Click to go back

Takmičenje:
Tim: Sortiraj po:
Uzrasna kat.:

Spisak prijavljenih takmičara
Rb.TimImePrezimePolDat. rođ.Uzr. kat.Kategorija
1.SRB - BanjicaDarijaStanišićŽ18.12.2007Kadet A-44
2.SRB - BanjicaAnđelaŠareŽ21.11.2007Kadet A-47
3.SRB - Broj 1LukaIlicM26.10.2007Kadet B-41
4.SRB - Broj 1PetarJarčevićM12.07.2007Kadet B-49
5.SRB - Broj 1LenaLecicŽ20.08.2007Kadet B-47
6.SRB - Broj 1SaraRadovanovicŽ04.01.2006Kadet B-59
7.SRB - EurošpedMatejaBolicM01.01.2008Kadet A-33
8.SRB - EurošpedUrošPantinM01.01.2007Kadet A-33
9.SRB - EurošpedIvaKišerevŽ01.01.2008Kadet A-33
10.SRB - EurošpedMiljanMilicevM01.01.2007Kadet A-53
11.SRB - EurošpedVukMihajlovicM20.10.2007Kadet A-53
12.SRB - EurošpedMiljanaStefanovŽ01.01.2001Senior A-46
13.SRB - EurošpedVukasinVardaM26.12.2003Senior A-54
14.SRB - EurošpedNevenaJokanovićŽ01.01.2002Senior A-57
15.SRB - EurošpedNikolaLoncarM17.05.2003Senior A-68
16.SRB - EurošpedMiroslavaAleksicŽ01.01.1987Senior A-62
17.SRB - EurošpedDamirFejzićM01.01.1994Senior A-74
18.SRB - EurošpedMarkoGrbićM01.01.1980Senior A+87
19.SRB - FavoritMarkoRožaM06.07.2007Kadet A-45
20.SRB - FavoritMaričićTodorM31.10.2007Kadet B-33
21.SRB - FavoritAleksandarParackiM31.01.2007Kadet B-53
22.SRB - FavoritAleksandarPopovM23.06.2008Kadet B-57
23.SRB - FavoritLazarMoračaM27.02.2006Kadet B-57
24.SRB - FavoritMarkoKlisurićM19.05.2006Kadet B+65
25.SRB - FavoritDamjanMaričićM07.10.2002Senior A-54
26.SRB - KBV MagAndreaStajkovićŽ19.02.2007Kadet B-44
27.SRB - KBV MagBorisDeljaninM19.06.2006Kadet B-53
28.SRB - KBV MagLeaMiljušŽ22.12.2006Kadet B+59
29.SRB - KBV MagAleksaMazićM06.02.2006Kadet B+65
30.SRB - Tekvondo AkademijaSofijaJeremićŽ27.11.2008Kadet B-33
31.SRB - Tekvondo AkademijaAnastasijaSokolovŽ03.02.2008Kadet B-41
32.SRB - Tekvondo AkademijaIvaStepanovićŽ25.12.2007Kadet B-41
33.SRB - Tekvondo AkademijaNatalijaDačovićŽ06.04.2007Kadet B-51
34.SRB - Tekvondo AkademijaMiljanLepovićM19.02.2008Kadet B-65
35.SRB - Tekvondo AkademijaTijanaRankovićŽ28.09.2007Kadet B+59
36.SRB - Tekvondo AkademijaDušanTodorovićM07.12.1993Senior A-63
37.SRB - ZrenjaninMarkoVukovM08.07.2008Kadet B-37
38.SRB - ZrenjaninFilipVukovM28.11.2007Kadet B-45
39.SRB - ZrenjaninLukaSalmaM27.07.2007Kadet B-45
40.SRB - ZrenjaninStrahinjaGrahovacM08.08.2007Kadet B-61
41.SRB - ZrenjaninLenaBožićŽ25.07.2006Kadet B+59
42.SRB - ZrenjaninDavidVukovM28.11.2007Kadet B+65
43.SRB - ZrenjaninDejanPopovM02.12.1997Senior A-74
44.SRB - ZrenjaninSandraMarkucinŽ04.04.2002Senior B-62


Broj prijavljenih takmičara po kategorijama
Rb.KategorijaMBroj MŽBroj ŽUkupno
1.Kadet A-332-2902
2.Kadet A-370-3311
3.Kadet A-410-3700
4.Kadet A-451-4101
5.Kadet A-490-4411
6.Kadet A-532-4713
7.Kadet A-570-5100
8.Kadet A-610-5500
9.Kadet A-650-5900
10.Kadet A+650+5900
11.Kadet B-331-2901
12.Kadet B-371-3312
13.Kadet B-411-3701
14.Kadet B-452-4124
15.Kadet B-491-4412
16.Kadet B-532-4713
17.Kadet B-572-5113
18.Kadet B-611-5501
19.Kadet B-651-5912
20.Kadet B+653+5936
21.Senior A-542-4613
22.Senior A-580-4900
23.Senior A-631-5301
24.Senior A-681-5712
25.Senior A-742-6213
26.Senior A-800-6700
27.Senior A-870-7300
28.Senior A+871+7301
29.Senior B-540-4600
30.Senior B-580-4900
31.Senior B-630-5300
32.Senior B-680-5700
33.Senior B-740-6211
34.Senior B-800-6700
35.Senior B-870-7300
36.Senior B+870+7300
UKUPNO18 (10)2714 (12)1744


Broj prijavljenih takmičara po uzrasnim kategorijama
Rb.KategorijaBroj MBroj ŽUkupno
1.Kadet A538
2.Kadet B151025
3.Senior A7310
4.Senior B011
UKUPNO271744


  Language: