Click to go back

Takmičenje:
Tim: Sortiraj po:
Uzrasna kat.:

Spisak prijavljenih takmičara
Rb.TimImePrezimePolDat. rođ.Uzr. kat.Kategorija
1.ROU - C.S. Addras TaekwondoMayaBercaruŽ08.06.2012Copii 2 IndividualSpeed Individual
2.ROU - C.S. Addras TaekwondoIanis AndreiFodolicaM18.03.2013Copii 2 IndividualSpeed Individual
3.ROU - C.S. Addras TaekwondoIoanaLucaM26.09.2012Copii 2 IndividualSpeed Individual
4.ROU - C.S. Addras TaekwondoBucurStefanM29.12.2010Copii 1 IndividualSpeed Individual
5.ROU - C.S. Addras TaekwondoCruceanuMatei AlexandruM03.05.2011Copii 1 IndividualSpeed Individual
6.ROU - C.S. Addras TaekwondoDavidRares IonutM08.01.2011Copii 1 IndividualSpeed Individual
7.ROU - C.S. Addras TaekwondoPostolacheTudor-IonutM14.09.2011Copii 1 IndividualSpeed Individual
8.ROU - C.S. Addras TaekwondoStefanAlexandruM19.11.2010Copii 1 IndividualSpeed Individual
9.ROU - C.S. Addras TaekwondoTomulescuDariusM18.06.2010Copii 1 IndividualSpeed Individual
10.ROU - C.S. Addras TaekwondoTomulescuDariusM18.06.2010Copii 1 IndividualSpeed Individual
11.ROU - C.S. Addras TaekwondoVoicuStefanM02.09.2011Copii 1 IndividualSpeed Individual
12.ROU - C.S. Addras TaekwondoTofanAnca-DanielaŽ31.08.2009Juniori mici FamilieFamily Speed
13.ROU - C.S. Addras TaekwondoAlexandruSonM16.09.2009Juniori mici FamilieFamily Speed
14.ROU - C.S. Addras TaekwondoBratuTeodoraŽ09.06.2008Juniori Mici IndividualSpeed Individual
15.ROU - C.S. Addras TaekwondoNegoitaDaria MariaŽ25.09.2008Juniori Mici IndividualSpeed Individual
16.ROU - C.S. Addras TaekwondoNegreaAna-CorinaŽ04.03.2008Juniori Mici IndividualSpeed Individual
17.ROU - C.S. Addras TaekwondoPastramaBiancaŽ13.08.2009Juniori Mici IndividualSpeed Individual
18.ROU - C.S. Addras TaekwondoTofanAnca-DanielaŽ31.08.2009Juniori Mici IndividualSpeed Individual
19.ROU - C.S. Addras TaekwondoTudorIlincaŽ13.06.2008Juniori Mici IndividualSpeed Individual
20.ROU - C.S. Addras TaekwondoAlexandruSonM16.09.2009Juniori Mici IndividualSpeed Individual
21.ROU - C.S. Addras TaekwondoDinaAndrei-BogdanM07.07.2008Juniori Mici IndividualSpeed Individual
22.ROU - C.S. Addras TaekwondoGrajdeanuAndreiM17.09.2008Juniori Mici IndividualSpeed Individual
23.ROU - C.S. Addras TaekwondoPerteNicolae SebastianM01.09.2009Juniori Mici IndividualSpeed Individual
24.ROU - C.S. Addras TaekwondoSerbanLuca AlexandruM07.08.2008Juniori Mici IndividualSpeed Individual


Broj prijavljenih takmičara po kategorijama
Rb.KategorijaMBroj MŽBroj ŽUkupno
1.Copii 2 FamilieFamily Speed0Family Speed00
2.Copii 2 IndividualSpeed Individual2Speed Individual13
3.Copii 1 FamilieFamily Speed0Family Speed00
4.Copii 1 IndividualSpeed Individual8Speed Individual08
5.Juniori mici FamilieFamily Speed1Family Speed12
6.Juniori Mici IndividualSpeed Individual5Speed Individual611
UKUPNO4 (1)163 (2)824


Broj prijavljenih takmičara po uzrasnim kategorijama
Rb.KategorijaBroj MBroj ŽUkupno
1.Copii 2 Familie000
2.Copii 2 Individual213
3.Copii 1 Familie000
4.Copii 1 Individual808
5.Juniori mici Familie112
6.Juniori Mici Individual5611
UKUPNO16824


  Language: