Click to go back

Takmičenje:
Tim: Sortiraj po:
Uzrasna kat.:

Spisak prijavljenih takmičara
Rb.TimImePrezimePolDat. rođ.Uzr. kat.Kategorija
1.BUL - HereyaYanaDraganovaŽ01.01.2006Junior A-63
2.BUL - NERONPlatonLorerM04.05.2010Kadet A-49
3.BUL - NERONMateaNatevaŽ01.07.2010Kadet A-47
4.SRB - Alfa BgdMarijaErićŽ03.12.2010Kadet A-29
5.SRB - Alfa BgdPetarErićM01.01.2008Kadet A-37
6.SRB - Alfa BgdMagdalenaMirkovicŽ28.10.2010Kadet B-37
7.SRB - Alfa BgdPredragPavlovićM01.01.2008Kadet B-49
8.SRB - Alfa BgdKatarinaAleksićŽ05.07.2009Kadet B-47
9.SRB - Alfa BgdJovanIgnjatovićM29.12.2009Kadet B-57
10.SRB - Alfa BgdTijana AleksićŽ05.07.2009Kadet B-55
11.SRB - Astra-NišVuksanStanisavljevićM10.09.2010Kadet A-49
12.SRB - Astra-NišNinaDžunićŽ28.07.2009Kadet A-47
13.SRB - Astra-NišMašaStankovićŽ01.03.2007Junior B-59
14.SRB - AzijaIvanaLukovićŽ31.07.2010Kadet A-41
15.SRB - AzijaIgorIgnjatovićM04.08.2009Kadet A-49
16.SRB - AzijaMihailoSevaM08.04.2009Kadet A-49
17.SRB - AzijaMihajloMiletićM12.02.2010Kadet A-49
18.SRB - AzijaTeodoraCvetojevićŽ12.06.2008Kadet A-47
19.SRB - AzijaFridaKaličaninŽ08.02.2010Kadet A-51
20.SRB - AzijaMateaRaketicŽ21.01.2009Kadet A-55
21.SRB - AzijaTeodoraRadivojevićŽ14.03.2010Kadet A-55
22.SRB - AzijaDaniloMilinkovićM24.04.2008Kadet A-61
23.SRB - AzijaOgnjenGrujičićM30.03.2008Kadet A+65
24.SRB - AzijaPetarNedeljkovićM29.01.2006Junior A-55
25.SRB - AzijaTodorVasilićM13.05.2006Junior A-55
26.SRB - AzijaNađaStojanovićŽ11.12.2007Junior A-55
27.SRB - AzijaJanaBobarŽ19.07.2006Junior A-59
28.SRB - AzijaNikolinaMilićŽ13.06.2006Junior A-59
29.SRB - AzijaMilošMandićM01.07.2006Junior A-73
30.SRB - AzijaMasaAleksicŽ01.02.2006Junior A-68
31.SRB - AzijaOgnjenRadakovićM15.03.2007Junior A+78
32.SRB - AzijaTeodoraLabanŽ29.05.2006Junior B-52
33.SRB - Beli AndjeliNikolinaTadicŽ16.12.2008(F) Kadet 1 B6,5 kup
34.SRB - Beli AndjeliTeodoraRandjicŽ03.07.2009(F) Par B Kadet [5]8,7,6,5 kup
35.SRB - Beli AndjeliSlavisaZivanovicM10.09.2010(F) Par B Kadet [5]8,7,6,5 kup
36.SRB - Beli AndjeliNikolinaTadicŽ16.12.2008(F) Par B Kadet [6]8,7,6,5 kup
37.SRB - Beli AndjeliUrosMilakovicM06.11.2010(F) Par B Kadet [6]8,7,6,5 kup
38.SRB - Beli AndjeliNikolinaTadicŽ16.12.2008(F) Tim B Kadet [4]8,7,6,5 kup
39.SRB - Beli AndjeliTanjaCenicŽ16.12.2010(F) Tim B Kadet [4]8,7,6,5 kup
40.SRB - Beli AndjeliTeodoraRandjicŽ03.07.2009(F) Tim B Kadet [4]8,7,6,5 kup
41.SRB - Beli AndjeliSlavisaZivanovicM10.09.2010Kadet A-33
42.SRB - Beli AndjeliUrosMilakovicM06.11.2010Kadet B-41
43.SRB - Beli AndjeliTanjaCenicŽ16.12.2010Kadet B-41
44.SRB - Crvena zvezdaSofijaRadovanovićŽ29.06.2010Kadet A-55
45.SRB - Crvena zvezdaJanjaPopovićŽ07.05.2010Kadet B-55
46.SRB - Crvena zvezdaOlgaOluićŽ01.10.2005Junior B-63
47.SRB - Crvena zvezda SmederevoLanaJankovićŽ07.09.2008Kadet A-59
48.SRB - Crvena zvezda SmederevoMinaAmbrušŽ21.10.2008Kadet A-59
49.SRB - Crvena zvezda SmederevoDunjaJovanovicŽ04.11.2010Kadet B-37
50.SRB - Dunav-BorčaDajanaSimićŽ30.09.2010Kadet B-37
51.SRB - Dunav-BorčaLeonoraBarabašŽ01.01.2010Kadet B-37
52.SRB - ElitStefanBrkićM19.02.2010Kadet A+65
53.SRB - ElitDušanDobricaM15.03.2005Junior B-73
54.SRB - FavoritMarkoRožaM06.07.2007(F) Juniori 1 AA
55.SRB - FavoritValentina JatićŽ09.09.2006(F) Juniori 1 B6,5 kup
56.SRB - FavoritTijanaVisekrunaŽ12.06.2007(F) Juniori 1 B4,3 kup
57.SRB - FavoritNikolaKotlajaM08.10.2007(F) Juniori 1 B4,3 kup
58.SRB - FeniksVukašinMilićevićM17.12.2009Kadet A-41
59.SRB - FeniksVukDespotovićM23.02.2010Kadet A-49
60.SRB - FeniksIvaSimanićŽ25.11.2010Kadet A-47
61.SRB - FeniksLaraRadivojšaŽ09.09.2008Kadet A-55
62.SRB - FeniksVanjaPavlovićM19.04.2009Kadet A-61
63.SRB - FeniksAnđelaŠevićŽ17.02.2008Kadet A+59
64.SRB - FeniksMilošRankićM08.07.2008Kadet A+65
65.SRB - FeniksVeljkoMajstorovićM15.03.2009Kadet B-53
66.SRB - FeniksPetraLukićŽ14.06.2009Kadet B-51
67.SRB - FeniksTeodoraJankovićŽ15.05.2008Kadet B-59
68.SRB - FeniksAnaGogićŽ17.12.2008Kadet B+59
69.SRB - FeniksHristinaSimeunovićŽ23.12.2009Kadet B+59
70.SRB - FeniksAndrijaPapovićM30.07.2007Junior A-48
71.SRB - FeniksAnđelijaSavićŽ28.09.2007Junior A-52
72.SRB - FeniksAnaStanojevićŽ24.02.2006Junior A-55
73.SRB - FeniksNinaIgnjatovićŽ16.06.2007Junior A-55
74.SRB - FeniksMarkoStojanovićM06.05.2006Junior A-63
75.SRB - FeniksTamaraStefanovićŽ13.04.2007Junior A-59
76.SRB - FeniksAndreaPaunovićŽ06.04.2006Junior A-68
77.SRB - FeniksIvanaPenićŽ01.07.2005Junior A-68
78.SRB - GalebPetraCvetkovicŽ06.11.2010(F) Kadet 1 AA
79.SRB - GalebStrahinjaPurišićM08.03.2010(F) Kadet 1 AA
80.SRB - GalebUrošĆosićM09.11.2009(F) Kadet 1 AA
81.SRB - GalebAnđelaSpasenovićŽ21.01.2009(F) Kadet 1 B8,7 kup
82.SRB - GalebDinaLazarevićŽ11.11.2008(F) Kadet 1 B8,7 kup
83.SRB - GalebMilicaPožegaŽ01.10.2009(F) Kadet 1 B8,7 kup
84.SRB - GalebDoroteaKikicŽ04.07.2009(F) Kadet 1 B2,1 kup
85.SRB - GalebPetraCvetkovicŽ06.11.2010(F) Par A Kadet [3]A
86.SRB - GalebStrahinjaPurišićM08.03.2010(F) Par A Kadet [3]A
87.SRB - GalebDoroteaKikicŽ04.07.2009Kadet A-37
88.SRB - GalebJovanaVujicŽ01.11.2008Kadet A-37
89.SRB - GalebUnaKalenićŽ28.04.2010Kadet A-37
90.SRB - GalebAleksandarSavkovićM11.05.2010Kadet A-41
91.SRB - GalebAndreiKorneevM16.08.2009Kadet A-41
92.SRB - GalebMarkoSmiljanicM30.01.2010Kadet A-41
93.SRB - GalebEvangeliaZarkadaŽ12.05.2010Kadet A-41
94.SRB - GalebIvonaTurkuljŽ18.08.2010Kadet A-41
95.SRB - GalebKatarinaPetrovicŽ19.08.2009Kadet A-41
96.SRB - GalebCharisiaZarkadaŽ12.05.2010Kadet A-44
97.SRB - GalebHelenaŠvabićŽ06.03.2010Kadet A-44
98.SRB - GalebKatarinaGostovićŽ23.11.2008Kadet A-47
99.SRB - GalebNevenaBijedicŽ10.02.2008Kadet A-47
100.SRB - GalebAleksandraStankovicŽ08.04.2010Kadet A-51
101.SRB - GalebIrinaGavrilovićŽ28.03.2008Kadet A-51
102.SRB - GalebLazarRašetaM26.12.2008Kadet A-57
103.SRB - GalebAleksandraMikovićŽ31.03.2009Kadet A-55
104.SRB - GalebLanaŠojićŽ10.05.2008Kadet A-55
105.SRB - GalebMilicaŠaracŽ06.09.2009Kadet A-55
106.SRB - GalebDunjaĆetkovićŽ14.06.2009Kadet A-59
107.SRB - GalebTeodoraJerkovićŽ17.01.2009Kadet A+59
108.SRB - GalebNađa MarinkovićŽ08.08.2010Kadet B-44
109.SRB - GalebAnjaIvkovićŽ09.06.2009Kadet B-51
110.SRB - GalebSofijaSpasojevićŽ17.08.2009Kadet B-55
111.SRB - GalebMarkoMarjanovicM28.03.2007Junior A-48
112.SRB - GalebKsenijaMitrovicŽ19.01.2007Junior A-46
113.SRB - GalebNikolaIlićM22.09.2007Junior A-51
114.SRB - GalebNinaStanojevićŽ18.12.2006Junior A-49
115.SRB - GalebKristinaIvoševićŽ24.08.2006Junior A-55
116.SRB - GalebUrosTurkuljM04.07.2007Junior A-63
117.SRB - GalebAndrea MehićŽ07.08.2006Junior A-59
118.SRB - GalebTamaraSavicŽ14.02.2006Junior A-59
119.SRB - GalebZojaIlijinŽ22.10.2007Junior A-59
120.SRB - GalebMašaĐokanovićŽ31.08.2007Junior A-63
121.SRB - GalebMilaMihajlovićŽ22.08.2006Junior A-63
122.SRB - GalebLukaAndjićM19.02.2005Junior B-68
123.SRB - GitrosLazarSavičićM10.09.2009Kadet A-65
124.SRB - GitrosSaraStojkovićŽ29.02.2008Kadet B-55
125.SRB - GitrosSaraJovićŽ13.01.2005Junior A-59
126.SRB - GitrosSaraResanovićŽ15.08.2007Junior A-59
127.SRB - GitrosAnđelaGrivaŽ07.09.2006Junior B-59
128.SRB - GrmečAndrijaCmiljanovicM05.07.2008Kadet A-37
129.SRB - GrmečKatarina KatanicŽ06.07.2008Kadet B+59
130.SRB - GrmečMilutinVasicM07.06.2010Kadet B+65
131.SRB - GrmečOgnjenStevanovicM05.05.2009Kadet B+65
132.SRB - GrmečStefanMeanđijaM05.08.2010Kadet B+65
133.SRB - GrmečAleksandarIlicM14.12.2005Junior A+78
134.SRB - GrmečNikolaLjujicM04.03.2007Junior A+78
135.SRB - HerkulesAljošaBalabanM18.12.2008(F) Kadet 1 AA
136.SRB - HerkulesLenaMiloševićŽ07.02.2010Kadet A-33
137.SRB - HerkulesSaraČairovićŽ17.05.2010Kadet A-41
138.SRB - HerkulesLjubisaKorolejicM01.01.2010Kadet A-45
139.SRB - HerkulesStrahinja CvejanovićM01.01.2008Kadet A-45
140.SRB - HerkulesLukaĆasićM31.01.2008Kadet A+65
141.SRB - HerkulesLukaMomčilovićM14.06.2010Kadet B-45
142.SRB - HerkulesIvanaPavlovićŽ08.12.2008Kadet B-44
143.SRB - HerkulesDušanJindraM07.05.2009Kadet B-57
144.SRB - HerkulesSaraNedićŽ19.02.2009Kadet B-59
145.SRB - HerkulesMajaAntićŽ03.02.2005(F) Juniori 1 AA
146.SRB - HerkulesStefanBuljM09.01.2006Junior A-63
147.SRB - HerkulesAleksaMartinovićM05.06.2005Junior A+78
148.SRB - ImperiumMasaJovanovicŽ25.04.2008(F) Kadet 1 AA
149.SRB - ImperiumElena VidićŽ07.10.2009(F) Kadet 1 B8,7 kup
150.SRB - ImperiumMaša PiperŽ03.11.2010(F) Kadet 1 B6,5 kup
151.SRB - ImperiumJanaBursacŽ03.09.2009Kadet A-51
152.SRB - ImperiumLaraMilosevicŽ18.06.2009Kadet A-51
153.SRB - ImperiumZoranaVeljkovicŽ25.01.2010Kadet A-55
154.SRB - ImperiumMihajloLazarević M20.09.2010Kadet B-37
155.SRB - ImperiumJakov DragovićM08.12.2010Kadet B-41
156.SRB - ImperiumKatarina LaskovićŽ28.11.2005(F) Juniori 1 AA
157.SRB - ImperiumIsidoraCincar-PoposkiŽ06.11.2007(F) Juniori 1 B8,7 kup
158.SRB - ImperiumSaraBulatovicŽ03.11.2006Junior A-49
159.SRB - ImperiumNinaStojanovicŽ20.04.2007Junior A-52
160.SRB - ImperiumKonstantinJokićM31.01.2005Junior A-73
161.SRB - ImperiumSergejMilanovićM11.04.2006Junior A-73
162.SRB - ImugiSilvijaAhmedovskiŽ12.10.2009Kadet B-47
163.SRB - ImugiNikolinaAnastasijevićŽ26.09.2009Kadet B-55
164.SRB - ImugiSaraAnastasijevićŽ30.12.2010Kadet B-59
165.SRB - KobraAnastasijaJankovicŽ29.01.2010(F) Kadet 1 AA
166.SRB - KobraJanaVlahovicŽ11.01.2008(F) Kadet 1 AA
167.SRB - KobraJulianaStosicŽ29.04.2008(F) Kadet 1 AA
168.SRB - KobraJulijaTrifkovicŽ15.09.2008(F) Kadet 1 AA
169.SRB - KobraIvonaČađenovićŽ22.09.2010(F) Kadet 1 B2,1 kup
170.SRB - KobraViktoriaStosicŽ29.04.2008(F) Kadet 1 B2,1 kup
171.SRB - KobraAnastasijaJankovicŽ29.01.2010(F) Tim A Kadet [1]A
172.SRB - KobraJanaVlahovicŽ11.01.2008(F) Tim A Kadet [1]A
173.SRB - KobraJulijaTrifkovicŽ15.09.2008(F) Tim A Kadet [1]A
174.SRB - KobraAndreaNikolicŽ03.05.2010Kadet A-41
175.SRB - KobraAnastasijaJankovicŽ29.01.2010Kadet A-44
176.SRB - KobraIvonaČađenovićŽ22.09.2010Kadet A-44
177.SRB - KobraSaraGlavicŽ30.03.2009Kadet A-44
178.SRB - KobraMihaelaArnautovicŽ06.09.2010Kadet A-47
179.SRB - KobraKristinaBoskovicŽ06.05.2010Kadet B-44
180.SRB - KobraLazarUrosevicM14.12.2008Kadet B-57
181.SRB - KobraMaksimCurovicM22.01.2009Kadet B-57
182.SRB - KobraNikolaGubrinskiM19.09.2008Kadet B-57
183.SRB - KobraKatarinaGubrinskiŽ09.09.2006(F) Juniori 1 AA
184.SRB - KobraMarijaZirojevicŽ23.04.2006Junior A-49
185.SRB - KobraTeodoraMilicevicŽ18.08.2007Junior A-49
186.SRB - KobraPetraMladenovicŽ04.04.2007Junior B-63
187.SRB - KoloseumEnaMarkovićŽ22.01.2008(F) Kadet 1 B2,1 kup
188.SRB - KoloseumLenaDodićŽ07.08.2008Kadet A-59
189.SRB - KoloseumSergejRadevićM21.09.2009Kadet B-37
190.SRB - KoloseumRastkoDostanićM07.12.2005Junior A-63
191.SRB - KoloseumNatalijaKatnićŽ09.12.2007Junior B-52
192.SRB - Korio 2TeodoraKaplarevicŽ08.07.2010Kadet A-41
193.SRB - Korio 2Andjela I.SavicŽ01.11.2009Kadet A-47
194.SRB - Korio 2AnastasijaLazovicŽ03.03.2008Kadet A-51
195.SRB - Kwon BatajnicaTijanaRisovicŽ16.09.2008Kadet A-44
196.SRB - Kwon BatajnicaSandraDjurićŽ31.10.2008Kadet A-55
197.SRB - Kwon BatajnicaMartaGraovacŽ23.09.2008Kadet A-59
198.SRB - Kwon BatajnicaDusanJovicM23.12.2008Kadet A-65
199.SRB - Kwon BatajnicaUnaBubaloŽ08.06.2010Kadet B-44
200.SRB - Kwon BatajnicaStefanSavicM03.09.2010Kadet B-57
201.SRB - Kwon BatajnicaStasaKnezevicŽ02.09.2009Kadet B-59
202.SRB - Kwon BatajnicaMajaČuturićŽ11.07.2008Kadet B+59
203.SRB - Kwon BatajnicaMilicaMijatovicŽ13.05.2008Kadet B+59
204.SRB - Kwon BatajnicaJankoMitevM07.11.2007Junior A-51
205.SRB - Kwon BatajnicaTeodoraSkerletovicŽ27.05.2005Junior A-68
206.SRB - LavLazarFlisM03.01.2010Kadet A-37
207.SRB - LavJanjaJankovićŽ01.07.2008Kadet A-55
208.SRB - LavLolaNikolicŽ27.05.2008Kadet A-55
209.SRB - LolaAnjaZaceroŽ03.07.2009Kadet A-41
210.SRB - LolaSaraCenkićŽ01.01.2009Kadet A-55
211.SRB - LolaTeaMiletić Ž01.01.2008Kadet B-41
212.SRB - Obrenovac NinaPekićŽ11.12.2009Kadet B-47
213.SRB - Obrenovac Nemanja MarinkovićM11.07.2010Kadet B-53
214.SRB - Obrenovac MarinaJevtovŽ08.10.2009Kadet B-51
215.SRB - Obrenovac MinaMirkovićŽ04.01.2010Kadet B-51
216.SRB - Obrenovac Milica GajićŽ15.10.2008Kadet B-55
217.SRB - Obrenovac SinišaStankovićM01.08.2006Junior A-63
218.SRB - Obrenovac VeljkoNikolićM21.11.2005Junior A-73
219.SRB - Obrenovac ViktorPantićM09.12.2006Junior A-73
220.SRB - Obrenovac AnaPantićŽ15.10.2006Junior B-52
221.SRB - Obrenovac ViktorNikolićM29.08.2007Junior B-59
222.SRB - Obrenovac NikoletaMilinkovićŽ12.07.2007Junior B-68
223.SRB - OlimpAnđelkaVugdalićŽ06.07.2010Kadet A-41
224.SRB - OlimpElenaSiminŽ08.09.2008Kadet A+59
225.SRB - OlimpAnđelijaPopovićŽ04.02.2009Kadet B+59
226.SRB - OlimpSrnaArsićŽ17.09.2006Junior A-55
227.SRB - Omega-BeogradVukNevenkicM01.01.2010Kadet A-33
228.SRB - Omega-BeogradLazarBuleskiM29.07.2009Kadet A-49
229.SRB - Omega-BeogradTeodoraIvoševŽ16.09.2008Kadet A-51
230.SRB - Omega-BeogradSergejPiperskiM07.04.2008Kadet A-57
231.SRB - Omega-BeogradFilipFilipovicM22.09.2010Kadet B-37
232.SRB - Omega-BeogradMinaMićićŽ30.10.2010Kadet B-41
233.SRB - Omega-BeogradNikolinaKoprivicaŽ06.08.2010Kadet B-44
234.SRB - Omega-BeogradNinaAndjelovicŽ01.01.2009Kadet B-51
235.SRB - Omega-BeogradElenaJevricŽ27.01.2008Kadet B-55
236.SRB - Omega-BeogradSofijaKutanjacŽ20.02.2009Kadet B-55
237.SRB - Omega-BeogradLanaObradovic Ž01.01.2008Kadet B-59
238.SRB - Omega-BeogradNadjaAndjelovicŽ01.01.2009Kadet B-59
239.SRB - Omega-BeogradAndrijaMarusicM01.01.2008Kadet B+65
240.SRB - Omega-BeogradNikolaZdravkovicM02.02.2005Junior A-59
241.SRB - Omega-BeogradNatalijaDjordjevicŽ16.07.2007Junior B-59
242.SRB - Omega-BeogradMihajloFilipović M20.04.2007Junior B-73
243.SRB - Omega-BeogradLidijaJovanovicŽ01.01.2007Junior B+68
244.SRB - PegasusAleksaSimićM11.05.2010Kadet A-41
245.SRB - PegasusMarijaMilićŽ05.06.2005Junior A-49
246.SRB - PobednikHelena StankovićŽ03.12.2010Kadet A-44
247.SRB - PobednikAleksandraPrvulovićŽ08.11.2009Kadet A-47
248.SRB - PobednikMašaNikolićŽ10.06.2008Kadet A-47
249.SRB - PobednikOgnjenSimeunovićM26.06.2008Kadet A-61
250.SRB - PobednikTijanaZdravkovićŽ28.10.2008Kadet A-59
251.SRB - PobednikAleksandraNikolićŽ29.12.2010Kadet B-44
252.SRB - PobednikFilipČolovićM09.09.2010Kadet B-49
253.SRB - PobednikHanaMušovićŽ09.11.2010Kadet B-51
254.SRB - PobednikAleksandarČolovićM21.07.2009Kadet B-61
255.SRB - PobednikTadija ŽutobradićM20.09.2008Kadet B-61
256.SRB - PobednikSena PetrovićŽ27.03.2008Kadet B-59
257.SRB - PobednikOgnjen PirkovićM10.04.2006Junior B-68
258.SRB - PobednikSimon KarađorđevićM06.09.2005Junior B-68
259.SRB - SirmiumMilicaTrumićŽ14.04.2008Kadet A-55
260.SRB - SpartaDunja ŠnjegovićŽ02.10.2009Kadet B-47
261.SRB - SpartaTeodorHacopulosM07.01.2010Kadet B-57
262.SRB - SpartaAleksandarParackiM31.01.2007Junior A-63
263.SRB - SpartaViktorVranićM25.06.2007Junior A-73
264.SRB - SpartaStefan IlićM21.11.2006Junior A+78
265.SRB - Stil NikolaĐermanovićM01.10.2008Kadet A-53
266.SRB - Stil IrinaPavlicaŽ25.03.2008Kadet B+59
267.SRB - Stil UnaNešićŽ24.10.2006Junior A-46
268.SRB - Stil MaraZlatanovićŽ27.08.2007Junior B-52
269.SRB - Stil DavidStojanovićM15.09.2007Junior B-59
270.SRB - Stil JovanaRamadanovićŽ11.01.2007Junior B-59
271.SRB - TASBalšaČalijaM23.02.2010Kadet A-45
272.SRB - TASNinaĐurovićŽ01.01.2008Kadet A-47
273.SRB - TaurunumDunjaKojicŽ09.07.2010Kadet A-37
274.SRB - TaurunumJovanMutićM04.06.2010Kadet B-45
275.SRB - TaurunumMinaMijatovicŽ21.11.2010Kadet B-44
276.SRB - TaurunumMaksimMijatovicM02.09.2009Kadet B-53
277.SRB - TaurunumSofijaIlinŽ11.02.2010Kadet B-59
278.SRB - TaurunumMarkoStojimainovskiM06.04.2010Kadet B+65
279.SRB - TaurunumUrosTošićM09.08.2008Kadet B+65
280.SRB - Tekvondo AkademijaUrošCvetkovićM07.02.2009Kadet A-41
281.SRB - Tekvondo AkademijaMilicaStankovićŽ24.02.2008Kadet A-59
282.SRB - Tekvondo AkademijaTamaraPantićŽ10.04.2010Kadet B-59
283.SRB - Tekvondo AkademijaKristinaStevićŽ17.10.2006Junior A-59
284.SRB - VidikovacReljaMijailovićM10.07.2010(F) Kadet 1 B8,7 kup
285.SRB - VidikovacAdamVeselinovićM14.05.2009Kadet A-41
286.SRB - VidikovacVukMaksimovićM07.09.2008Kadet A-53
287.SRB - VidikovacAleksandarFilipovićM09.07.2009Kadet B-57
288.SRB - VidikovacAnaVujanićŽ17.04.2007(F) Juniori 1 AA
289.SRB - VidikovacRastkoPopovicM28.07.2007(F) Juniori 1 AA
290.SRB - VidikovacAnaVujanićŽ17.04.2007(F) Par A Junior [2]A
291.SRB - VidikovacRastkoPopovicM28.07.2007(F) Par A Junior [2]A
292.SRB - VidikovacVukašinFilipovićM13.12.2007Junior B-68
293.SRB - VUKOVINovakPerićM27.05.2010Kadet A-41
294.SRB - VUKOVIStefan SubaricM31.08.2010Kadet A-45
295.SRB - VUKOVITeodoraAleksicŽ15.12.2010Kadet A+59
296.SRB - ZmajPavleRadišićM08.07.2008Kadet A-41
297.SRB - ZmajTamaraGakovićŽ12.11.2010Kadet A-51
298.SRB - ZmajAndrejRaketićM09.02.2010Kadet B-45
299.SRB - ZmajAnđelaBlagojevićŽ08.06.2010Kadet B-47
300.SRB - ZrenjaninNinoslavaVašŽ31.05.2008Kadet A-47
301.SRB - ZrenjaninAleksandarAćinM29.01.2009Kadet B-45
302.SRB - ZrenjaninOgnjenVašM15.09.2009Kadet B-49
303.SRB - ZrenjaninTatjanaVašŽ31.05.2008Kadet B-51
304.SRB - ZrenjaninJanaTerzinŽ14.04.2009Kadet B-55
305.SRB - ZrenjaninMilanaAćinŽ07.08.2006(F) Juniori 1 B4,3 kup
306.SRB - ZrenjaninNinaRomakovŽ25.10.2005Junior B-59
307.SRB - ZrenjaninStrahinjaGrahovacM08.08.2007Junior B-68


Broj prijavljenih takmičara po kategorijama
Rb.KategorijaMBroj MŽBroj ŽUkupno
1.Kadet A-332-2913
2.Kadet A-373-3314
3.Kadet A-419-37413
4.Kadet A-454-41913
5.Kadet A-497-44714
6.Kadet A-532-471214
7.Kadet A-572-51810
8.Kadet A-613-551316
9.Kadet A-652-5979
10.Kadet A+654+5948
11.Kadet B-330-2900
12.Kadet B-373-3303
13.Kadet B-412-3746
14.Kadet B-454-4137
15.Kadet B-493-44710
16.Kadet B-533-4758
17.Kadet B-578-51715
18.Kadet B-612-55911
19.Kadet B-650-5999
20.Kadet B+656+59713
21.Junior A-450-4200
22.Junior A-482-4402
23.Junior A-512-4624
24.Junior A-552-4957
25.Junior A-591-5223
26.Junior A-636-55511
27.Junior A-680-5999
28.Junior A-736-6339
29.Junior A-780-6844
30.Junior A+785+6805
31.Junior B-450-4200
32.Junior B-480-4400
33.Junior B-510-4600
34.Junior B-550-4900
35.Junior B-592-5246
36.Junior B-630-5500
37.Junior B-685-59510
38.Junior B-732-6324
39.Junior B-780-6811
40.Junior B+780+6811
41.(F) Kadet 1 AA3A69
42.(F) Kadet 1 B8,7 kup18,7 kup45
43.(F) Kadet 1 B6,5 kup06,5 kup22
44.(F) Kadet 1 B4,3 kup04,3 kup00
45.(F) Kadet 1 B2,1 kup02,1 kup44
46.(F) Slobodni stil A -17A0A00
47.(F) Juniori 1 AA2A46
48.(F) Juniori 1 B8,7 kup08,7 kup11
49.(F) Juniori 1 B6,5 kup06,5 kup11
50.(F) Juniori 1 B4,3 kup14,3 kup23
51.(F) Juniori 1 B2,1 kup02,1 kup00
52.(F) Par A KadetA1A12 (1)
53.(F) Par B Kadet8,7,6,5 kup28,7,6,5 kup24 (2)
54.(F) Par B Kadet4,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
55.(F) Par A JuniorA1A12 (1)
56.(F) Par B Junior8,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
57.(F) Par B Junior4,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
58.(F) Tim A KadetA0 (0)A3 (1)3 (1)
59.(F) Tim B Kadet8,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup3 (1)3 (1)
60.(F) Tim B Kadet4,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
61.(F) Tim A JuniorA0 (0)A0 (0)0 (0)
62.(F) Tim B Junior8,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
63.(F) Tim B Junior4,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
64.(F) Slobodni stil - Miks Tim A -17A0 (0)A0 (0)0 (0)
UKUPNO35 (5)11343 (8)194307


Broj prijavljenih takmičara po uzrasnim kategorijama
Rb.KategorijaBroj MBroj ŽUkupno
1.Kadet A3866104
2.Kadet B315182
3.Junior A243054
4.Junior B91322
5.Poomsae - INDIVIDUAL72431
6.Poomsae - PAIR448 (4)
7.Poomsae - TEAM0 (0)6 (2)6 (2)
8.Poomsae - FREESTYLE TEAM0 (0)0 (0)0 (0)
UKUPNO113194307


  Language: