Click to go back

Takmičenje:
Tim: Sortiraj po:
Uzrasna kat.:

Spisak prijavljenih takmičara
Rb.TimImePrezimePolDat. rođ.Uzr. kat.Kategorija
1.BUL - LeonSimeonIvanovM10.01.2010Copii 1 A+40
2.BUL - LeonHristoMerdjanovM01.01.2010Copii 1 B-30
3.BUL - LeonGabrielaIvanovaŽ01.01.2006Cadeti A-41
4.BUL - LeonKristianaAsenovaŽ24.05.2006Cadeti A-41
5.MDA - ART SPORTVeronicaMoraruŽ30.10.2002Juniori A+63
6.MDA - ART SPORTTatiana Pasat Ž20.02.2000Seniori Olimpic A-67
7.MDA - ART SPORTGrigore Potoroacă M11.09.1991Seniori Olimpic A+80
8.MDA - CALEA FERICIRIIColtaAlexeiM20.03.2009Juniori mici A-30
9.MDA - CALEA FERICIRIIBorsDorinM22.01.2009Juniori mici A-35
10.MDA - CALEA FERICIRIIBugneacLiviuM31.08.2008Juniori mici A-35
11.MDA - CALEA FERICIRIICosletAugustinM01.01.2008Juniori mici A-40
12.MDA - CALEA FERICIRIIJosanuMariusM16.07.2008Juniori mici A-40
13.MDA - CALEA FERICIRIIMorariArtiomM01.01.2008Juniori mici A-45
14.MDA - CALEA FERICIRIILunguDaniel-ValentinM26.05.2009Juniori mici A+45
15.MDA - CALEA FERICIRIICreciunVictorM18.03.2006Cadeti A-41
16.MDA - CALEA FERICIRIIMiciuAlex-IonM09.02.2005Cadeti A-45
17.MDA - CALEA FERICIRIIPereuDanielM30.04.2003Juniori A-55
18.MDA - SSSNR6DenisIusiumbeliM01.01.2011Copii 1 A-25
19.MDA - SSSNR6SergheiBorovicM01.01.2011Copii 1 A-30
20.MDA - SSSNR6IgorTabacariM01.01.2006Cadeti A-33
21.MDA - SSSNR6MihailRubanschiiM01.01.2007Cadeti A-33
22.MDA - SSSNR6AlexeiBodiulM01.01.2006Cadeti A-37
23.MDA - SSSNR6DenisMaruhaM01.01.2007Cadeti A-41
24.MDA - SSSNR6AndreiCaraușM01.01.2005Cadeti A-49
25.MDA - SSSNR6SofiaAndreevaŽ01.01.2005Cadeti A-47
26.MDA - SSSNR6MaximCrivitchiiM01.01.2005Cadeti A-53
27.MDA - SSSNR6IuliaNazarovaŽ01.01.2005Cadeti A-51
28.MDA - SSSNR6MariusTrofimM01.01.2005Cadeti A-65
29.MDA - SSSNR6AlexandrEnacheM01.01.2002Juniori A-55
30.MDA - SSSNR6EgorOchipniucM01.01.2003Juniori A-63
31.MDA - SSSNR6RomanTrandafirM01.01.2002Juniori A-73
32.MDA - Triumf-GRBogdanIonesiiM24.04.2011Copii 1 A-25
33.MDA - Triumf-GRBogdanOgorM20.12.2010Copii 1 A-30
34.MDA - Triumf-GRRomanCerneiM10.06.2009Juniori mici A-30
35.MDA - Triumf-GRSergiuGuvirM10.12.2009Juniori mici A-45
36.MDA - Triumf-GRValeriaCudinovŽ19.07.2007Cadeti A-29
37.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiAlexandrMitiogloM05.03.2001Seniori Olimpic B-68
38.ROU - C.S. Addras TaekwondoBercaruMayaŽ08.06.2012Copii 2 -20
39.ROU - C.S. Addras TaekwondoIoanaLucaM26.09.2012Copii 2 -20
40.ROU - C.S. Addras TaekwondoFodolicaIanis-AndreiM18.03.2013Copii 2 -25
41.ROU - C.S. Addras TaekwondoDochioiuAnastasiaŽ25.05.2010Copii 1 B-25
42.ROU - C.S. Addras TaekwondoBucurStefanM29.12.2010Copii 1 B-25
43.ROU - C.S. Addras TaekwondoPostolacheTudor-IonutM14.09.2011Copii 1 B-25
44.ROU - C.S. Addras TaekwondoStefanAlexandruM19.11.2010Copii 1 B-25
45.ROU - C.S. Addras TaekwondoCruceanuMatei AlexandruM03.05.2011Copii 1 B-30
46.ROU - C.S. Addras TaekwondoTomulescuDariusM18.06.2010Copii 1 B-30
47.ROU - C.S. Addras TaekwondoDavidRares IonutM08.01.2011Copii 1 B-35
48.ROU - C.S. Addras TaekwondoFodolicaDenisM08.10.2010Copii 1 B-35
49.ROU - C.S. Addras TaekwondoVoicuStefanM02.09.2011Copii 1 B-35
50.ROU - C.S. Addras TaekwondoDinaAndrei-BogdanM07.07.2008Juniori mici B-30
51.ROU - C.S. Addras TaekwondoPerteNicolae SebastianM01.09.2009Juniori mici B-30
52.ROU - C.S. Addras TaekwondoTofanAnca-DanielaŽ31.08.2009Juniori mici B-30
53.ROU - C.S. Addras TaekwondoAlexandruSonM16.09.2009Juniori mici B-35
54.ROU - C.S. Addras TaekwondoDochioiuSabin MihailM23.07.2008Juniori mici B-35
55.ROU - C.S. Addras TaekwondoTeodorescuDenis-VictorM22.09.2008Juniori mici B-35
56.ROU - C.S. Addras TaekwondoTudorIlincaŽ13.06.2008Juniori mici B-35
57.ROU - C.S. Addras TaekwondoVasilacheStefanM10.10.2008Juniori mici B-40
58.ROU - C.S. Addras TaekwondoZamfirRares-IonutM02.05.2008Juniori mici B-40
59.ROU - C.S. Addras TaekwondoNegreaAna-CorinaŽ04.03.2008Juniori mici B-40
60.ROU - C.S. Addras TaekwondoPastramaBiancaŽ13.08.2009Juniori mici B-40
61.ROU - C.S. Addras TaekwondoSerbanLuca AlexandruM07.08.2008Juniori mici B-45
62.ROU - C.S. Addras TaekwondoBratuTeodoraŽ09.06.2008Juniori mici B+40
63.ROU - C.S. Addras TaekwondoGrajdeanuAndreiM17.09.2008Juniori mici B+45
64.ROU - C.S. Addras TaekwondoTemelieMirunaŽ05.12.2007Cadeti A-33
65.ROU - C.S. Addras TaekwondoEnescuVladM27.11.2005Cadeti A-53
66.ROU - C.S. Addras TaekwondoBancilaMirunaŽ24.02.2005Cadeti A-51
67.ROU - C.S. Addras TaekwondoRotaruSilviuM06.08.2007Cadeti B-33
68.ROU - C.S. Addras TaekwondoGirbaciuCulitaM05.10.2005Cadeti B-37
69.ROU - C.S. Addras TaekwondoMocanuAlexandra-MariaŽ19.10.2007Cadeti B-41
70.ROU - C.S. Addras TaekwondoAndroneSebastian AndreiM03.10.2007Cadeti B-45
71.ROU - C.S. Addras TaekwondoIanosLucaM19.10.2005Cadeti B-49
72.ROU - C.S. Addras TaekwondoNeculaMiriamŽ30.04.2006Cadeti B-47
73.ROU - C.S. Addras TaekwondoVrinceanuAndreeaŽ11.04.2006Cadeti B-47
74.ROU - C.S. Addras TaekwondoBalaniciAlexandruM16.01.2005Cadeti B-53
75.ROU - C.S. Addras TaekwondoDumitrascuAndreiM05.06.2005Cadeti B-53
76.ROU - C.S. Addras TaekwondoEnacheAndreeaŽ09.02.2006Cadeti B-51
77.ROU - C.S. Addras TaekwondoTurcuAlexandruM11.11.2005Cadeti B+65
78.ROU - C.S. Addras TaekwondoZebacinschiVladM31.08.2002Juniori A-63
79.ROU - C.S. Addras TaekwondoGulerezFabianM16.01.2004Juniori A+73
80.ROU - C.S. Addras TaekwondoPilaAlexandru-SebastianM23.08.2003Juniori B-55
81.ROU - C.S. Addras TaekwondoCucuSilviu-AndreiM24.11.2004Juniori B-63
82.ROU - C.S. Addras TaekwondoIancuTeodor-PaulM12.10.2003Juniori B-63
83.ROU - C.S. Addras TaekwondoEnciuNicolae Paul CezarM28.12.2004Juniori B-73
84.ROU - C.S. Addras TaekwondoCorneaCatalinaŽ11.11.2004Juniori B+63
85.ROU - C.S. Addras TaekwondoArcaleanDenis-GeorgeM17.10.2004Juniori B+73
86.ROU - C.S. Addras TaekwondoChirilaAndreiM26.05.1997Seniori Olimpic A-68
87.ROU - C.S. Addras TaekwondoChirilaNicuM16.10.1999Seniori Olimpic A-68
88.ROU - C.S. Addras TaekwondoIancuAlexandruM31.12.1997Seniori Olimpic A+80
89.ROU - C.S. Addras TaekwondoJipaMihaiM09.10.2000Seniori Olimpic B-68
90.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESCandeaPaulaŽ30.05.1997Seniori Olimpic B-49
91.ROU - Taekwondo Club VIPVornicuRobertM03.08.2012Copii 2 +25
92.ROU - Taekwondo Club VIPHadarCristianM28.11.2010Copii 1 B+40
93.ROU - Taekwondo Club VIPCodreanuDenisM15.09.2008Juniori mici B-45
94.ROU - Taekwondo Club VIPPorcaruOliM08.01.2006Cadeti B-57
95.ROU - Taekwondo Club VIPBulaiLoredanaŽ07.09.2003Juniori B-55
96.SRB - ZrenjaninOgnjenKuglićM05.05.2005Cadeti A-65
97.SRB - ZrenjaninMatejaIvkovićM19.07.2004Juniori A-48
98.SRB - ZrenjaninJelenaOprucŽ28.08.2002Juniori A-55
99.SRB - ZrenjaninIgorČorbaM18.08.2002Juniori A-63
100.SRB - ZrenjaninDanicaPetkovŽ26.01.2002Juniori A+63
101.SRB - ZrenjaninMinaHrubikŽ17.01.2003Juniori B-55
102.SRB - ZrenjaninAleksandarColicM22.09.1997Seniori Olimpic A-58
103.SRB - ZrenjaninValentinaMilićŽ09.02.2000Seniori Olimpic A-57
104.SRB - ZrenjaninStefanOprucM23.01.2000Seniori Olimpic A-68
105.SRB - ZrenjaninDajanaRadivojevićŽ01.06.1990Seniori Olimpic A-67
106.SRB - ZrenjaninDejanPopovM02.12.1997Seniori Olimpic A-80
107.SRB - ZrenjaninDušanSamolovacM29.03.1994Seniori Olimpic A+80
108.SRB - ZrenjaninRadovanMijanovićM30.10.1990Seniori Olimpic A+80


Broj prijavljenih takmičara po kategorijama
Rb.KategorijaMBroj MŽBroj ŽUkupno
1.Copii 2 -201-2012
2.Copii 2 -251-2501
3.Copii 2 +251+2501
4.Copii 1 A-252-2502
5.Copii 1 A-302-3002
6.Copii 1 A-350-3500
7.Copii 1 A-400-4000
8.Copii 1 A+401+4001
9.Copii 1 B-253-2514
10.Copii 1 B-303-3003
11.Copii 1 B-353-3503
12.Copii 1 B-400-4000
13.Copii 1 B+401+4001
14.Juniori mici A-302-2502
15.Juniori mici A-352-3002
16.Juniori mici A-402-3502
17.Juniori mici A-452-4002
18.Juniori mici A+451+4001
19.Juniori mici B-302-2502
20.Juniori mici B-353-3014
21.Juniori mici B-402-3513
22.Juniori mici B-452-4024
23.Juniori mici B+451+4012
24.Cadeti A-332-2913
25.Cadeti A-371-3312
26.Cadeti A-412-3702
27.Cadeti A-451-4123
28.Cadeti A-491-4401
29.Cadeti A-532-4713
30.Cadeti A-570-5122
31.Cadeti A-610-5500
32.Cadeti A-652-5902
33.Cadeti A+650+5900
34.Cadeti B-331-2901
35.Cadeti B-371-3301
36.Cadeti B-410-3700
37.Cadeti B-451-4112
38.Cadeti B-491-4401
39.Cadeti B-532-4724
40.Cadeti B-571-5112
41.Cadeti B-610-5500
42.Cadeti B-650-5900
43.Cadeti B+651+5901
44.Juniori A-481-4401
45.Juniori A-552-4902
46.Juniori A-633-5514
47.Juniori A-731-6301
48.Juniori A+731+6323
49.Juniori B-480-4400
50.Juniori B-551-4901
51.Juniori B-632-5524
52.Juniori B-731-6301
53.Juniori B+731+6312
54.Seniori Olimpic A-581-4901
55.Seniori Olimpic A-683-5714
56.Seniori Olimpic A-801-6723
57.Seniori Olimpic A+804+6704
58.Seniori Olimpic B-580-4911
59.Seniori Olimpic B-682-5702
60.Seniori Olimpic B-800-6700
61.Seniori Olimpic B+800+6700
UKUPNO48 (24)8021 (14)28108


Broj prijavljenih takmičara po uzrasnim kategorijama
Rb.KategorijaBroj MBroj ŽUkupno
1.Copii 2 314
2.Copii 1 A505
3.Copii 1 B10111
4.Juniori mici A909
5.Juniori mici B10515
6.Cadeti A11718
7.Cadeti B8412
8.Juniori A8311
9.Juniori B538
10.Seniori Olimpic A9312
11.Seniori Olimpic B213
UKUPNO8028108


  Language: