Click to go back

Takmičenje:
Tim: Sortiraj po:
Uzrasna kat.:

Spisak prijavljenih takmičara
Rb.TimImePrezimePolDat. rođ.Uzr. kat.Kategorija
1.SRB - Alfa BgdMarijaTodorovićŽ01.01.2007Kadet A-51
2.SRB - AresPetraMilenkovicŽ22.11.2007Kadet A-59
3.SRB - AsteriksMilicaMladenovicŽ25.07.2009Kadet A-29
4.SRB - AsteriksMagdalenaMladenovicŽ25.07.2009Kadet A-37
5.SRB - AsteriksMasaNešićŽ13.08.2008Kadet A-37
6.SRB - AsteriksTinaNinićŽ15.03.2009Kadet A-37
7.SRB - AsteriksStrahinjaMarkovicM31.08.2007Kadet A-45
8.SRB - AsteriksAleksaStojkovićM09.01.2009Kadet A-49
9.SRB - AsteriksMatijaDavidovicM17.07.2007Kadet A-53
10.SRB - AsteriksMatijaToncicM09.03.2007Kadet A-57
11.SRB - AsteriksMilanKostićM03.03.2007Kadet A+65
12.SRB - Astra-NišMihajloMarkovicM12.11.2007Kadet A-49
13.SRB - Astra-NišHelenaNikolicŽ20.02.2007Kadet A-47
14.SRB - Astra-NišMajalenaKostadinovŽ13.12.2009Kadet B-47
15.SRB - AzijaIgorIgnjatovićM04.08.2009Kadet A-41
16.SRB - AzijaVukAdžićM02.11.2007Kadet A-41
17.SRB - AzijaJovanAleksićM02.08.2009Kadet A-45
18.SRB - AzijaLukaŠaracM31.08.2009Kadet A-45
19.SRB - AzijaSofijaRadovanovicŽ16.07.2009Kadet A-44
20.SRB - AzijaStefanMarkovićM21.02.2008Kadet A-53
21.SRB - AzijaTeodoraBrankovićŽ28.03.2008Kadet A-59
22.SRB - AzijaHelenaPejnovićŽ20.12.2007Kadet A+59
23.SRB - AzijaOgnjenRadakovićM15.03.2007Kadet A+65
24.SRB - AzijaJovanaTodorovićŽ28.02.2008Kadet B-55
25.SRB - BanjicaAnđelaŠareŽ21.11.2007Kadet A-55
26.SRB - BanjicaJanaVladovŽ21.07.2009Kadet B-33
27.SRB - BanjicaAnaCvejićŽ07.09.2009Kadet B-41
28.SRB - BanjicaAnita AlićŽ25.11.2009Kadet B-41
29.SRB - BanjicaTeodoraMarkovićŽ10.03.2009Kadet B-44
30.SRB - BanjicaAndrijaMekićM01.01.2009Kadet B-49
31.SRB - BanjicaNikolinaTadićŽ16.12.2008Kadet B-47
32.SRB - BanjicaMatejaMilovančevićM22.08.2009Kadet B-53
33.SRB - BanjicaAnđelaPavlićevićŽ30.11.2007Kadet B-51
34.SRB - BanjicaDunjaPopovicŽ29.10.2009Kadet B-59
35.SRB - Beli AndjeliAndjelaGrbovicŽ22.08.2013(F) Par B Pionir [30]8,7,6,5 kup
36.SRB - Beli AndjeliUrosMilakovicM06.11.2010(F) Par B Pionir [30]8,7,6,5 kup
37.SRB - Beli AndjeliLena RadovanovicŽ21.04.2014(F) Pioniri 1 B8,7 kup
38.SRB - Beli AndjeliAndjelaGrbovicŽ22.08.2013(F) Tim B Pioniri [22]8,7,6,5 kup
39.SRB - Beli AndjeliAntoninaJankovŽ18.12.2013(F) Tim B Pioniri [22]8,7,6,5 kup
40.SRB - Beli AndjeliLena RadovanovicŽ21.04.2014(F) Tim B Pioniri [22]8,7,6,5 kup
41.SRB - Beli AndjeliSlavisaZivanovicM10.09.2010(F) Pioniri 2 B6,5 kup
42.SRB - Beli AndjeliNinaKnezevicŽ15.12.2008(F) Kadet 1 B8,7 kup
43.SRB - Beli AndjeliVukasinStosicM27.08.2009(F) Kadet 1 B8,7 kup
44.SRB - Beli AndjeliLazar MomirovM03.09.2005(F) Juniori 1 B8,7 kup
45.SRB - Beli AndjeliTatjanaBabicŽ28.03.2006(F) Juniori 1 B4,3 kup
46.SRB - Beli AndjeliIvonaTadicŽ09.10.2006(F) Par B Junior [29]8,7,6,5 kup
47.SRB - Beli AndjeliLazar MomirovM03.09.2005(F) Par B Junior [29]8,7,6,5 kup
48.SRB - Beli AndjeliMihailoKrivokucaM12.09.2001(F) Senior 1 B4,3 kup
49.SRB - Beli AndjeliLazarIlićM01.09.2001(F) Tim B Senior 1 [23]4,3,2,1 kup
50.SRB - Beli AndjeliMihailoKrivokucaM12.09.2001(F) Tim B Senior 1 [23]4,3,2,1 kup
51.SRB - Beli AndjeliMilošStolićM03.09.2001(F) Tim B Senior 1 [23]4,3,2,1 kup
52.SRB - BeogradNađaOstojićŽ11.07.2013(F) Par B Pionir [11]8,7,6,5 kup
53.SRB - BeogradLukaPavlovićM19.06.2012(F) Par B Pionir [11]8,7,6,5 kup
54.SRB - BeogradNađaOstojićŽ11.07.2013(F) Pioniri 2 B8,7 kup
55.SRB - BeogradLukaPavlovićM19.06.2012(F) Pioniri 2 B6,5 kup
56.SRB - BeogradJanaPavlovićŽ30.04.2008(F) Kadet 1 B6,5 kup
57.SRB - BeogradNađaBirčaninŽ17.04.2008Kadet B-51
58.SRB - BeogradLanaPetkovićŽ07.11.2006(F) Juniori 1 B6,5 kup
59.SRB - BeogradAnđelijaMilovanovićŽ29.07.1996(F) Senior 1 AA
60.SRB - BeogradSvetlanaFilipovićŽ15.03.1990(F) Par A Senior 2 [12]A
61.SRB - BeogradBranislavKurucaM17.06.1979(F) Par A Senior 2 [12]A
62.SRB - BeogradSvetlanaFilipovićŽ15.03.1990(F) Senior 2 AA
63.SRB - BeogradBranislavKurucaM17.06.1979(F) Master 1 AA
64.SRB - Broj 1LukaIlicM26.10.2007Kadet A-45
65.SRB - Broj 1Anastasija VladimirovicŽ12.11.2007Kadet A-51
66.SRB - Broj 1SaraKosticŽ16.01.2008Kadet A-51
67.SRB - Broj 1Iva StepanovicŽ25.12.2007Kadet B-47
68.SRB - Broj 1Natalija DačovicŽ06.04.2007Kadet B-55
69.SRB - Broj 1Lazar GajicM11.03.2008Kadet B-65
70.SRB - Crvena zvezdaStefanGranatićM01.10.2008Kadet B-49
71.SRB - Crvena zvezdaMiaPrvanovićŽ29.10.2007Kadet B-59
72.SRB - Crvena zvezda SmederevoVukašinPerićM01.04.2008Kadet A-57
73.SRB - Crvena zvezda SmederevoSaraAleksićŽ07.11.2007Kadet A-55
74.SRB - Crvena zvezda SmederevoNovakNovakovićM28.10.2009Kadet B-41
75.SRB - Crvena zvezda SmederevoLanaJankovićŽ07.09.2008Kadet B-59
76.SRB - Dae HanNikolijaPetkovicŽ03.10.2009(F) Kadet 1 B6,5 kup
77.SRB - Dae HanPetarKosticM05.05.2009(F) Kadet 1 B6,5 kup
78.SRB - Dae HanNikolijaPetkovicŽ03.10.2009(F) Par B Kadet [26]8,7,6,5 kup
79.SRB - Dae HanPetarKosticM05.05.2009(F) Par B Kadet [26]8,7,6,5 kup
80.SRB - Dae HanUrosGrujicM13.10.2001(F) Senior 1 B2,1 kup
81.SRB - Dunav-BorčaDajanaSimićŽ30.09.2010(F) Pioniri 2 B8,7 kup
82.SRB - Dunav-BorčaLeontinaMurteziŽ16.01.2012(F) Pioniri 2 B8,7 kup
83.SRB - Dunav-BorčaValentinaToškovićŽ05.03.2011(F) Pioniri 2 B8,7 kup
84.SRB - ElemirDunjaMartinovićŽ28.03.2008Kadet A-55
85.SRB - ElemirFilipJeličićM03.06.2009Kadet A+65
86.SRB - ElitNikolaRibićM25.12.2009Kadet A-33
87.SRB - ElitStefanKomnenovicM07.10.2008Kadet A-37
88.SRB - ElitIvaKukićŽ19.03.2007Kadet A-37
89.SRB - ElitJelenaDošenŽ14.01.2009Kadet A-51
90.SRB - ElitMilicaStojanovicŽ18.08.2007Kadet A-51
91.SRB - ElitMarkoTrbojevićM15.12.2008Kadet A-65
92.SRB - ElitDanijela DošenŽ14.01.2009Kadet B-55
93.SRB - EurošpedMarkoStefanovM01.01.2009Kadet A-33
94.SRB - EurošpedMatejaBolicM01.01.2008Kadet A-33
95.SRB - EurošpedDamjanDjordjevicM01.01.2009Kadet A-37
96.SRB - EurošpedDaniloDjordjevicM01.01.2009Kadet A-37
97.SRB - EurošpedIvaKišerevŽ01.01.2008Kadet A-41
98.SRB - EurošpedLanaNestorovŽ01.01.2007Kadet A-41
99.SRB - EurošpedLukaZujkaM01.01.2009Kadet A-45
100.SRB - EurošpedSaraRadovanovŽ01.01.2009Kadet A-44
101.SRB - EurošpedVanjaRankovŽ01.01.2009Kadet A-44
102.SRB - EurošpedMiljanMilicevM01.01.2007Kadet A-53
103.SRB - EurošpedVukMihajlovicM20.10.2007Kadet A-57
104.SRB - EurošpedMihaelaMohanŽ01.01.2009Kadet B-41
105.SRB - EurošpedMinaRadojevicŽ01.01.2007Kadet B-44
106.SRB - EurošpedSaraPolovinaŽ01.01.2009Kadet B+59
107.SRB - EurošpedTeodoraRibarovŽ01.01.2008Kadet B+59
108.SRB - EurošpedAndreasMohanM01.01.2007Kadet B+65
109.SRB - FavoritElenaTresiglavicŽ17.01.2012(F) Par B Pionir [17]8,7,6,5 kup
110.SRB - FavoritSergejTresiglavicM17.01.2012(F) Par B Pionir [17]8,7,6,5 kup
111.SRB - FavoritDoroteaMarićŽ07.04.2010(F) Par B Pionir [18]8,7,6,5 kup
112.SRB - FavoritAleksaNinčićM23.09.2011(F) Par B Pionir [18]8,7,6,5 kup
113.SRB - FavoritJovanaPavlovićŽ28.10.2011(F) Par B Pionir [19]8,7,6,5 kup
114.SRB - FavoritDarkoMandićM02.02.2012(F) Par B Pionir [19]8,7,6,5 kup
115.SRB - FavoritOgnjenMaricM28.02.2014(F) Pioniri 1 B8,7 kup
116.SRB - FavoritDoroteaMarićŽ07.04.2010(F) Tim B Pioniri [5]8,7,6,5 kup
117.SRB - FavoritElenaTresiglavicŽ17.01.2012(F) Tim B Pioniri [5]8,7,6,5 kup
118.SRB - FavoritJovanaPavlovićŽ28.10.2011(F) Tim B Pioniri [5]8,7,6,5 kup
119.SRB - FavoritAleksaNinčićM23.09.2011(F) Tim B Pioniri [20]8,7,6,5 kup
120.SRB - FavoritDarkoMandićM02.02.2012(F) Tim B Pioniri [20]8,7,6,5 kup
121.SRB - FavoritOgnjenMaricM28.02.2014(F) Tim B Pioniri [20]8,7,6,5 kup
122.SRB - FavoritNikolaKuzmanovićM03.02.2010(F) Tim B Pioniri [21]8,7,6,5 kup
123.SRB - FavoritSergejTresiglavicM17.01.2012(F) Tim B Pioniri [21]8,7,6,5 kup
124.SRB - FavoritStrahinjaTresiglavicM17.01.2012(F) Tim B Pioniri [21]8,7,6,5 kup
125.SRB - FavoritDoroteaMarićŽ07.04.2010(F) Pioniri 2 B6,5 kup
126.SRB - FavoritElenaTresiglavicŽ17.01.2012(F) Pioniri 2 B6,5 kup
127.SRB - FavoritJovanaPavlovićŽ28.10.2011(F) Pioniri 2 B6,5 kup
128.SRB - FavoritAleksaNinčićM23.09.2011(F) Pioniri 2 B6,5 kup
129.SRB - FavoritNikolaKuzmanovićM03.02.2010(F) Pioniri 2 B6,5 kup
130.SRB - FavoritSergejTresiglavicM17.01.2012(F) Pioniri 2 B6,5 kup
131.SRB - FavoritStrahinjaTresiglavicM17.01.2012(F) Pioniri 2 B6,5 kup
132.SRB - FavoritDarkoMandićM02.02.2012(F) Pioniri 2 B4,3 kup
133.SRB - FavoritLukaKolundzijaM19.03.2008(F) Kadet 1 B8,7 kup
134.SRB - FavoritMilicaBasicŽ26.05.2007(F) Kadet 1 B6,5 kup
135.SRB - FavoritStojanaMoračaŽ04.11.2008(F) Kadet 1 B6,5 kup
136.SRB - FavoritTijanaVisekrunaŽ12.06.2007(F) Kadet 1 B6,5 kup
137.SRB - FavoritMihailoMoračaM20.06.2008(F) Kadet 1 B6,5 kup
138.SRB - FavoritNikolaKotlajaM08.10.2007(F) Kadet 1 B6,5 kup
139.SRB - FavoritTijanaVisekrunaŽ12.06.2007(F) Par B Kadet [4]8,7,6,5 kup
140.SRB - FavoritNikolaKotlajaM08.10.2007(F) Par B Kadet [4]8,7,6,5 kup
141.SRB - FavoritMilicaBasicŽ26.05.2007(F) Par B Kadet [15]8,7,6,5 kup
142.SRB - FavoritLukaKolundzijaM19.03.2008(F) Par B Kadet [15]8,7,6,5 kup
143.SRB - FavoritStojanaMoračaŽ04.11.2008(F) Par B Kadet [16]8,7,6,5 kup
144.SRB - FavoritMihailoMoračaM20.06.2008(F) Par B Kadet [16]8,7,6,5 kup
145.SRB - FavoritLukaKolundzijaM19.03.2008(F) Tim B Kadet [6]8,7,6,5 kup
146.SRB - FavoritMihailoMoračaM20.06.2008(F) Tim B Kadet [6]8,7,6,5 kup
147.SRB - FavoritNikolaKotlajaM08.10.2007(F) Tim B Kadet [6]8,7,6,5 kup
148.SRB - FavoritMilicaBasicŽ26.05.2007(F) Tim B Kadet [14]8,7,6,5 kup
149.SRB - FavoritStojanaMoračaŽ04.11.2008(F) Tim B Kadet [14]8,7,6,5 kup
150.SRB - FavoritTijanaVisekrunaŽ12.06.2007(F) Tim B Kadet [14]8,7,6,5 kup
151.SRB - FavoritMarkoRožaM06.07.2007Kadet A-53
152.SRB - FavoritAleksandarParackiM31.01.2007Kadet A-61
153.SRB - FavoritViktorVranicM25.06.2007Kadet A+65
154.SRB - FavoritMaričićTodorM31.10.2007Kadet B-37
155.SRB - FavoritAleksaPopovM09.04.2009Kadet B-41
156.SRB - FavoritNikolaPopovM09.04.2009Kadet B-41
157.SRB - FavoritMilicaBasicŽ26.05.2007Kadet B-51
158.SRB - FavoritElenaVranjesŽ05.10.2004(F) Juniori 1 B8,7 kup
159.SRB - FavoritAleksandraKolundžijaŽ01.09.2005(F) Juniori 1 B2,1 kup
160.SRB - FavoritTeodoraDunđerskiŽ04.12.2004(F) Juniori 1 B2,1 kup
161.SRB - FavoritIsidora ArsićŽ05.09.2000(F) Par A Senior 1 [3]A
162.SRB - FavoritZoranRadivojevićM30.06.2000(F) Par A Senior 1 [3]A
163.SRB - FavoritIsidora ArsićŽ05.09.2000(F) Senior 1 AA
164.SRB - FavoritZoranRadivojevićM30.06.2000(F) Senior 1 AA
165.SRB - FavoritSofijaKandicŽ27.12.2000(F) Senior 1 B8,7 kup
166.SRB - FavoritKostaTodorovićM23.07.1968(F) Master 2 AA
167.SRB - FeniksAnđelijaSavićŽ28.09.2007Kadet A-47
168.SRB - FeniksLaraRadivojšaŽ09.09.2008Kadet A-47
169.SRB - FeniksMarijanaMarkovićŽ20.01.2008Kadet A-51
170.SRB - FeniksNinaIgnjatovićŽ16.06.2007Kadet A-51
171.SRB - FeniksTamaraStefanovićŽ13.04.2007Kadet A-59
172.SRB - FeniksAnđelaŠevićŽ17.02.2008Kadet A+59
173.SRB - FeniksVukašinMilićevićM17.12.2009Kadet B-33
174.SRB - FeniksVasilijeĐurovićM26.12.2009Kadet B-37
175.SRB - FeniksIvonaLazarevićŽ25.05.2009Kadet B-37
176.SRB - FeniksVanjaPavlovićM19.04.2009Kadet B-49
177.SRB - FeniksIlijaMitrovićM11.11.2008Kadet B-57
178.SRB - FeniksMilica DjurovićŽ19.10.2007Kadet B-55
179.SRB - FeniksAnaGogićŽ17.12.2008Kadet B-59
180.SRB - FeniksVanjaĆirićŽ17.03.2009Kadet B-59
181.SRB - FeniksMilošRankićM08.07.2008Kadet B-65
182.SRB - FeniksAndrejBuleskiM10.07.2008Kadet B+65
183.SRB - FeniksLanaLukićŽ07.02.2006(F) Juniori 1 B2,1 kup
184.SRB - GalebPetraCvetkovicŽ06.11.2010(F) Pioniri 2 B4,3 kup
185.SRB - GalebAndrea ŠulejićŽ28.11.2011(F) Pioniri 2 B2,1 kup
186.SRB - GalebStrahinjaPurišićM08.03.2010(F) Pioniri 2 B2,1 kup
187.SRB - GalebZojaIlijinŽ22.10.2007(F) Kadet 1 AA
188.SRB - GalebUrošĆosićM09.11.2009(F) Kadet 1 AA
189.SRB - GalebDoroteaKikicŽ04.07.2009(F) Kadet 1 B4,3 kup
190.SRB - GalebDoroteaKikicŽ04.07.2009Kadet A-29
191.SRB - GalebMilosJagodicM13.08.2009Kadet A-37
192.SRB - GalebSergejIvanovićM21.04.2009Kadet A-37
193.SRB - GalebVojinSubotićM19.10.2008Kadet A-37
194.SRB - GalebJanaTrifunovicŽ15.11.2009Kadet A-37
195.SRB - GalebVanjaBuhaŽ24.01.2009Kadet A-37
196.SRB - GalebLukaSmiljanicM24.09.2008Kadet A-41
197.SRB - GalebMarkoMarjanovicM28.03.2007Kadet A-41
198.SRB - GalebVukMehovicM12.08.2009Kadet A-41
199.SRB - GalebKsenijaMitrovicŽ19.01.2007Kadet A-41
200.SRB - GalebLenkaMilosevicŽ07.03.2007Kadet A-41
201.SRB - GalebIrinaGavrilovićŽ28.03.2008Kadet A-44
202.SRB - GalebNevenaBijedicŽ10.02.2008Kadet A-44
203.SRB - GalebDimitrijeHrabecM27.09.2007Kadet A-49
204.SRB - GalebAleksandraMikovićŽ31.03.2009Kadet A-47
205.SRB - GalebPetraGolicŽ10.02.2008Kadet A-47
206.SRB - GalebUrosTurkuljM04.07.2007Kadet A-53
207.SRB - GalebDunjaĆetkovićŽ14.06.2009Kadet A-51
208.SRB - GalebDunjaMladenovicŽ11.05.2007Kadet A-51
209.SRB - GalebNadjaIsidorovicŽ26.02.2007Kadet A-51
210.SRB - GalebNevenaĐorđevićŽ17.09.2009Kadet A-51
211.SRB - GalebSonjaCerovićŽ30.01.2008Kadet A-51
212.SRB - GalebTeodoraJerkovićŽ17.01.2009Kadet A-51
213.SRB - GalebLazarPavlovicM31.03.2007Kadet A-57
214.SRB - GalebLazarRašetaM26.12.2008Kadet A-57
215.SRB - GalebLenkaSubotićŽ18.01.2007Kadet A-55
216.SRB - GalebZojaIlijinŽ22.10.2007Kadet A-55
217.SRB - GalebKatarinaLaskovicŽ28.11.2005(F) Juniori 1 AA
218.SRB - GalebTeodoraHadzovicŽ15.07.2005(F) Juniori 1 AA
219.SRB - GalebMinaBucalovićŽ18.06.2004(F) Juniori 1 B8,7 kup
220.SRB - GitrosSaraResanovićŽ15.08.2007Kadet A-59
221.SRB - GitrosBranislavBolesnikovM16.12.2009Kadet B-41
222.SRB - GitrosPetraNedeljkovićŽ22.05.2009Kadet B-41
223.SRB - GitrosLazarSavičićM10.09.2009Kadet B-53
224.SRB - GitrosTeodoraDrageljevićŽ29.05.2009Kadet B-59
225.SRB - HerkulesDunjaBarbaraŽ04.04.2011(F) Pioniri 2 B8,7 kup
226.SRB - HerkulesAnjaKišŽ05.04.2013(F) Pioniri 2 B6,5 kup
227.SRB - HerkulesDunjaDobricŽ01.02.2011(F) Pioniri 2 B4,3 kup
228.SRB - HerkulesLenaMiloševićŽ07.02.2010(F) Pioniri 2 B2,1 kup
229.SRB - HerkulesAljošaBalabanM18.12.2008(F) Kadet 1 AA
230.SRB - HerkulesNikolaKišM13.09.2009Kadet A-33
231.SRB - HerkulesNinaĐurovićŽ06.06.2008Kadet A-44
232.SRB - HerkulesSonjaSlavkovićŽ10.06.2009Kadet A-47
233.SRB - HerkulesAlisaZdravkovicŽ27.02.2007Kadet A-55
234.SRB - HerkulesAntonijeSimovićM05.05.2007Kadet A-61
235.SRB - HerkulesReljaČalijaM06.05.2008Kadet B-37
236.SRB - HerkulesAnaĐerasimovićŽ23.03.2005(F) Juniori 1 AA
237.SRB - HerkulesMajaAntićŽ03.02.2005(F) Juniori 1 AA
238.SRB - ImperiumIlijaMilanovicM26.08.2010(F) Tim B Pioniri [27]8,7,6,5 kup
239.SRB - ImperiumRadovanUskokovicM18.01.2013(F) Tim B Pioniri [27]8,7,6,5 kup
240.SRB - ImperiumUrosNikolicM15.04.2011(F) Tim B Pioniri [27]8,7,6,5 kup
241.SRB - ImperiumMiaMisicŽ05.08.2011(F) Tim B Pioniri [28]8,7,6,5 kup
242.SRB - ImperiumNedaMilanovicŽ16.01.2013(F) Tim B Pioniri [28]8,7,6,5 kup
243.SRB - ImperiumSaraHadzistevicŽ21.01.2011(F) Tim B Pioniri [28]8,7,6,5 kup
244.SRB - ImperiumJelenaBrkicŽ31.01.2010(F) Pioniri 2 B8,7 kup
245.SRB - ImperiumMartinaKokotovicŽ23.09.2011(F) Pioniri 2 B8,7 kup
246.SRB - ImperiumMiaMisicŽ05.08.2011(F) Pioniri 2 B8,7 kup
247.SRB - ImperiumNedaMilanovicŽ16.01.2013(F) Pioniri 2 B8,7 kup
248.SRB - ImperiumSaraHadzistevicŽ21.01.2011(F) Pioniri 2 B8,7 kup
249.SRB - ImperiumAleksandarBrkicM20.06.2012(F) Pioniri 2 B8,7 kup
250.SRB - ImperiumIlijaMilanovicM26.08.2010(F) Pioniri 2 B8,7 kup
251.SRB - ImperiumMihajlo KozmaM31.01.2011(F) Pioniri 2 B8,7 kup
252.SRB - ImperiumRadovanUskokovicM18.01.2013(F) Pioniri 2 B8,7 kup
253.SRB - ImperiumUrosNikolicM15.04.2011(F) Pioniri 2 B8,7 kup
254.SRB - ImperiumGalaGrubačŽ14.01.2013(F) Pioniri 2 B6,5 kup
255.SRB - ImperiumAndrejBursacM29.09.2013(F) Pioniri 2 B6,5 kup
256.SRB - ImperiumNikolaAnokicM09.10.2010(F) Pioniri 2 B2,1 kup
257.SRB - ImperiumMasaJovanovicŽ25.04.2008(F) Kadet 1 AA
258.SRB - ImperiumĐurđaSavićŽ03.05.2007Kadet A-41
259.SRB - ImperiumJanaBursacŽ03.09.2009Kadet A-44
260.SRB - ImperiumNinaStojanovicŽ20.04.2007Kadet A-51
261.SRB - ImperiumLazarTomićM15.06.2007Kadet A-61
262.SRB - ImperiumFionaDacicŽ13.09.2007Kadet A-59
263.SRB - ImperiumMaksimNovotniM03.07.2006(F) Juniori 1 AA
264.SRB - ImperiumNemanjaJankovićM10.05.2001(F) Senior 1 AA
265.SRB - ImperiumDejanMirosavljevićM01.03.1986(F) Senior 2 AA
266.SRB - Imperium PazovaFilipMaksimovicM08.03.2008Kadet A-41
267.SRB - Imperium PazovaStefanPanticM06.10.2008Kadet A-41
268.SRB - Imperium PazovaMilicaKomazecŽ08.11.2007Kadet A-47
269.SRB - Imperium PazovaAleksandraDjuricŽ07.10.2009Kadet A-55
270.SRB - Imperium PazovaVasilijaBarisicŽ07.10.2008Kadet B-51
271.SRB - Imperium PazovaAngelinaRadivojevicŽ27.09.2009Kadet B-59
272.SRB - Imperium PazovaAndjelaVujinŽ10.10.2008Kadet B+59
273.SRB - Imperium PazovaVasilije TomicM07.05.2007Kadet B+65
274.SRB - Imperium PazovaVukasinTomasevicM28.12.2007Kadet B+65
275.SRB - KBV ECS Major KirjejevAleksaMinićM20.06.2008(F) Kadet 1 AA
276.SRB - KBV ECS Major KirjejevAleksaMinićM20.06.2008Kadet A-45
277.SRB - KBV ECS Major KirjejevJovanaCvetkovićŽ02.11.2004(F) Juniori 1 AA
278.SRB - KBV ECS Major KirjejevLanaIlijićŽ07.01.2006(F) Juniori 1 AA
279.SRB - KBV ECS Major KirjejevStašaPetrovićŽ16.08.2004(F) Juniori 1 B2,1 kup
280.SRB - KBV ECS Major KirjejevLazarMilijićM08.12.2001(F) Senior 1 B6,5 kup
281.SRB - KBV ECS Major KirjejevJelenaMinićŽ05.10.1987(F) Senior 2 AA
282.SRB - KBV MagMilicaMladenovićŽ06.11.2001(F) Senior 1 AA
283.SRB - KBV MagŠejnMaglićM29.06.1957(F) Master 3 AA
284.SRB - KobraAnastasijaJankovicŽ29.01.2010(F) Pioniri 1 AA
285.SRB - KobraJulijaTrifkovicŽ15.09.2008(F) Kadet 1 AA
286.SRB - KobraTeodoraMilicevicŽ18.08.2007(F) Kadet 1 AA
287.SRB - KobraMilicaLjubinkovicŽ17.03.2008(F) Kadet 1 B2,1 kup
288.SRB - KobraHelenaDrecunŽ22.01.2009Kadet A-41
289.SRB - KobraTeodoraMilicevicŽ18.08.2007Kadet A-47
290.SRB - KobraMilicaVelickovicŽ16.03.2005(F) Juniori 1 AA
291.SRB - KobraTeodoraTrifkovicŽ23.09.2004(F) Juniori 1 AA
292.SRB - KobraAndrijaKivicM24.04.2004(F) Juniori 1 AA
293.SRB - KobraTeodoraTrifkovicŽ23.09.2004(F) Par A Junior [2]A
294.SRB - KobraAndrijaKivicM24.04.2004(F) Par A Junior [2]A
295.SRB - KobraMajaBabicŽ11.04.2002(F) Par A Senior 1 [1]A
296.SRB - KobraAleksaTosicM30.11.2002(F) Par A Senior 1 [1]A
297.SRB - KobraMajaBabicŽ11.04.2002(F) Senior 1 AA
298.SRB - KobraOliveraDzonicŽ06.10.2003(F) Senior 1 AA
299.SRB - KobraAleksaTosicM30.11.2002(F) Senior 1 AA
300.SRB - KoloseumAndreaDragojevicŽ14.08.2008(F) Kadet 1 B4,3 kup
301.SRB - KoloseumEnaMarkovićŽ22.01.2008(F) Kadet 1 B4,3 kup
302.SRB - KoloseumAndreaDragojevicŽ14.08.2008Kadet A-51
303.SRB - KoloseumUnaKovačŽ08.05.2008Kadet B-55
304.SRB - KoloseumLenaDodićŽ07.08.2008Kadet B+59
305.SRB - KorioAndjela RadoicicŽ10.02.2009Kadet A-44
306.SRB - KorioNikolina DokicŽ04.10.2008Kadet A+59
307.SRB - KorioVasilijeDeljaninM18.04.2009Kadet A+65
308.SRB - KošavaDankaMilenkovićŽ07.04.2008Kadet A-41
309.SRB - KošavaMinaAmbrušŽ21.10.2008Kadet A-51
310.SRB - KošavaMilicaLazarevićŽ27.06.2007Kadet B-51
311.SRB - KošavaNevenaBogdanovićŽ25.03.2006(F) Juniori 1 B2,1 kup
312.SRB - Kwon BatajnicaTijanaRisovicŽ16.09.2008Kadet A-37
313.SRB - Kwon BatajnicaSandraDjurićŽ31.10.2008Kadet A-47
314.SRB - Kwon BatajnicaDusanJovicM23.12.2008Kadet A-57
315.SRB - Kwon BatajnicaUrošPavlovićM06.09.2008Kadet A-57
316.SRB - Kwon BatajnicaStasaMilacicŽ27.02.2008Kadet B-51
317.SRB - Kwon BatajnicaStasaKnezevicŽ02.09.2009Kadet B-59
318.SRB - LavMilicaŠevoŽ22.02.2009Kadet A-44
319.SRB - LavJanjaJankovićŽ01.07.2008Kadet A-51
320.SRB - LavLolaNikolicŽ27.05.2008Kadet A-51
321.SRB - LetnjikovacNemanjaMitrovicM13.06.2009Kadet A-37
322.SRB - LetnjikovacJanaLukicŽ15.01.2008Kadet A-51
323.SRB - LetnjikovacKristinaJeremićŽ08.09.2007Kadet A+59
324.SRB - LolaAnjaZaceroŽ03.07.2009Kadet A-37
325.SRB - LolaIvanaZivanovicŽ13.08.2009Kadet A-37
326.SRB - LolaIvaBosnjakŽ20.01.2007Kadet A-59
327.SRB - LolaSaraCenkićŽ01.01.2009Kadet B-47
328.SRB - NaisusTašanaPetrovićŽ29.04.2010(F) Pioniri 1 AA
329.SRB - NaisusJelenaStevanovićŽ10.06.2008(F) Kadet 1 AA
330.SRB - NaisusLenaVeljkovićŽ06.11.2008(F) Kadet 1 AA
331.SRB - NaisusJelenaStevanovićŽ10.06.2008(F) Slobodni stil A -17A
332.SRB - NaisusLenaVeljkovićŽ06.11.2008(F) Slobodni stil A -17A
333.SRB - NaisusUrošMitrovićM31.08.2000(F) Senior 1 AA
334.SRB - NaisusTamaraRajkovićŽ15.04.2002(F) Senior 1 B8,7 kup
335.SRB - NaisusUrošMitrovićM31.08.2000(F) Slobodni stil A 18+A
336.SRB - NaisusNebojšaAnđelkovićM15.03.1981(F) Senior 2 AA
337.SRB - Novi BečejStevanAndrinM28.07.2009Kadet A-49
338.SRB - Novi BečejAnjaOstojicŽ10.10.2007Kadet B-51
339.SRB - Novi BečejMarinaPopovŽ01.09.2007Kadet B-51
340.SRB - Novi BečejAnjaVuckovicŽ07.07.2007Kadet B-55
341.SRB - Novi BečejMarijanaPopovŽ03.03.2007Kadet B-55
342.SRB - OlimpElenaSiminŽ08.09.2008Kadet A+59
343.SRB - OlimpLanaZukovićŽ10.07.2008Kadet B-44
344.SRB - OlimpJanaPušacŽ11.09.2007Kadet B-51
345.SRB - OlimpTeodoraŠeševićŽ21.05.2008Kadet B-51
346.SRB - Omega-BeogradSergejPiperskiM07.04.2008Kadet A-37
347.SRB - Omega-BeogradMatejaKosticM01.01.2009Kadet A-41
348.SRB - Omega-BeogradTeodoraIvoševŽ16.09.2008Kadet A-44
349.SRB - Omega-BeogradAndrejVasiljevicM01.12.2007Kadet A-49
350.SRB - Omega-BeogradNikolaArandjelovicM01.01.2007Kadet A-49
351.SRB - Omega-BeogradJovanJapundzicM05.02.2007Kadet A-65
352.SRB - Omega-BeogradOgnjenMihajlovicM03.04.2009Kadet B-53
353.SRB - Omega-BeogradAndrijaMarusicM01.01.2008Kadet B-57
354.SRB - PandaNadjaStojanovićŽ11.12.2007Kadet A-55
355.SRB - PandaTijanaBoškovićŽ07.01.2008Kadet A+59
356.SRB - ProleterLukaAnđelićM05.02.2009Kadet A-41
357.SRB - ProleterVanjaAndrićM02.06.2009Kadet A-41
358.SRB - ProleterTeodoraJanjićŽ30.06.2009Kadet A-55
359.SRB - ProleterVukSinđićM22.04.2007Kadet A-65
360.SRB - ProleterGabrijela PaunŽ17.11.2008Kadet B-33
361.SRB - ProleterAnđela BogdanovŽ22.05.2008Kadet B-37
362.SRB - ProleterMašaGolićŽ29.08.2008Kadet B-47
363.SRB - ProleterSaškaMijatovŽ19.11.2007Kadet B-51
364.SRB - ProleterLanaRakitaŽ06.06.2009Kadet B+59
365.SRB - ŠabacĐorđeParoškiM30.09.2008Kadet A-33
366.SRB - ŠabacLenkaMihailovićŽ24.09.2008Kadet A-41
367.SRB - ŠabacNikolaKljajićM15.08.2008Kadet A-45
368.SRB - ŠabacTeodoraRosićŽ08.04.2007Kadet A-47
369.SRB - ŠabacMihailoTadićM26.10.2008Kadet A-53
370.SRB - ŠabacTijanaKljajićŽ15.08.2008Kadet A-55
371.SRB - SirmiumEmilijaAndrićŽ07.09.2008(F) Kadet 1 B2,1 kup
372.SRB - SirmiumMilicaTrumićŽ14.04.2008(F) Kadet 1 B2,1 kup
373.SRB - SirmiumAndjelaKlisuraŽ26.05.2008Kadet A-37
374.SRB - SirmiumVeljkoKovačevićM25.08.2009Kadet B-49
375.SRB - SirmiumValentinoHusićM08.02.2007Kadet B-53
376.SRB - SirmiumAnastasijaGadžurićŽ05.07.2007Kadet B+59
377.SRB - SpartaStrahinjaNemetM01.01.2008Kadet B-33
378.SRB - SpartaBojanDjedovićM02.06.2009Kadet B-37
379.SRB - SpartaNemanjaCumboM23.04.2009Kadet B-37
380.SRB - SpartaMarkoCumboM20.02.2008Kadet B-45
381.SRB - SpartaDarijaRadovanovićŽ02.04.2008Kadet B-55
382.SRB - SpartaMarijoŠipošM06.07.2007Kadet B-65
383.SRB - SpartaNemanjaŠumarM04.09.2007Kadet B-65
384.SRB - TAIPANJulija CurcicŽ03.04.2008Kadet B-44
385.SRB - TAIPANTea CotricŽ10.09.2008Kadet B-51
386.SRB - TAIPANMasa PetrovicŽ31.03.2007Kadet B-55
387.SRB - TASAndrejUrsulovM05.07.2009Kadet A-41
388.SRB - TaurunumJovanUglješićM31.08.2008Kadet A-49
389.SRB - TaurunumAnjaŠoškićŽ05.10.2007Kadet B-44
390.SRB - Tekvondo AkademijaUrošCvetkovićM07.02.2009Kadet A-33
391.SRB - Tekvondo AkademijaAnđelijaLepovićŽ17.06.2009Kadet A-51
392.SRB - Tekvondo AkademijaElenaBradićŽ06.08.2008Kadet A-59
393.SRB - Tekvondo AkademijaTijanaRankovićŽ28.09.2007Kadet A+59
394.SRB - Tekvondo AkademijaAnastasijaSokolovŽ03.02.2008Kadet B-51
395.SRB - Tekvondo AkademijaMilicaSpasićŽ12.11.2007Kadet B+59
396.SRB - VidikovacDjuradjDjordjevićM20.05.2011(F) Tim B Pioniri [13]8,7,6,5 kup
397.SRB - VidikovacJovanCvetkovićM26.09.2011(F) Tim B Pioniri [13]8,7,6,5 kup
398.SRB - VidikovacNikolaUroševićM01.01.2011(F) Tim B Pioniri [13]8,7,6,5 kup
399.SRB - VidikovacNadjaSimonovićŽ26.01.2011(F) Par A Pionir [24]A
400.SRB - VidikovacLazarJelisavčićM04.01.2011(F) Par A Pionir [24]A
401.SRB - VidikovacNadjaSimonovićŽ26.01.2011(F) Pioniri 1 AA
402.SRB - VidikovacLazarJelisavčićM04.01.2011(F) Pioniri 1 AA
403.SRB - VidikovacJovanCvetkovićM26.09.2011(F) Pioniri 2 B8,7 kup
404.SRB - VidikovacNikolaUroševićM01.01.2011(F) Pioniri 2 B8,7 kup
405.SRB - VidikovacDjuradjDjordjevićM20.05.2011(F) Pioniri 2 B6,5 kup
406.SRB - Viner-čiviMilosMarkovicM25.07.2007Kadet A-49
407.SRB - Viner-čiviMilica AleksićŽ27.04.2007Kadet A-47
408.SRB - Viner-čiviFilipLukićM06.04.2008Kadet B-41
409.SRB - VojvodinaIvanaZeljkovićŽ29.08.2008Kadet A-51
410.SRB - VojvodinaStefanBauerM01.01.2007Kadet A-61
411.SRB - VršacMilanCvetkovicM08.09.2007Kadet A-49
412.SRB - VršacGoranObradovicM08.05.2007Kadet A-53
413.SRB - VršacMarkoObradovicM18.09.2009Kadet B-45
414.SRB - ZmajMilicaZoricaŽ16.09.2008(F) Kadet 1 AA
415.SRB - ZmajPavleRadišićM08.07.2008Kadet A-33
416.SRB - ZmajDraganaSekulićŽ27.03.2009Kadet A-33
417.SRB - ZmajAndrejIvanovićM04.05.2008Kadet A-45
418.SRB - ZmajVukManićM08.01.2008Kadet A-45
419.SRB - ZmajMarkoBogdanovićM01.07.2008Kadet A-49
420.SRB - ZmajViktorRistovićM10.05.2008Kadet A-49
421.SRB - ZmajAleksandarTopićM27.06.2007Kadet A+65
422.SRB - ZmajJelenaKolobarićŽ04.08.2009Kadet B-47
423.SRB - Zmaj VrdnikMilicaMaleševićŽ22.06.2010(F) Pioniri 2 B6,5 kup
424.SRB - Zmaj VrdnikStefanBajićM08.06.2009Kadet A-37
425.SRB - Zmaj VrdnikUrošŠavijaM22.01.2009Kadet A-41
426.SRB - Zmaj VrdnikNikolaMaleševićM16.10.2007Kadet B-49
427.SRB - ZrenjaninSofijaStojšićŽ31.01.2014(F) Pioniri 1 B8,7 kup
428.SRB - ZrenjaninVišnjaBelićŽ07.08.2011(F) Pioniri 2 B8,7 kup
429.SRB - ZrenjaninIgorTumoM25.05.2010(F) Pioniri 2 B8,7 kup
430.SRB - ZrenjaninLazarNenadićM19.09.2012(F) Pioniri 2 B4,3 kup
431.SRB - ZrenjaninTodorVitićM12.09.2012(F) Pioniri 2 B4,3 kup
432.SRB - ZrenjaninEleonoraZakarŽ23.09.2008(F) Kadet 1 B8,7 kup
433.SRB - ZrenjaninMartaVišnjićŽ31.03.2007(F) Kadet 1 B8,7 kup
434.SRB - ZrenjaninPuškarićNatalijaŽ07.02.2009(F) Kadet 1 B8,7 kup
435.SRB - ZrenjaninAleksandarAćinM29.01.2009(F) Kadet 1 B8,7 kup
436.SRB - ZrenjaninOgnjenVašM15.09.2009(F) Kadet 1 B8,7 kup
437.SRB - ZrenjaninEnaJovanovićŽ11.08.2008(F) Kadet 1 B6,5 kup
438.SRB - ZrenjaninJanaTerzinŽ14.04.2009(F) Kadet 1 B6,5 kup
439.SRB - ZrenjaninNinoslavaVašŽ31.05.2008(F) Kadet 1 B6,5 kup
440.SRB - ZrenjaninTatjanaVašŽ31.05.2008(F) Kadet 1 B6,5 kup
441.SRB - ZrenjaninDavidVukovM28.11.2007(F) Kadet 1 B6,5 kup
442.SRB - ZrenjaninLukaSalmaM27.07.2007(F) Kadet 1 B6,5 kup
443.SRB - ZrenjaninEnaJovanovićŽ11.08.2008(F) Par B Kadet [7]8,7,6,5 kup
444.SRB - ZrenjaninDavidVukovM28.11.2007(F) Par B Kadet [7]8,7,6,5 kup
445.SRB - ZrenjaninJanaTerzinŽ14.04.2009(F) Par B Kadet [8]8,7,6,5 kup
446.SRB - ZrenjaninAleksandarAćinM29.01.2009(F) Par B Kadet [8]8,7,6,5 kup
447.SRB - ZrenjaninNinoslavaVašŽ31.05.2008(F) Par B Kadet [25]8,7,6,5 kup
448.SRB - ZrenjaninOgnjenVašM15.09.2009(F) Par B Kadet [25]8,7,6,5 kup
449.SRB - ZrenjaninJanaTerzinŽ14.04.2009(F) Tim B Kadet [9]8,7,6,5 kup
450.SRB - ZrenjaninNinoslavaVašŽ31.05.2008(F) Tim B Kadet [9]8,7,6,5 kup
451.SRB - ZrenjaninTatjanaVašŽ31.05.2008(F) Tim B Kadet [9]8,7,6,5 kup
452.SRB - ZrenjaninEleonoraZakarŽ23.09.2008(F) Tim B Kadet [10]8,7,6,5 kup
453.SRB - ZrenjaninEnaJovanovićŽ11.08.2008(F) Tim B Kadet [10]8,7,6,5 kup
454.SRB - ZrenjaninPuškarićNatalijaŽ07.02.2009(F) Tim B Kadet [10]8,7,6,5 kup
455.SRB - ZrenjaninMilanaAćinŽ07.08.2006(F) Juniori 1 B8,7 kup


Broj prijavljenih takmičara po kategorijama
Rb.KategorijaMBroj MŽBroj ŽUkupno
1.Kadet A-337-2929
2.Kadet A-379-33110
3.Kadet A-4112-371022
4.Kadet A-459-41817
5.Kadet A-4911-441021
6.Kadet A-537-471118
7.Kadet A-577-512128
8.Kadet A-614-551014
9.Kadet A-653-59710
10.Kadet A+656+59713
11.Kadet B-332-2902
12.Kadet B-375-3327
13.Kadet B-415-3727
14.Kadet B-452-4146
15.Kadet B-495-44510
16.Kadet B-534-47610
17.Kadet B-572-511315
18.Kadet B-610-5599
19.Kadet B-654-59812
20.Kadet B+654+59711
21.(F) Pioniri 1 B8,7 kup18,7 kup23
22.(F) Pioniri 1 B6,5 kup06,5 kup00
23.(F) Pioniri 1 B4,3 kup04,3 kup00
24.(F) Pioniri 1 B2,1 kup02,1 kup00
25.(F) Pioniri 1 AA1A34
26.(F) Pioniri 2 B8,7 kup88,7 kup1119
27.(F) Pioniri 2 B6,5 kup86,5 kup614
28.(F) Pioniri 2 B4,3 kup34,3 kup25
29.(F) Pioniri 2 B2,1 kup22,1 kup24
30.(F) Kadet 1 AA3A710
31.(F) Kadet 1 B8,7 kup48,7 kup48
32.(F) Kadet 1 B6,5 kup56,5 kup914
33.(F) Kadet 1 B4,3 kup04,3 kup33
34.(F) Kadet 1 B2,1 kup02,1 kup33
35.(F) Slobodni stil A -17A0A22
36.(F) Juniori 1 AA2A810
37.(F) Juniori 1 B8,7 kup18,7 kup34
38.(F) Juniori 1 B6,5 kup06,5 kup11
39.(F) Juniori 1 B4,3 kup04,3 kup11
40.(F) Juniori 1 B2,1 kup02,1 kup55
41.(F) Senior 1 AA4A59
42.(F) Senior 1 B8,7 kup08,7 kup22
43.(F) Senior 1 B6,5 kup16,5 kup01
44.(F) Senior 1 B4,3 kup14,3 kup01
45.(F) Senior 1 B2,1 kup12,1 kup01
46.(F) Slobodni stil A 18+A1A01
47.(F) Senior 2 AA2A24
48.(F) Senior 2 B8,7 kup08,7 kup00
49.(F) Senior 2 B6,5 kup06,5 kup00
50.(F) Senior 2 B4,3 kup04,3 kup00
51.(F) Senior 2 B2,1 kup02,1 kup00
52.(F) Master 1 AA1A01
53.(F) Master 1 B8,7 kup08,7 kup00
54.(F) Master 1 B6,5 kup06,5 kup00
55.(F) Master 1 B4,3 kup04,3 kup00
56.(F) Master 1 B2,1 kup02,1 kup00
57.(F) Master 2 AA1A01
58.(F) Master 2 B8,7 kup08,7 kup00
59.(F) Master 2 B6,5 kup06,5 kup00
60.(F) Master 2 B4,3 kup04,3 kup00
61.(F) Master 2 B2,1 kup02,1 kup00
62.(F) Master 3 AA1A01
63.(F) Master 3 B8,7 kup08,7 kup00
64.(F) Master 3 B6,5 kup06,5 kup00
65.(F) Master 3 B4,3 kup04,3 kup00
66.(F) Master 3 B2,1 kup02,1 kup00
67.(F) Master 4 AA0A00
68.(F) Master 4 B8,7 kup08,7 kup00
69.(F) Master 4 B 6,5 kup0 6,5 kup00
70.(F) Master 4 B4,3 kup04,3 kup00
71.(F) Master 4 B2,1 kup02,1 kup00
72.(F) Par B Pionir8,7,6,5 kup58,7,6,5 kup510 (5)
73.(F) Par B Pionir4,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
74.(F) Par A PionirA1A12 (1)
75.(F) Par A KadetA0A00 (0)
76.(F) Par B Kadet8,7,6,5 kup78,7,6,5 kup714 (7)
77.(F) Par B Kadet4,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
78.(F) Par slobodni stil A -17A0A00 (0)
79.(F) Par A JuniorA1A12 (1)
80.(F) Par B Junior8,7,6,5 kup18,7,6,5 kup12 (1)
81.(F) Par B Junior4,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
82.(F) Par A Senior 1A2A24 (2)
83.(F) Par B Senior 18,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
84.(F) Par B Senior 14,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
85.(F) Par slobodni stil A 18+A0A00 (0)
86.(F) Par A Senior 2A1A12 (1)
87.(F) Par B Senior 28,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
88.(F) Par B Senior 24,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
89.(F) Tim B Pioniri8,7,6,5 kup12 (4)8,7,6,5 kup9 (3)21 (7)
90.(F) Tim B Pioniri4,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
91.(F) Tim A PioniriA0 (0)A0 (0)0 (0)
92.(F) Tim A KadetA0 (0)A0 (0)0 (0)
93.(F) Tim B Kadet8,7,6,5 kup3 (1)8,7,6,5 kup9 (3)12 (4)
94.(F) Tim B Kadet4,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
95.(F) Tim A JuniorA0 (0)A0 (0)0 (0)
96.(F) Tim B Junior8,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
97.(F) Tim B Junior4,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
98.(F) Tim A Senior 1A0 (0)A0 (0)0 (0)
99.(F) Tim B Senior 18,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
100.(F) Tim B Senior 14,3,2,1 kup3 (1)4,3,2,1 kup0 (0)3 (1)
101.(F) Tim A Senior 2A0 (0)A0 (0)0 (0)
102.(F) Tim B Senior 28,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
103.(F) Tim B Senior 24,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
104.(F) Slobodni stil - Miks Tim A 12+A0 (0)A0 (0)0 (0)
UKUPNO49 (14)19548 (7)260455


Broj prijavljenih takmičara po uzrasnim kategorijama
Rb.KategorijaBroj MBroj ŽUkupno
1.Kadet A7587162
2.Kadet B335689
3.Poomsae - INDIVIDUAL5181132
4.Poomsae - PAIR181836 (18)
5.Poomsae - TEAM18 (6)18 (6)36 (12)
6.Poomsae - FREESTYLE TEAM0 (0)0 (0)0 (0)
UKUPNO195260455


  Language: