Stoyanova
[BUL] CHO ELITE TAEKWONDO NYC-RAZLOG
4 - 24
(PTG)
Lea Milutinovic
[SRB] EUROŠPED
Preliminary (1/8)Kadet A M-61839 Alexandros Georgoulas
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
20 - 0
(PUN)
Mihail Angelevski
[MKD] TKD KORIO - KISELA VODA
Preliminary (1/8)Kadet A F+59140 Chrysi Kyriakidou
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
7 - 0
(PTF)
Maria Panteli
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
Preliminary (1/8)Kadet A F-44340 Maximenco Nicole
[MDA] WT-A CLUB
15 - 20
(PTF)
Oyrania Rousou
[GRE] A.C ALKIMACHOS ZAKYNTHOU
Preliminary (1/8)Kadet A M-61840 Georgios Lamprou
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
6 - 2
(PTF)
Daniel Nikolov
[BUL] CONDOR 2000
Preliminary (1/8)Kadet A F+59141 Vlachou Anastasia
[GRE] THISEAS GRE
5 - 0
(PTF)
Andjela Vujin
[SRB] IMPERIUM PAZOVA
Preliminary (1/8)Kadet A F-44341 Sanja Brkić
[SRB] ELIT
7 - 22
(PTF)
Tina Ninić
[SRB] ASTERIKS
Preliminary (1/8)Kadet A F-41541 Deya Peeva
[BUL] SC KLASA - SOFIA
25 - 0
(PTG)
Vasiliki Maria Gkogkou
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
Preliminary (1/8)Kadet A M-61841 Spyridon Papadopoulos
[GRE] AS ATHLOS AIGALEO
9 - 13
(PTF)
Martin Petrusevski
[MKD] KOBRA
Preliminary (1/8)Kadet A F+59142 - -
0 - 0
(PTF)
Jana Živković
[SRB] ASTERIKS
Preliminary (1/8)Kadet A F-44342 Evgenia Parapagkidi
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
12 - 10
(PTF)
Đurđa Bradić
[SRB] TEKVONDO AKADEMIJA
Preliminary (1/8)Kadet A F-41542 Elizaveta Enache
[MDA] SSSNR6
6 - 26
(PTG)
Masa Nešić
[SRB] ASTERIKS
Preliminary (1/8)Kadet A M-61842 Lampros Giobazolias
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
0 - 0
(DSQ)
Danilo Vukotić
[BIH] LJUBIJA-PRIJEDOR
Preliminary (1/8)Kadet A F+59143 Frantzeska Angeliki Fountzoula
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
0 - 0
(WDR)
Anđela Šević
[SRB] FENIKS
Preliminary (1/8)Kadet A F-44343 Lena Veljković
[SRB] NAISUS
2 - 24
(PTG)
Niki Dimanopoulou
[GRE] AC ANATOLIKOS PILEAS
Preliminary (1/8)Kadet A F-41543 Sofia Protonotariou
[GRE] A.C. TAEKWONDO VARIS
37 - 9
(PTG)
Anastasia Petridi
[GRE] A.C. OLYMPIAKOS NIKAIAS
Preliminary (1/8)Kadet A M-61843 Ioannis Konstantinidis
[GRE] A.S. ASPIS EVOSMOU
8 - 30
(PTG)
Ilija Lazarov
[MKD] KOBRA
Preliminary (1/8)Kadet A F-44344 Erika Lupusor
[MDA] SSSNR6
14 - 9
(PTF)
Rafailia-Eleftheria Kiritsi
[GRE] AC AMPELONA EYZHN
Preliminary (1/8)Kadet A F-41544 Alea Mocek
[CZE] LACEK O.S.
15 - 19
(PTF)
Anastasija Jankovic
[SRB] KOBRA
Preliminary (1/8)Kadet A M-61844 Sotirios Liakopoulos
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
0 - 22
(WDR)
Pavel Hadjiivanov
[BUL] CONDOR 2000
Preliminary (1/8)Kadet A F+59145 Aristea Avramidou
[GRE] A.S. POLIGYROY
0 - 0
(DSQ)
Melina Niakou
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
Preliminary (1/8)Kadet A F-44345 Magdalini Fardella
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
8 - 11
(PTF)
Erika Karabeleva
[BUL] AHIL
Preliminary (1/8)Kadet A F-41545 Tsvety Slavova
[BUL] TURBO
32 - 10
(PTG)
Kyriakoyli Stella
[GRE] ATHLITIKOS KOSMOS KALAMARIAS
Preliminary (1/8)Kadet A M-61845 Xristos Pirtsis
[GRE] A.S.G. TAEKWONDO FERRON
5 - 16
(PTF)
Mihailo Tadić
[SRB] ŠABAC
Preliminary (1/8)Kadet A F+59146 Theodora Trisevgeni Panagopoulou
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
7 - 0
(PTF)
Milica Ljubinkovic
[SRB] KOBRA
Preliminary (1/8)Kadet A F-44346 Ljiljana Nikolić
[SRB] NAISUS
16 - 5
(PTG)
Rafaela Antonioy
[GRE] KOAN TAEKWONDO CLUB
Preliminary (1/8)Kadet A F-41546 Despoina Nalmpanti
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
36 - 11
(PTG)
Tereza Garic
[SRB] EUROŠPED
Preliminary (1/8)Kadet A F+59147a Chrisi Petrou
[GRE] PARMENION ALEXANDROUPOLIS
5 - 0
(PTF)
Teodora Babovic
[SRB] ASTERIKS
Preliminary (1/8)Kadet A F+59147b Maria Dimitra Lekaki
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
2 - 37
(WDR)
Alice Bínová
[CZE] LACEK O.S.
Preliminary (1/8)Kadet A F-44347 Lenka Mihailović
[SRB] ŠABAC
13 - 11
(PTF)
Elpiniki Argyriou
[GRE] AC AITHERAS THESSALONIKIS
Preliminary (1/8)Kadet A F-41547 Roza Theofania Tsoutsika
[GRE] A.C. TAEKWONDO VARIS
10 - 11
(PTF)
Katarina Petrovic
[SRB] GALEB
Preliminary (1/8)Kadet A F-41548 Vasiliki Papadopoulou
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
39 - 4
(WDR)
Jana Milenković
[SRB] NAISUS
Preliminary (1/8)Kadet A F-55648 Nikoletta Bali
[GRE] A.C.ETHNIKOS '95
12 - 4
(PTF)
Tijana Kljajić
[SRB] ŠABAC
Preliminary (1/8)Kadet A M-41249 Victor Conos
[MDA] SSSNR6
10 - 9
(PTF)
Dusan Scepanovic
[SRB] ARES
Preliminary (1/8)Kadet A F-55649 Michaela Papadi
[GRE] A.C ATHLOFOROS
10 - 5
(PTF)
Lola Nikolic
[SRB] LAV
Preliminary (1/8)Kadet A M-41250 Konstantinos Tsetsilas
[GRE] AC AMPELONA EYZHN
25 - 12
(PTF)
Dusan Kovic
[SRB] ASTERIKS
Preliminary (1/8)Kadet A F-55650 Stanislava Kostadinova
[BUL] GLADIATOR
13 - 11
(PTF)
Ines Đoković
[SRB] HERKULES
Preliminary (1/8)Kadet A M-49750 Stanislav Mitkov
[BUL] AHIL
10 - 13
(PTF)
Apostolos Panagopoulos
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
Preliminary (1/8)Kadet A M-41251 Christos Stathakaros
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
23 - 1
(PTG)
Danilo Djordjevic
[SRB] EUROŠPED
Preliminary (1/8)Kadet A F-55651 Anna Drami
[GRE] AC AMPELONA EYZHN
5 - 0
(PTF)
Ioanna Dimitra Skorda
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
Preliminary (1/8)Kadet A M-49751 Teodor Hristov
[BUL] BARIN
19 - 14
(PTF)
Thomas Meletiou
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
Preliminary (1/8)Kadet A M-41252 Pavlin Galabov
[BUL] CONDOR 2000
23 - 17
(PTF)
Georgios Soupas
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
Preliminary (1/8)Kadet A F-55652 Szidonia Fehér
[HUN] MTK
3 - 13
(PTF)
Zorana Veljkovic
[SRB] IMPERIUM
Preliminary (1/8)Kadet A M-49752 LAZAROS-MARIOS Goutzourelas
[GRE] A.C LARISAS
13 - 33
(PTG)
Asterios Fourkiotis
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
Preliminary (1/8)Kadet A M-41253 Daniel Nachkov
[BUL] GLADIATOR
10 - 9
(PTF)
Damjan Djordjevic
[SRB] EUROŠPED
Preliminary (1/8)Kadet A F-55653 Koumoudi Anna
[GRE] THISEAS GRE
0 - 20
(PTG)
Milica Ševo
[SRB] LAV
Preliminary (1/8)Kadet A M-49753 Yavor Popov
[BUL] SC KLASA - SOFIA
15 - 35
(PTG)
Andrej Vasilevski
[MKD] TKD BUTEL
Preliminary (1/8)Kadet A M-41254 Nándor Hoták
[HUN] TÁJFUN SE
12 - 27
(PTF)
Evangelos Tekedis
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
Preliminary (1/8)Kadet A F-55654 Maria Telianidou
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
0 - 22
(PTG)
Maria Lydia Nikolitsa
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
Preliminary (1/8)Kadet A M-49754 Vanja Mandić
[SRB] ZMAJ
25 - 1
(PTG)
Michail Pavlos Papanikolaou
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
Preliminary (1/8)Kadet A M-41255 Blagovest Hristov
[BUL] BARIN
20 - 10
(PTF)
Ljubisa Korolejic
[SRB] HERKULES
Preliminary (1/8)Kadet A F-55655 Leopoulou Pelagia
[GRE] THISEAS GRE
0 - 21
(PTG)
Alexandra Giallourou
[GRE] A.C.ETHNIKOS '95
Preliminary (1/8)Kadet A M-49755 Iordan Terziiski
[BUL] GLADIATOR
2 - 25
(PTG)
Emmanouil Bargiotas
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
Preliminary (1/8)Kadet A M-41256 Vojin Subotić
[SRB] GALEB
20 - 5
(PTF)
Ioannis Kamakas
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
Preliminary (1/8)Kadet A M-49756 Nikolaos Zoypas
[GRE] AC AITHERAS THESSALONIKIS
4 - 24
(PTG)
Georgios Iliopoulos
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
Preliminary (1/8)Kadet A M-49757 Alexandros Ntovas
[GRE] ATHLETIC CLUB TKD TIRNAVOU
4 - 33
(PTG)
Hizó Kristóf
[HUN] F-158 TAEKWONDO ACADEMY
QuarterfinalKadet B M-41401b Kristian Ivanov
[BUL] HEREYA
10 - 0
(PTF)
Vuk Arsić
[SRB] ASTERIKS
QuarterfinalKadet B M+65A01 Marios Nikolaou
[GRE] OLYMPIADA 2000
6 - 0
(WDR)
Martin Iliev
[BUL] HEREYA
QuarterfinalKadet B M-45402 Mihajlo Kricak
[SRB] BROJ 1
0 - 0
(WDR)
Ivan Yankov
[BUL] HEREYA
QuarterfinalKadet B M+65A02 Georgios Maliaris
[GRE] A.C THEAGENIS KALLITHEAS
8 - 3
(PTF)
Andrija Ikic
[SRB] ARES
QuarterfinalKadet B M-49403 Boiko Vasev
[BUL] GLADIATOR
0 - 0
(DSQ)
Mihajlo Mijic
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
QuarterfinalSenior A F-53903 Antonia Siampani
[GRE] AVANTAS
6 - 15
(PTF)
Andjela Burusic
[SRB] LOLA
QuarterfinalKadet B M-49404 Emil Tanchev
[BUL] HEREYA
1 - 2
(PTF)
Lazar Jocović
[SRB] SPARTA
QuarterfinalSenior A F-53904 Katarina Uzunovic
[SRB] ASTERIKS
0 - 0
(DSQ)
Ada Avdagić
[BIH] TKD SARAJEVO
QuarterfinalSenior A F-53905 Maria Varvara Michou
[GRE] AS ATHLOS AIGALEO
0 - 0
(SUP)
Mariq Rikeva
[BUL] GLADIATOR
QuarterfinalSenior A M-54906 Artiom Bulavca
[MDA] SSSNR6
0 - 0
(DSQ)
Relja Ivković
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
QuarterfinalSenior A M-58907 Theofilos Apostolidis
[GRE] A.C TAEKWONDO PAPAGOU
0 - 0
(DSQ)
Georgi Taskov
[BUL] TAEKWONDO FITNESS
QuarterfinalSenior A M-63908 Marko Burusic
[SRB] LOLA
21 - 1
(PTG)
Marko Odzov
[MKD] TKD GOCE DELCEV
QuarterfinalSenior A M-63909a Lazar Ranđelović
[SRB] TABU
0 - 0
(DSQ)
Ivo Sandev
[MKD] FENIKS KIK
QuarterfinalSenior A M-63909b Dragan Živković
[SRB] DUNAV-BORČA
0 - 0
(PTF)
Ioannis Charamis
[GRE] A.C TAEKWONDO PAPAGOU
QuarterfinalKadet A F-59710 Maria-Evangelia Peimanidou
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
9 - 5
(PTF)
Andrea Djordjević
[SRB] ASTERIKS
QuarterfinalSenior A M-68910 Alexandru Corobca
[MDA] SSSNR6
0 - 0
(DSQ)
Luka Hrvat
[SRB] TABU
QuarterfinalKadet A F-59711 Konstantina Charova
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
21 - 3
(PTF)
Atselia Emin
[GRE] AGS XANTHIS
QuarterfinalSenior A M-68911 Egor Ochipniuc
[MDA] SSSNR6
24 - 10
(PTF)
Filip Josifoski
[MKD] ХВАРАНГ ФИСТ
QuarterfinalKadet A F-59712 Christina Delogiorgi
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
14 - 10
(PTF)
Nefeli Sofi
[GRE] A.C. TAEKWONDO IOANNINON WTF
QuarterfinalKadet A F-59713 Elena Bradić
[SRB] TEKVONDO AKADEMIJA
27 - 7
(PTG)
Maria-Eleni Aprili
[GRE] A.C PASPOT IOANNINON
QuarterfinalKadet A M-65714 Angelos Sotirios Efthymiou
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
32 - 12
(PTG)
Georgios Kypridakis
[GRE] A.C.ETHNIKOS '95
QuarterfinalKadet A M-65715 Dionysios Mazarakis
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
6 - 34
(PTG)
Dimos Pistolas
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
QuarterfinalKadet A M-65716 Georgios Bakoloukas
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
15 - 14
(PTF)
Georgios Ioannidis
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
QuarterfinalKadet A F-33117 Marina Mihailska
[BUL] SUNG-RHEE ATLANTIC
5 - 15
(PTF)
Eleni Psarogianni
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
QuarterfinalKadet A M-65717 Thomas Pouliakas
[GRE] A.C. KOMOTINIS
6 - 2
(SDP)
Sokratis Spatharis
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
QuarterfinalKadet A M-33118 Charalampos Aidonidis
[GRE] AC IRAKLIS ANO TOUMPAS
23 - 9
(PTF)
Georgi Yordanov
[BUL] SUNG-RHEE ATLANTIC
QuarterfinalKadet A M+65718 Nenad Celeski
[MKD] ХВАРАНГ ФИСТ
13 - 16
(PTF)
Elson Braxelika
[GRE] KOAN TAEKWONDO CLUB
QuarterfinalKadet A M-33119 Simeon Dimitrov
[BUL] AVGUSTA
26 - 14
(PUN)
Timur Cazac
[MDA] SSSNR6
QuarterfinalKadet A M+65719 Ioannis Antoniadis
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
46 - 3
(PTG)
Naj Auguštin
[SLO] RED POWER TKD TEAM
QuarterfinalKadet A M-33120 Deyan Siderov
[BUL] CONDOR 2000
21 - 19
(PTF)
Nikolai Nikolaev
[BUL] SUNG-RHEE ATLANTIC
QuarterfinalKadet A M+65720 Petros Giannouchidis
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
19 - 16
(PTF)
Konstantinos Rafail Klokidis
[GRE] MAKEDONIKI DINAMI KOZANI
QuarterfinalKadet A M-33121 Dimitris Dimopoulos
[GRE] A.C. ANTIMAXOS
16 - 11
(PTF)
Dmitrii Balagula
[MDA] SSSNR6
QuarterfinalKadet A F-47621 Marianna Adamou
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
27 - 7
(PTG)
Nina Đurović
[SRB] HERKULES
QuarterfinalKadet A M+65721 Fotios Dompas
[GRE] AK TAEKWONDO ORESTIADAS
33 - 5
(PTG)
David Bozinovski
[MKD] MLADOST
QuarterfinalKadet A F-47622 Lambrini-Anna Asimaki
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
27 - 7
(PTG)
Emilija Blazic
[SRB] ASTERIKS
QuarterfinalKadet A F-47623 Mosneaga Alexandra
[MDA] WT-A CLUB
0 - 2
(SDP)
Enrieta Berberi
[GRE] A.C THEAGENIS KALLITHEAS
QuarterfinalKadet A F-47624 Stavroula Amoiridou
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
18 - 29
(PTF)
Panagiota Michalopoulou
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
QuarterfinalKadet A M-37225 David Saranciuc
[MDA] SSSNR6
11 - 18
(PTF)
Georgi Georgiev
[BUL] GLADIATOR
QuarterfinalKadet A M-53825 Georgios Basaris
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
14 - 10
(PTF)
Ilias Gkatzogias
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
QuarterfinalKadet A M-37226 Angelos Ntrouvas
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
8 - 24
(PTF)
Pavle Radišić
[SRB] ZMAJ
QuarterfinalKadet A M-53826 Dimosthenis Rafail Papadimitriou
[GRE] AC IRAKLIS ANO TOUMPAS
20 - 26
(PTF)
Christos Pateniotis
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
QuarterfinalKadet A M-37227 Evangelos Pantos
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
7 - 24
(PTF)
Ivan Stomatov
[MDA] UNION TAEKWONDO WTF GAGAUZII
QuarterfinalKadet A M-45327 Pantelis Mimigiannis
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
24 - 12
(PTF)
Ioannis Fragkopoulos
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
QuarterfinalKadet A F-51527 Iordanka Trendafilova
[BUL] GLADIATOR
1 - 7
(PTF)
Lemonia Spanou
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
QuarterfinalKadet A M-53827 Andrej Ivanović
[SRB] ZMAJ
14 - 18
(PTF)
Georgios Tsiledakis
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
QuarterfinalKadet A M-37228 Pavle Cvetković
[SRB] TEKVONDO AKADEMIJA
15 - 18
(PTF)
Konstantinos Tsagkournos
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
QuarterfinalKadet A M-45328 Dimosthenis Dimitriou
[GRE] A.C.ETHNIKOS '95
11 - 27
(PTF)
Luka Smiljanic
[SRB] GALEB
QuarterfinalKadet A F-51528 Lara Radivojša
[SRB] FENIKS
14 - 3
(PTF)
Aikaterini Papageorgiou
[GRE] AC IRAKLIS ANO TOUMPAS
QuarterfinalKadet A M-53828 Georgios Zmpitas
[GRE] A.C LARISAS
8 - 26
(WDR)
Mihail Conos
[MDA] SSSNR6
QuarterfinalKadet A M-45329 Hristian Hristov
[BUL] BARIN
15 - 1
(PTF)
Nikiforos Simos
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
QuarterfinalKadet A F-51529 Christiana Iakovaki
[GRE] A.C LARISAS
11 - 23
(PTF)
Vanja Rankov
[SRB] EUROŠPED
QuarterfinalKadet A M-45330 Konstantinos Marmarou
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
35 - 25
(PTF)
Charalampos Gkoros
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
QuarterfinalKadet B F-51430 Nora Makazchieva
[BUL] TAEKWONDO FITNESS
1 - 4
(PTF)
Alycia Cassar
[MLT] SVT TEAM
QuarterfinalKadet A F-51530 Jana Bursac
[SRB] IMPERIUM
10 - 15
(PTF)
Niki Giannioti
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
QuarterfinalKadet B F-51431 Norina Toth
[HUN] BUDAPESTI HONVED SPORTEGYESULET
2 - 8
(PTF)
Valia Baloglou
[GRE] AGS XANTHIS
QuarterfinalKadet B F-51432 Evgeniya Stavreva
[BUL] TAEKWONDO FITNESS
0 - 2
(SDP)
Eleni Adamidou
[GRE] ATHLITIKOS KOSMOS KALAMARIAS
QuarterfinalKadet B F-51433 Anna Spinarova
[CZE] LACEK O.S.
6 - 2
(PTF)
Nikoleta Gavrilidou
[GRE] A S FILIPPOS GIANNITSON
QuarterfinalKadet B F-55434 Georgitsi Spiridoula
[GRE] THISEAS GRE
6 - 2
(PTF)
Kristina Zlatanovic
[SRB] BROJ 1
QuarterfinalKadet B F-55435 Koumoudi Anna
[GRE] THISEAS GRE
5 - 0
(PTF)
Elena Jevric
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
QuarterfinalSenior A F-57935 Mao Nishida
[SRB] GALEB
11 - 6
(PTF)
Sanja Popovska
[MKD] TKD KLUB BOREC
QuarterfinalKadet B F+59436 Danaya Kamberska
[BUL] HEREYA
3 - 9
(PTF)
Ana Kostic
[SRB] LOLA
QuarterfinalSenior A F-57936 Elena Nidelcu
[MDA] SSSNR6
1 - 12
(PTF)
Konstantina Polychroni
[GRE] AS ORESTIS VASILIS XANTHI
QuarterfinalKadet B F+59437 Andrea Kostadinova
[BUL] HEREYA
0 - 12
(PTF)
Lena Kojić
[SRB] ŠABAC
QuarterfinalSenior A F-57937 Sara Raevska
[MKD] TKD GOCE DELCEV
4 - 19
(WDR)
Ana Tijanić
[SRB] VINER-ČIVI
QuarterfinalSenior A F-57938 Anastasia Asvesta
[GRE] OLYMPIADA 2000
0 - 21
(PTG)
Aleksandra Germanac
[SRB] TEKVONDO AKADEMIJA
QuarterfinalSenior A F-62939 Tamara Mladenovska
[MKD] TK TIGRI - SKOPJE
2 - 22
(PTG)
Maria Tsante
[GRE] A.C THEAGENIS KALLITHEAS
QuarterfinalSenior A F-62940a Jelena Stamenković
[SRB] LAV
18 - 3
(PTF)
Jovana Badarovska
[MKD] TKD GOCE DELCEV
QuarterfinalSenior A F-62940b Anastasija Vidinska
[MKD] TKD BUTEL
19 - 2
(WDR)
Ioanna Topsakal
[GRE] OLYMPIADA 2000
QuarterfinalSenior A F-67941 Elisavet Pikouli
[GRE] A.C. CHAIDARIOU
2 - 17
(PTF)
Emily Hoermann
[GER] SV RAISTING
QuarterfinalSenior A F-67942 Zoi Tsara
[GRE] A.C TAEKWONDO PAPAGOU
0 - 0
(WDR)
Anastasija Ljubinković
[SLO] ORIENT
QuarterfinalSenior A M-74943 George Kesidis
[GRE] AC PAOK
5 - 17
(PTF)
Gritcan Andrei
[MDA] SSSNR6
QuarterfinalSenior A M-74944 Nenad Jovanović
[MNE] TK AKADEMAC
2 - 22
(PTG)
Mitko Stoinov
[BUL] SUNG-RHEE ATLANTIC
QuarterfinalKadet A M-57846 Spyridon Dimopoulos
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
3 - 27
(PTG)
Nikola Kljajić
[SRB] ŠABAC
QuarterfinalKadet A M-57847 Tsolakidis Christoz
[GRE] S.G NIKI ALEX/POLI
2 - 26
(PTG)
Marios Kitsios
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
QuarterfinalKadet A F-37148 Thomai Konstantinidou
[GRE] AC IRAKLIS ANO TOUMPAS
3 - 17
(PTF)
Teodora Jovanovic
[SRB] ASTERIKS
QuarterfinalKadet A F-44348 Oyrania Rousou
[GRE] A.C ALKIMACHOS ZAKYNTHOU
1 - 23
(PTF)
Tina Ninić
[SRB] ASTERIKS
QuarterfinalKadet A M-57848 Spanos Menelaos
[GRE] S.G NIKI ALEX/POLI
11 - 14
(PTF)
Andrija Obradovic
[SRB] ASTERIKS
QuarterfinalKadet A F-37149 Vasiliki Adamopoyloy
[GRE] A.C. ANTIMAXOS
14 - 30
(PTF)
Elina Krumova
[BUL] CONDOR 2000
QuarterfinalKadet A F-44349 Evgenia Parapagkidi
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
10 - 8
(PTF)
Niki Dimanopoulou
[GRE] AC ANATOLIKOS PILEAS
QuarterfinalKadet A F-41549 Deya Peeva
[BUL] SC KLASA - SOFIA
4 - 16
(PTF)
Masa Nešić
[SRB] ASTERIKS
QuarterfinalKadet A M-57849 Nikolaos Tsakas - Christou
[GRE] ACC IKMADA KASTORIAS
18 - 2
(PTF)
Georgios Giannoulas
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
QuarterfinalKadet A F-37150 Koumoudi Ifigeneia
[GRE] THISEAS GRE
16 - 12
(PTF)
Magdalena Mladenovic
[SRB] ASTERIKS
QuarterfinalKadet A F-44350 Erika Lupusor
[MDA] SSSNR6
2 - 26
(PTF)
Erika Karabeleva
[BUL] AHIL
QuarterfinalKadet A F-41550 Sofia Protonotariou
[GRE] A.C. TAEKWONDO VARIS
22 - 29
(PTF)
Anastasija Jankovic
[SRB] KOBRA
QuarterfinalKadet A M-61850 Alexandros Georgoulas
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
10 - 18
(PTF)
Georgios Lamprou
[GRE] SOUTH HELLENIC TAEKWONDO UNION
QuarterfinalKadet A F-37151 Jovana Vujic
[SRB] GALEB
0 - 0
(DSQ)
Lea Milutinovic
[SRB] EUROŠPED
QuarterfinalKadet A F-44351 Ljiljana Nikolić
[SRB] NAISUS
4 - 36
(PTG)
Lenka Mihailović
[SRB] ŠABAC
QuarterfinalKadet A F-41551 Tsvety Slavova
[BUL] TURBO
5 - 27
(PTG)
Despoina Nalmpanti
[GRE] TAEKWONDO UNION OF NORTH GREECE
QuarterfinalKadet A M-61851 Martin P