Click to go back

Takmičenje:
Tim: Sortiraj po:
Uzrasna kat.:

Spisak prijavljenih takmičara
Rb.TimImePrezimePolDat. rođ.Uzr. kat.Kategorija
1.SRB - Alfa BgdĐorđeVaragićM01.01.2008Pioniri A (10-11)-27
2.SRB - Alfa BgdPetarErićM01.01.2008Pioniri A (10-11)-27
3.SRB - Alfa BgdHelenaDukićŽ01.01.2008Pioniri B (10-11)-48
4.SRB - AsteriksBogdanJovanovicM28.04.2011Pioniri A (8-9)-23
5.SRB - AsteriksDusanKovicM31.12.2010Pioniri A (8-9)-29
6.SRB - AsteriksLanaDisicŽ14.08.2010Pioniri A (8-9)-43
7.SRB - AsteriksStevanZivadinovicM03.07.2010Pioniri A (8-9)+43
8.SRB - AsteriksMilicaMladenovicŽ25.07.2009Pioniri A (10-11)-27
9.SRB - AsteriksMagdalenaMladenovicŽ25.07.2009Pioniri A (10-11)-30
10.SRB - AsteriksTinaNinićŽ15.03.2009Pioniri A (10-11)-30
11.SRB - AsteriksReljaStojkovicM20.08.2009Pioniri A (10-11)-33
12.SRB - AsteriksAleksaStojkovicM09.01.2009Pioniri A (10-11)-36
13.SRB - AsteriksAndrijaObradovicM30.05.2008Pioniri A (10-11)-36
14.SRB - AsteriksVukManicM08.01.2008Pioniri A (10-11)-40
15.SRB - AsteriksSofijaPetkovicŽ05.08.2008Pioniri A (10-11)-44
16.SRB - AsteriksKatarinaUzunovicŽ01.07.2004Junior A-46
17.SRB - AsteriksAndrijanaPoticŽ02.12.2002Junior A-52
18.SRB - AsteriksDraganMladenovicM10.03.2004Junior A-59
19.SRB - AsteriksJanaTosicŽ24.05.2004Junior A-55
20.SRB - AsteriksVukašinMiljkovicM18.08.2004Junior A-68
21.SRB - AsteriksEmilijaVukelićŽ30.08.2003Junior A-63
22.SRB - AsteriksAleksaMilutinovicM21.08.2002Junior A-73
23.SRB - AsteriksMitarMaklenovicM01.03.2004Junior A-78
24.SRB - BanjicaVeljkoPetrovićM18.09.2010Pioniri A (8-9)-29
25.SRB - BanjicaDusanStavrovM01.01.2010Pioniri A (8-9)-36
26.SRB - BanjicaMaksimŠareM01.01.2010Pioniri A (8-9)-39
27.SRB - BanjicaIrinaStojanovićŽ10.05.2011Pioniri B (8-9)-29
28.SRB - BanjicaAnaCvejićŽ01.01.2010Pioniri B (8-9)-31
29.SRB - BanjicaMartaIlićŽ05.01.2010Pioniri B (8-9)-31
30.SRB - BanjicaDusanRadišaM04.04.2008Pioniri A (10-11)-33
31.SRB - BanjicaNikolaStojanovićM19.08.2008Pioniri B (10-11)-36
32.SRB - BanjicaDunjaPopovicŽ29.10.2009Pioniri B (10-11)-40
33.SRB - BanjicaVanjaJakšićM29.08.2003Junior A-45
34.SRB - BanjicaNovakMilakovićM30.11.2002Junior B-55
35.SRB - Crvena zvezdaMilošŽivanovićM01.04.2003Junior A-59
36.SRB - Crvena zvezdaAnastaziaDimitrićŽ07.08.2004Junior B-44
37.SRB - Crvena zvezdaTeodoraĐokićŽ07.01.2002Junior B-52
38.SRB - Crvena zvezdaJovanaGordićŽ04.07.2003Junior B-55
39.SRB - Crvena zvezdaLenaPleliŽ13.06.2004Junior B-55
40.SRB - Crvena zvezdaNinaBašićŽ17.09.2004Junior B-59
41.SRB - Crvena zvezdaSunčicaMatićŽ19.07.2003Junior B-68
42.SRB - KBS BEOGRADNadjaGadjanskiŽ20.09.2011Pioniri B (8-9)-27
43.SRB - KBV MagKatarinaNikolićŽ05.02.2013Pioniri B (6-7)-19
44.SRB - KBV MagAndreaSpasojevićŽ12.03.2012Pioniri B (6-7)-25
45.SRB - KBV MagBogdanZanizdraM12.05.2010Pioniri A (8-9)-29
46.SRB - KBV MagDanijelaNikolićŽ31.07.2011Pioniri B (8-9)-23
47.SRB - KBV MagAndijaĆivšaM22.03.2011Pioniri B (8-9)-25
48.SRB - KBV MagJelenaStamenićŽ19.08.2011Pioniri B (8-9)-27
49.SRB - KBV MagBojanSrebrićM10.02.2004Junior A-68
50.SRB - KBV MagAndjelijaMazićŽ08.05.2003Junior B-55
51.SRB - KobraSaraLackovicŽ22.08.2012Pioniri B (6-7)-33
52.SRB - KobraAnastasijaJankovicŽ29.01.2010Pioniri A (8-9)-27
53.SRB - KobraLenaVelickovicŽ01.11.2010Pioniri A (8-9)-29
54.SRB - KobraViktorPesicM13.11.2009Pioniri A (10-11)-30
55.SRB - KobraHelenaDrecunŽ22.01.2009Pioniri A (10-11)-33
56.SRB - KobraJulijaTrifkovicŽ15.09.2008Pioniri A (10-11)-33
57.SRB - KobraAndrejPetrovicM07.02.2009Pioniri A (10-11)-33
58.SRB - KobraDusanProdanovicM16.11.2008Pioniri A (10-11)-33
59.SRB - KobraJulianaStosicŽ29.04.2008Pioniri B (10-11)-27
60.SRB - KobraViktoriaStosicŽ29.04.2008Pioniri B (10-11)-27
61.SRB - KobraAnaLackovicŽ25.09.2009Pioniri B (10-11)-33
62.SRB - KobraAndjelaCorkovicŽ11.01.2009Pioniri B (10-11)-36
63.SRB - KobraMilaVukanovicŽ30.05.2009Pioniri B (10-11)-40
64.SRB - KobraOliveraDzonicŽ06.10.2003Junior A-46
65.SRB - KwonIvaJovanovićŽ06.10.2008Pioniri B (10-11)-33
66.SRB - Kwon BatajnicaUrošJovicM04.09.2012Pioniri A (6-7)-29
67.SRB - Kwon BatajnicaJovanaTrivkovicŽ11.01.2013Pioniri B (6-7)-33
68.SRB - Kwon BatajnicaTeodoraJovicŽ14.01.2010Pioniri A (8-9)-31
69.SRB - Kwon BatajnicaDimitrijePerovicM27.12.2010Pioniri B (8-9)-33
70.SRB - Kwon BatajnicaPavleGaćešaM06.09.2011Pioniri B (8-9)-36
71.SRB - Kwon BatajnicaDusanJovicM23.12.2008Pioniri A (10-11)-44
72.SRB - Kwon BatajnicaTijanaRisovicŽ16.09.2008Pioniri B (10-11)-30
73.SRB - Kwon BatajnicaSandraDjurićŽ31.10.2008Pioniri B (10-11)-36
74.SRB - Kwon BatajnicaGraovacMartaŽ23.09.2008Pioniri B (10-11)-44
75.SRB - Kwon BatajnicaUrošPavlovićM06.09.2008Pioniri B (10-11)-48
76.SRB - Kwon BatajnicaMilenaBursaćŽ12.01.2004Junior B-63
77.SRB - Omega-BeogradVukNevenkicM01.01.2010Pioniri A (8-9)-25
78.SRB - Omega-BeogradInaKraicinovicŽ01.01.2008Pioniri A (10-11)-33
79.SRB - Omega-BeogradLazarBuleskiM29.07.2009Pioniri A (10-11)-36
80.SRB - Omega-BeogradMatejaKosticM01.01.2009Pioniri A (10-11)-36
81.SRB - Omega-BeogradMatijaKicaraM01.01.2009Pioniri B (10-11)-30
82.SRB - Omega-BeogradGregorMilovanovicM29.11.2009Pioniri B (10-11)-40
83.SRB - Omega-BeogradUrosDjordjevicM01.01.2009Pioniri B (10-11)-48
84.SRB - Omega-BeogradReljaIvkovićM18.07.2004Junior A-48
85.SRB - Omega-BeogradAnaNisicŽ02.05.2003Junior A-49
86.SRB - Omega-BeogradLazarAdamovicM01.01.2002Junior A-55
87.SRB - Omega-BeogradNikolaAndjelicM01.01.2004Junior A-55
88.SRB - Omega-BeogradAnaLabovicŽ01.01.2004Junior A-52
89.SRB - Omega-BeogradDimitrijeDevenjaM01.01.2004Junior A-59
90.SRB - Omega-BeogradPetarAndjelicM01.01.2003Junior A-59
91.SRB - Omega-BeogradStrahinjaMilinkovicM12.04.2004Junior A-63
92.SRB - Omega-BeogradTijanaKosticŽ01.01.2002Junior A-59
93.SRB - Omega-BeogradĐorđePuricM13.08.2003Junior A-68
94.SRB - SC Novi SadMiaBunetaŽ18.07.2011Pioniri A (8-9)-23
95.SRB - Tekvondo AkademijaPavleCvetkovićM14.07.2010Pioniri B (8-9)-29
96.SRB - Tekvondo AkademijaUrošCvetkovićM07.02.2009Pioniri B (10-11)-30
97.SRB - Tekvondo AkademijaIrenaStaniškovićŽ30.08.2008Pioniri B (10-11)-44
98.SRB - Tekvondo AkademijaNikolaVulovićM14.08.2002Junior A-68
99.SRB - VidikovacAdamVeselinovićM14.05.2009Pioniri B (10-11)-30
100.SRB - VidikovacVukMaksimovićM01.01.2008Pioniri B (10-11)-40
101.SRB - ZrenjaninMarkoVukovM08.07.2008Pioniri B (10-11)-33
102.SRB - ZrenjaninDanicaPetkovŽ26.01.2002Junior A+68
103.SRB - ZrenjaninIgorČorbaM18.08.2002Junior B-63
104.SRB - ZrenjaninJelenaOprucŽ28.08.2002Junior B-59


Broj prijavljenih takmičara po kategorijama
Rb.KategorijaMBroj MŽBroj ŽUkupno
1.Pioniri A (6-7)-190-1900
2.Pioniri A (6-7)-210-2100
3.Pioniri A (6-7)-230-2300
4.Pioniri A (6-7)-250-2500
5.Pioniri A (6-7)-270-2700
6.Pioniri A (6-7)-291-2901
7.Pioniri A (6-7)-310-3100
8.Pioniri A (6-7)-330-3300
9.Pioniri A (6-7)-360-3600
10.Pioniri A (6-7)-390-3900
11.Pioniri A (6-7)-430-4300
12.Pioniri A (6-7)+430+4300
13.Pioniri B (6-7)-190-1911
14.Pioniri B (6-7)-210-2100
15.Pioniri B (6-7)-230-2300
16.Pioniri B (6-7)-250-2511
17.Pioniri B (6-7)-270-2700
18.Pioniri B (6-7)-290-2900
19.Pioniri B (6-7)-310-3100
20.Pioniri B (6-7)-330-3322
21.Pioniri B (6-7)-360-3600
22.Pioniri B (6-7)-390-3900
23.Pioniri B (6-7)-430-4300
24.Pioniri B (6-7)+430+4300
25.Pioniri A (8-9)-190-1900
26.Pioniri A (8-9)-210-2100
27.Pioniri A (8-9)-231-2312
28.Pioniri A (8-9)-251-2501
29.Pioniri A (8-9)-270-2711
30.Pioniri A (8-9)-293-2914
31.Pioniri A (8-9)-310-3111
32.Pioniri A (8-9)-330-3300
33.Pioniri A (8-9)-361-3601
34.Pioniri A (8-9)-391-3901
35.Pioniri A (8-9)-430-4311
36.Pioniri A (8-9)+431+4301
37.Pioniri B (8-9)-190-1900
38.Pioniri B (8-9)-210-2100
39.Pioniri B (8-9)-230-2311
40.Pioniri B (8-9)-251-2501
41.Pioniri B (8-9)-270-2722
42.Pioniri B (8-9)-291-2912
43.Pioniri B (8-9)-310-3122
44.Pioniri B (8-9)-331-3301
45.Pioniri B (8-9)-361-3601
46.Pioniri B (8-9)-390-3900
47.Pioniri B (8-9)-430-4300
48.Pioniri B (8-9)+430+4300
49.Pioniri A (10-11)-272-2713
50.Pioniri A (10-11)-301-3023
51.Pioniri A (10-11)-334-3337
52.Pioniri A (10-11)-364-3604
53.Pioniri A (10-11)-401-4001
54.Pioniri A (10-11)-441-4412
55.Pioniri A (10-11)-480-4800
56.Pioniri A (10-11)-520-5200
57.Pioniri A (10-11)-570-5700
58.Pioniri A (10-11)+570+5700
59.Pioniri B (10-11)-270-2722
60.Pioniri B (10-11)-303-3014
61.Pioniri B (10-11)-331-3323
62.Pioniri B (10-11)-361-3623
63.Pioniri B (10-11)-402-4024
64.Pioniri B (10-11)-440-4422
65.Pioniri B (10-11)-482-4813
66.Pioniri B (10-11)-520-5200
67.Pioniri B (10-11)-570-5700
68.Pioniri B (10-11)+570+5700
69.Junior A-451-4201
70.Junior A-481-4401
71.Junior A-510-4622
72.Junior A-552-4913
73.Junior A-594-5226
74.Junior A-631-5512
75.Junior A-684-5915
76.Junior A-731-6312
77.Junior A-781-6801
78.Junior A+780+6811
79.Junior B-450-4200
80.Junior B-480-4411
81.Junior B-510-4600
82.Junior B-551-4901
83.Junior B-590-5211
84.Junior B-631-5534
85.Junior B-680-5922
86.Junior B-730-6311
87.Junior B-780-6811
88.Junior B+780+6800
UKUPNO32 (22)5236 (22)52104


Broj prijavljenih takmičara po uzrasnim kategorijama
Rb.KategorijaBroj MBroj ŽUkupno
1.Pioniri A (6-7)101
2.Pioniri B (6-7)044
3.Pioniri B (8-9)4610
4.Pioniri A (8-9)8513
5.Pioniri B (10-11)91221
6.Pioniri A (10-11)13720
7.Junior A15924
8.Junior B2911
UKUPNO5252104


  Language: