Click to go back

Takmičenje:
Tim: Sortiraj po:
Uzrasna kat.:

Spisak prijavljenih takmičara
Rb.TimImePrezimePolDat. rođ.Uzr. kat.Kategorija
1.BIH - DerventaĐorđeSarićM01.01.2007Pioniri B (10-11)-36
2.BIH - DerventaSrđanTeofilovićM17.06.2006Kadet A-49
3.BIH - DerventaSergejTeofilovićM12.08.2004Kadet A-53
4.BIH - DerventaMilanDimitrijevićM01.01.2005Kadet B+65
5.BIH - DerventaĐorđeRepijaM10.09.2003Junior A-51
6.BIH - DerventaStefaniBanjacŽ26.06.2003Junior A-52
7.BIH - DerventaAnđelaPijetlovićŽ01.01.2000Senior A-49
8.BIH - DerventaMilicaKaranovićŽ10.10.2000Senior A-62
9.BIH - ISKRAFatimaBegićŽ14.04.2007(T) Pionir (10-11)Brzina
10.BIH - ISKRADenisBuljubasicM01.05.2007(T) Pionir (10-11)Brzina
11.BIH - ISKRADenisBuljubasicM01.05.2007Pioniri A (10-11)-48
12.BIH - ISKRAFatimaBegićŽ14.04.2007Pioniri B (10-11)-40
13.BIH - ISKRAElmaBajraktarevićŽ07.10.2004(T) KadetBrzina
14.BIH - ISKRAElmaBajraktarevićŽ07.10.2004Kadet B-47
15.BIH - ISKRAMijaUkropinaŽ15.10.1991Senior A+73
16.BIH - ISKRAAlbinaKrijestoracŽ14.11.1994(T) SeniorVisina
17.BIH - JopaBojanPetrovicM19.11.2007Pioniri A (10-11)-33
18.BIH - JopaNikolaAlempicM25.09.2004Kadet A-61
19.BIH - JopaNikolaGajicM07.09.2006Kadet B-41
20.BIH - JopaNjegosPanticM01.02.2003Junior A-45
21.BIH - LjubijaPetraKekicŽ22.10.2011Pioniri B (6-7)-19
22.BIH - LjubijaSofijaVukotićŽ31.10.2012Pioniri B (6-7)-19
23.BIH - LjubijaDjordjeVranješM30.08.2012Pioniri B (6-7)-21
24.BIH - LjubijaSergejBudimličM16.04.2012Pioniri B (6-7)-21
25.BIH - LjubijaBožidarPilipovicM07.01.2011Pioniri B (6-7)-25
26.BIH - LjubijaMilošStojanovićM10.02.2011Pioniri B (6-7)-27
27.BIH - LjubijaMarkoGnjaticM15.04.2010Pioniri A (8-9)-23
28.BIH - LjubijaNatašaIlićŽ22.09.2009Pioniri B (8-9)-29
29.BIH - LjubijaLukaLakićM30.12.2010Pioniri B (8-9)-36
30.BIH - LjubijaManuelaKukavicaŽ22.04.2009Pioniri B (8-9)-39
31.BIH - LjubijaSaraTopicŽ19.02.2010Pioniri B (8-9)-39
32.BIH - LjubijaBrankoStojanovičM14.12.2009Pioniri B (8-9)-39
33.BIH - LjubijaDaniloVukoticM01.05.2009Pioniri B (8-9)-43
34.BIH - LjubijaDejanKneževicM04.09.2009Pioniri B (8-9)-43
35.BIH - LjubijaMiaBabicŽ07.08.2008Pioniri B (10-11)-36
36.BIH - LjubijaRomanaKobasŽ31.08.2007Pioniri B (10-11)-48
37.BIH - LjubijaDinoCericM15.08.2007Pioniri B (10-11)-48
38.BIH - LjubijaJelenaDošenŽ03.03.2005Kadet A-59
39.BIH - LjubijaVanjaMikičM29.08.2006Kadet B-33
40.BIH - LjubijaSaraKneževičŽ27.11.2005Kadet B-33
41.BIH - LjubijaNemanjaKneževicM06.06.2006Kadet B-37
42.BIH - LjubijaSrdjanMiljatovicM07.03.2006Kadet B-37
43.BIH - LjubijaMihajloDžukićM25.03.2005Kadet B-53
44.BIH - LjubijaJovanaTopicŽ03.04.2006Kadet B+59
45.BIH - LjubijaKristinaKobasŽ27.09.2005Kadet B+59
46.BIH - LjubijaStefanMutičM16.09.2004Kadet B+65
47.BIH - LjubijaMilicaGrujicŽ01.03.2003Junior A+68
48.BIH - LjubijaSanjaRastokaŽ31.01.2003Junior B-52
49.BIH - LjubijaDarijanaTomašŽ13.09.2003Junior B-55
50.BIH - LjubijaIvanaZoričŽ01.08.2003Junior B-59
51.BIH - LjubijaTeodoraJaričŽ06.05.2003Junior B-68
52.BIH - LjubijaBojanCvijičM20.07.2000Senior A-74
53.BIH - LjubijaAdiZubanovicM30.11.1999Senior B-80
54.BIH - Novi Grad SarajevoBenjaminHusićM01.01.2007Pioniri A (10-11)-40
55.BIH - Novi Grad SarajevoHarunKruhoM01.01.2008Pioniri A (10-11)-40
56.BIH - Novi Grad SarajevoEmirRadeljasM01.01.2005Kadet A+65
57.BIH - Novi Grad SarajevoEldarAbdulovicM01.01.2003Junior A-63
58.BIH - SOKOL-GOKUOgnjenVidekanicM06.05.2012Pioniri B (6-7)-19
59.BIH - SOKOL-GOKUAndreaMaricŽ24.02.2010Pioniri B (8-9)-27
60.BIH - SOKOL-GOKUNikolinaMarkovicŽ31.05.2010Pioniri B (8-9)-27
61.BIH - SOKOL-GOKUUrosTomicM19.02.2009Pioniri B (8-9)-31
62.BIH - SOKOL-GOKUMihajloKomaracM22.05.2009Pioniri B (8-9)-33
63.BIH - SOKOL-GOKUNikolinaPejicŽ26.05.2010Pioniri B (8-9)-43
64.BIH - SOKOL-GOKULazarMalovicM20.05.2010Pioniri B (8-9)+43
65.BIH - SOKOL-GOKUNemanjaGligorevicM16.03.2008Pioniri A (10-11)-33
66.BIH - SOKOL-GOKUDarkoLukićM03.12.2007Pioniri A (10-11)-44
67.BIH - SOKOL-GOKUDjordjeTomasevicM13.09.2007Pioniri B (10-11)-30
68.BIH - SOKOL-GOKUStefanKomaracM11.12.2007Pioniri B (10-11)-40
69.BIH - SOKOL-GOKULukaTomicM16.08.2007Pioniri B (10-11)-48
70.BIH - SOKOL-GOKUMarijanaTanasicŽ02.09.2004Kadet A-44
71.BIH - SOKOL-GOKUSlavisaSimeunovićM07.06.2005Kadet A+65
72.BIH - SOKOL-GOKUPredragObrenovicM13.09.2006Kadet B-37
73.BIH - SOKOL-GOKUMajaVidicŽ18.10.2006Kadet B-37
74.BIH - SOKOL-GOKUTanjaLukićŽ07.12.2002Junior A-52
75.BIH - SOKOL-GOKUAndreaSimicŽ08.06.2002Junior A-55
76.BIH - SOKOL-GOKUDraganaViloticŽ03.06.2002Junior A-59
77.BIH - SOKOL-GOKUZikoSimeunovićM03.07.2002Junior A-73
78.BUL - TC "Force-2004"NikolHristovaŽ21.01.2009(F) Par A Pionir [3]A
79.BUL - TC "Force-2004"KonstantinYanevM28.11.2007(F) Par A Pionir [3]A
80.BUL - TC "Force-2004"NikolHristovaŽ21.01.2009(F) Pioniri 1 AA
81.BUL - TC "Force-2004"KonstantinYanevM28.11.2007(F) Pioniri 1 AA
82.BUL - TC "Force-2004"NikolHristovaŽ21.01.2009(T) Pionir (8-9)Brzina
83.BUL - TC "Force-2004"NikolHristovaŽ21.01.2009(T) Pionir (8-9)Visina
84.BUL - TC "Force-2004"NikolHristovaŽ21.01.2009Pioniri B (8-9)-31
85.BUL - TC "Force-2004"KonstantinYanevM28.11.2007(T) Pionir (10-11)Brzina
86.BUL - TC "Force-2004"KonstantinYanevM28.11.2007(T) Pionir (10-11)Visina
87.BUL - TC "Force-2004"KonstantinYanevM28.11.2007Pioniri B (10-11)-36
88.BUL - TC "Force-2004"RadostinShtiliyanovM17.04.2005(F) Kadet 1 AA
89.BUL - TC "Force-2004"DarinaDobrevaŽ29.10.2006(F) Kadet 1 B4,3 kup
90.BUL - TC "Force-2004"DarinaDobrevaŽ29.10.2006(F) Par A Kadet [4]A
91.BUL - TC "Force-2004"RadostinShtiliyanovM17.04.2005(F) Par A Kadet [4]A
92.BUL - TC "Force-2004"DarinaDobrevaŽ29.10.2006(T) KadetBrzina
93.BUL - TC "Force-2004"RadostinShtiliyanovM17.04.2005(T) KadetBrzina
94.BUL - TC "Force-2004"DarinaDobrevaŽ29.10.2006(T) KadetVisina
95.BUL - TC "Force-2004"RadostinShtiliyanovM17.04.2005(T) KadetVisina
96.BUL - TC "Force-2004"DarinaDobrevaŽ29.10.2006Kadet B-37
97.BUL - TC "Force-2004"MitkoGospodinovM23.05.1997(F) Senior 1 AA
98.BUL - TC "Force-2004"MitkoGospodinovM23.05.1997(T) SeniorVisina
99.BUL - TC "Force-2004"BiserHristovM19.05.1971(F) Master 1 AA
100.CRO - BistraLeonKlanfarM27.12.2008Pioniri B (10-11)-27
101.CRO - BistraTaraHorvatŽ03.10.2008Pioniri B (10-11)-33
102.CRO - BistraFilipŠpicekM26.06.2007Pioniri B (10-11)-40
103.CRO - BistraJanFlegarM07.05.2006Kadet A-33
104.CRO - BistraDoraTrohaŽ17.07.2005Kadet A-44
105.CRO - BistraNicoleFumićŽ05.01.2005Kadet A-55
106.CRO - TKD BRINJEIrisŠprajcŽ19.01.2009Pioniri B (8-9)-33
107.CRO - TKD BRINJEValentinaBolješićŽ04.01.2007Pioniri A (10-11)-33
108.CRO - TKD BRINJEPatriciaŠprajcŽ31.12.2004Kadet A-37
109.CRO - TKD BRINJEDenisIvoševićM29.01.2002Junior A-59
110.CRO - TKD BRINJEMihaelaBolješićŽ25.05.2001Junior A-59
111.IRQ - Baghdad Taekwondo TeamAhmed HadiJumaahM25.08.1996Senior A-54
112.IRQ - Baghdad Taekwondo TeamAbdumahdi AbduuljaleelSaadonM28.04.1997Senior A-58
113.IRQ - Baghdad Taekwondo TeamSajad SabahChnaniM24.11.1997Senior A-58
114.IRQ - Baghdad Taekwondo TeamAhmed SattarMohsinM22.03.1994Senior A-63
115.IRQ - Baghdad Taekwondo TeamSalah MahdiHamediM03.12.1995Senior A-63
116.IRQ - Baghdad Taekwondo TeamHussein ImadFadilM20.11.2000Senior A-68
117.IRQ - Baghdad Taekwondo TeamMahdi SalehMahdiM21.01.1993Senior A-68
118.IRQ - Baghdad Taekwondo TeamMohaimen DheyaaYasirM04.11.1986Senior A+87
119.MKD - Feniks KikStefanDimovskiM01.01.2009Pioniri A (8-9)-21
120.MKD - Feniks KikDamjanVasilevskiM01.01.2010Pioniri B (8-9)-21
121.MKD - Feniks KikLukaAngelovM01.01.2007Pioniri A (10-11)-36
122.MKD - Feniks KikDavidCekovM01.01.2007Pioniri A (10-11)-48
123.MKD - Feniks KikMarkoGrujoskiM01.01.2006Kadet B-65
124.MKD - Feniks KikDamjanSandevM01.01.2001Junior A-51
125.MKD - Feniks KikIvoSandevM01.01.2003Junior A-51
126.MKD - Feniks KikIvaSandevaŽ01.01.2003Junior A-49
127.MKD - Feniks KikNikolaNikolovskiM01.01.2001Junior A-63
128.MNE - BESABenanJusufgjokajM13.04.2007Pioniri A (10-11)-33
129.MNE - BESAAngjellaBerishajŽ26.03.2007Pioniri A (10-11)+57
130.MNE - BESAIsraJusufgjokajŽ22.04.2006Kadet A-44
131.MNE - BESAValentinDushajM24.01.2001Junior A-51
132.MNE - BESAEminNikajM27.10.2003Junior A-59
133.MNE - KoryoBledarKasmiM04.04.2009Pioniri A (8-9)-33
134.MNE - KoryoSanelMujkovićM05.03.2006Kadet B-33
135.MNE - KoryoLukaPerovićM08.06.2006Kadet B-41
136.MNE - KoryoArianBujajM19.07.2003Junior B-48
137.MNE - KoryoVilhemJuncajM30.03.2002Junior B+78
138.MNE - KoryoSladjanaPajovicŽ21.10.1999Senior B-49
139.MNE - TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROMatijaPavlovićM01.01.2011Pioniri B (6-7)-27
140.MNE - TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROVukVujičićM01.01.2010Pioniri B (8-9)-21
141.MNE - TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROBožicaObradovićŽ01.01.2010Pioniri B (8-9)-25
142.MNE - TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROMihailoVojinovićM01.01.2010Pioniri B (8-9)-25
143.MNE - TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROMilicaKasalicaŽ01.01.2009Pioniri B (8-9)-27
144.MNE - TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROJankoAnđelićM01.01.2010Pioniri B (8-9)-27
145.MNE - TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROStrahinjaDžakovićM01.01.2010Pioniri B (8-9)-27
146.MNE - TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROAnđelaSimićevićŽ01.01.2009Pioniri B (8-9)-29
147.MNE - TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROAnjaBojovićŽ01.01.2010Pioniri B (8-9)-29
148.MNE - TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROAleksandraDžabasanŽ01.01.2010Pioniri B (8-9)-33
149.MNE - TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROAleksaKrsmanovićM01.01.2009Pioniri B (8-9)-36
150.MNE - TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROLukaPavlovićM01.01.2010Pioniri B (8-9)-39
151.MNE - TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROTijanaĐurđićŽ01.01.2009Pioniri B (8-9)+43
152.MNE - TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROIvaKaradžićŽ01.01.2008Pioniri B (10-11)-27
153.MNE - TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGRONinaBojovićŽ01.01.2008Pioniri B (10-11)-30
154.MNE - TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROAnitaSimićevićŽ01.01.2007Pioniri B (10-11)-36
155.MNE - TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROBrankoVojinovićM01.01.2007Pioniri B (10-11)-40
156.MNE - TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROIvanaPejovićŽ01.01.2007Pioniri B (10-11)-44
157.MNE - TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROJovanaTomčićŽ01.01.2006Kadet B-47
158.MNE - TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROLazarKaradžićM01.01.2005Kadet B-57
159.MNE - TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROIvanaMaksimovićŽ01.01.2003Junior B-55
160.MNE - TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROMilicaVojinovićŽ01.01.2003Junior B-63
161.MNE - TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROTijanaMuminŽ01.01.2001Senior B-57
162.MNE - UlcinjAmraDushkuŽ15.09.2006(F) Kadet 1 B6,5 kup
163.MNE - UlcinjDionMustafaM08.10.2005(F) Kadet 1 B6,5 kup
164.MNE - UlcinjSumejaBishaŽ06.05.2004(F) Kadet 1 B2,1 kup
165.MNE - UlcinjFionaKrajaŽ10.08.2003(F) Juniori 1 B6,5 kup
166.MNE - UlcinjMedinaKanacevicŽ10.08.1997(F) Senior 1 AA
167.ROU - ADDRAS TKDDochioiuAnastasiaŽ25.05.2010(F) Par A Pionir [1]A
168.ROU - ADDRAS TKDDochioiuSabin MihailM23.07.2008(F) Par A Pionir [1]A
169.ROU - ADDRAS TKDMocanuAlexandraŽ19.10.2007(F) Pioniri 2 B6,5 kup
170.ROU - ADDRAS TKDVasilacheStefanM10.10.2008(F) Pioniri 2 B6,5 kup
171.ROU - ADDRAS TKDZamfirRares-IonutM02.05.2008(F) Pioniri 2 B6,5 kup
172.ROU - ADDRAS TKDDochioiuAnastasiaŽ25.05.2010(F) Pioniri 2 B4,3 kup
173.ROU - ADDRAS TKDDochioiuSabin MihailM23.07.2008(F) Pioniri 2 B4,3 kup
174.ROU - ADDRAS TKDDochioiuAnastasiaŽ25.05.2010(T) Pionir (8-9)Brzina
175.ROU - ADDRAS TKDFodolicaDenisM08.10.2010(T) Pionir (8-9)Brzina
176.ROU - ADDRAS TKDFodolicaDenisM08.10.2010Pioniri A (8-9)-29
177.ROU - ADDRAS TKDDochioiuAnastasiaŽ25.05.2010Pioniri B (8-9)-23
178.ROU - ADDRAS TKDMocanuAlexandraŽ19.10.2007(T) Pionir (10-11)Brzina
179.ROU - ADDRAS TKDNegreaAna-CorinaŽ04.03.2008(T) Pionir (10-11)Brzina
180.ROU - ADDRAS TKDDochioiuSabin MihailM23.07.2008(T) Pionir (10-11)Brzina
181.ROU - ADDRAS TKDVasilacheStefanM10.10.2008(T) Pionir (10-11)Brzina
182.ROU - ADDRAS TKDZamfirRares-IonutM02.05.2008(T) Pionir (10-11)Brzina
183.ROU - ADDRAS TKDDochioiuSabin MihailM23.07.2008Pioniri A (10-11)-30
184.ROU - ADDRAS TKDMocanuAlexandraŽ19.10.2007Pioniri B (10-11)-36
185.ROU - ADDRAS TKDNegreaAna-CorinaŽ04.03.2008Pioniri B (10-11)-36
186.ROU - ADDRAS TKDZamfirRares-IonutM02.05.2008Pioniri B (10-11)-36
187.ROU - ADDRAS TKDVasilacheStefanM10.10.2008Pioniri B (10-11)-40
188.ROU - ADDRAS TKDEnacheAndreeaŽ09.02.2006(F) Kadet 1 AA
189.ROU - ADDRAS TKDBancilaMirunaŽ24.02.2005(T) KadetBrzina
190.ROU - ADDRAS TKDEnacheAndreeaŽ09.02.2006(T) KadetBrzina
191.ROU - ADDRAS TKDBancilaMirunaŽ24.02.2005Kadet A-41
192.ROU - ADDRAS TKDEnacheAndreeaŽ09.02.2006Kadet A-51
193.ROU - ADDRAS TKDZebacinschiVladM31.08.2002Junior A-59
194.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaSofiaHaragisŽ30.06.2010(F) Pioniri 2 B8,7 kup
195.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaTeodoraPetreanŽ03.07.2010(F) Pioniri 2 B8,7 kup
196.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaTeodoraPetreanŽ03.07.2010Pioniri B (8-9)-23
197.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaSofiaHaragisŽ30.06.2010Pioniri B (8-9)-25
198.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaLucaMorutanM12.12.2008Pioniri B (10-11)-36
199.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaTeodoraRaduŽ14.08.2006(F) Kadet 1 B8,7 kup
200.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaValentinaColdeaŽ11.06.2006(F) Kadet 1 B4,3 kup
201.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaAndreiHaragisM11.12.2006(F) Kadet 1 B4,3 kup
202.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaSebastianPetreanM22.09.2004(F) Kadet 1 B4,3 kup
203.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaValentinaColdeaŽ11.06.2006(F) Par A Kadet [5]A
204.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaAndreiHaragisM11.12.2006(F) Par A Kadet [5]A
205.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaTeodoraRaduŽ14.08.2006(F) Par A Kadet [6]A
206.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaSebastianPetreanM22.09.2004(F) Par A Kadet [6]A
207.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaAndreiHaragisM11.12.2006Kadet A-41
208.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaSebastianPetreanM22.09.2004Kadet A-45
209.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaVladOrbanM03.07.2005Kadet A-57
210.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaTeodoraRaduŽ14.08.2006Kadet B-33
211.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaZaraMotoceanuŽ17.05.2006Kadet B-51
212.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaDanielMartonM10.09.2003(F) Juniori 1 B4,3 kup
213.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaDanielMartonM10.09.2003Junior A-51
214.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaIlieGhircoiasM17.07.2002Junior B-68
215.SLO - TAEKWONDO KLUB -KBK- MARIBORMiaLepenikŽ13.03.2010Pioniri B (8-9)-29
216.SLO - TAEKWONDO KLUB -KBK- MARIBORJakaBabićM06.03.2007Pioniri B (10-11)-44
217.SLO - TAEKWONDO KLUB -KBK- MARIBORLukaRaskovicM29.03.2005Kadet A-45
218.SLO - TAEKWONDO KLUB -KBK- MARIBORLinKovacicM25.07.2004Kadet A-49
219.SLO - TAEKWONDO KLUB -KBK- MARIBORPiadoraLoncaricŽ14.07.2002Junior A-52
220.SLO - TAEKWONDO KLUB -KBK- MARIBORLarisaLoncaricŽ22.02.2003Junior A-55
221.SLO - TAEKWONDO KLUB -KBK- MARIBORZigaKorparM17.09.2000Senior A-63
222.SRB - AresDusanScepanovicM12.03.2008Pioniri A (10-11)-30
223.SRB - AresDaniloScepanovicM12.03.2008Pioniri A (10-11)-36
224.SRB - AresStefanLatasM16.12.2004(F) Kadet 1 AA
225.SRB - AresPetarScepanovicM18.05.2006Kadet A-33
226.SRB - AresMasaVulicŽ06.04.2006Kadet A-33
227.SRB - AresAlenPesicM18.05.2006Kadet A-37
228.SRB - AresLazarStoiljkovicM06.11.2006Kadet A-45
229.SRB - AresPavleJovanovicM23.04.2005Kadet A-45
230.SRB - AresStefanLatasM16.12.2004Kadet A-53
231.SRB - AresMihaloJovanovicM19.11.2004Kadet B-45
232.SRB - AresDimitrijeJovanovicM09.11.2002(F) Juniori 1 AA
233.SRB - AresJovanaDjordjevicŽ31.10.2003(F) Juniori 1 B2,1 kup
234.SRB - AresAleksaJovanovicM13.12.2003Junior A-68
235.SRB - AresDimitrijeJovanovicM09.11.2002Junior A-78
236.SRB - AresNikolaMilosavljevicM19.12.2003Junior B-45
237.SRB - AresMilosCvetkovicM17.10.1997Senior A-80
238.SRB - AsteriksMasaPetrovicŽ10.11.2007(F) Pioniri 2 B6,5 kup
239.SRB - AsteriksNatalijaDobrenovicŽ01.04.2007(F) Pioniri 2 B6,5 kup
240.SRB - AsteriksAleksaStojkovicM09.01.2009Pioniri A (8-9)-33
241.SRB - AsteriksAndrijaObradovicM30.05.2008Pioniri A (10-11)-33
242.SRB - AsteriksMatijaToncicM09.03.2007Pioniri A (10-11)-36
243.SRB - AsteriksAnastasijaJovanovicŽ02.08.2004Kadet A-37
244.SRB - AsteriksKatarinaUzunovicŽ01.07.2004Kadet A-41
245.SRB - AsteriksJanaTosicŽ24.05.2004Kadet A-55
246.SRB - AsteriksAleksandarMalbasaM11.12.2005Kadet B-41
247.SRB - AsteriksNađaStojkovicŽ24.03.2006Kadet B-41
248.SRB - AsteriksDanicaKrsticŽ26.10.2003(F) Juniori 1 B6,5 kup
249.SRB - BanjicaIrinaStojanovicŽ13.05.2011Pioniri B (6-7)-23
250.SRB - BanjicaDusanStavrovM01.01.2010Pioniri A (8-9)-33
251.SRB - BanjicaMaksimŠareM01.01.2010Pioniri A (8-9)-33
252.SRB - BanjicaPetraSavicŽ01.10.2010Pioniri B (8-9)-23
253.SRB - BanjicaNikaAvramovskaŽ30.04.2010Pioniri B (8-9)-25
254.SRB - BanjicaEmilijaVasilevŽ01.01.2010Pioniri B (8-9)-27
255.SRB - BanjicaNikolaDrazetaM05.10.2007Pioniri A (10-11)-27
256.SRB - BanjicaDusanRadišaM04.04.2008Pioniri A (10-11)-30
257.SRB - BanjicaDarijaStanišićŽ18.12.2007Pioniri A (10-11)-33
258.SRB - BanjicaĐurđaSavićŽ01.01.2007Pioniri A (10-11)-33
259.SRB - BanjicaVukanStavrovM28.08.2007Pioniri A (10-11)-36
260.SRB - BanjicaAnđelaŠareŽ01.01.2007Pioniri A (10-11)-40
261.SRB - BanjicaKatarinaJakšićŽ22.11.2005Kadet A-33
262.SRB - BanjicaPetraĆirovićŽ20.10.2006Kadet A-37
263.SRB - BanjicaAndrejaVladičićM28.05.2004Kadet A-41
264.SRB - BanjicaVesnaAjdukovićŽ14.04.2005Kadet A-59
265.SRB - BanjicaVanjaJakšićM29.08.2003Junior A-45
266.SRB - BanjicaNovakMilakovićM30.11.2002Junior A-51
267.SRB - BanjicaSavoKaranovićM26.06.1999Senior A-80
268.SRB - BanjicaNebojsaRadojevićM01.01.1995Senior B+87
269.SRB - BeogradNađaStojčevićŽ18.11.2005Kadet A-37
270.SRB - Crni ZmajJanjaĐokićŽ08.11.2005Kadet B-41
271.SRB - Crni ZmajMladenKovačM26.02.2004Kadet B-61
272.SRB - Crvena zvezdaMarkoJanićijevićM23.07.2001Junior A-63
273.SRB - Crvena zvezdaBojanZemljakM20.10.1999Senior B-80
274.SRB - Crvena zvezdaStrahinjaĐumićM16.10.1987Senior B+87
275.SRB - DeltixMilošBundaloM05.04.1987Senior A-80
276.SRB - ElemirSvetislavĐurišićM17.09.2010Pioniri B (8-9)-27
277.SRB - ElemirAnđelaMučalovŽ18.09.2009Pioniri B (8-9)+43
278.SRB - ElemirNemanjaDragićM13.11.2007Pioniri A (10-11)-27
279.SRB - ElemirDunjaPopov TapavičkiŽ18.08.2008Pioniri A (10-11)-40
280.SRB - ElemirJanaVlajkovŽ21.11.2006Kadet A-44
281.SRB - ElemirZitaGajinovŽ03.08.2004Kadet A-47
282.SRB - ElemirNikoletaNedimovićŽ16.03.2006Kadet A-51
283.SRB - ElemirViktorBognićM08.11.1989Senior A-87
284.SRB - ElemirDejanPetrovM16.08.1997Senior A+87
285.SRB - ElitDavidKukićM13.11.2011Pioniri B (6-7)-19
286.SRB - ElitIvaKukićŽ19.03.2007Pioniri A (10-11)-30
287.SRB - ElitLukaBajicM01.01.2007Pioniri A (10-11)-40
288.SRB - ElitMihajloSvilarM12.10.2007Pioniri A (10-11)-44
289.SRB - ElitMarijaZecŽ01.01.2007Pioniri A (10-11)+57
290.SRB - ElitPetarMalenčićM11.01.2008Pioniri B (10-11)-36
291.SRB - ElitMilošMalenčićM07.08.2006Kadet A-41
292.SRB - ElitMilicaGlušicaŽ17.08.2005Kadet A-44
293.SRB - ElitTeodoraBjelacŽ10.06.2006Kadet A-44
294.SRB - ElitStefanSekulićM01.03.2006Kadet B-33
295.SRB - FavoritMasaBozovicŽ17.04.2008(F) Pioniri 2 B8,7 kup
296.SRB - FavoritLukaKolundzijaM19.03.2008(F) Pioniri 2 B8,7 kup
297.SRB - FavoritMarkoRožaM06.07.2007(F) Pioniri 2 B4,3 kup
298.SRB - FavoritMarkoRožaM06.07.2007Pioniri A (10-11)-40
299.SRB - FavoritMaričićTodorM31.10.2007Pioniri B (10-11)-30
300.SRB - FavoritAleksandarParackiM31.01.2007Pioniri B (10-11)-40
301.SRB - FavoritViktorVranicM25.06.2007Pioniri B (10-11)-48
302.SRB - FavoritDamjanMaričićM07.10.2002Junior A-45
303.SRB - FavoritJovoMirkovićM04.04.1995Senior A-74
304.SRB - FavoritNovakovićMilošM31.01.1985Senior B-80
305.SRB - FavoritIsidora ArsićŽ05.09.2000(F) Par A Senior 1 [2]A
306.SRB - FavoritAndrejGrujićM05.12.1999(F) Par A Senior 1 [2]A
307.SRB - FavoritIsidora ArsićŽ05.09.2000(F) Senior 1 AA
308.SRB - FavoritAndrejGrujićM05.12.1999(F) Senior 1 AA
309.SRB - FavoritJovoMirkovićM04.04.1995(F) Senior 1 AA
310.SRB - FavoritZoranRadivojevićM30.06.2000(F) Senior 1 AA
311.SRB - FavoritIvanArsenovićM07.07.1986(F) Senior 2 AA
312.SRB - FavoritLazarManojlovićM26.11.1980(F) Senior 2 AA
313.SRB - FavoritKostaTodorovićM23.07.1968(F) Master 1 AA
314.SRB - KBV MagAndreaStajkovićŽ19.02.2007Pioniri B (10-11)-33
315.SRB - KBV MagMilicaJovanovićŽ19.10.2006(F) Kadet 1 B8,7 kup
316.SRB - KBV MagBojanSrebrićM10.02.2004Kadet A-57
317.SRB - KBV MagAndjelaRankovićŽ31.01.2006Kadet B-51
318.SRB - KBV MagMilicaMladenovićŽ06.11.2001Junior B-68
319.SRB - KobraJulijaTrifkovicŽ15.09.2008(F) Pioniri 2 B6,5 kup
320.SRB - KobraAnastasijaJankovicŽ29.01.2010Pioniri B (8-9)-25
321.SRB - KobraViktorPesicM13.11.2009Pioniri B (8-9)-27
322.SRB - KobraDejanCrnobrnicM16.01.2009Pioniri B (8-9)-29
323.SRB - KobraHelenaDrecunŽ22.01.2009Pioniri B (8-9)-31
324.SRB - KobraJulijaTrifkovicŽ15.09.2008Pioniri B (10-11)-27
325.SRB - KobraTeodoraMilicevicŽ18.08.2007Pioniri B (10-11)-27
326.SRB - KobraJanaVlahovicŽ11.01.2008Pioniri B (10-11)-40
327.SRB - KobraNikolinaRadovanovicŽ27.04.2008Pioniri B (10-11)-44
328.SRB - KobraTeodoraTrifkovicŽ23.09.2004(F) Kadet 1 B6,5 kup
329.SRB - KobraLukaGavrilovicM18.07.2006(F) Kadet 1 B6,5 kup
330.SRB - KobraTamaraSarcevicŽ24.07.2005(F) Kadet 1 B4,3 kup
331.SRB - KobraUnaVasicŽ03.04.2004(F) Kadet 1 B2,1 kup
332.SRB - KobraMajaZindovicŽ28.11.2001(F) Juniori 1 B2,1 kup
333.SRB - KobraOliveraDzonicŽ06.10.2003(F) Juniori 1 B2,1 kup
334.SRB - KobraTeodoraDjericŽ28.11.2001Junior A-49
335.SRB - KobraJankoArandjelovicM14.03.2002Junior A-59
336.SRB - KoloseumKristinaŽivanovićŽ11.07.2010(F) Pioniri 2 B8,7 kup
337.SRB - KoloseumEnaMarkovićŽ22.01.2008(F) Pioniri 2 B6,5 kup
338.SRB - KoloseumSaraCvetkovićŽ22.08.2008(F) Pioniri 2 B6,5 kup
339.SRB - KoloseumAndreaDragojevicŽ14.08.2008(F) Pioniri 2 B4,3 kup
340.SRB - KoloseumKristinaŽivanovićŽ11.07.2010Pioniri B (8-9)-23
341.SRB - KoloseumVanjaMičevićŽ05.12.2008(T) Pionir (10-11)Visina
342.SRB - KoloseumLukaRandjelovićM20.11.2007Pioniri A (10-11)-27
343.SRB - KoloseumVanjaMičevićŽ05.12.2008Pioniri B (10-11)-27
344.SRB - KoloseumDjordjePetrovM06.09.2008Pioniri B (10-11)-33
345.SRB - KoloseumIvanMatićM22.02.2008Pioniri B (10-11)-33
346.SRB - KoloseumUnaKovačŽ08.05.2008Pioniri B (10-11)-40
347.SRB - KoloseumAndreaDragojevicŽ14.08.2008Pioniri B (10-11)-44
348.SRB - KoloseumLenaDodićŽ07.08.2008Pioniri B (10-11)-48
349.SRB - KoloseumAnjaIvankovŽ31.10.2006(F) Kadet 1 B8,7 kup
350.SRB - KoloseumTaraMilenkovićŽ06.08.2006(T) KadetBrzina
351.SRB - KoloseumRastkoDostanićM07.12.2005Kadet A-37
352.SRB - KoloseumAleksaRandjelovićM10.09.2004Kadet A-49
353.SRB - KoloseumMilicaMatićŽ17.09.2004Kadet A-47
354.SRB - KoloseumLukaBabićM05.09.2004Kadet A-57
355.SRB - KoloseumTaraMilenkovićŽ06.08.2006Kadet B-33
356.SRB - KoloseumNemanjaVermezovićM19.02.2004Kadet B-45
357.SRB - KoloseumAnjaIvankovŽ31.10.2006Kadet B-51
358.SRB - KoloseumMarkoAndonovskiM23.02.2002Junior A-59
359.SRB - KoloseumMilicaNedelkovskiŽ27.02.2002Junior A-59
360.SRB - KoloseumMarijaStojkovskiŽ20.11.2001Junior B-59
361.SRB - KoloseumMinjaBojovićŽ07.05.2001Senior A-62
362.SRB - KoloseumAndjelaŠešunŽ10.11.2000Senior B-57
363.SRB - KorioLjiljanaVeselinovićŽ22.01.2001Junior A-55
364.SRB - KorioStefanMilicM06.12.2001Junior A-68
365.SRB - KorioDušanErakovicM11.02.1999Senior A-68
366.SRB - Kwon BatajnicaMilicaMijatovićŽ13.05.2008Pioniri A (10-11)-33
367.SRB - Kwon BatajnicaDusanJovicM23.12.2008Pioniri A (10-11)-33
368.SRB - Kwon BatajnicaGraovacMartaŽ23.09.2008Pioniri B (10-11)-40
369.SRB - LavNikolinaDžidaŽ13.03.2007Pioniri A (10-11)-40
370.SRB - LavFilipDžidaM30.09.2005Kadet A-37
371.SRB - LavTamaraŠevoŽ29.12.2005Kadet A-51
372.SRB - LavAnaGlasŽ10.01.2003Junior B-55
373.SRB - LavMarijaPoznanovićŽ09.03.2000Senior A-57
374.SRB - MagnusNikolaRadovanovićM09.02.1996(F) Senior 1 B2,1 kup
375.SRB - NaisusVukManićM08.01.2008(F) Pioniri 1 AA
376.SRB - NaisusJelenaStevanovićŽ10.06.2008(F) Pioniri 2 B6,5 kup
377.SRB - NaisusJelenaStevanovićŽ10.06.2008(T) Pionir (10-11)Brzina
378.SRB - NaisusVukManićM08.01.2008(T) Pionir (10-11)Brzina
379.SRB - NaisusJelenaStevanovićŽ10.06.2008(T) Pionir (10-11)Visina
380.SRB - NaisusVukManićM08.01.2008(T) Pionir (10-11)Visina
381.SRB - NaisusVukManićM08.01.2008Pioniri A (10-11)-33
382.SRB - NaisusJelenaStevanovićŽ10.06.2008Pioniri B (10-11)-33
383.SRB - NaisusĐorđePetkovićM26.01.2005(F) Kadet 1 B8,7 kup
384.SRB - NaisusĐorđePetkovićM26.01.2005(T) KadetBrzina
385.SRB - NaisusĐorđePetkovićM26.01.2005(T) KadetVisina
386.SRB - NaisusĐorđePetkovićM26.01.2005Kadet B-41
387.SRB - NaisusUrošMitrovićM31.08.2000(F) Senior 1 AA
388.SRB - NaisusUrošMitrovićM31.08.2000(T) SeniorBrzina
389.SRB - NaisusUrošMitrovićM31.08.2000(T) SeniorVisina
390.SRB - Novi BečejStevanAndrinM28.07.2009Pioniri A (8-9)-31
391.SRB - Novi BečejKevinKicosevM06.06.2009Pioniri B (8-9)-31
392.SRB - Novi BečejDusanDujinM06.06.2002Junior B-55
393.SRB - Novi SadLazarŠtulaM04.07.2005Kadet A-41
394.SRB - Novi SadLukaBrajkovM13.12.2004Kadet B-53
395.SRB - Novi SadNikolaBrajkovM15.09.2001Junior A-63
396.SRB - Novi SadJovanRadakovicM06.07.1994Senior A-80
397.SRB - ŠabacPavleObradovicM14.10.2010Pioniri A (8-9)-29
398.SRB - ŠabacJovanaŽivanovićŽ02.03.2009Pioniri A (8-9)-31
399.SRB - ŠabacBogdanIvanovićM14.06.2008Pioniri A (10-11)-27
400.SRB - ŠabacLenkaMihailovićŽ24.09.2008Pioniri A (10-11)-30
401.SRB - ŠabacTeodoraRosićŽ08.04.2007Pioniri A (10-11)-33
402.SRB - ŠabacNikolaKljajićM15.08.2008Pioniri A (10-11)-33
403.SRB - ŠabacAndrejRibićM07.05.2008Pioniri B (10-11)-30
404.SRB - ŠabacAleksandraMarkovićŽ08.09.2008Pioniri B (10-11)-44
405.SRB - ŠabacDavidNerandžićM11.08.2007Pioniri B (10-11)-48
406.SRB - ŠabacMarkoMihailovićM14.08.2005Kadet A-33
407.SRB - ŠabacAndreaMatićŽ08.11.2006Kadet A-33
408.SRB - ŠabacMatejaGarićM22.11.2004Kadet A-41
409.SRB - ŠabacMilanKerkezM05.11.2005Kadet A-41
410.SRB - ŠabacAnaTijanićŽ27.11.2004Kadet A-41
411.SRB - ŠabacAnastasijaMitrovićŽ24.04.2005Kadet A-55
412.SRB - ŠabacMilicaTijanićŽ12.04.2003Junior A-55
413.SRB - SC Novi SadMiaBunetaŽ18.07.2011Pioniri B (6-7)-23
414.SRB - SirmiumNikoletaMišuraŽ04.11.2001(F) Juniori 1 AA
415.SRB - Srpski ZmajeviDaniloBaićM14.07.2009Pioniri B (8-9)-31
416.SRB - Srpski ZmajeviMašaBjelicaŽ06.08.2003Junior A-49
417.SRB - TaurunumAndrejUrsulovM05.07.2009Pioniri A (8-9)-29
418.SRB - TaurunumLukaDjordjevićM03.07.2010Pioniri A (8-9)-31
419.SRB - TaurunumPetarTanazevićM06.11.2009Pioniri B (8-9)-36
420.SRB - TaurunumJovanUglješićM31.08.2008Pioniri A (10-11)-36
421.SRB - TaurunumSavaBoškovićM13.02.2007Pioniri A (10-11)-48
422.SRB - TaurunumElaMarićŽ23.04.2006Kadet A-44
423.SRB - TaurunumMilošPanićM27.11.2006Kadet A-49
424.SRB - TaurunumVanjaDjordjevićŽ31.05.2006Kadet B-47
425.SRB - VojvodinaAleksandarVrekićM06.08.1995Senior A+87
426.SRB - VršacMarkoMarinkovicM27.07.2004Kadet B-53
427.SRB - VršacUgljesaStankovicM13.02.2001Junior A-51
428.SRB - ZmajAndrejNakaradićM21.01.2011Pioniri B (6-7)-23
429.SRB - ZmajMilicaZoricaŽ16.09.2008(F) Pioniri 2 B6,5 kup
430.SRB - ZmajAndjelaDespotŽ27.08.2010Pioniri B (8-9)-23
431.SRB - ZmajKonstantinŽivanovićM04.02.2010Pioniri B (8-9)-31
432.SRB - ZmajVanjaMandićM09.09.2008Pioniri A (10-11)-27
433.SRB - ZmajAndrejIvanovićM04.05.2008Pioniri A (10-11)-30
434.SRB - ZmajNemanjaDespotM12.10.2007Pioniri B (10-11)-30
435.SRB - ZmajLukaČubrilovićM13.03.2007Pioniri B (10-11)-48
436.SRB - ZmajMilanMarićM04.02.2006Kadet A-37
437.SRB - ZmajNikolaKojčinM18.10.2004Kadet A-41
438.SRB - ZmajStrahinjaDrakulićM25.07.2004Kadet A-65
439.SRB - Zmaj VrdnikNatalijaŠaviaŽ28.04.2011Pioniri B (6-7)-23
440.SRB - Zmaj VrdnikAnjaBugarskiŽ06.12.2009(F) Pioniri 2 B6,5 kup
441.SRB - Zmaj VrdnikUrošŠaviaM22.01.2009Pioniri A (8-9)-31
442.SRB - Zmaj VrdnikStefanBajićM08.06.2009Pioniri B (8-9)-25
443.SRB - Zmaj VrdnikSlobodanJovanovićM15.05.2005Kadet A-41
444.SRB - Zmaj VrdnikIsidoraŠaviaŽ30.11.2006Kadet A-41
445.SRB - Zmaj VrdnikVukBikićM06.05.2005Kadet B-53
446.SRB - ZrenjaninAleksandraČolićŽ03.12.2011(T) Pionir (6-7)Brzina
447.SRB - ZrenjaninVišnjaBelićŽ07.08.2011(T) Pionir (6-7)Brzina
448.SRB - ZrenjaninVišnjaBelićŽ07.08.2011(T) Pionir (6-7)Visina
449.SRB - ZrenjaninVišnjaBelićŽ07.08.2011Pioniri B (6-7)-23
450.SRB - ZrenjaninLoraBulikŽ22.12.2009(F) Pioniri 2 B8,7 kup
451.SRB - ZrenjaninMarijaBašovićŽ21.09.2007(F) Pioniri 2 B8,7 kup
452.SRB - ZrenjaninIgorTumoM25.05.2010(F) Pioniri 2 B8,7 kup
453.SRB - ZrenjaninSrđanProdanovićM11.05.2007(F) Pioniri 2 B8,7 kup
454.SRB - ZrenjaninDavidVukovM28.11.2007(F) Pioniri 2 B4,3 kup
455.SRB - ZrenjaninFilipVukovM28.11.2007(F) Pioniri 2 B4,3 kup
456.SRB - ZrenjaninLukaSalmaM27.07.2007(F) Pioniri 2 B2,1 kup
457.SRB - ZrenjaninLoraBulikŽ22.12.2009(T) Pionir (8-9)Brzina
458.SRB - ZrenjaninIgorTumoM25.05.2010(T) Pionir (8-9)Brzina
459.SRB - ZrenjaninIgorTumoM25.05.2010Pioniri B (8-9)-29
460.SRB - ZrenjaninMarijaBašovićŽ21.09.2007(T) Pionir (10-11)Brzina
461.SRB - ZrenjaninDavidVukovM28.11.2007(T) Pionir (10-11)Brzina
462.SRB - ZrenjaninFilipVukovM28.11.2007(T) Pionir (10-11)Brzina
463.SRB - ZrenjaninLukaSalmaM27.07.2007(T) Pionir (10-11)Brzina
464.SRB - ZrenjaninMarkoVukovM08.07.2008(T) Pionir (10-11)Brzina
465.SRB - ZrenjaninSrđanProdanovićM11.05.2007(T) Pionir (10-11)Brzina
466.SRB - ZrenjaninStrahinjaGrahovacM08.08.2007(T) Pionir (10-11)Brzina
467.SRB - ZrenjaninMarkoVukovM08.07.2008(T) Pionir (10-11)Visina
468.SRB - ZrenjaninMarkoVukovM08.07.2008Pioniri A (10-11)-30
469.SRB - ZrenjaninLukaSalmaM27.07.2007Pioniri B (10-11)-33
470.SRB - ZrenjaninFilipVukovM28.11.2007Pioniri B (10-11)-36
471.SRB - ZrenjaninSrđanProdanovićM11.05.2007Pioniri B (10-11)-44
472.SRB - ZrenjaninMilenkoŽugićM22.02.2007Pioniri B (10-11)-52
473.SRB - ZrenjaninStrahinjaGrahovacM08.08.2007Pioniri B (10-11)-52
474.SRB - ZrenjaninDavidVukovM28.11.2007Pioniri B (10-11)+57
475.SRB - ZrenjaninRastkoPopovićM16.10.2004(F) Kadet 1 B8,7 kup
476.SRB - ZrenjaninSergejGrahovacM07.09.2004(F) Kadet 1 B8,7 kup
477.SRB - ZrenjaninBulikDarioM05.05.2005(F) Kadet 1 B4,3 kup
478.SRB - ZrenjaninAnjaKalićŽ30.12.2005(T) KadetBrzina
479.SRB - ZrenjaninBulikDarioM05.05.2005(T) KadetBrzina
480.SRB - ZrenjaninĐorđeMilivojevM11.01.2004(T) KadetBrzina
481.SRB - ZrenjaninDušanŽugićM17.08.2005(T) KadetBrzina
482.SRB - ZrenjaninMatejaIvkovićM19.07.2004(T) KadetBrzina
483.SRB - ZrenjaninMilošBelićM03.07.2006(T) KadetBrzina
484.SRB - ZrenjaninOgnjenKuglićM05.05.2005(T) KadetBrzina
485.SRB - ZrenjaninRastkoPopovićM16.10.2004(T) KadetBrzina
486.SRB - ZrenjaninSergejGrahovacM07.09.2004(T) KadetBrzina
487.SRB - ZrenjaninĐorđeMilivojevM11.01.2004(T) KadetVisina
488.SRB - ZrenjaninMatejaIvkovićM19.07.2004(T) KadetVisina
489.SRB - ZrenjaninOgnjenKuglićM05.05.2005(T) KadetVisina
490.SRB - ZrenjaninMatejaIvkovićM19.07.2004Kadet A-45
491.SRB - ZrenjaninĐorđeMilivojevM11.01.2004Kadet A-53
492.SRB - ZrenjaninOgnjenKuglićM05.05.2005Kadet A-53
493.SRB - ZrenjaninRastkoPopovićM16.10.2004Kadet A-61
494.SRB - ZrenjaninMilošBelićM03.07.2006Kadet B-33
495.SRB - ZrenjaninDušanŽugićM17.08.2005Kadet B-57
496.SRB - ZrenjaninAnastasijaGrahovacŽ09.05.2001(F) Juniori 1 B8,7 kup
497.SRB - ZrenjaninDanicaPavicevićŽ29.11.2001(F) Juniori 1 B8,7 kup
498.SRB - ZrenjaninJelenaOprucŽ28.08.2002(F) Juniori 1 B2,1 kup
499.SRB - ZrenjaninKristinaVargaŽ17.12.2001(T) JuniorBrzina
500.SRB - ZrenjaninIgorČorbaM18.08.2002(T) JuniorBrzina
501.SRB - ZrenjaninStefanKosijerM23.03.2001(T) JuniorBrzina
502.SRB - ZrenjaninAnastasijaGrahovacŽ09.05.2001(T) JuniorVisina
503.SRB - ZrenjaninDanicaPetkovŽ26.01.2002(T) JuniorVisina
504.SRB - ZrenjaninKristinaVargaŽ17.12.2001(T) JuniorVisina
505.SRB - ZrenjaninIgorČorbaM18.08.2002(T) JuniorVisina
506.SRB - ZrenjaninJovanRatićM21.10.2002(T) JuniorVisina
507.SRB - ZrenjaninJelenaOprucŽ28.08.2002Junior A-52
508.SRB - ZrenjaninJelenaProleŽ14.03.2001Junior A-55
509.SRB - ZrenjaninIgorČorbaM18.08.2002Junior A-63
510.SRB - ZrenjaninJovanRatićM21.10.2002Junior A-68
511.SRB - ZrenjaninAndjelaBabićŽ24.08.2001Junior A+68
512.SRB - ZrenjaninDanicaPetkovŽ26.01.2002Junior A+68
513.SRB - ZrenjaninAnastasijaGrahovacŽ09.05.2001Junior B-52
514.SRB - ZrenjaninKristinaVargaŽ17.12.2001Junior B-52
515.SRB - ZrenjaninNikolaZigraiM15.12.2001Junior B-73
516.SRB - ZrenjaninRomacJovanM30.12.1996Senior A-63
517.SRB - ZrenjaninValentinaMilićŽ09.02.2000Senior A-57
518.SRB - ZrenjaninStefanOprucM23.01.2000Senior A-68
519.SRB - ZrenjaninDejanPopovM02.12.1997Senior A-74
520.SRB - ZrenjaninMilosSucurM26.06.1997Senior A-74
521.SRB - ZrenjaninNikolaSaravolacM17.12.1998Senior A-80
522.SRB - ZrenjaninRadovanMijanovićM30.10.1990Senior A-87
523.SRB - ZrenjaninDušanSamolovacM29.03.1994Senior A+87
524.SRB - ZrenjaninDragan NikolicM14.07.2000Senior B-54
525.SRB - ZrenjaninMihaelIkonarM07.12.2000Senior B-54
526.SRB - ZrenjaninStefanKosijerM23.03.2001Senior B-58
527.SRB - ZrenjaninStevaMesarošM30.11.1981Senior B-68
528.SRB - ZrenjaninDajanaRadivojevićŽ01.06.1990Senior B-62
529.SRB - ZrenjaninDanicaPavicevićŽ29.11.2001Senior B-62
530.SRB - ZrenjaninDejanPopovM02.12.1997(T) SeniorVisina
531.SRB - ZrenjaninStefanOprucM23.01.2000(T) SeniorVisina


Broj prijavljenih takmičara po kategorijama
Rb.KategorijaMBroj MŽBroj ŽUkupno
1.Pioniri A (6-7)-190-1900
2.Pioniri A (6-7)-210-2100
3.Pioniri A (6-7)-230-2300
4.Pioniri A (6-7)-250-2500
5.Pioniri A (6-7)-270-2700
6.Pioniri A (6-7)-290-2900
7.Pioniri A (6-7)-310-3100
8.Pioniri A (6-7)-330-3300
9.Pioniri A (6-7)-360-3600
10.Pioniri A (6-7)-390-3900
11.Pioniri A (6-7)-430-4300
12.Pioniri A (6-7)+430+4300
13.Pioniri B (6-7)-192-1924
14.Pioniri B (6-7)-212-2102
15.Pioniri B (6-7)-231-2345
16.Pioniri B (6-7)-251-2501
17.Pioniri B (6-7)-272-2702
18.Pioniri B (6-7)-290-2900
19.Pioniri B (6-7)-310-3100
20.Pioniri B (6-7)-330-3300
21.Pioniri B (6-7)-360-3600
22.Pioniri B (6-7)-390-3900
23.Pioniri B (6-7)-430-4300
24.Pioniri B (6-7)+430+4300
25.Pioniri A (8-9)-190-1900
26.Pioniri A (8-9)-211-2101
27.Pioniri A (8-9)-231-2301
28.Pioniri A (8-9)-250-2500
29.Pioniri A (8-9)-270-2700
30.Pioniri A (8-9)-293-2903
31.Pioniri A (8-9)-313-3114
32.Pioniri A (8-9)-334-3304
33.Pioniri A (8-9)-360-3600
34.Pioniri A (8-9)-390-3900
35.Pioniri A (8-9)-430-4300
36.Pioniri A (8-9)+430+4300
37.Pioniri B (8-9)-190-1900
38.Pioniri B (8-9)-212-2102
39.Pioniri B (8-9)-230-2355
40.Pioniri B (8-9)-252-2546
41.Pioniri B (8-9)-274-2748
42.Pioniri B (8-9)-292-2946
43.Pioniri B (8-9)-314-3126
44.Pioniri B (8-9)-331-3323
45.Pioniri B (8-9)-363-3603
46.Pioniri B (8-9)-392-3924
47.Pioniri B (8-9)-432-4313
48.Pioniri B (8-9)+431+4323
49.Pioniri A (10-11)-275-2705
50.Pioniri A (10-11)-305-3027
51.Pioniri A (10-11)-337-33512
52.Pioniri A (10-11)-365-3605
53.Pioniri A (10-11)-404-4037
54.Pioniri A (10-11)-442-4402
55.Pioniri A (10-11)-483-4803
56.Pioniri A (10-11)-520-5200
57.Pioniri A (10-11)-570-5700
58.Pioniri A (10-11)+570+5722
59.Pioniri B (10-11)-271-2745
60.Pioniri B (10-11)-304-3015
61.Pioniri B (10-11)-333-3336
62.Pioniri B (10-11)-366-36410
63.Pioniri B (10-11)-405-4049
64.Pioniri B (10-11)-442-4446
65.Pioniri B (10-11)-485-4827
66.Pioniri B (10-11)-522-5202
67.Pioniri B (10-11)-570-5700
68.Pioniri B (10-11)+571+5701
69.Kadet A-333-2903
70.Kadet A-374-3337
71.Kadet A-418-37412
72.Kadet A-455-4149
73.Kadet A-494-44711
74.Kadet A-534-4726
75.Kadet A-573-5136
76.Kadet A-612-5535
77.Kadet A-651-5923
78.Kadet A+652+5902
79.Kadet B-334-2904
80.Kadet B-373-3336
81.Kadet B-414-3726
82.Kadet B-452-4124
83.Kadet B-490-4400
84.Kadet B-534-4737
85.Kadet B-572-5135
86.Kadet B-611-5501
87.Kadet B-651-5901
88.Kadet B+652+5924
89.Junior A-453-4203
90.Junior A-480-4400
91.Junior A-517-4607
92.Junior A-550-4933
93.Junior A-595-5249
94.Junior A-635-55510
95.Junior A-683-5936
96.Junior A-731-6301
97.Junior A-781-6801
98.Junior A+780+6833
99.Junior B-451-4201
100.Junior B-481-4401
101.Junior B-510-4600
102.Junior B-551-4901
103.Junior B-590-5233
104.Junior B-630-5533
105.Junior B-681-5923
106.Junior B-731-6312
107.Junior B-780-6822
108.Junior B+781+6801
109.Senior A-541-4601
110.Senior A-582-4913
111.Senior A-634-5304
112.Senior A-684-5726
113.Senior A-744-6226
114.Senior A-805-6705
115.Senior A-872-7302
116.Senior A+874+7315
117.Senior B-542-4602
118.Senior B-581-4912
119.Senior B-630-5300
120.Senior B-681-5723
121.Senior B-740-6222
122.Senior B-803-6703
123.Senior B-870-7300
124.Senior B+872+7302
125.(T) Pionir (6-7)Brzina0Brzina22
126.(T) Pionir (6-7)Visina0Visina11
127.(F) Pioniri 1 AA2A13
128.(F) Pioniri 2 B8,7 kup38,7 kup69
129.(F) Pioniri 2 B6,5 kup26,5 kup911
130.(F) Pioniri 2 B4,3 kup44,3 kup26
131.(F) Pioniri 2 B2,1 kup12,1 kup01
132.(T) Pionir (8-9)Brzina2Brzina35
133.(T) Pionir (8-9)Visina0Visina11
134.(T) Pionir (10-11)Brzina12Brzina517
135.(T) Pionir (10-11)Visina3Visina25
136.(F) Kadet 1 AA2A13
137.(F) Kadet 1 B8,7 kup38,7 kup36
138.(F) Kadet 1 B6,5 kup26,5 kup24
139.(F) Kadet 1 B4,3 kup34,3 kup36
140.(F) Kadet 1 B2,1 kup02,1 kup22
141.(T) KadetBrzina10Brzina616
142.(T) KadetVisina5Visina16
143.(F) Juniori 1 AA1A12
144.(F) Juniori 1 B8,7 kup08,7 kup22
145.(F) Juniori 1 B6,5 kup06,5 kup22
146.(F) Juniori 1 B4,3 kup14,3 kup01
147.(F) Juniori 1 B2,1 kup02,1 kup44
148.(T) JuniorBrzina2Brzina13
149.(T) JuniorVisina2Visina35
150.(F) Senior 1 AA5A27
151.(F) Senior 1 B8,7 kup08,7 kup00
152.(F) Senior 1 B6,5 kup06,5 kup00
153.(F) Senior 1 B4,3 kup04,3 kup00
154.(F) Senior 1 B2,1 kup12,1 kup01
155.(T) SeniorBrzina1Brzina01
156.(T) SeniorVisina4Visina15
157.(F) Senior 2 AA2A02
158.(F) Master 1 AA2A02
159.(F) Par A PionirA2A24 (2)
160.(F) Par A KadetA3A36 (3)
161.(F) Par A JuniorA0A00 (0)
162.(F) Par A Senior 1A1A12 (1)
163.(F) Par A Senior 2A0A00 (0)
UKUPNO108 (28)30982 (16)222531


Broj prijavljenih takmičara po uzrasnim kategorijama
Rb.KategorijaBroj MBroj ŽUkupno
1.Pioniri B (6-7)8614
2.Pioniri A (6-7)000
3.Pioniri A (8-9)12113
4.Pioniri B (8-9)232649
5.Pioniri B (10-11)292251
6.Pioniri A (10-11)311243
7.Kadet A362864
8.Kadet B231538
9.Junior A251843
10.Junior B61117
11.Senior A26632
12.Senior B9514
13.Poomsae - INDIVIDUAL7566141
14.Poomsae - PAIR6612 (6)
UKUPNO309222531


  Language: