Click to go back

Takmičenje:
Tim: Sortiraj po:
Uzrasna kat.:

Spisak prijavljenih takmičara
Rb.TimImePrezimePolDat. rođ.Uzr. kat.Kategorija
1.AUT - Taekwondo Kukkiwon PugnatorNadineGassnerŽ07.01.2008Pioniri A (10-11)-36
2.AUT - Taekwondo Kukkiwon PugnatorLorenzWittekM22.02.2006Kadet A-41
3.AUT - Taekwondo Kukkiwon PugnatorMarcelJakubiM05.04.2005Kadet B-61
4.AUT - Taekwondo Kukkiwon PugnatorSamuelDingesM10.09.2003Junior A-45
5.AUT - Taekwondo Kukkiwon PugnatorTatjanaFilipovicŽ27.10.2004Junior A-52
6.AUT - Taekwondo Kukkiwon PugnatorVictoriaFalkeŽ03.01.2002Junior A-63
7.BIH - JopaVukĐorđevićM01.04.2014(F) Pioniri 1 B8,7 kup
8.BIH - JopaUrošStevanovićM12.10.2012Pioniri B (6-7)-25
9.BIH - JopaUnaDzajevicŽ27.01.2010Pioniri B (8-9)-36
10.BIH - JopaOgnjenTodorovićM17.08.2010Pioniri B (8-9)-36
11.BIH - JopaVanjaMilenkovićM25.11.2010Pioniri B (8-9)-39
12.BIH - JopaAnastasijaRadovanovićŽ27.07.2010Pioniri B (8-9)+43
13.BIH - JopaEmaLecicŽ10.11.2009Pioniri B (10-11)-36
14.BIH - JopaLukaBodirogicM13.09.2007Kadet B-41
15.BIH - JopaLukaIlicM26.10.2007Kadet B-41
16.BIH - JopaNikolaGajicM07.09.2006Kadet B-45
17.BIH - JopaLenaLecicŽ20.08.2007Kadet B-47
18.BIH - JopaSaraRadosavljevićŽ04.01.2006Kadet B-59
19.BIH - JopaNikolaSavicM06.10.2003Junior B-63
20.BIH - JopaAndrejaIlićM24.05.2003Junior B-73
21.BIH - JopaDaniloRaškovićM06.10.2002Junior B-78
22.BIH - OLIMPIC SARAJEVOEsedAhmethodzićM03.12.2006Kadet A-37
23.BIH - OLIMPIC SARAJEVOAminaPehlivanovićŽ05.01.2005Kadet B+59
24.BIH - OLIMPIC SARAJEVORahimTrtovacM28.10.2004Junior A-45
25.BIH - OLIMPIC SARAJEVODuaAhmadŽ14.04.2004Junior A-55
26.BIH - OLIMPIC SARAJEVOMahmudAhmadM07.08.2001Senior A-74
27.BIH - Taekwondo team "Čelik"ErolBrkicM02.06.2012Pioniri B (6-7)-21
28.BUL - AHILMartinEvtimovM20.08.2010Pioniri A (8-9)-25
29.BUL - AHILHristoPetkovM14.05.2008Pioniri A (10-11)-30
30.BUL - AHILErikaKarabelevaŽ09.08.2008Pioniri A (10-11)-36
31.BUL - AHILMartinIvanovM14.04.2009Pioniri A (10-11)-36
32.BUL - AHILStanislavMitkovM06.02.2008Pioniri A (10-11)-36
33.BUL - AHILAleksGerasimovM21.11.2008Pioniri A (10-11)-40
34.BUL - AHILAngelAngelovM06.11.2007(F) Kadet 1 B2,1 kup
35.BUL - AHILLyuboslavNachevM02.06.2007Kadet A-33
36.BUL - AHILAngelAngelovM06.11.2007Kadet A-37
37.BUL - AHILBorislavTsikovM07.10.2007Kadet A-37
38.BUL - AHILDimitarVlaykovM28.12.2006Kadet A-37
39.BUL - AHILOgnyanNachevM20.07.2005Kadet A-53
40.BUL - AHILAleksandarTsikovM16.03.2004Junior A-48
41.BUL - AVGUSTADimitarYankovM06.10.2009Pioniri A (10-11)-27
42.BUL - AVGUSTASimeonDimitrovM13.04.2009Pioniri A (10-11)-27
43.BUL - AVGUSTAMarisaNikolovaŽ19.06.2008Pioniri A (10-11)-30
44.BUL - AVGUSTADimitarAtanasovM06.04.2009Pioniri A (10-11)-33
45.BUL - AVGUSTAMihailIvanovM06.11.2009Pioniri B (10-11)-27
46.BUL - AVGUSTAEmiliaTonevaŽ16.12.2003Junior A-52
47.BUL - AVGUSTASpasIvanovM07.09.1998Senior A-63
48.BUL - BarinMatiaRoussevM02.08.2010(F) Pioniri 2 B8,7 kup
49.BUL - BarinMomchilMinkovM27.09.2010(F) Pioniri 2 B6,5 kup
50.BUL - BarinMatiaRoussevM02.08.2010Pioniri A (8-9)-21
51.BUL - BarinMomchilMinkovM27.09.2010Pioniri A (8-9)-25
52.BUL - BarinViktoriaKarchevaŽ05.03.2010Pioniri A (8-9)-29
53.BUL - BarinBorisKarchevM05.03.2010Pioniri A (8-9)-31
54.BUL - BarinBlagovestHristovM12.03.2009Pioniri A (10-11)-27
55.BUL - BarinTeodorHristovM12.03.2009Pioniri A (10-11)-30
56.BUL - BarinHristianHristovM12.03.2009Pioniri A (10-11)-33
57.BUL - BarinGeorgiAngelovM15.11.2009Pioniri A (10-11)-40
58.BUL - BarinKaloyanVelinskiM23.04.2009Pioniri B (10-11)-30
59.BUL - BarinKristianVelinskiM23.04.2009Pioniri B (10-11)-33
60.BUL - BarinRousevBoyanM07.08.2006(F) Kadet 1 AA
61.BUL - BarinRousevBoyanM07.08.2006Kadet A-41
62.BUL - BarinAdrianDimitrovM22.05.2002Junior A-63
63.BUL - BarinMariaZashevaŽ25.10.2004Junior B-68
64.BUL - Bulgarian Poomsae TeamNikolHristovaŽ21.01.2009(F) Par A Pionir [8]A
65.BUL - Bulgarian Poomsae TeamVeselinBoyanovM07.08.2008(F) Par A Pionir [8]A
66.BUL - Bulgarian Poomsae TeamNikolHristovaŽ21.01.2009(F) Pioniri 1 AA
67.BUL - Bulgarian Poomsae TeamVeselinBoyanovM07.08.2008(F) Pioniri 1 AA
68.BUL - Bulgarian Poomsae TeamMartinaDimitrovaŽ26.03.2007(F) Kadet 1 AA
69.BUL - Bulgarian Poomsae TeamKonstantinYanevM28.11.2007(F) Kadet 1 AA
70.BUL - Bulgarian Poomsae TeamShadiAbudM07.12.2007(F) Kadet 1 AA
71.BUL - Bulgarian Poomsae TeamZeinHamzaM22.01.2007(F) Kadet 1 B6,5 kup
72.BUL - Bulgarian Poomsae TeamHristoTodorovM06.03.2006(F) Kadet 1 B4,3 kup
73.BUL - Bulgarian Poomsae TeamSvetlozaraKolevaŽ24.04.2006(F) Kadet 1 B2,1 kup
74.BUL - Bulgarian Poomsae TeamKristianStefanovM13.08.2005(F) Kadet 1 B2,1 kup
75.BUL - Bulgarian Poomsae TeamMartinaDimitrovaŽ26.03.2007(F) Par A Kadet [13]A
76.BUL - Bulgarian Poomsae TeamKonstantinYanevM28.11.2007(F) Par A Kadet [13]A
77.BUL - Bulgarian Poomsae TeamSvetlozaraKolevaŽ24.04.2006(F) Par B Kadet [10]4,3,2,1 kup
78.BUL - Bulgarian Poomsae TeamKristianStefanovM13.08.2005(F) Par B Kadet [10]4,3,2,1 kup
79.BUL - Bulgarian Poomsae TeamHristoTodorovM06.03.2006(F) Tim A Kadet [11]A
80.BUL - Bulgarian Poomsae TeamKonstantinYanevM28.11.2007(F) Tim A Kadet [11]A
81.BUL - Bulgarian Poomsae TeamKristianStefanovM13.08.2005(F) Tim A Kadet [11]A
82.BUL - Bulgarian Poomsae TeamMartinaDimitrovaŽ26.03.2007(F) Tim A Kadet [12]A
83.BUL - Bulgarian Poomsae TeamNikol BiserHristovaŽ01.02.2007(F) Tim A Kadet [12]A
84.BUL - Bulgarian Poomsae TeamSvetlozaraKolevaŽ24.04.2006(F) Tim A Kadet [12]A
85.BUL - Bulgarian Poomsae TeamMilitsaPetrovaŽ17.04.2003(F) Juniori 1 AA
86.BUL - Bulgarian Poomsae TeamJordanDobrevM04.10.2004(F) Juniori 1 AA
87.BUL - Bulgarian Poomsae TeamMilitsaPetrovaŽ17.04.2003(F) Par A Junior [9]A
88.BUL - Bulgarian Poomsae TeamJordanDobrevM04.10.2004(F) Par A Junior [9]A
89.BUL - Bulgarian Poomsae TeamBiserHristovM19.05.1971(F) Master 1 AA
90.BUL - Condor 2000DeyanSiderovM03.12.2010Pioniri A (8-9)-25
91.BUL - Condor 2000KristianGeorgievM24.10.2010Pioniri A (8-9)-31
92.BUL - Condor 2000KosaraIvanovaŽ03.05.2011Pioniri A (8-9)-33
93.BUL - Condor 2000AntoniqVasinaŽ31.08.2011Pioniri B (8-9)-27
94.BUL - Condor 2000YoanPanaiotovM06.10.2010Pioniri B (8-9)-39
95.BUL - Condor 2000PavlinGalabovM31.03.2009Pioniri A (10-11)-30
96.BUL - Condor 2000AlekseyNikolovM02.01.2008Pioniri A (10-11)-33
97.BUL - Condor 2000VanesaPeychevaŽ02.03.2009Pioniri A (10-11)-36
98.BUL - Condor 2000DanielNikolovM23.01.2008Pioniri A (10-11)-40
99.BUL - Condor 2000PavelHadjiivanovM29.06.2008Pioniri A (10-11)-40
100.BUL - Condor 2000ShadiAbudM07.12.2007Kadet A-33
101.BUL - Condor 2000AleksandarGalabovM10.07.2006Kadet A-37
102.BUL - Condor 2000ZeinHamzaM22.01.2007Kadet A-37
103.BUL - Condor 2000ViktoriaNikolovaŽ31.07.2007Kadet A-37
104.BUL - Condor 2000MarioNikolovM26.01.2006Kadet A-49
105.BUL - Condor 2000ViktoriaDimitrovaŽ31.01.2006Kadet A-47
106.BUL - Condor 2000ValeriSpasovM27.09.2007Kadet A-65
107.BUL - Condor 2000DanielSpasovM18.06.2004Junior A-78
108.BUL - GladiatorGeorgiGeorgievM21.04.2010Pioniri A (8-9)-31
109.BUL - GladiatorAtanasVakavchievM13.06.2011Pioniri B (8-9)-27
110.BUL - GladiatorIordanAngelovM10.08.2010Pioniri B (8-9)-33
111.BUL - GladiatorEmaTomovaŽ02.09.2009Pioniri A (10-11)-33
112.BUL - GladiatorMihaelaDimitrovaŽ07.11.2008Pioniri A (10-11)-36
113.BUL - GladiatorIordankaTrendafilovaŽ02.10.2008Pioniri A (10-11)-40
114.BUL - GladiatorStanislavaKostadinovaŽ31.07.2008Pioniri A (10-11)-44
115.BUL - GladiatorGeorgiKishkinM07.04.2008Pioniri A (10-11)-44
116.BUL - GladiatorVladimirTraikovM24.08.2009Pioniri B (10-11)-27
117.BUL - GladiatorDimitarZarevM19.06.2009Pioniri B (10-11)-30
118.BUL - GladiatorDanielNachkovM02.10.2009Pioniri B (10-11)-36
119.BUL - GladiatorViktoriqAndreinaŽ12.03.2009Pioniri B (10-11)-40
120.BUL - GladiatorStanoslav-IoanVladimirovM19.10.2006Kadet A-37
121.BUL - GladiatorMihaelaGeorgievaŽ10.02.2005Kadet A-41
122.BUL - GladiatorKristianMihalchevM07.05.2006Kadet A-45
123.BUL - GladiatorVasilBorisovM03.06.2005Kadet A-45
124.BUL - GladiatorAlexandraGeorgievaŽ04.05.2005Kadet A-44
125.BUL - GladiatorIvetGeorgievaŽ28.06.2007Kadet A-44
126.BUL - GladiatorMariqKovachevaŽ01.03.2007Kadet A-44
127.BUL - GladiatorVentsislavAnichinM22.03.2007Kadet A-49
128.BUL - GladiatorInaSinurliyskaŽ09.04.2005Kadet A-47
129.BUL - GladiatorMihaelaKostadinovaŽ14.12.2005Kadet A-51
130.BUL - GladiatorGabrielaVuchkovaŽ23.03.2006Kadet B-41
131.BUL - GladiatorAleksandraPalchevaŽ26.03.2007Kadet B-47
132.BUL - GladiatorKirilMehandzhiyskiM03.04.2004Junior A-45
133.BUL - GladiatorNikoletKostovaŽ06.02.2002Junior A-49
134.BUL - GladiatorAnastasiqVakavchievaŽ05.03.2004Junior A-52
135.BUL - GladiatorBorislavaBorisovaŽ04.07.2004Junior A-52
136.BUL - GladiatorRadinaBorisovaŽ10.04.2004Junior A-59
137.BUL - GladiatorElizabetNikolovaŽ05.05.2004Junior B-59
138.BUL - GladiatorKristiqnAnastasovM03.10.2000Senior A-74
139.BUL - GladiatorDeqnIgovM15.07.2000Senior A-87
140.BUL - HereyaCvetanYakimovM01.01.2005Kadet A-33
141.BUL - HereyaDenisDimitrovM01.01.2005Kadet A-53
142.BUL - HereyaDeynaYordanovaŽ01.01.2007Kadet B-37
143.BUL - HereyaYanaDraganovaŽ01.01.2006Kadet B-55
144.BUL - HereyaMartinYordanovM01.01.2004Junior A-55
145.BUL - HereyaRuminaKirchevaŽ13.08.2002Junior A-52
146.BUL - HereyaEstelGalabovaŽ01.01.2001Senior A-49
147.BUL - InvictaIliyanPesarovM10.01.2012Pioniri B (6-7)-21
148.BUL - InvictaPlamenNikolovM22.12.2008(F) Pioniri 2 B8,7 kup
149.BUL - InvictaRadoslavShabanakovM14.02.2008(F) Pioniri 2 B2,1 kup
150.BUL - InvictaRadoslavShabanakovM14.02.2008Pioniri A (10-11)-33
151.BUL - InvictaIvailoYordanovM28.12.2008Pioniri B (10-11)-33
152.BUL - InvictaNikolaiNikolovM09.08.2008Pioniri B (10-11)-40
153.BUL - PohionBorislavVeselinovM25.11.2008Pioniri A (10-11)-30
154.BUL - PohionTeodoraMarinovaŽ06.11.2008Pioniri A (10-11)-33
155.BUL - PohionIvanNachevM07.03.2008Pioniri A (10-11)-44
156.BUL - PohionIvailoRashkovM17.05.2006Kadet A-41
157.BUL - RamusDimitarGeshevM03.04.2004Junior A-55
158.BUL - RamusBozhidarAvramovM06.04.2002Junior A-59
159.BUL - SC PHOENIXNikolaMladenovM29.12.2011Pioniri A (8-9)-23
160.BUL - SC PHOENIXMirayaAntonovaŽ26.10.2010Pioniri A (8-9)-27
161.BUL - SC PHOENIXVladislavTonchevM01.02.2011Pioniri A (8-9)-27
162.BUL - SC PHOENIXDanielSlavovM11.03.2010Pioniri A (8-9)-29
163.BUL - SC PHOENIXViktorVangelovM12.10.2011Pioniri B (8-9)-23
164.BUL - SC PHOENIXTeodorKolevM25.07.2009Pioniri A (10-11)-36
165.BUL - SC PHOENIXTsvetanToshevM12.05.2009Pioniri B (10-11)-33
166.BUL - SC PHOENIXMartinaAtanasovaŽ17.03.2006Kadet A-55
167.BUL - SC PHOENIXDanielAntonovM23.09.2006Kadet B-49
168.BUL - SC PHOENIXGerganaKaranachevaŽ02.07.2003Junior A-63
169.BUL - SC-TAEKWONDO-KLASA-SOFIALoraKatsarovaŽ01.01.2004Junior A-42
170.BUL - SC-TAEKWONDO-KLASA-SOFIAGabrielaKatsarovaŽ01.01.2001Senior A-53
171.BUL - SC-TAEKWONDO-KLASA-SOFIAKalinaPetrovaŽ01.01.2002Senior A-62
172.BUL - Sung-Rhee AtlanticKrasimirGetovM07.02.2012Pioniri A (6-7)-23
173.BUL - Sung-Rhee AtlanticGeorgiYordanovM10.08.2010Pioniri A (8-9)-27
174.BUL - Sung-Rhee AtlanticDeyanStoyanovM27.08.2008Pioniri A (10-11)-36
175.BUL - Sung-Rhee AtlanticBorisKomitskiM16.04.2007Kadet A-33
176.BUL - Sung-Rhee AtlanticNikolayDraganovM28.06.2007Kadet A-33
177.BUL - Sung-Rhee AtlanticNikolayIvanovM30.03.2005Kadet A-37
178.BUL - Sung-Rhee AtlanticSashoGeorgievM09.07.2007Kadet A-37
179.BUL - Sung-Rhee AtlanticNikolayNachevM28.03.2005Kadet A-49
180.BUL - Sung-Rhee AtlanticStefanStamenovM22.02.2005Kadet A-49
181.BUL - Sung-Rhee AtlanticSimeonStaykovM13.10.2003Junior A-45
182.BUL - Sung-Rhee AtlanticHristiyanaHristovaŽ07.07.2004Junior A-49
183.BUL - Sung-Rhee AtlanticNikolMarinovaŽ05.05.2003Junior A-49
184.BUL - Sung-Rhee AtlanticMitkoStoinovM06.04.2004Junior A-55
185.BUL - Sung-Rhee AtlanticKristiyanZlatevM16.03.2003Junior A+78
186.BUL - Taekwondo FitnessStefanMinchevM20.02.2005Kadet A-65
187.BUL - Taekwondo FitnessGeorgiTaskovM23.06.2004Junior A-45
188.BUL - Taekwondo FitnessIvanPetrovM30.11.2004Junior A-51
189.BUL - Taekwondo FitnessRalitsaPetrovaŽ06.04.1999Senior A-62
190.BUL - Taekwondo FitnessValentinIvanovM18.10.1995Senior A-87
191.BUL - TC "Force-2004"VeselinBoyanovM07.08.2008Pioniri B (10-11)-36
192.BUL - TC "Force-2004"HristoTodorovM06.03.2006Kadet B-37
193.BUL - TC "Force-2004"KonstantinYanevM28.11.2007Kadet B-41
194.BUL - TK SpartakKaloqnKrystevM19.10.2007Kadet A-33
195.BUL - TurboTsvetySlavovaŽ10.12.2009Pioniri A (10-11)-27
196.BUL - TurboAtanasAtanasovM17.02.2007Kadet A-33
197.BUL - TurboDimitarTonevM14.08.2007Kadet A-33
198.BUL - TurboMartinSimeonovM22.05.2007Kadet A-33
199.BUL - TurboElenaLilovaŽ15.10.2007Kadet A-33
200.BUL - TurboKrasimirLilovM15.10.2007Kadet A-37
201.BUL - TurboMagdalenaMihailovaŽ09.07.2007Kadet A-37
202.BUL - TurboVasilOvcharovM15.01.2004Junior A-48
203.BUL - TurboMartinaPetrovaŽ05.03.2003Junior A-55
204.GRE - A. O. TKD HALANDRIOUPanagiotisOuranitsasM10.11.2009(F) Pioniri 2 B8,7 kup
205.GRE - A. O. TKD HALANDRIOUPetrosHYKA-VELIAM12.09.2008(F) Pioniri 2 B8,7 kup
206.GRE - A. O. TKD HALANDRIOUPetrosHYKA-VELIAM12.09.2008Pioniri B (10-11)-27
207.GRE - A. O. TKD HALANDRIOUAndreasTheotokatosM02.08.2007(F) Kadet 1 B8,7 kup
208.GRE - A. O. TKD HALANDRIOULeonidasCrassarisM11.02.2005(F) Kadet 1 B8,7 kup
209.GRE - A. O. TKD HALANDRIOUAthanasiaTziatzouliŽ18.03.2000(F) Senior 1 AA
210.GRE - A. O. TKD HALANDRIOUAikateriniKavdaŽ22.07.1986(F) Senior 2 AA
211.GRE - A.C LARISASDimitriosBaliakosM08.10.2008Pioniri A (10-11)-30
212.GRE - A.C LARISASGeorgiosSoupasM24.07.2008Pioniri A (10-11)-30
213.GRE - A.C LARISASChristianaIakovakiŽ31.10.2009Pioniri A (10-11)-33
214.GRE - A.C LARISASLAZAROS-MARIOSGoutzourelasM24.05.2008Pioniri A (10-11)-33
215.GRE - A.C LARISASGeorgiosZmpitasM04.06.2009Pioniri A (10-11)-40
216.GRE - A.C LARISASGeorgiosZalavrasM02.11.2007Kadet A-37
217.GRE - A.C LARISASKonstantiniaPapatriantafyllouŽ05.05.2007Kadet A-37
218.GRE - A.C LARISASMakrinaNtzouvaraŽ08.06.2006Kadet A-44
219.GRE - A.C LARISASEvripidisVourganasM17.07.2006Kadet A-57
220.GRE - A.C LARISASMaria-NikoletaGarginoudiŽ18.06.2004Junior A-49
221.GRE - A.C N.Amplianis LamiasNikolaosRizosM01.01.2009Pioniri A (10-11)-52
222.GRE - A.C N.Amplianis LamiasAthanasiosMantzanasM02.06.2008Pioniri B (10-11)-36
223.GRE - A.C N.Amplianis LamiasDimitriosMantzanasM01.01.2009Pioniri B (10-11)-44
224.GRE - A.C N.Amplianis LamiasIoanna-dimitraSkordaŽ04.05.2008Pioniri B (10-11)-52
225.GRE - A.C N.Amplianis LamiasMarkellaBakogeorgouŽ07.08.2002Junior A+68
226.GRE - A.C PASPOT IOANNINONDimitrisGalonisM07.12.2009(F) Pioniri 1 AA
227.GRE - A.C PASPOT IOANNINONDimitrisGalonisM07.12.2009Pioniri A (10-11)-44
228.GRE - A.C PASPOT IOANNINONAdamantiaPapaziŽ22.02.2006Kadet A-41
229.GRE - A.C PASPOT IOANNINONNapolinaMpompogianniŽ05.10.2002Junior A-55
230.GRE - A.C. AIANTASZoiLagaraŽ01.01.2011Pioniri B (8-9)-27
231.GRE - A.C. AIANTASSarantisDrososM05.03.2010Pioniri B (8-9)-29
232.GRE - A.C. AIANTASIasonasTsirakisM01.01.2010Pioniri B (8-9)-43
233.GRE - A.C. AIANTASChristosDoukasM01.01.2009Pioniri A (10-11)-30
234.GRE - A.C. AIANTASAthanasiosAnastasiadisM28.12.2009Pioniri A (10-11)-33
235.GRE - A.C. AIANTASOrfeasTsirakisM01.01.2008Pioniri A (10-11)-44
236.GRE - A.C. AIANTASFoivosKiskyrasM11.02.2008Pioniri A (10-11)-48
237.GRE - A.C. AIANTASAlexandrosZagkasM01.01.2009Pioniri B (10-11)-40
238.GRE - A.C. F.Adamasto PneumaKonstantinosRizosM20.08.2008Pioniri A (10-11)-33
239.GRE - A.C. F.Adamasto PneumaFoteiniKoutromanouŽ06.11.2009Pioniri B (10-11)-40
240.GRE - A.C. F.Adamasto PneumaKonstantinosVlachakisM28.08.2005Kadet A-49
241.GRE - A.C. F.Adamasto PneumaAgoritsa-ArtemiaKitsiouŽ20.10.2005Kadet A-55
242.GRE - A.C. IACHIMariaKapeliŽ19.10.2011(F) Pioniri 2 B8,7 kup
243.GRE - A.C. IACHIMariaKapeliŽ19.10.2011Pioniri B (8-9)-27
244.GRE - A.C. IACHIDespoinaKosmidouŽ20.12.2005(F) Kadet 1 B8,7 kup
245.GRE - A.C. IACHIAggelosAsimakopoulosM01.08.2006(F) Kadet 1 B8,7 kup
246.GRE - A.C. IACHIGeorgiaVassouŽ27.01.2005(F) Kadet 1 B6,5 kup
247.GRE - A.C. IACHIMarinaKirgouŽ14.05.2005(F) Kadet 1 B6,5 kup
248.GRE - A.C. IACHIMarinaKirgouŽ14.05.2005(F) Par B Kadet [1]8,7,6,5 kup
249.GRE - A.C. IACHIAggelosAsimakopoulosM01.08.2006(F) Par B Kadet [1]8,7,6,5 kup
250.GRE - A.C. IACHIKaterinaPetropoulouŽ11.07.2002(F) Slobodni stil A -17A
251.GRE - A.C. IACHIDespoinaKosmidouŽ20.12.2005(F) Tim B Kadet [6]8,7,6,5 kup
252.GRE - A.C. IACHIGeorgiaVassouŽ27.01.2005(F) Tim B Kadet [6]8,7,6,5 kup
253.GRE - A.C. IACHIMarinaKirgouŽ14.05.2005(F) Tim B Kadet [6]8,7,6,5 kup
254.GRE - A.C. IACHIMarinaKirgouŽ14.05.2005Kadet B-47
255.GRE - A.C. IACHIGeorgiaVassouŽ27.01.2005Kadet B-51
256.GRE - A.C. IACHIAsiminaEythimiadouŽ11.05.2004(F) Juniori 1 B8,7 kup
257.GRE - A.C. IACHIKaterinaPetropoulouŽ11.07.2002(F) Juniori 1 B2,1 kup
258.GRE - A.C. IACHIMaria- EleniStergiouŽ16.02.2002(F) Juniori 1 B2,1 kup
259.GRE - A.C. IACHIMarkellaSaganaŽ21.02.2002(F) Juniori 1 B2,1 kup
260.GRE - A.C. IACHIKaterinaPetropoulouŽ11.07.2002(F) Tim B Junior [7]4,3,2,1 kup
261.GRE - A.C. IACHIMaria- EleniStergiouŽ16.02.2002(F) Tim B Junior [7]4,3,2,1 kup
262.GRE - A.C. IACHIMarkellaSaganaŽ21.02.2002(F) Tim B Junior [7]4,3,2,1 kup
263.GRE - A.C. IACHISotirisPapadakisM11.02.2003Junior A-63
264.GRE - A.C. IACHIMaria - EleniStergiouŽ16.02.2002Junior A-68
265.GRE - A.C. IACHIMarkellaSaganaŽ21.02.2002Junior A-68
266.GRE - A.C. IACHIAsiminaEythimiadouŽ11.05.2004Junior B+68
267.GRE - A.C. IACHITheodoraKondyliŽ31.08.1984(F) Senior 2 AA
268.GRE - A.C. TAEKWONDO IOANNINON WTFEugeniaPanakiŽ09.12.2010(F) Pioniri 2 B2,1 kup
269.GRE - A.C. TAEKWONDO IOANNINON WTFEugeniaPanakiŽ09.12.2010Pioniri B (8-9)-29
270.GRE - A.C. TAEKWONDO IOANNINON WTFArtemisTsitouŽ09.08.2002(F) Juniori 1 AA
271.GRE - A.C. TAEKWONDO IOANNINON WTFVasilikiPaschouŽ13.11.2002(F) Juniori 1 AA
272.GRE - A.C. TAEKWONDO IOANNINON WTFMarilenaMeliggiotiŽ12.10.2004(F) Juniori 1 B2,1 kup
273.GRE - A.C. TAEKWONDO IOANNINON WTFDimitraKiakouŽ12.04.1998(F) Senior 1 B8,7 kup
274.GRE - A.C. TITORMOS AITOL/NIASDimitriosNtalaperasM01.01.2008Pioniri A (10-11)-33
275.GRE - A.C. TITORMOS AITOL/NIASNikiGianniotiŽ11.03.2008Pioniri A (10-11)-40
276.GRE - A.C. TITORMOS AITOL/NIASFotisGontasM01.01.2007Kadet A-37
277.GRE - A.C. TITORMOS AITOL/NIASChristof-DimitriosVasiliouM01.01.2007Kadet A-41
278.GRE - A.C. TITORMOS AITOL/NIASGeorgeKoutrolosM01.01.2006Kadet A-53
279.GRE - A.C. TITORMOS AITOL/NIASNoni-PagonaGianniotiŽ26.08.2005Kadet A-51
280.GRE - A.C. TITORMOS AITOL/NIASSideriKaterinaŽ01.01.2004Junior A-63
281.GRE - A.C. TITORMOS AITOL/NIASCharoulaSakkaŽ01.01.2002Junior A+68
282.GRE - A.C.DRAGONS VIOTIASKonstadinosMelidisM30.04.2013Pioniri B (6-7)-21
283.GRE - A.C.DRAGONS VIOTIASNikolasMelidisM27.05.2010Pioniri B (8-9)-36
284.GRE - A.C.DRAGONS VIOTIASMairyKonstantinouŽ29.10.2008Pioniri B (10-11)-48
285.GRE - A.C.DRAGONS VIOTIASAthanasiaBakoloukaŽ08.06.2006Kadet A+59
286.GRE - A.C.DRAGONS VIOTIASArgyroulaVoulgariŽ06.05.2004Junior A-59
287.GRE - a.k athlisis efkarpiasAnastasiaStampoulidouŽ04.05.2011Pioniri A (8-9)-23
288.GRE - a.k athlisis efkarpiasEvangelosMavridisM27.06.2010Pioniri A (8-9)-23
289.GRE - a.k athlisis efkarpiasAlexandraLoumaŽ03.02.2010Pioniri A (8-9)-29
290.GRE - a.k athlisis efkarpiasDimitraTsakiriŽ03.04.2010Pioniri A (8-9)-29
291.GRE - a.k athlisis efkarpiasEygenia mariaGouroufidouŽ14.10.2010Pioniri A (8-9)-29
292.GRE - a.k athlisis efkarpiasVeraPeimanidouŽ04.04.2010Pioniri A (8-9)-29
293.GRE - a.k athlisis efkarpiasNefeliPapadopoulouŽ06.05.2010Pioniri A (8-9)-31
294.GRE - a.k athlisis efkarpiasVasilikiTsakiriŽ27.10.2010Pioniri A (8-9)-33
295.GRE - a.k athlisis efkarpiasMinodoraXalvatziŽ05.04.2010Pioniri A (8-9)-36
296.GRE - a.k athlisis efkarpiasMariaRepaŽ02.04.2011Pioniri B (8-9)-31
297.GRE - a.k athlisis efkarpiasAggelosStampoulidisM02.02.2009Pioniri A (10-11)-30
298.GRE - a.k athlisis efkarpiasKaterinaKarrouŽ05.05.2008Pioniri A (10-11)-36
299.GRE - a.k athlisis efkarpiasmaria eyaggeliaPeimanidouŽ02.08.2008Pioniri A (10-11)-40
300.GRE - a.k athlisis efkarpiasMagdaliniKlakalaŽ03.06.2008Pioniri A (10-11)-44
301.GRE - a.k athlisis efkarpiasKonstantinosMarkouM03.04.2008Pioniri B (10-11)-48
302.GRE - a.k athlisis efkarpiasPanagiotaTsioupliŽ13.03.2006(F) Kadet 1 AA
303.GRE - a.k athlisis efkarpiasEleftheriaStampoulidouŽ05.05.2007Kadet A-37
304.GRE - a.k athlisis efkarpiasAggelosMilonasM14.04.2006Kadet A-45
305.GRE - a.k athlisis efkarpiasKonstantinosParganasM05.04.2006Kadet A-49
306.GRE - a.k athlisis efkarpiasKyriakiMichalopoulouŽ04.05.2007Kadet A-47
307.GRE - a.k athlisis efkarpiasStamatiaPeltekiŽ05.03.2005Kadet A-47
308.GRE - a.k athlisis efkarpiasMariaMilkaŽ06.06.2006Kadet A-51
309.GRE - A.M.S KENTAYROS ASTAKOUAnnaGantzoydiŽ02.03.2007Kadet A-33
310.GRE - A.M.S KENTAYROS ASTAKOUPanagiotaMayriakaŽ02.02.2007Kadet A-41
311.GRE - A.M.S KENTAYROS ASTAKOUGiannisSkapetisM02.01.2007Kadet A-45
312.GRE - A.M.S KENTAYROS ASTAKOUKeisiCharisiŽ04.03.2006Kadet A-47
313.GRE - A.M.S KENTAYROS ASTAKOUDespoinaPapazoiŽ03.02.2005Kadet A-59
314.GRE - A.M.S KENTAYROS ASTAKOUOlgaZaraidoniŽ06.07.2005Kadet A-59
315.GRE - A.M.S KENTAYROS ASTAKOUDhmhtrisZormpasM04.03.2007Kadet B-37
316.GRE - A.M.S KENTAYROS ASTAKOUAlejandraTsarkoyŽ01.05.2007Kadet B-41
317.GRE - A.M.S KENTAYROS ASTAKOUHlianaStayroyŽ04.04.2006Kadet B-41
318.GRE - A.M.S KENTAYROS ASTAKOUEyaggeliaMparmparoysiŽ03.03.2005Kadet B-44
319.GRE - A.M.S KENTAYROS ASTAKOUMariaSompoloyŽ03.04.2006Kadet B-51
320.GRE - A.M.S KENTAYROS ASTAKOUCristinaVlaxopanoyŽ02.03.2003Junior A-46
321.GRE - A.M.S KENTAYROS ASTAKOUIoanisSompolosM04.03.2002Junior A-63
322.GRE - A.M.S KENTAYROS ASTAKOUNikosChronisM05.06.2002Junior A-63
323.GRE - A.M.S KENTAYROS ASTAKOUKonstandinosDoynisM05.02.2003Junior A-73
324.GRE - A.M.S KENTAYROS ASTAKOUAnnaMakriŽ02.04.2004Junior A+68
325.GRE - A.M.S KENTAYROS ASTAKOUIoanisSompolosM04.03.2002Senior A-63
326.GRE - A.M.S KENTAYROS ASTAKOUNikosCronisM03.05.2002Senior A-63
327.GRE - a.s DYNAMI KORUDALLOYGeorgiosBasarisM02.04.2008Pioniri A (10-11)-36
328.GRE - a.s DYNAMI KORUDALLOYAvgerinouMariaŽ05.04.2009Pioniri B (10-11)-30
329.GRE - a.s DYNAMI KORUDALLOYTheodorosMoysidisM01.03.2007Kadet A-33
330.GRE - a.s DYNAMI KORUDALLOYIreneKyvelouŽ03.03.2006Kadet A-37
331.GRE - a.s DYNAMI KORUDALLOYChristosSpanosM04.03.2007Kadet A-45
332.GRE - a.s DYNAMI KORUDALLOYGeorgiosMelanifidisM04.07.2006Kadet A-45
333.GRE - a.s DYNAMI KORUDALLOYMariaKioskeroglouŽ11.05.2006Kadet A-44
334.GRE - a.s DYNAMI KORUDALLOYNikolaosSotiropoulosM07.04.2006Kadet B-33
335.GRE - a.s DYNAMI KORUDALLOYVasiliosGannakoulasM03.08.2007Kadet B-33
336.GRE - a.s DYNAMI KORUDALLOYTheodorosKyvelosM04.09.2003Junior A-48
337.GRE - AC AITHERAS THESSALONIKISMelinaPapagiannakiŽ06.06.2011Pioniri A (8-9)-29
338.GRE - AC AITHERAS THESSALONIKISNikolaosGiokasM10.02.2010Pioniri A (8-9)-31
339.GRE - AC AITHERAS THESSALONIKISIoannisKamakasM04.02.2010Pioniri A (8-9)-33
340.GRE - AC AITHERAS THESSALONIKISElpidaTOGALIDOY THEODOYLIŽ19.06.2011Pioniri B (8-9)-36
341.GRE - AC AITHERAS THESSALONIKISDimitriosZintzisM16.06.2009Pioniri A (10-11)-30
342.GRE - AC AITHERAS THESSALONIKISMariosPapagiannakisM29.12.2008Pioniri A (10-11)-36
343.GRE - AC AITHERAS THESSALONIKISIoannisAntoniadisM30.04.2008Pioniri A (10-11)-48
344.GRE - AC AITHERAS THESSALONIKISKonstantinosVeropoulosM10.12.2009Pioniri B (10-11)-48
345.GRE - AC AITHERAS THESSALONIKISPanagiotisVasilakisM16.10.2008Pioniri B (10-11)-48
346.GRE - AC AITHERAS THESSALONIKISAlexadruVintilaM07.06.2007Kadet A-53
347.GRE - AC ANATOLIKOS PILEASVasilikiCharalampidouŽ03.07.2010Pioniri A (8-9)-27
348.GRE - AC ANATOLIKOS PILEASParaskeyasPapadopoulosM11.06.2010Pioniri A (8-9)-27
349.GRE - AC ANATOLIKOS PILEASVasiliosKatakalosM01.06.2010Pioniri A (8-9)-27
350.GRE - AC ANATOLIKOS PILEASFedraPapadopoulouŽ01.05.2010Pioniri A (8-9)-29
351.GRE - AC ANATOLIKOS PILEASPetrosRountarisM25.07.2009Pioniri A (10-11)-27
352.GRE - AC ANATOLIKOS PILEASAlexandraMelkonianŽ29.03.2008Pioniri A (10-11)-40
353.GRE - AC ANATOLIKOS PILEASThomasMeletiouM18.04.2008Pioniri A (10-11)-44
354.GRE - AC ANATOLIKOS PILEASStylianosRountarisM26.03.2007Kadet A-37
355.GRE - AC ANATOLIKOS PILEASSofiaMeletiouŽ21.12.2006Kadet B-44
356.GRE - AC MAKEDONES EL.KORDELIOUAlkiviadisDelidisM11.02.2011Pioniri A (8-9)-31
357.GRE - AC MAKEDONES EL.KORDELIOUAnestisTsaggalidisM06.04.2011Pioniri A (8-9)-31
358.GRE - AC MAKEDONES EL.KORDELIOUGiorgosPiperidisM24.04.2010Pioniri A (8-9)-33
359.GRE - AC MAKEDONES EL.KORDELIOUIoannisAlexandridisM12.02.2008Pioniri A (10-11)-30
360.GRE - AC MAKEDONES EL.KORDELIOUAlexandraNikolaidouŽ30.12.2009Pioniri A (10-11)-33
361.GRE - AC MAKEDONES EL.KORDELIOUChristinaTzoliŽ25.12.2008Pioniri A (10-11)-33
362.GRE - AC MAKEDONES EL.KORDELIOUAggelikiKotaidouŽ18.07.2008Pioniri A (10-11)-36
363.GRE - AC MAKEDONES EL.KORDELIOUMariosChasiotisM30.06.2008Pioniri A (10-11)-36
364.GRE - AC MAKEDONES EL.KORDELIOUMariaPapadopoulouŽ10.03.2009Pioniri A (10-11)-44
365.GRE - AC MAKEDONES EL.KORDELIOUGrigorisTzolisM23.12.2007Kadet A-33
366.GRE - AC MAKEDONES EL.KORDELIOUEftihiaAlmaliotiŽ29.04.2006Kadet A-47
367.GRE - AC MAKEDONES EL.KORDELIOUEvaGeorgiadouŽ21.09.2005Kadet A-47
368.GRE - AC MAKEDONES EL.KORDELIOUMichailiaTriantafyllidouŽ03.01.2005Kadet A-47
369.GRE - AC MAKEDONES EL.KORDELIOUFioralbaBogdaniŽ27.09.2004Junior A-46
370.GRE - AC MAKEDONES EL.KORDELIOUKonstantinosGkorisM09.04.2004Junior A-59
371.GRE - AC MAKEDONES EL.KORDELIOUNektariosTaramasM07.11.2003Junior A-59
372.GRE - AC MAKEDONES EL.KORDELIOUManolisPerikleidisM09.05.2002Junior A-78
373.GRE - AC PERSEAS THESSALONIKIGiannisKatsarosM24.08.2009Pioniri A (10-11)-30
374.GRE - AC PERSEAS THESSALONIKIPashalisVergidisM26.06.2009Pioniri A (10-11)-33
375.GRE - AC PERSEAS THESSALONIKIKostantinosAfentoulidisM11.12.2008Pioniri B (10-11)-33
376.GRE - AC PERSEAS THESSALONIKIDimosthenisKourtesisM25.01.2009Pioniri B (10-11)-40
377.GRE - AC PERSEAS THESSALONIKIStilianLleshiM26.11.2005Kadet A-45
378.GRE - AC PERSEAS THESSALONIKIDimitraVouzaŽ10.12.2002Junior A-46
379.GRE - AGS AIANTAS KOROPIOUAthanasiosTzavarasM19.05.2006Kadet A-49
380.GRE - ATLAS KALYMNOUAimiliaZotouŽ06.10.2010Pioniri B (8-9)-29
381.GRE - ATLAS KALYMNOUMariaSloutsaŽ16.10.2009Pioniri B (10-11)-36
382.GRE - ATLAS KALYMNOUSTAMATIA-MARIASkyllaŽ14.10.2009Pioniri B (10-11)-36
383.GRE - ATLAS KALYMNOUArtemiοsBoulafentisM09.05.2006Kadet A-37
384.GRE - ATLAS KALYMNOUTheofilosBoulafentisM09.05.2006Kadet A-37
385.GRE - ATLAS KALYMNOUIasonasZotosM09.02.2007Kadet B-45
386.GRE - ATLAS KALYMNOUNikiSmaliouŽ15.03.2006Kadet B+59
387.GRE - ATLAS KALYMNOUDimitrisKlimisM10.07.2002Junior A-68
388.GRE - EVOEON ISXYSRampiaEleniŽ06.03.2004Junior A-42
389.GRE - EVOEON ISXYSAIKATERINI ANGELIKITsapatsariŽ30.10.2004Junior A-49
390.GRE - EVOEON ISXYSKonstantina cheilariŽ11.11.2003Junior A-63
391.GRE - EVOEON ISXYSNikolaosXronaiosM01.03.1983Senior B+87
392.GRE - G.A.S MAXITESZeliouIoannaŽ01.01.2010Pioniri B (8-9)-31
393.GRE - G.A.S MAXITESTsiovolouNEKTARIA NIKIŽ26.03.2009Pioniri B (10-11)-40
394.GRE - G.A.S MAXITESGeorgiaKontodimaŽ30.09.2008Pioniri B (10-11)-44
395.GRE - G.A.S MAXITESPanagiotisKotsorgiosM30.09.2005Kadet A-65
396.GRE - G.A.S MAXITESMARIA IOANNAPaliatsaŽ01.05.2007Kadet B-41
397.GRE - G.A.S MAXITESNefeliManthouŽ22.05.2005Kadet B+59
398.GRE - G.A.S MAXITESNikolaosRigasM11.05.2006Kadet B+65
399.GRE - KALLIMACHOS DIDIMOTEICHOUPavlosMpletasM20.08.2011Pioniri B (8-9)-36
400.GRE - KALLIMACHOS DIDIMOTEICHOUDimitriosGentzelisM14.10.2008Pioniri A (10-11)-30
401.GRE - KALLIMACHOS DIDIMOTEICHOUNikolaosStathopoulosM19.03.2008Pioniri A (10-11)-33
402.GRE - KALLIMACHOS DIDIMOTEICHOUTheodorosPapadopoulosM27.10.2008Pioniri A (10-11)-52
403.GRE - KALLIMACHOS DIDIMOTEICHOUDimitriosGentzelisM14.10.2008Pioniri B (10-11)-30
404.GRE - KALLIMACHOS DIDIMOTEICHOUAthanasiosMpletasM09.06.2009Pioniri B (10-11)-44
405.GRE - MAXHTES TEAMAriadniGkarsoudiŽ27.04.2011Pioniri B (8-9)-27
406.GRE - MAXHTES TEAMIoannisKantidisM04.12.2010Pioniri B (8-9)-39
407.GRE - MAXHTES TEAMKiriakosPapadopoulosM15.08.2010Pioniri B (8-9)-43
408.GRE - MAXHTES TEAMaliki victoriaSpyridouŽ03.11.2007Kadet A-44
409.GRE - MAXHTES TEAMKiriakosKaremfilidisM27.03.2005Kadet A-53
410.GRE - MAXHTES TEAMAxilleasTsaptsidisM05.06.2006Kadet A-65
411.GRE - MAXHTES TEAMTheoxarisPapapanagiotouM19.05.2005Kadet A+65
412.GRE - MAXHTES TEAMAnastasiaZintiridouŽ16.09.2007Kadet B-44
413.GRE - MAXHTES TEAMNikolaosKaratsaousidisM04.12.2007Kadet B-53
414.GRE - MAXHTES TEAMZoiTsaptidouŽ03.08.2007Kadet B-51
415.GRE - MAXHTES TEAMmarios rafailLinarasM04.08.2004Junior A-59
416.GRE - MAXHTES TEAMSavvasTsaptsidisM01.09.2003Junior A+78
417.GRE - MAXHTES TEAMGeorgiosDelianidisM04.06.2000Senior A-58
418.GRE - PelopidasTheodorosKatifesM01.12.2008Pioniri A (10-11)-33
419.GRE - PelopidasEleftheriaMaragkouŽ17.06.2008Pioniri A (10-11)-36
420.GRE - PelopidasMalina MariaAxineiŽ22.06.2006Kadet A-55
421.GRE - Pigmi PsichikouParaskevi- PanagiotaLemoniŽ13.12.2005Kadet A-51
422.GRE - Pigmi PsichikouStavroulaVamvaŽ14.03.2002Junior A-49
423.GRE - Pigmi Psichikousemeli - ArtemisStasinopoulouŽ14.12.1997Senior A-53
424.MKD - Feniks KikKalinZdravevskiM01.01.2013Pioniri B (6-7)-21
425.MKD - Feniks KikGorjanJankulovskiM01.01.2013Pioniri B (6-7)-23
426.MKD - Feniks KikVladimirStoilkovskiM01.01.2013Pioniri B (6-7)-25
427.MKD - Feniks KikAntonioNegrijevskiM01.01.2010Pioniri A (8-9)-25
428.MKD - Feniks KikLukaAngelovM01.01.2007Kadet A-41
429.MKD - Feniks KikDavidCekovM01.01.2007Kadet A-49
430.MKD - Feniks KikIvoSandevM01.01.2003Junior A-59
431.MKD - Hulk AcademyMarkoKolevskiM08.02.2010Pioniri A (8-9)-29
432.MKD - Hulk AcademyAngelJovanovskiM05.04.2008Pioniri A (10-11)-33
433.MKD - Hulk AcademyIvaGjorgjijovskaŽ02.05.2009Pioniri A (10-11)-36
434.MKD - Hulk AcademyMihaelaVelkovskaŽ01.07.2007Kadet A-33
435.MKD - Hulk AcademyDamjanBogdanovskiM02.06.2007Kadet A-37
436.MKD - Hulk AcademyBlagaCvetkovskaŽ04.01.2006Kadet A-55
437.MKD - Hulk AcademyGoceTakovskiM05.02.2002Junior A-48
438.MKD - HWARANG FISTVasilijaJovceskiM11.01.2003Junior A-63
439.MKD - IlindenTeonaStankovskaŽ04.02.2004Junior A-49
440.MKD - IlindenKirilBlindjovM26.01.2003Junior A-63
441.MKD - KobraDamjanTrajkovskiM26.02.2003Junior A+78
442.MKD - Nacionalen tim na MakedonijaMarijaPesevskaŽ04.10.1998Senior A-57
443.MKD - TK TIGRI - SKOPJEViktorPetkovskiM04.10.2006Kadet A-45
444.MKD - TK TIGRI - SKOPJEAleksandraKrstikjŽ12.12.2004Junior A-55
445.MKD - TK TIGRI - SKOPJETamaraMladenovskaŽ19.03.2002Junior A-63
446.MKD - TK TIGRI - SKOPJEMilaReljikjŽ23.05.2003Junior A-68
447.MKD - TKD ButelTeodorStojanovskiM27.03.2010Pioniri A (8-9)-33
448.MKD - TKD ButelJanaUsevskaŽ14.07.2011Pioniri B (8-9)-19
449.MKD - TKD ButelMilaPetrovaŽ08.11.2010Pioniri B (8-9)-19
450.MKD - TKD ButelJovanSpasevskiM04.06.2011Pioniri B (8-9)-19
451.MKD - TKD ButelNikolaKekenovskiM30.07.2011Pioniri B (8-9)-19
452.MKD - TKD ButelTeodorStojanovskiM27.03.2010Pioniri B (8-9)-33
453.MKD - TKD ButelAndzelkaStamkovaŽ03.05.2009Pioniri A (10-11)-27
454.MKD - TKD ButelEmaMisevskaŽ03.08.2008Pioniri A (10-11)-30
455.MKD - TKD ButelAndrejVasilevskiM03.05.2008Pioniri A (10-11)-33
456.MKD - TKD ButelDamjanRaevskiM03.06.2007Kadet A-33
457.MKD - TKD ButelFilipBlazevskiM18.09.2007Kadet A-41
458.MKD - TKD ButelNikolaKjokorovskiM14.09.2006Kadet A-53
459.MKD - TKD ButelFrosinaRaevskaŽ18.05.2004Junior A-42
460.MKD - TKD ButelMarkoAvramooskiM12.11.2002Junior A-59
461.MKD - TKD ButelAnastasijaVidinskaŽ15.09.2004Junior A-55
462.MKD - TKD ButelFilipStamenovM02.05.2003Junior A-68
463.MKD - TKD ButelIvanKrstevskiM03.04.1999Senior A-68
464.MKD - TKD Goce DelcevJovanaKostencovskaŽ20.01.2000Senior A-53
465.MKD - TKD Goce DelcevSaraRaevskaŽ19.02.2000Senior A-62
466.MKD - TKD Goce DelcevDarkoTarcugovskiM28.10.2001Senior A-74
467.MKD - TKD Klub BORECDeboraBrnjarcevicŽ18.09.2005Kadet A-51
468.MKD - TKD Klub BORECIvaUrdarevichŽ21.08.2005Kadet A-51
469.MKD - TKD Klub BORECSanjaPopovskaŽ31.05.2004Junior A-59
470.MKD - TKD Klub BORECIvaPopovskaŽ22.10.2003Junior A-63
471.MNE - MONTENEGRO STARSOgnjenKomatinaM08.04.2007Kadet A-41
472.MNE - MONTENEGRO STARSAndreaKomatinaŽ28.06.2005Kadet A-51
473.MNE - MONTENEGRO STARSVuleticStevanM06.07.2006Kadet A-57
474.MNE - MONTENEGRO STARSVukVuletićM16.12.2005Kadet A-61
475.MNE - MONTENEGRO STARSArbonZekajM18.04.2002Junior A-59
476.MNE - MONTENEGRO STARSFilipCavicM06.04.2003Junior A-68
477.MNE - MONTENEGRO STARSNikolinaVlahovicŽ26.05.1997Senior A-67
478.MNE - OLIMPReljaKomatinaM05.10.2012Pioniri A (6-7)-23
479.MNE - TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROTeodoraDžakovićŽ01.01.2013Pioniri A (6-7)-21
480.MNE - TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROVukVujičićM01.01.2010Pioniri A (8-9)-23
481.MNE - TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROMatijaPavlovićM01.01.2011Pioniri B (8-9)-27
482.MNE - TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROAnjaBojovićŽ01.01.2010Pioniri B (8-9)-29
483.MNE - TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROViktorGolubovićM01.01.2011Pioniri B (8-9)-33
484.MNE - TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROAnđelaVojinovićŽ16.04.2009Pioniri B (10-11)-30
485.ROU - C.S. Addras TaekwondoRotaruSilviuM06.08.2007(F) Kadet 1 B8,7 kup
486.ROU - C.S. Addras TaekwondoRotaruSilviuM06.08.2007Kadet B-33
487.ROU - C.S. Addras TaekwondoArcaleanDenis-GeorgeM17.10.2004Junior A-68
488.ROU - C.S. Addras TaekwondoEnciuNicolae Paul CezarM28.12.2004Junior B-68
489.ROU - Xploziv Taekwondo TeamSzidonia IzabellaFeherŽ09.02.2008Pioniri A (10-11)-44
490.ROU - Xploziv Taekwondo TeamHannaCsakiŽ13.10.2006Kadet A-37
491.ROU - Xploziv Taekwondo TeamKameliaOrzaŽ26.09.2001Senior A-49
492.ROU - Xploziv Taekwondo TeamAdorjani NorbertNagyM01.06.1999Senior A-68
493.SRB - AresMatijaMilosevicM08.04.2010Pioniri A (8-9)-29
494.SRB - AresDusanScepanovicM12.03.2008Pioniri A (10-11)-33
495.SRB - AresNadjaCvetanovicŽ28.01.2006Kadet A-41
496.SRB - AresPetraMilenkovicŽ22.11.2007Kadet A-47
497.SRB - AresMionaPetrovicŽ28.09.2005Kadet A-55
498.SRB - AresJovanJovanovicM14.01.2004Junior A-55
499.SRB - AresStefanLatasM16.12.2004Junior A-63
500.SRB - AresDimitrijeJovanovicM09.11.2002Junior A-78
501.SRB - AresUrosDjordjevicM30.05.2001Senior A-63
502.SRB - AresAleksandarMilanovM20.04.2000Senior A-68
503.SRB - AsteriksLenaŽivkovićŽ07.05.2012Pioniri A (6-7)-21
504.SRB - AsteriksNenaŽivkovićŽ06.04.2013Pioniri B (6-7)-19
505.SRB - AsteriksDusanUrosevicM03.02.2012Pioniri B (6-7)-43
506.SRB - AsteriksPetraJovanovicŽ04.10.2009(F) Pioniri 2 B6,5 kup
507.SRB - AsteriksTaraJovanovicŽ12.11.2010(F) Pioniri 2 B6,5 kup
508.SRB - AsteriksBogdanJovanovicM28.04.2011Pioniri A (8-9)-23
509.SRB - AsteriksDusanKovicM31.12.2010Pioniri A (8-9)-29
510.SRB - AsteriksTeodoraJovanovicŽ02.05.2010Pioniri A (8-9)-31
511.SRB - AsteriksStrahinjaVujicM29.03.2011Pioniri A (8-9)-33
512.SRB - AsteriksTeodoraBabovicŽ05.02.2010Pioniri A (8-9)-36
513.SRB - AsteriksLanaDisicŽ14.08.2010Pioniri A (8-9)-43
514.SRB - AsteriksStevanZivadinovicM03.07.2010Pioniri A (8-9)+43
515.SRB - AsteriksPavlePetrovicM06.11.2011Pioniri B (8-9)-27
516.SRB - AsteriksDimitrijeArsovM17.07.2011Pioniri B (8-9)-29
517.SRB - AsteriksUnaTomicŽ24.07.2010Pioniri B (8-9)-31
518.SRB - AsteriksUrošVeljkovićM06.07.2011Pioniri B (8-9)-33
519.SRB - AsteriksMilicaMladenovicŽ25.07.2009Pioniri A (10-11)-27
520.SRB - AsteriksMagdalenaMladenovicŽ25.07.2009Pioniri A (10-11)-30
521.SRB - AsteriksTinaNinićŽ15.03.2009Pioniri A (10-11)-30
522.SRB - AsteriksSaraStanimirovicŽ16.02.2008Pioniri A (10-11)-33
523.SRB - AsteriksReljaStojkovicM20.08.2009Pioniri A (10-11)-33
524.SRB - AsteriksAleksaStojkovicM09.01.2009Pioniri A (10-11)-36
525.SRB - AsteriksAndrijaObradovicM30.05.2008Pioniri A (10-11)-36
526.SRB - AsteriksVukManicM08.01.2008Pioniri A (10-11)-40
527.SRB - AsteriksSofijaPetkovicŽ05.08.2008Pioniri A (10-11)-44
528.SRB - AsteriksKostaSpaicM01.07.2009Pioniri A (10-11)-52
529.SRB - AsteriksReljaMinicM18.05.2008Pioniri B (10-11)-36
530.SRB - AsteriksJanaŽivkovićŽ22.08.2008Pioniri B (10-11)-40
531.SRB - AsteriksĐurađAntićM16.11.2008Pioniri B (10-11)-40
532.SRB - AsteriksBogdanRavanovicM07.01.2009Pioniri B (10-11)-48
533.SRB - AsteriksPetraJovanovicŽ04.10.2009Pioniri B (10-11)-52
534.SRB - AsteriksStrahinjaMarkovicM31.08.2007Kadet A-33
535.SRB - AsteriksPetraTasicŽ25.08.2006Kadet A-37
536.SRB - AsteriksAleksandarMalbasaM11.12.2005Kadet A-41
537.SRB - AsteriksMatijaToncicM09.03.2007Kadet A-41
538.SRB - AsteriksIvaPetrovicŽ23.07.2006Kadet A-51
539.SRB - AsteriksPetarTasicM01.02.2005Kadet A-57
540.SRB - AsteriksMihajloMilijicM08.04.2005Kadet B-41
541.SRB - AsteriksNađaStojkovicŽ24.03.2006Kadet B-41
542.SRB - AsteriksOgnjenStanojevicM18.09.2007Kadet B-49
543.SRB - AsteriksMihajloPetkovicM01.06.2005Kadet B-61
544.SRB - AsteriksMilanKostićM03.03.2007Kadet B-61
545.SRB - AsteriksMilaCiricŽ20.05.2005Kadet B-59
546.SRB - AsteriksAnastasijaJovanovicŽ02.08.2004Junior A-42
547.SRB - AsteriksKatarinaUzunovicŽ01.07.2004Junior A-46
548.SRB - AsteriksAndrijanaPoticŽ02.12.2002Junior A-52
549.SRB - AsteriksDraganMladenovicM10.03.2004Junior A-59
550.SRB - AsteriksJanaTosicŽ24.05.2004Junior A-55
551.SRB - AsteriksVukašinMiljkovicM18.08.2004Junior A-68
552.SRB - AsteriksEmilijaVukelićŽ30.08.2003Junior A-63
553.SRB - AsteriksMitarMaklenovicM01.03.2004Junior A-78
554.SRB - AsteriksAnastasijaMiljkovicŽ05.11.2002Junior B-59
555.SRB - AsteriksTeodoraVuckovicŽ19.03.2003Junior B-59
556.SRB - AsteriksAleksandarRadovanovicM26.06.2001Senior A-68
557.SRB - AzijaIvanaLukovićŽ31.07.2010Pioniri A (8-9)-29
558.SRB - AzijaFridaKaličaninŽ08.02.2010Pioniri A (8-9)-31
559.SRB - AzijaMihajloMiletićM12.02.2010Pioniri A (8-9)-33
560.SRB - AzijaPetarNedeljkovićM29.01.2006Kadet A-37
561.SRB - AzijaVukAdžićM02.11.2007Kadet A-37
562.SRB - AzijaMilošMandićM01.07.2006Kadet A-41
563.SRB - AzijaNikolinaMilićŽ13.06.2006Kadet A-41
564.SRB - AzijaTeodoraRadakŽ25.01.2005Kadet A-44
565.SRB - AzijaOgnjenRadakovićM15.03.2007Kadet A-53
566.SRB - AzijaAnaNedeljkovićŽ18.07.2002Junior A-59
567.SRB - AzijaStašaStanićM07.02.2002Junior A-73
568.SRB - AzijaStefan TakovM06.08.2002Senior A-74
569.SRB - BanjicaAnaCvejićŽ01.01.2010Pioniri B (8-9)-31
570.SRB - BanjicaDunjaPopovicŽ29.10.2009Pioniri B (10-11)-40
571.SRB - BanjicaNikolaDrazetaM05.10.2007Kadet A-33
572.SRB - BanjicaDarijaStanišićŽ18.12.2007Kadet A-37
573.SRB - BanjicaKatarinaJakšićŽ22.11.2005Kadet A-37
574.SRB - BanjicaAnđelaŠareŽ01.01.2007Kadet A-41
575.SRB - BanjicaAnikaGladovicŽ31.10.2005Kadet A-51
576.SRB - BanjicaVesnaAjdukovićŽ14.04.2005Kadet A-59
577.SRB - BanjicaDimitrijeAjdukovićM14.04.2005Kadet A-65
578.SRB - BanjicaVanjaJakšićM29.08.2003Junior A-45
579.SRB - Crvena zvezdaMilošŽivanovićM01.04.2003Junior A-59
580.SRB - Crvena zvezdaBojanaLauševŽ30.04.1998Senior A-49
581.SRB - Crvena zvezdaMarkoJanićijevićM23.07.2001Senior A-63
582.SRB - Crvena zvezdaBojanaSavićŽ11.09.1998Senior A-57
583.SRB - Dae HanDjordjeJankovicM16.03.2010(F) Pioniri 2 B8,7 kup
584.SRB - Dae HanPetarKosticM05.05.2009(F) Pioniri 2 B8,7 kup
585.SRB - Dae HanViktorDjordjevicM06.08.2009(F) Pioniri 2 B6,5 kup
586.SRB - Dae HanDraganaGlisanovicŽ17.12.2007(F) Kadet 1 B6,5 kup
587.SRB - Dae HanNemanjaMileticM22.04.2005Kadet A-53
588.SRB - Dae HanDaniloRisticM10.11.2003Junior A-55
589.SRB - Dae HanVeljkoAnticM03.09.2004Junior B-63
590.SRB - Dae HanUrosGrujicM13.10.2001Senior A-74
591.SRB - Dae HanSaraJanjicŽ15.09.2001(F) Senior 1 B4,3 kup
592.SRB - ElitDavidKukićM13.11.2011Pioniri A (8-9)-23
593.SRB - ElitDraganPašićM19.09.2011Pioniri B (8-9)-23
594.SRB - ElitKatarinaTomićŽ31.05.2010Pioniri B (8-9)+43
595.SRB - ElitIvaKukićŽ19.03.2007Kadet A-33
596.SRB - ElitSaraKukićŽ22.10.2006Kadet A-44
597.SRB - ElitIvanŠalamonM07.10.2004Junior A-48
598.SRB - ElitIrinaZrnicŽ18.06.2002Junior A-46
599.SRB - ElitFilipHajnalM05.02.2004Junior A-51
600.SRB - EurošpedLaraKomazecŽ01.01.2013Pioniri A (6-7)-19
601.SRB - EurošpedAndrijaMihajlovicM01.02.2011Pioniri A (8-9)-25
602.SRB - EurošpedLeaMilutinovicŽ01.01.2011Pioniri A (8-9)-27
603.SRB - EurošpedMiodragJovicicM01.01.2010Pioniri A (8-9)-27
604.SRB - EurošpedStefanNovakovicM01.01.2011Pioniri A (8-9)-27
605.SRB - EurošpedTerezaGaricŽ01.01.2010Pioniri A (8-9)-29
606.SRB - EurošpedSaraRadovanovŽ01.01.2009Pioniri A (10-11)-30
607.SRB - EurošpedIvaKišerevŽ01.01.2008Pioniri A (10-11)-33
608.SRB - EurošpedVanjaRankovŽ01.01.2009Pioniri A (10-11)-36
609.SRB - EurošpedLanaNestorovŽ01.01.2007Kadet A-33
610.SRB - EurošpedVukMihajlovicM20.10.2007Kadet A-45
611.SRB - EurošpedOgnjenDragosavljevicM11.03.2005Kadet A-49
612.SRB - EurošpedMiljanMilicevM01.01.2007Kadet A-57
613.SRB - FavoritJelenaVukotićŽ29.10.2006(F) Kadet 1 B6,5 kup
614.SRB - FavoritAleksandraPopovŽ17.09.2003(F) Juniori 1 AA
615.SRB - FavoritBubonjaMilaŽ10.02.2003Junior B-59
616.SRB - FeniksAndrijaPapovićM30.07.2007Kadet A-33
617.SRB - FeniksNinaIgnjatovićŽ16.06.2007Kadet A-41
618.SRB - FeniksLukaMilićM17.02.2006Kadet A-49
619.SRB - FeniksMarkoStojanovićM06.05.2006Kadet A-53
620.SRB - FeniksTamaraStefanovićŽ13.04.2007Kadet A-55
621.SRB - FeniksAndreaPaunovićŽ06.04.2006Kadet A+59
622.SRB - FeniksStefanStojanovićM01.10.2004Junior A-55
623.SRB - FeniksTijanaNikolićŽ18.01.2003Junior A-59
624.SRB - FeniksMagdalenaJosifoskiŽ25.09.2003Junior A-63
625.SRB - FeniksNikolaOstojićM21.03.2003Junior A-78
626.SRB - FeniksMarijaMarjanovićŽ20.07.2001Senior A-53
627.SRB - GalebKsenijaMitrovicŽ19.01.2007Kadet A-33
628.SRB - GalebLenkaMilosevicŽ07.03.2007Kadet A-33
629.SRB - GalebDimitrijeHrabecM27.09.2007Kadet A-37
630.SRB - GalebJovanBrankovicM09.10.2005Kadet A-37
631.SRB - GalebAnjaGvozdicŽ23.10.2006Kadet A-37
632.SRB - GalebMilicaMilicŽ16.02.2005Kadet A-41
633.SRB - GalebNadjaIsidorovicŽ26.02.2007Kadet A-41
634.SRB - GalebNinaStanojevićŽ18.12.2006Kadet A-41
635.SRB - GalebAleksandarRosicM27.10.2005Kadet A-45
636.SRB - GalebDaniloRistovicM09.12.2005Kadet A-45
637.SRB - GalebPetraĆirovićŽ20.10.2006Kadet A-44
638.SRB - GalebUrosTurkuljM04.07.2007Kadet A-49
639.SRB - GalebLav-AleksaDautovicM15.02.2005Kadet A-53
640.SRB - GalebMasaMaricŽ15.03.2005Kadet A-55
641.SRB - GalebDunjaStojkovŽ27.11.2005Kadet A-59
642.SRB - GalebMarijaJagodicŽ20.11.1999Senior A-49
643.SRB - GalebNinaTomicŽ19.12.2000Senior A-57
644.SRB - HerkulesTamaraStamenkovićŽ11.04.2006Kadet A-51
645.SRB - HerkulesTeodoraStamenkovićŽ17.09.2004Junior A-49
646.SRB - HerkulesAnjaStanišićŽ14.06.2003Junior A-55
647.SRB - HerkulesDanicaDelićŽ09.05.2003Junior A-68
648.SRB - ImperiumOgnjenRistanovicM27.03.2009(F) Pioniri 2 B6,5 kup
649.SRB - ImperiumZoranaVeljkovicŽ25.01.2010Pioniri A (8-9)-43
650.SRB - ImperiumJanaBursacŽ03.09.2009Pioniri A (10-11)-30
651.SRB - ImperiumLaraMilosevicŽ18.06.2009Pioniri A (10-11)-40
652.SRB - ImperiumAleksandarVasiljevicM02.04.2006(F) Kadet 1 AA
653.SRB - ImperiumMaksimNovotniM03.07.2006(F) Kadet 1 AA
654.SRB - ImperiumĐurđaSavićŽ03.05.2007Kadet A-37
655.SRB - ImperiumNinaStojanovicŽ20.04.2007Kadet A-41
656.SRB - ImperiumLazarTomićM15.06.2007Kadet A-49
657.SRB - ImperiumFionaDacicŽ13.09.2007Kadet A-47
658.SRB - ImperiumKonstantinJokićM31.01.2005Kadet A-53
659.SRB - ImperiumSergejMilanovićM11.04.2006Kadet A-57
660.SRB - ImperiumAnastazijaLutkićŽ25.10.2002Junior A-52
661.SRB - ImperiumAleksandraMitićŽ04.02.2004Junior A-55
662.SRB - ImperiumTijanaNajholdŽ12.08.2004Junior A-55
663.SRB - ImperiumZoeRadovićŽ25.10.2004Junior A-63
664.SRB - ImperiumSandraStamevskiŽ19.10.2004Junior A-68
665.SRB - ImperiumUrosVelickovicM30.09.2002Junior A+78
666.SRB - ImperiumNikolaBajićM19.11.2000Senior A-68
667.SRB - KobraAleksaSpasojevicM01.02.2010(F) Pioniri 2 B6,5 kup
668.SRB - KobraAnastasijaJankovicŽ29.01.2010(F) Pioniri 2 B4,3 kup
669.SRB - KobraJanaVlahovicŽ11.01.2008(F) Pioniri 2 B2,1 kup
670.SRB - KobraAnastasijaJankovicŽ29.01.2010Pioniri A (8-9)-27
671.SRB - KobraLenaVelickovicŽ01.11.2010Pioniri A (8-9)-29
672.SRB - KobraDusanProdanovicM16.11.2008Pioniri A (10-11)-33
673.SRB - KobraJulianaStosicŽ29.04.2008Pioniri B (10-11)-27
674.SRB - KobraViktoriaStosicŽ29.04.2008Pioniri B (10-11)-27
675.SRB - KobraAndjelaCorkovicŽ11.01.2009Pioniri B (10-11)-36
676.SRB - KobraMilaVukanovicŽ30.05.2009Pioniri B (10-11)-36
677.SRB - KobraMatijaJovanovicM09.03.2009Pioniri B (10-11)-48
678.SRB - KobraMilicaVelickovicŽ16.03.2005(F) Kadet 1 AA
679.SRB - KobraCedomirStanojevicM06.08.2005(F) Kadet 1 B4,3 kup
680.SRB - KobraIlijaProdanovicM25.04.2006(F) Kadet 1 B4,3 kup
681.SRB - KobraMarijaZirojevicŽ23.04.2006Kadet A-44
682.SRB - KobraMajaBabicŽ11.04.2002(F) Juniori 1 AA
683.SRB - KobraMilicaKovacevicŽ18.05.2004(F) Juniori 1 AA
684.SRB - KobraAleksandarPetrovicM08.07.2003(F) Juniori 1 AA
685.SRB - KobraMihailoPetkovicM12.08.2004(F) Juniori 1 AA
686.SRB - KobraTeodoraTrifkovicŽ23.09.2004(F) Juniori 1 B2,1 kup
687.SRB - KobraIlijaMilosavljevicM08.12.2004Junior B-59
688.SRB - KobraTeodoraDjericŽ28.11.2001Senior A-49
689.SRB - KobraAleksandraProleŽ23.09.1998(F) Senior 1 AA
690.SRB - KoloseumAndreaDragojevicŽ14.08.2008(F) Pioniri 2 B4,3 kup
691.SRB - KoloseumEnaMarkovićŽ22.01.2008(F) Pioniri 2 B4,3 kup
692.SRB - KoloseumTaraMilenkovićŽ06.08.2006Kadet B-37
693.SRB - KoloseumAndrijaGrujićM12.12.2007Kadet B-41
694.SRB - KoloseumLukaStojanovM29.03.2007Kadet B-65
695.SRB - KorioDijanaSretenovicŽ16.01.2007Kadet A-41
696.SRB - KorioAnastasijaMitrovicŽ19.02.2003Junior A-55
697.SRB - KorioAna MarijaŽivkovićŽ26.12.2004Junior A-59
698.SRB - KorioSandraRoglićŽ31.05.2003Junior A-63
699.SRB - KorioStefanMilicM06.12.2001Senior A-68
700.SRB - LavMarijaGlasŽ02.04.2004(F) Juniori 1 B6,5 kup
701.SRB - LavJelenaStamenkovićŽ29.09.2004Junior A-55
702.SRB - LavMarijaPoznanovićŽ09.03.2000Senior A-57
703.SRB - LolaAndjelaBurusicŽ03.04.2002Junior A-55
704.SRB - LolaMarkoBurusicM26.02.2004Junior A-63
705.SRB - NaisusStefanStojkovicM25.02.2013Pioniri A (6-7)-23
706.SRB - NaisusJelenaStevanovićŽ10.06.2008(F) Par A Pionir [3]A
707.SRB - NaisusVukSpasojevićM02.10.2010(F) Par A Pionir [3]A
708.SRB - NaisusLenaVeljkovićŽ06.11.2008(F) Par A Pionir [5]A
709.SRB - NaisusVukSpasojevićM02.10.2010(F) Par A Pionir [5]A
710.SRB - NaisusJelenaStevanovićŽ10.06.2008(F) Pioniri 1 AA
711.SRB - NaisusLenaVeljkovićŽ06.11.2008(F) Pioniri 1 AA
712.SRB - NaisusVukSpasojevićM02.10.2010(F) Pioniri 1 AA
713.SRB - NaisusIsidoraPetrovićŽ01.01.2009(F) Tim A Pioniri [2]A
714.SRB - NaisusJelenaStevanovićŽ10.06.2008(F) Tim A Pioniri [2]A
715.SRB - NaisusTašanaPetrovićŽ29.04.2010(F) Tim A Pioniri [2]A
716.SRB - NaisusJelenaStevanovićŽ10.06.2008(F) Tim A Pioniri [4]A
717.SRB - NaisusLenaVeljkovićŽ06.11.2008(F) Tim A Pioniri [4]A
718.SRB - NaisusMašaNičićŽ01.12.2008(F) Tim A Pioniri [4]A
719.SRB - NaisusVukSpasojevićM02.10.2010Pioniri A (8-9)-27
720.SRB - NaisusTašanaPetrovićŽ29.04.2010Pioniri A (8-9)-39
721.SRB - NaisusNikolaJocićM05.02.2010Pioniri B (8-9)-27
722.SRB - NaisusMilijaMišićM26.03.2010Pioniri B (8-9)-36
723.SRB - NaisusIsidoraPetrovićŽ01.01.2009Pioniri A (10-11)-30
724.SRB - NaisusLukaCvetkovićM01.01.2009Pioniri B (10-11)-30
725.SRB - NaisusMašaNičićŽ01.12.2008Pioniri B (10-11)-40
726.SRB - NaisusStellaKrstićŽ31.10.2006Kadet B+59
727.SRB - NaisusMatejaStankovićM31.12.2003Junior B-73
728.SRB - NaisusStevanIvkovićM13.01.1992Senior B-87
729.SRB - NaisusUrošMitrovićM31.08.2000(F) Senior 1 AA
730.SRB - NaisusUrošMitrovićM31.08.2000(F) Slobodni stil A 18+A
731.SRB - Novi SadLazarSavičićM01.01.2009Pioniri B (10-11)-36
732.SRB - Novi SadOliveraRadujkovŽ08.01.2003Junior A+68
733.SRB - Novi SadNikolaBrajkovM15.09.2001Senior A-68
734.SRB - Novi SadAleksandarRadulovićM05.02.1998Senior A-87
735.SRB - Omega-BeogradNinaMalinicŽ01.01.2008Pioniri B (10-11)-40
736.SRB - Omega-BeogradMatejaMileticM10.08.2005Kadet A-57
737.SRB - Omega-BeogradIrenaMalinicŽ01.01.2006Kadet A-59
738.SRB - PandaLukaRajkovićM08.09.2011Pioniri B (8-9)-27
739.SRB - PandaUrošĆosićM13.04.2010Pioniri B (8-9)-29
740.SRB - PandaVukĐorđevićM20.06.2011Pioniri B (8-9)-29
741.SRB - PandaMilošStojanovićM29.09.2010Pioniri B (8-9)-33
742.SRB - PandaNikolaŽunićM05.01.2011Pioniri B (8-9)-43
743.SRB - PandaLanaStankovićŽ04.05.2009Pioniri B (10-11)-40
744.SRB - PandaNadjaStojanovićŽ11.12.2007Kadet B-51
745.SRB - Ramin-NišAnastasijaStoičkovŽ27.01.2003Junior A-63
746.SRB - Ramin-NišRadaDelićŽ24.09.2002Junior B-68
747.SRB - ŠabacAnaKladakiŽ08.09.2009(F) Pioniri 2 B8,7 kup
748.SRB - ŠabacMiaIsailovicŽ31.01.2008(F) Pioniri 2 B8,7 kup
749.SRB - ŠabacAdrijanĐorđevićM20.04.2009(F) Pioniri 2 B2,1 kup
750.SRB - ŠabacPavleObradovicM14.10.2010Pioniri A (8-9)-31
751.SRB - ŠabacLenkaMihailovićŽ24.09.2008Pioniri A (10-11)-30
752.SRB - ŠabacBogdanIvanovićM14.06.2008Pioniri A (10-11)-30
753.SRB - ŠabacJovanaŽivanovićŽ02.03.2009Pioniri A (10-11)-33
754.SRB - ŠabacNikolaKljajićM15.08.2008Pioniri A (10-11)-36
755.SRB - ŠabacMihailoTadićM26.10.2008Pioniri A (10-11)-40
756.SRB - ŠabacKalinaZarićŽ28.07.2007(F) Kadet 1 B2,1 kup
757.SRB - ŠabacMarkoMihailovićM14.08.2005Kadet A-37
758.SRB - ŠabacStefanIvanovićM01.02.2006Kadet A-37
759.SRB - ŠabacUrošBelanovićM13.12.2005Kadet A-37
760.SRB - ŠabacVukašinKaravidićM14.12.2005Kadet A-41
761.SRB - ŠabacTeodoraRosićŽ08.04.2007Kadet A-41
762.SRB - ŠabacMilanKerkezM05.11.2005Kadet A-45
763.SRB - ŠabacŽarkoKrajišnikM01.09.2006Kadet A-45
764.SRB - ŠabacKsenijaŽivkovićŽ14.01.2005Kadet A-47
765.SRB - ŠabacAnastasijaMitrovićŽ24.04.2005Kadet A-59
766.SRB - ŠabacMatejaGarićM22.11.2004Junior A-51
767.SRB - ŠabacAnaTijanićŽ27.11.2004Junior A-49
768.SRB - ŠabacMatejaIvanovićM15.10.2002Junior A-55
769.SRB - ŠabacMilošVujkovićM11.04.2000(F) Senior 1 B6,5 kup
770.SRB - SC Novi SadMiaBunetaŽ18.07.2011Pioniri A (8-9)-23
771.SRB - TabuLjubicaVidenovićŽ20.10.1989Senior A+73
772.SRB - TabuMarkoPetrovićM23.01.1992Senior B-58
773.SRB - TAIPANNadjaStojcevicŽ18.11.2005Kadet A-47
774.SRB - TaurunumStefanTumaraM03.05.2011Pioniri A (8-9)-27
775.SRB - TaurunumLukaDjordjevićM03.07.2010Pioniri A (8-9)-33
776.SRB - TaurunumAndrejUrsulovM05.07.2009Pioniri A (10-11)-33
777.SRB - TaurunumElaMarićŽ23.04.2006Kadet A-51
778.SRB - TaurunumLazarIličinM23.06.2004Junior A-45
779.SRB - Tekvondo AkademijaJanaStevanovićŽ18.04.2006Kadet B-51
780.SRB - Tekvondo AkademijaTijanaRankovićŽ28.09.2007Kadet B-55
781.SRB - Tekvondo AkademijaAleksandraGermanacŽ26.10.2001Senior A-53
782.SRB - Viner-čiviNemanjaIlicM03.10.2006Kadet A-33
783.SRB - Viner-čiviMatejaIvanovicM24.02.2004Junior A-55
784.SRB - ZmajPavleRadišićM08.07.2008Pioniri A (10-11)-30
785.SRB - ZmajVanjaMandićM09.09.2008Pioniri A (10-11)-30
786.SRB - Zmaj VrdnikNatalijaŠaviaŽ28.04.2011Pioniri A (8-9)-23
787.SRB - Zmaj VrdnikAleksandarĆurčićM22.10.2011Pioniri B (8-9)-21
788.SRB - Zmaj VrdnikUrošŠaviaM22.01.2009Pioniri A (10-11)-33
789.SRB - Zmaj VrdnikIsidoraŠaviaŽ30.11.2006Kadet A-44
790.SRB - ZrenjaninOgnjenKuglićM05.05.2005Kadet A-65
791.SRB - ZrenjaninDušanŽugićM17.08.2005Kadet B-53
792.SRB - ZrenjaninIgorČorbaM18.08.2002Junior A-63
793.TUR - BAHRI TANRIKULU SPOR KULUBUIdilUstunŽ08.09.2010Pioniri A (8-9)-21
794.TUR - BAHRI TANRIKULU SPOR KULUBUZeynepBerisbilalŽ23.03.2011Pioniri A (8-9)-21
795.TUR - BAHRI TANRIKULU SPOR KULUBUZeynepOztekinŽ29.06.2010Pioniri A (8-9)-27
796.TUR - BAHRI TANRIKULU SPOR KULUBUMEHMET DALOKAYBayikM17.05.2010Pioniri B (8-9)-33
797.TUR - BAHRI TANRIKULU SPOR KULUBUEdizMetinM02.05.2008Pioniri A (10-11)-27
798.TUR - BAHRI TANRIKULU SPOR KULUBUOguzDoganM04.11.2009Pioniri A (10-11)-30
799.TUR - BAHRI TANRIKULU SPOR KULUBUElanurTekerŽ06.04.2008Pioniri A (10-11)-36
800.TUR - BAHRI TANRIKULU SPOR KULUBUHacerAkcayŽ27.12.2006Kadet A-33
801.TUR - BAHRI TANRIKULU SPOR KULUBUZEYNEP DURUKayaŽ20.11.2006Kadet A-37
802.TUR - BAHRI TANRIKULU SPOR KULUBUSelenGunduzŽ07.12.2005Kadet A-41
803.TUR - BAHRI TANRIKULU SPOR KULUBUSeymaKoseogluŽ10.01.2006Kadet A-44
804.TUR - BAHRI TANRIKULU SPOR KULUBUEFE AHMETUzunkayaM12.09.2005Kadet B-33
805.TUR - BAHRI TANRIKULU SPOR KULUBUMUHAMMET EMİRKoyuncuM23.04.2007Kadet B-37
806.TUR - BAHRI TANRIKULU SPOR KULUBUNESRAH FEYZASeyrekŽ27.07.2007Kadet B-37
807.TUR - BAHRI TANRIKULU SPOR KULUBUÖMER ARDAAydinM04.06.2006Kadet B-41
808.TUR - BAHRI TANRIKULU SPOR KULUBUFATMA BASAKKesginŽ11.01.2007Kadet B-51
809.TUR - BAHRI TANRIKULU SPOR KULUBUGORKEM KORKMAZKilicM20.12.1999Senior A-63
810.TUR - BAHRI TANRIKULU SPOR KULUBUALI KEMALUstabasM10.09.1991(F) Senior 1 AA


Broj prijavljenih takmičara po kategorijama
Rb.KategorijaMBroj MŽBroj ŽUkupno
1.Pioniri A (6-7)-190-1911
2.Pioniri A (6-7)-210-2122
3.Pioniri A (6-7)-233-2303
4.Pioniri A (6-7)-250-2500
5.Pioniri A (6-7)-270-2700
6.Pioniri A (6-7)-290-2900
7.Pioniri A (6-7)-310-3100
8.Pioniri A (6-7)-330-3300
9.Pioniri A (6-7)-360-3600
10.Pioniri A (6-7)-390-3900
11.Pioniri A (6-7)-430-4300
12.Pioniri A (6-7)+430+4300
13.Pioniri B (6-7)-190-1911
14.Pioniri B (6-7)-214-2104
15.Pioniri B (6-7)-231-2301
16.Pioniri B (6-7)-252-2502
17.Pioniri B (6-7)-270-2700
18.Pioniri B (6-7)-290-2900
19.Pioniri B (6-7)-310-3100
20.Pioniri B (6-7)-330-3300
21.Pioniri B (6-7)-360-3600
22.Pioniri B (6-7)-390-3900
23.Pioniri B (6-7)-431-4301
24.Pioniri B (6-7)+430+4300
25.Pioniri A (8-9)-190-1900
26.Pioniri A (8-9)-211-2123
27.Pioniri A (8-9)-235-2338
28.Pioniri A (8-9)-255-2505
29.Pioniri A (8-9)-278-27513
30.Pioniri A (8-9)-294-291014
31.Pioniri A (8-9)-317-31310
32.Pioniri A (8-9)-336-3328
33.Pioniri A (8-9)-360-3622
34.Pioniri A (8-9)-390-3911
35.Pioniri A (8-9)-430-4322
36.Pioniri A (8-9)+431+4301
37.Pioniri B (8-9)-192-1924
38.Pioniri B (8-9)-211-2101
39.Pioniri B (8-9)-232-2302
40.Pioniri B (8-9)-250-2500
41.Pioniri B (8-9)-275-2749
42.Pioniri B (8-9)-294-2937
43.Pioniri B (8-9)-310-3144
44.Pioniri B (8-9)-336-3306
45.Pioniri B (8-9)-364-3626
46.Pioniri B (8-9)-393-3903
47.Pioniri B (8-9)-433-4303
48.Pioniri B (8-9)+430+4322
49.Pioniri A (10-11)-275-2738
50.Pioniri A (10-11)-3016-30824
51.Pioniri A (10-11)-3318-33826
52.Pioniri A (10-11)-3610-361020
53.Pioniri A (10-11)-407-40512
54.Pioniri A (10-11)-445-44510
55.Pioniri A (10-11)-482-4802
56.Pioniri A (10-11)-523-5203
57.Pioniri A (10-11)-570-5700
58.Pioniri A (10-11)+570+5700
59.Pioniri B (10-11)-273-2725
60.Pioniri B (10-11)-304-3026
61.Pioniri B (10-11)-334-3304
62.Pioniri B (10-11)-365-36510
63.Pioniri B (10-11)-404-40812
64.Pioniri B (10-11)-442-4413
65.Pioniri B (10-11)-485-4816
66.Pioniri B (10-11)-520-5222
67.Pioniri B (10-11)-570-5700
68.Pioniri B (10-11)+570+5700
69.Kadet A-3316-29016
70.Kadet A-3723-33831
71.Kadet A-4111-371223
72.Kadet A-4513-411427
73.Kadet A-4912-441224
74.Kadet A-5311-471223
75.Kadet A-576-511117
76.Kadet A-611-5578
77.Kadet A-656-59612
78.Kadet A+651+5923
79.Kadet B-334-2904
80.Kadet B-373-3303
81.Kadet B-416-3739
82.Kadet B-452-4157
83.Kadet B-492-4435
84.Kadet B-532-4735
85.Kadet B-570-5166
86.Kadet B-613-5525
87.Kadet B-651-5923
88.Kadet B+651+5945
89.Junior A-457-42411
90.Junior A-485-4405
91.Junior A-513-4658
92.Junior A-558-49917
93.Junior A-599-52716
94.Junior A-639-551221
95.Junior A-685-59611
96.Junior A-732-631113
97.Junior A-785-68510
98.Junior A+784+6848
99.Junior B-450-4200
100.Junior B-480-4400
101.Junior B-510-4600
102.Junior B-550-4900
103.Junior B-591-5201
104.Junior B-632-5502
105.Junior B-681-5945
106.Junior B-732-6302
107.Junior B-781-6823
108.Junior B+780+6811
109.Senior A-540-4600
110.Senior A-581-4956
111.Senior A-636-53511
112.Senior A-687-57411
113.Senior A-745-6238
114.Senior A-800-6711
115.Senior A-873-7303
116.Senior A+870+7311
117.Senior B-540-4600
118.Senior B-581-4901
119.Senior B-630-5300
120.Senior B-680-5700
121.Senior B-740-6200
122.Senior B-800-6700
123.Senior B-871-7301
124.Senior B+871+7301
125.(F) Pioniri 1 B8,7 kup18,7 kup01
126.(F) Pioniri 1 B6,5 kup06,5 kup00
127.(F) Pioniri 1 B4,3 kup04,3 kup00
128.(F) Pioniri 1 B2,1 kup02,1 kup00
129.(F) Pioniri 1 AA3A36
130.(F) Pioniri 2 B8,7 kup68,7 kup39
131.(F) Pioniri 2 B6,5 kup46,5 kup26
132.(F) Pioniri 2 B4,3 kup04,3 kup33
133.(F) Pioniri 2 B2,1 kup22,1 kup24
134.(F) Kadet 1 AA5A38
135.(F) Kadet 1 B8,7 kup48,7 kup15
136.(F) Kadet 1 B6,5 kup16,5 kup45
137.(F) Kadet 1 B4,3 kup34,3 kup03
138.(F) Kadet 1 B2,1 kup22,1 kup24
139.(F) Slobodni stil A -17A0A11
140.(F) Juniori 1 AA3A69
141.(F) Juniori 1 B8,7 kup08,7 kup11
142.(F) Juniori 1 B6,5 kup06,5 kup11
143.(F) Juniori 1 B4,3 kup04,3 kup00
144.(F) Juniori 1 B2,1 kup02,1 kup55
145.(F) Senior 1 AA2A24
146.(F) Senior 1 B8,7 kup08,7 kup11
147.(F) Senior 1 B6,5 kup16,5 kup01
148.(F) Senior 1 B4,3 kup04,3 kup11
149.(F) Senior 1 B2,1 kup02,1 kup00
150.(F) Slobodni stil A 18+A1A01
151.(F) Senior 2 AA0A22
152.(F) Senior 2 B8,7 kup08,7 kup00
153.(F) Senior 2 B6,5 kup06,5 kup00
154.(F) Senior 2 B4,3 kup04,3 kup00
155.(F) Senior 2 B2,1 kup02,1 kup00
156.(F) Master 1 AA1A01
157.(F) Master 1 B8,7 kup08,7 kup00
158.(F) Master 1 B6,5 kup06,5 kup00
159.(F) Master 1 B4,3 kup04,3 kup00
160.(F) Master 1 B2,1 kup02,1 kup00
161.(F) Master 2 AA0A00
162.(F) Master 2 B8,7 kup08,7 kup00
163.(F) Master 2 B6,5 kup06,5 kup00
164.(F) Master 2 B4,3 kup04,3 kup00
165.(F) Master 2 B2,1 kup02,1 kup00
166.(F) Master 3 AA0A00
167.(F) Master 3 B8,7 kup08,7 kup00
168.(F) Master 3 B6,5 kup06,5 kup00
169.(F) Master 3 B4,3 kup04,3 kup00
170.(F) Master 3 B2,1 kup02,1 kup00
171.(F) Master 4 AA0A00
172.(F) Master 4 B8,7 kup08,7 kup00
173.(F) Master 4 B 6,5 kup0 6,5 kup00
174.(F) Master 4 B4,3 kup04,3 kup00
175.(F) Master 4 B2,1 kup02,1 kup00
176.(F) Par A PionirA3A36 (3)
177.(F) Par B Pionir8,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
178.(F) Par B Pionir4,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
179.(F) Par A KadetA1A12 (1)
180.(F) Par B Kadet8,7,6,5 kup18,7,6,5 kup12 (1)
181.(F) Par B Kadet4,3,2,1 kup14,3,2,1 kup12 (1)
182.(F) Par slobodni stil A -17A0A00 (0)
183.(F) Par A JuniorA1A12 (1)
184.(F) Par B Junior8,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
185.(F) Par B Junior4,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
186.(F) Par A Senior 1A0A00 (0)
187.(F) Par B Senior 18,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
188.(F) Par B Senior 14,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
189.(F) Par slobodni stil A 18+A0A00 (0)
190.(F) Par A Senior 2A0A00 (0)
191.(F) Par B Senior 28,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
192.(F) Par B Senior 24,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
193.(F) Tim A PioniriA0 (0)A6 (2)6 (2)
194.(F) Tim B Pioniri8,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
195.(F) Tim B Pioniri4,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
196.(F) Tim A KadetA3 (1)A3 (1)6 (2)
197.(F) Tim B Kadet8,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup3 (1)3 (1)
198.(F) Tim B Kadet4,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
199.(F) Tim A JuniorA0 (0)A0 (0)0 (0)
200.(F) Tim B Junior8,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
201.(F) Tim B Junior4,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup3 (1)3 (1)
202.(F) Tim A Senior 1A0 (0)A0 (0)0 (0)
203.(F) Tim B Senior 18,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
204.(F) Tim B Senior 14,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
205.(F) Tim A Senior 2A0 (0)A0 (0)0 (0)
206.(F) Tim B Senior 28,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
207.(F) Tim B Senior 24,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
208.(F) Slobodni stil - Miks Tim A -17A0 (0)A0 (0)0 (0)
209.(F) Slobodni stil - Miks Tim A 18+A0 (0)A0 (0)0 (0)
UKUPNO100 (25)43393 (18)377810


Broj prijavljenih takmičara po uzrasnim kategorijama
Rb.KategorijaBroj MBroj ŽUkupno
1.Pioniri A (6-7)336
2.Pioniri B (6-7)819
3.Pioniri B (8-9)301747
4.Pioniri A (8-9)373067
5.Pioniri B (10-11)272148
6.Pioniri A (10-11)6639105
7.Kadet A10084184
8.Kadet B242852
9.Junior A5763120
10.Junior B7714
11.Senior A221941
12.Senior B303
13.Poomsae - INDIVIDUAL394382
14.Poomsae - PAIR7714 (7)
15.Poomsae - TEAM3 (1)15 (5)18 (6)
16.Poomsae - FREESTYLE TEAM0 (0)0 (0)0 (0)
UKUPNO433377810


  Language: