Click to go back

Takmičenje:
Tim: Sortiraj po:
Uzrasna kat.:

Spisak prijavljenih takmičara
Rb.TimImePrezimePolDat. rođ.Uzr. kat.Kategorija
1.SRB - KBV ECS Major KirjejevAndrejPetkovićM28.09.2010(F) Pioniri 2 B4,3 kup
2.SRB - KBV ECS Major KirjejevEmilijaStamenkovićŽ25.08.2008(F) Kadet 1 B4,3 kup
3.SRB - KBV ECS Major KirjejevLanaIlijićŽ07.01.2006(F) Kadet 1 B2,1 kup
4.SRB - KBV ECS Major KirjejevAleksaMinićM20.06.2008(F) Kadet 1 B2,1 kup
5.SRB - KBV ECS Major KirjejevLanaIlijićŽ07.01.2006(F) Par B Kadet [2]4,3,2,1 kup
6.SRB - KBV ECS Major KirjejevAleksaMinićM20.06.2008(F) Par B Kadet [2]4,3,2,1 kup
7.SRB - KBV ECS Major KirjejevJovanaCvetkovićŽ02.11.2004(F) Juniori 1 B2,1 kup
8.SRB - KBV MagBogdanZanizdraM12.05.2010(F) Pioniri 2 B4,3 kup
9.SRB - KBV MagAnaBašićŽ27.10.2006(F) Kadet 1 B8,7 kup
10.SRB - KBV MagSaraTodorovićŽ04.04.2007(F) Kadet 1 B8,7 kup
11.SRB - KBV MagTeodoraMaksimovićŽ04.03.2006(F) Kadet 1 B8,7 kup
12.SRB - KBV MagUnaĆukŽ11.11.2007(F) Kadet 1 B8,7 kup
13.SRB - KBV MagVeraVučićevićŽ08.10.2008(F) Kadet 1 B8,7 kup
14.SRB - KBV MagBorisDeljaninM19.06.2006(F) Kadet 1 B8,7 kup
15.SRB - KBV MagAnaBašićŽ27.10.2006(F) Tim B Kadet [1]8,7,6,5 kup
16.SRB - KBV MagSaraTodorovićŽ04.04.2007(F) Tim B Kadet [1]8,7,6,5 kup
17.SRB - KBV MagUnaĆukŽ11.11.2007(F) Tim B Kadet [1]8,7,6,5 kup
18.SRB - KBV MagAndjelijaMazićŽ08.05.2003(F) Juniori 1 B2,1 kup
19.SRB - KBV MagMilicaMladenovićŽ06.11.2001(F) Senior 1 AA
20.SRB - KBV MagŠejnMaglićM29.06.1957(F) Master 3 AA
21.SRB - KobraAnastasijaJankovicŽ29.01.2010(F) Pioniri 1 AA
22.SRB - KobraAleksaSpasojevicM01.02.2010(F) Pioniri 2 B4,3 kup
23.SRB - KobraJanaVlahovicŽ11.01.2008(F) Kadet 1 AA
24.SRB - KobraJulijaTrifkovicŽ15.09.2008(F) Kadet 1 AA
25.SRB - KobraTeodoraMilicevicŽ18.08.2007(F) Kadet 1 AA
26.SRB - KobraJanjaTomovicŽ23.07.2008(F) Kadet 1 B8,7 kup
27.SRB - KobraMilicaLjubinkovicŽ17.03.2008(F) Kadet 1 B6,5 kup
28.SRB - KobraMilicaKovacevicŽ18.05.2004(F) Juniori 1 AA
29.SRB - KobraMilicaVelickovicŽ16.03.2005(F) Juniori 1 AA
30.SRB - KobraOliveraDzonicŽ06.10.2003(F) Juniori 1 AA
31.SRB - KobraTeodoraTrifkovicŽ23.09.2004(F) Juniori 1 AA
32.SRB - KobraAleksandarPetrovicM08.07.2003(F) Juniori 1 AA
33.SRB - KobraAndrijaKivicM24.04.2004(F) Juniori 1 AA
34.SRB - KobraMihailoPetkovicM12.08.2004(F) Juniori 1 AA
35.SRB - KobraTamaraSarcevicŽ24.07.2005(F) Juniori 1 B2,1 kup
36.SRB - KobraCedomirStanojevicM06.08.2005(F) Juniori 1 B2,1 kup
37.SRB - KobraDusanMarisavljevicM29.03.1994(F) PARA -30P20
38.SRB - KobraIvanPetrovskiM03.08.1997(F) PARA -30P20
39.SRB - KobraDanijelaJovanovicŽ13.08.1968PARA K43-49
40.SRB - KobraNikolaSpajicM31.05.1999PARA K44-75
41.SRB - KobraMajaBabicŽ11.04.2002(F) Senior 1 AA
42.SRB - KobraAleksaTosicM30.11.2002(F) Senior 1 AA
43.SRB - KobraBojanTodorovicM28.11.1967(F) Master 2 AA


Broj prijavljenih takmičara po kategorijama
Rb.KategorijaMBroj MŽBroj ŽUkupno
1.PARA K41-610-4900
2.PARA K41-750-5800
3.PARA K41+750+5800
4.PARA K42-610-4900
5.PARA K42-750-5800
6.PARA K42+750+5800
7.PARA K43-610-4911
8.PARA K43-750-5800
9.PARA K43+750+5800
10.PARA K44-610-4900
11.PARA K44-751-5801
12.PARA K44+750+5800
13.(F) Pioniri 1 B8,7 kup08,7 kup00
14.(F) Pioniri 1 B6,5 kup06,5 kup00
15.(F) Pioniri 1 B4,3 kup04,3 kup00
16.(F) Pioniri 1 B2,1 kup02,1 kup00
17.(F) Pioniri 1 AA0A11
18.(F) Pioniri 2 B8,7 kup08,7 kup00
19.(F) Pioniri 2 B6,5 kup06,5 kup00
20.(F) Pioniri 2 B4,3 kup34,3 kup03
21.(F) Pioniri 2 B2,1 kup02,1 kup00
22.(F) Kadet 1 AA0A33
23.(F) Kadet 1 B8,7 kup18,7 kup67
24.(F) Kadet 1 B6,5 kup06,5 kup11
25.(F) Kadet 1 B4,3 kup04,3 kup11
26.(F) Kadet 1 B2,1 kup12,1 kup12
27.(F) PARA JuniorP100P1000
28.(F) PARA JuniorP200P2000
29.(F) PARA JuniorP310P3100
30.(F) PARA JuniorP320P3200
31.(F) PARA JuniorP330P3300
32.(F) PARA JuniorP340P3400
33.(F) Slobodni stil A -17A0A00
34.(F) Juniori 1 AA3A47
35.(F) Juniori 1 B8,7 kup08,7 kup00
36.(F) Juniori 1 B6,5 kup06,5 kup00
37.(F) Juniori 1 B4,3 kup04,3 kup00
38.(F) Juniori 1 B2,1 kup12,1 kup34
39.(F) PARA -30P100P1000
40.(F) PARA -30P202P2002
41.(F) PARA -30P310P3100
42.(F) PARA -30P320P3200
43.(F) PARA -30P330P3300
44.(F) PARA -30P340P3400
45.(F) Senior 1 AA1A23
46.(F) Senior 1 B8,7 kup08,7 kup00
47.(F) Senior 1 B6,5 kup06,5 kup00
48.(F) Senior 1 B4,3 kup04,3 kup00
49.(F) Senior 1 B2,1 kup02,1 kup00
50.(F) Slobodni stil A 18+A0A00
51.(F) PARA 30+P100P1000
52.(F) PARA 30+P200P2000
53.(F) PARA 30+P310P3100
54.(F) PARA 30+P320P3200
55.(F) PARA 30+P330P3300
56.(F) PARA 30+P340P3400
57.(F) Senior 2 AA0A00
58.(F) Senior 2 B8,7 kup08,7 kup00
59.(F) Senior 2 B6,5 kup06,5 kup00
60.(F) Senior 2 B4,3 kup04,3 kup00
61.(F) Senior 2 B2,1 kup02,1 kup00
62.(F) Master 1 AA0A00
63.(F) Master 1 B8,7 kup08,7 kup00
64.(F) Master 1 B6,5 kup06,5 kup00
65.(F) Master 1 B4,3 kup04,3 kup00
66.(F) Master 1 B2,1 kup02,1 kup00
67.(F) Master 2 AA1A01
68.(F) Master 2 B8,7 kup08,7 kup00
69.(F) Master 2 B6,5 kup06,5 kup00
70.(F) Master 2 B4,3 kup04,3 kup00
71.(F) Master 2 B2,1 kup02,1 kup00
72.(F) Master 3 AA1A01
73.(F) Master 3 B8,7 kup08,7 kup00
74.(F) Master 3 B6,5 kup06,5 kup00
75.(F) Master 3 B4,3 kup04,3 kup00
76.(F) Master 3 B2,1 kup02,1 kup00
77.(F) Master 4 AA0A00
78.(F) Master 4 B8,7 kup08,7 kup00
79.(F) Master 4 B 6,5 kup0 6,5 kup00
80.(F) Master 4 B4,3 kup04,3 kup00
81.(F) Master 4 B2,1 kup02,1 kup00
82.(F) Par B Pionir8,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
83.(F) Par B Pionir4,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
84.(F) Par A PionirA0A00 (0)
85.(F) Par A KadetA0A00 (0)
86.(F) Par B Kadet8,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
87.(F) Par B Kadet4,3,2,1 kup14,3,2,1 kup12 (1)
88.(F) Par slobodni stil A -17A0A00 (0)
89.(F) Par A JuniorA0A00 (0)
90.(F) Par B Junior8,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
91.(F) Par B Junior4,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
92.(F) Par A Senior 1A0A00 (0)
93.(F) Par B Senior 18,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
94.(F) Par B Senior 14,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
95.(F) Par slobodni stil A 18+A0A00 (0)
96.(F) Par A Senior 2A0A00 (0)
97.(F) Par B Senior 28,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
98.(F) Par B Senior 24,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
99.(F) Tim B Pioniri8,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
100.(F) Tim B Pioniri4,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
101.(F) Tim A PioniriA0 (0)A0 (0)0 (0)
102.(F) Tim A KadetA0 (0)A0 (0)0 (0)
103.(F) Tim B Kadet8,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup3 (1)3 (1)
104.(F) Tim B Kadet4,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
105.(F) Tim A JuniorA0 (0)A0 (0)0 (0)
106.(F) Tim B Junior8,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
107.(F) Tim B Junior4,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
108.(F) Tim A Senior 1A0 (0)A0 (0)0 (0)
109.(F) Tim B Senior 18,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
110.(F) Tim B Senior 14,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
111.(F) Tim A Senior 2A0 (0)A0 (0)0 (0)
112.(F) Tim B Senior 28,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
113.(F) Tim B Senior 24,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
114.(F) Slobodni stil - Miks Tim A 12+A0 (0)A0 (0)0 (0)
UKUPNO11 (8)1612 (6)2743


Broj prijavljenih takmičara po uzrasnim kategorijama
Rb.KategorijaBroj MBroj ŽUkupno
1.PARA K41000
2.PARA K42000
3.PARA K43011
4.PARA K44101
5.Poomsae - INDIVIDUAL142236
6.Poomsae - PAIR112 (1)
7.Poomsae - TEAM0 (0)3 (1)3 (1)
8.Poomsae - FREESTYLE TEAM0 (0)0 (0)0 (0)
UKUPNO162743


  Language: