Click to go back

Takmičenje:
Tim: Sortiraj po:
Uzrasna kat.:

Spisak prijavljenih takmičara
Rb.TimImePrezimePolDat. rođ.Uzr. kat.Kategorija
1.BIH - ISKRADžejlanAdemovicŽ03.11.2013Pioniri A (6-7)-21
2.BIH - ISKRAAliBrčklijaM04.09.2012Pioniri B (8-9)-25
3.BIH - ISKRASamraHormanŽ06.10.2010Pioniri B (10-11)-27
4.BIH - ISKRADenisBuljubasicM01.05.2007Kadet A+65
5.BIH - ISKRAAhmetovicAhmedM16.11.2005Junior A-78
6.HUN - Hungary National teamKristófHizoM11.03.2009Pioniri A (10-11)-40
7.HUN - Hungary National teamBendegúzMolnárM14.10.2004Junior A-55
8.HUN - Hungary National teamMártonPfeiferM05.01.2005Junior A-59
9.MKD - Feniks KikGorjanJankulovskiM01.01.2013Pioniri A (6-7)-23
10.MKD - Feniks KikKalinZdravevskiM02.02.2012Pioniri B (8-9)-21
11.MKD - Feniks KikAntonioNegrijevskiM01.01.2010Pioniri A (10-11)-27
12.MKD - Feniks KikDamjanVasilevskiM01.01.2010Pioniri A (10-11)-27
13.MKD - Feniks KikLukaAngelovM01.01.2007Kadet A-45
14.MKD - Feniks KikDavidCekovM01.01.2007Kadet A-49
15.SLO - Red Power TKD TeamAnemarieKovačičŽ04.08.2012Pioniri A (8-9)-33
16.SLO - Red Power TKD TeamMašaŽvižajŽ02.12.2008Kadet A-37
17.SLO - Red Power TKD TeamOgnjenBjeloševičM09.06.2006Kadet B-57
18.SLO - Red Power TKD TeamTinkaraVrbekŽ09.04.2006Kadet B-55
19.SLO - Red Power TKD TeamSinišaTodičM20.02.2002Senior A-54
20.SLO - Red Power TKD TeamNušaUrnautŽ12.10.2000Senior A-67
21.SRB - AsteriksTinaNinićŽ15.03.2009Pioniri A (10-11)-33
22.SRB - AsteriksMasaNešićŽ13.08.2008Kadet A-33
23.SRB - AsteriksMatijaToncicM09.03.2007Kadet A-45
24.SRB - AsteriksMatijaDavidovicM17.07.2007Kadet A-49
25.SRB - AzijaFedorKaličaninM04.02.2013Pioniri A (6-7)-23
26.SRB - AzijaFridaKaličaninŽ08.02.2010Pioniri A (10-11)-36
27.SRB - BanjicaNovakSoskićM26.01.2011Pioniri B (8-9)-43
28.SRB - BanjicaMatijaČučukM11.01.2012Pioniri B (8-9)+43
29.SRB - BanjicaMaksimŠareM29.10.2010Pioniri A (10-11)-40
30.SRB - BanjicaDusanStavrovM16.01.2010Pioniri A (10-11)-44
31.SRB - BanjicaAnaCvejićŽ01.01.2010Pioniri B (10-11)-36
32.SRB - BanjicaDunjaPopovicŽ29.10.2009Pioniri B (10-11)-48
33.SRB - BanjicaVukanStavrovM28.08.2007Kadet A-41
34.SRB - BanjicaNatalijaRajčevićŽ27.09.2007Kadet A-41
35.SRB - BanjicaDarijaStanišićŽ18.12.2007Kadet A-44
36.SRB - BanjicaAnđelaŠareŽ21.11.2007Kadet A-47
37.SRB - BanjicaTeodoraPopovićŽ01.01.2006Kadet B+59
38.SRB - BanjicaKatarinaJakšićŽ22.11.2005Junior A-44
39.SRB - BanjicaVanjaJakšićM29.08.2003Junior A-51
40.SRB - BanjicaVesnaAjdukovićŽ14.04.2005Junior A-59
41.SRB - BanjicaDimitrijeAjdukovićM14.04.2005Junior A-73
42.SRB - Beli AndjeliAndrijaVuckovicM05.02.2013(F) Tim B Pioniri [2]8,7,6,5 kup
43.SRB - Beli AndjeliLazarPavlicaM11.01.2013(F) Tim B Pioniri [2]8,7,6,5 kup
44.SRB - Beli AndjeliSlavisaZivanovicM10.09.2010(F) Tim B Pioniri [2]8,7,6,5 kup
45.SRB - Beli AndjeliTatjanaBabicŽ28.03.2006(F) Kadet 1 B4,3 kup
46.SRB - Beli AndjeliMihailoKrivokucaM12.09.2001(F) Senior 1 B4,3 kup
47.SRB - Beli AndjeliLazarIlićM01.09.2001(F) Tim B Senior 1 [1]4,3,2,1 kup
48.SRB - Beli AndjeliMihailoKrivokucaM12.09.2001(F) Tim B Senior 1 [1]4,3,2,1 kup
49.SRB - Beli AndjeliMilošStolićM03.09.2001(F) Tim B Senior 1 [1]4,3,2,1 kup
50.SRB - BeogradOgnjenIsailovićM24.08.2002Senior A-80
51.SRB - Crvena zvezdaNikolinaMilenkovićŽ19.12.2006Kadet A-47
52.SRB - Crvena zvezdaMilošŽivanovićM01.04.2003Junior A-59
53.SRB - Crvena zvezdaLenaPleliŽ13.06.2004Junior A-55
54.SRB - Crvena zvezdaAnastaziaDimitrićŽ07.08.2004Junior B-49
55.SRB - Crvena zvezdaBojanaLauševŽ30.04.1998Senior A-46
56.SRB - Crvena zvezdaMarkoJanićijevićM23.07.2001Senior A-63
57.SRB - Crvena zvezdaBojanaSavićŽ11.09.1998Senior A-57
58.SRB - Crvena zvezdaMilicaJanićijevićŽ09.04.1999Senior A-67
59.SRB - ElemirBogdanDimitrijevićM11.05.2011Pioniri A (8-9)-29
60.SRB - ElemirTodorJeličićM21.09.2010Pioniri A (10-11)-36
61.SRB - ElemirFilipJeličićM03.06.2009Pioniri A (10-11)+57
62.SRB - ElemirNikoletaNedimovićŽ16.03.2006Kadet A-55
63.SRB - ElemirNikolaJeličićM20.12.2005Junior A-68
64.SRB - ElitAleksaBunetaM05.02.2013Pioniri B (6-7)-21
65.SRB - ElitMiaBunetaŽ18.07.2011Pioniri A (8-9)-25
66.SRB - ElitDavidKukićM13.11.2011Pioniri A (8-9)-25
67.SRB - ElitPetarKantarM12.07.2011Pioniri A (8-9)-29
68.SRB - ElitVukašinBlanušaM19.08.2012Pioniri B (8-9)-31
69.SRB - ElitFilipCvišićM15.07.2011Pioniri B (8-9)-36
70.SRB - ElitMarkoKukićM02.08.2011Pioniri B (8-9)-36
71.SRB - ElitStefanMutićM02.11.2011Pioniri B (8-9)-36
72.SRB - ElitLukaTrbojevićM31.05.2011Pioniri B (8-9)-39
73.SRB - ElitSanjaBrkićŽ19.02.2010Pioniri A (10-11)-30
74.SRB - ElitNikolaRibićM25.12.2009Pioniri A (10-11)-33
75.SRB - ElitJelenaDošenŽ14.01.2009Pioniri B (10-11)-44
76.SRB - ElitKatarinaTomićŽ31.05.2010Pioniri B (10-11)-44
77.SRB - ElitKatarinaTomićŽ31.05.2010Pioniri B (10-11)-48
78.SRB - ElitAnjaKljaićŽ17.06.2010Pioniri B (10-11)-52
79.SRB - ElitStefanBrkićM19.02.2010Pioniri B (10-11)+57
80.SRB - ElitStefanKomnenovicM07.10.2008Kadet A-33
81.SRB - ElitIvaKukićŽ19.03.2007Kadet A-33
82.SRB - ElitSaraKukićŽ22.10.2006Kadet A-51
83.SRB - ElitLanaKomnenovicŽ12.01.2004Junior A-46
84.SRB - ElitFilipHajnalM05.02.2004Junior A-51
85.SRB - ElitIvanŠalamonM07.10.2004Junior A-51
86.SRB - ElitSrđanTomićM02.09.2004Junior A-59
87.SRB - EurošpedLaraKomazecŽ01.01.2013Pioniri A (6-7)-21
88.SRB - EurošpedAndrijaRabijacM01.01.2013Pioniri B (6-7)-21
89.SRB - EurošpedAndrijaMihajlovicM01.02.2011Pioniri A (8-9)-29
90.SRB - EurošpedViktorRabijacM01.01.2011Pioniri B (8-9)-23
91.SRB - EurošpedMarkoStefanovM01.01.2009Pioniri A (10-11)-27
92.SRB - EurošpedLeaMilutinovicŽ01.01.2010Pioniri A (10-11)-30
93.SRB - EurošpedNevenaSrndacevicŽ01.01.2010Pioniri A (10-11)-30
94.SRB - EurošpedStefanNovakovicM01.01.2010Pioniri A (10-11)-30
95.SRB - EurošpedSaraRadovanovŽ01.01.2009Pioniri A (10-11)-33
96.SRB - EurošpedTerezaGaricŽ01.01.2010Pioniri A (10-11)-33
97.SRB - EurošpedDamjanDjordjevicM01.01.2009Pioniri A (10-11)-33
98.SRB - EurošpedMiodragJovicicM01.01.2010Pioniri A (10-11)-33
99.SRB - EurošpedVanjaRankovŽ01.01.2009Pioniri A (10-11)-40
100.SRB - EurošpedDusanSimovicM01.01.2010Pioniri B (10-11)-30
101.SRB - EurošpedIvaKišerevŽ01.01.2008Kadet A-33
102.SRB - EurošpedLanaNestorovŽ01.01.2007Kadet A-37
103.SRB - EurošpedMiljanMilicevM01.01.2007Kadet A-53
104.SRB - EurošpedVukMihajlovicM20.10.2007Kadet A-53
105.SRB - FavoritDoroteaMarićŽ07.04.2010(F) Par B Pionir [3]8,7,6,5 kup
106.SRB - FavoritOgnjenMaricM28.02.2014(F) Par B Pionir [3]8,7,6,5 kup
107.SRB - FavoritDoroteaMarićŽ07.04.2010(F) Pioniri 2 B6,5 kup
108.SRB - FavoritElenaTresiglavicŽ17.01.2012(F) Pioniri 2 B6,5 kup
109.SRB - FavoritJovanaPavlovićŽ28.10.2011(F) Pioniri 2 B6,5 kup
110.SRB - FavoritJovanaPavlovićŽ28.10.2011(F) Pioniri 2 B6,5 kup
111.SRB - FavoritTasaSikoparijaŽ21.01.2012(F) Pioniri 2 B6,5 kup
112.SRB - FavoritAleksaNinčićM23.09.2011(F) Pioniri 2 B6,5 kup
113.SRB - FavoritDarkoMandićM02.02.2012(F) Pioniri 2 B6,5 kup
114.SRB - FavoritSergejTresiglavicM17.01.2012Pioniri B (8-9)-27
115.SRB - FavoritStrahinjaTresiglavicM17.01.2012Pioniri B (8-9)-27
116.SRB - FavoritAleksejCvetkovićM10.02.2011Pioniri B (8-9)-29
117.SRB - FavoritLukaLadikM30.12.2009Pioniri B (10-11)-30
118.SRB - FavoritLenaProdanovićŽ08.07.2010Pioniri B (10-11)-33
119.SRB - FavoritAleksaPopovM09.04.2009Pioniri B (10-11)-36
120.SRB - FavoritNikolaPopovM09.04.2009Pioniri B (10-11)-40
121.SRB - FavoritVukašinBuhaM04.03.2010Pioniri B (10-11)-40
122.SRB - FavoritMilicaBasicŽ26.05.2007(F) Kadet 1 B8,7 kup
123.SRB - FavoritNinaDjukicŽ12.12.2006(F) Kadet 1 B8,7 kup
124.SRB - FavoritStojanaMoračaŽ04.11.2008(F) Kadet 1 B8,7 kup
125.SRB - FavoritTijanaVisekrunaŽ12.06.2007(F) Kadet 1 B8,7 kup
126.SRB - FavoritGavriloVučićevićM11.10.2008(F) Kadet 1 B8,7 kup
127.SRB - FavoritMihailoMoračaM20.06.2008(F) Kadet 1 B8,7 kup
128.SRB - FavoritNikolaKotlajaM08.10.2007(F) Kadet 1 B8,7 kup
129.SRB - FavoritTeodorJocićM11.12.2008(F) Kadet 1 B8,7 kup
130.SRB - FavoritMašaBožovićŽ17.04.2008(F) Kadet 1 B6,5 kup
131.SRB - FavoritViktorVranicM25.06.2007(F) Kadet 1 B6,5 kup
132.SRB - FavoritDusanStrbacM13.02.2006Kadet B-53
133.SRB - FavoritLazarMoračaM27.02.2006Kadet B-57
134.SRB - FavoritBubonjaAnaŽ04.07.2005(F) Juniori 1 B4,3 kup
135.SRB - FavoritBubonjaMajaŽ04.07.2005(F) Juniori 1 B4,3 kup
136.SRB - FavoritBubonjaMilaŽ10.02.2003Junior A-59
137.SRB - FavoritAleksaBerakM03.08.2004Junior B-68
138.SRB - FavoritDamjanMaričićM07.10.2002Senior A-54
139.SRB - FavoritZoranRadivojevićM30.06.2000(F) Senior 1 AA
140.SRB - FavoritJovanaObradovićŽ08.02.2002(F) Senior 1 B6,5 kup
141.SRB - Fenix-bulevarMihajloJevtićM28.05.2013Pioniri A (6-7)-21
142.SRB - Fenix-bulevarVukmanPerovićM09.07.2012Pioniri A (8-9)-27
143.SRB - Fenix-bulevarPetarPejovićM19.11.2012Pioniri A (8-9)-33
144.SRB - HerkulesAnaMedićŽ30.11.2011Pioniri A (8-9)-33
145.SRB - HerkulesTanjaPelemišŽ20.09.2011Pioniri B (8-9)-25
146.SRB - HerkulesMihajloMiloševićM29.11.2012Pioniri B (8-9)-25
147.SRB - HerkulesDunjaDobricŽ01.02.2011Pioniri B (8-9)-36
148.SRB - HerkulesSaraČairovićŽ17.05.2010Pioniri A (10-11)-27
149.SRB - HerkulesLjubisaKorolejicM01.01.2010Pioniri A (10-11)-36
150.SRB - HerkulesSonjaSlavkovićŽ10.06.2009Pioniri A (10-11)-40
151.SRB - HerkulesEmaZećirovićŽ25.07.2009Pioniri A (10-11)-44
152.SRB - HerkulesNinaĐurovićŽ06.06.2008Kadet A-37
153.SRB - HerkulesNinaZećirovićŽ30.04.2008Kadet A-41
154.SRB - HerkulesAlisaZdravkovicŽ27.02.2007Kadet A-51
155.SRB - HerkulesTamaraStamenkovićŽ11.04.2006Kadet A-51
156.SRB - HerkulesAnđelaVukovićŽ11.12.2006Kadet A+59
157.SRB - HerkulesTeodoraStamenkovićŽ17.09.2004Junior A-52
158.SRB - HerkulesAnjaStanišićŽ14.06.2003Junior A-55
159.SRB - HerkulesAndrijaVukadinovicM09.05.2003Junior A-68
160.SRB - HerkulesDanicaDelićŽ09.05.2003Junior A-63
161.SRB - HerkulesJanaGrubelicŽ02.02.2005Junior A-63
162.SRB - HerkulesTeodoraLukićŽ15.02.2004Junior B-55
163.SRB - HerkulesNinaPerišićŽ17.07.2002Senior A-73
164.SRB - ImperiumJanaBursacŽ03.09.2009Pioniri A (10-11)-36
165.SRB - ImperiumZoranaVeljkovicŽ25.01.2010Pioniri A (10-11)-44
166.SRB - ImperiumĐurđaSavićŽ03.05.2007Kadet A-41
167.SRB - ImperiumUrosVelickovicM30.09.2002Senior A+87
168.SRB - Imperium PazovaJanaStojanovicŽ29.09.2011Pioniri B (8-9)-27
169.SRB - Imperium PazovaMilicaKomazecŽ08.11.2007Kadet A-41
170.SRB - Imperium PazovaAndjelaVujinŽ10.10.2008Kadet B-59
171.SRB - Imperium PazovaAnaKomazecŽ12.04.2005Junior A-55
172.SRB - Imperium PazovaMarijaCecaricŽ10.08.2004Junior A-55
173.SRB - Imperium PazovaMarinaCecaricŽ14.04.2001Senior A-57
174.SRB - Imperium PazovaNikolinaČečarićŽ20.12.2002Senior A-57
175.SRB - KBS BeogradUrosMladenovicM19.10.2011Pioniri B (8-9)-29
176.SRB - KBS BeogradNadjaGadjanskiŽ20.09.2011Pioniri B (8-9)-31
177.SRB - KBS BeogradVukVesićM01.12.2012Pioniri B (8-9)-33
178.SRB - KBS BeogradStefanMarijanovicM29.07.2009Pioniri B (10-11)-40
179.SRB - KBS BeogradKristijanPetkovicM08.09.2009Pioniri B (10-11)-44
180.SRB - KBV MagBogdanZanizdraM12.05.2010(F) Pioniri 2 B4,3 kup
181.SRB - KBV MagAndreaStajkovićŽ19.02.2007Kadet B-44
182.SRB - KBV MagBorisDeljaninM19.06.2006Kadet B-53
183.SRB - KBV MagAndjelijaMazićŽ08.05.2003(F) Juniori 1 B2,1 kup
184.SRB - KobraJanaVlahovicŽ11.01.2008(F) Kadet 1 AA
185.SRB - KobraDusanProdanovicM16.11.2008Kadet A-37
186.SRB - KobraJulianaStosicŽ29.04.2008Kadet B-29
187.SRB - KobraViktoriaStosicŽ29.04.2008Kadet B-29
188.SRB - KobraTeodoraDjericŽ28.11.2001Senior A-49
189.SRB - KoloseumStefanDjukicM11.01.2013Pioniri B (6-7)-23
190.SRB - KoloseumLazarMarganM29.10.2012Pioniri B (8-9)-25
191.SRB - KoloseumMionaPuzovićŽ19.05.2011Pioniri B (8-9)+43
192.SRB - KoloseumLolaVijatovŽ24.08.2010Pioniri B (10-11)-27
193.SRB - KoloseumVisnjaBozovicŽ07.04.2010Pioniri B (10-11)-27
194.SRB - KoloseumUglješaVijatovM24.08.2010Pioniri B (10-11)-40
195.SRB - KoloseumAnjaIvankovŽ31.10.2006(F) Kadet 1 B6,5 kup
196.SRB - KoloseumAndreaDragojevicŽ14.08.2008(F) Kadet 1 B4,3 kup
197.SRB - KoloseumAljošaJovićM01.06.2008Kadet B-45
198.SRB - KoloseumAndrijaGrujićM12.12.2007Kadet B-45
199.SRB - KoloseumNemanjaStanišićM09.11.2006Kadet B-45
200.SRB - KoloseumUnaKovačŽ08.05.2008Kadet B-47
201.SRB - KoloseumAnaDrmicŽ01.01.2007Kadet B-51
202.SRB - KoloseumLenaDodićŽ07.08.2008Kadet B-55
203.SRB - KoloseumLukaStojanovM29.03.2007Kadet B+65
204.SRB - KoloseumAleksandarBataloM08.03.2000Senior A-63
205.SRB - KoloseumMilicaNedelkovskiŽ27.02.2002Senior A-57
206.SRB - KoloseumMinjaBojovićŽ07.05.2001Senior A-67
207.SRB - KorioNinaKojicŽ14.03.2006Kadet A+59
208.SRB - KorioJelenaKrsticŽ08.08.2005Junior A-46
209.SRB - KorioAna MarijaŽivkovićŽ26.12.2004Junior A-59
210.SRB - Kwon BatajnicaJovanaTrivkovicŽ11.01.2013Pioniri B (6-7)-39
211.SRB - Kwon BatajnicaUrošJovicM04.09.2012Pioniri A (8-9)-31
212.SRB - Kwon BatajnicaTijanaRepacŽ13.07.2011Pioniri B (8-9)-36
213.SRB - Kwon BatajnicaTeodoraJovicŽ14.01.2010Pioniri A (10-11)-33
214.SRB - Kwon BatajnicaDimitrijePerovicM27.12.2010Pioniri B (10-11)-36
215.SRB - Kwon BatajnicaTijanaRisovicŽ16.09.2008Kadet A-37
216.SRB - Kwon BatajnicaDusanJovicM23.12.2008Kadet A-45
217.SRB - Kwon BatajnicaAleksandraStankovicŽ26.02.2006Kadet A-59
218.SRB - Kwon BatajnicaMašaŽivojinovićŽ12.08.2006Kadet B-41
219.SRB - Kwon BatajnicaSandraDjurićŽ31.10.2008Kadet B-41
220.SRB - Kwon BatajnicaUrošPavlovićM06.09.2008Kadet B-49
221.SRB - Kwon BatajnicaGraovacMartaŽ23.09.2008Kadet B-47
222.SRB - Kwon BatajnicaVeljkoMijacevicM05.03.2007Kadet B-61
223.SRB - Kwon BatajnicaStefanBuljM09.01.2006Kadet B-65
224.SRB - Kwon BatajnicaAleksandraJovičicŽ10.03.2008Kadet B+59
225.SRB - Kwon BatajnicaMilenaBursaćŽ12.01.2004Junior B-63
226.SRB - Kwon BatajnicaNikolaNovakovicM05.08.2005Junior B+78
227.SRB - Kwon BatajnicaIgorStankovicM18.07.1989Senior A+87
228.SRB - NaisusIsidoraPetrovićŽ01.01.2009(F) Pioniri 1 AA
229.SRB - NaisusTašanaPetrovićŽ29.04.2010(F) Pioniri 1 AA
230.SRB - NaisusVeraJovanovićŽ23.11.2012(T) Pionir (8-9)Brzina
231.SRB - NaisusUnaMitićŽ06.04.2012Pioniri A (8-9)-27
232.SRB - NaisusVeraJovanovićŽ23.11.2012Pioniri A (8-9)-29
233.SRB - NaisusVasilijeMitićM11.02.2011Pioniri A (8-9)-36
234.SRB - NaisusIsidoraPetrovićŽ01.01.2009Pioniri A (10-11)-36
235.SRB - NaisusTašanaPetrovićŽ29.04.2010Pioniri A (10-11)-44
236.SRB - NaisusJelenaStevanovićŽ10.06.2008(F) Kadet 1 AA
237.SRB - NaisusLenaVeljkovićŽ06.11.2008(F) Kadet 1 AA
238.SRB - NaisusUrošMitrovićM31.08.2000(F) Senior 1 AA
239.SRB - Novi BečejStevanAndrinM28.07.2009Pioniri A (10-11)-40
240.SRB - Novi BečejNinaRajićŽ06.02.2010Pioniri B (10-11)-27
241.SRB - Novi BečejKristijanKurilaM07.07.2009Pioniri B (10-11)-33
242.SRB - Novi BečejMarijanaPopovŽ03.03.2007Kadet B-44
243.SRB - Novi BečejAnjaVuckovicŽ07.07.2007Kadet B-51
244.SRB - Novi BečejAleksandraBrojcinŽ05.01.2005Junior B-49
245.SRB - Omega-BeogradIrenaMalinicŽ01.01.2006Kadet A-59
246.SRB - Omega-BeogradStefanGranaticM01.10.2008Kadet B-45
247.SRB - Omega-BeogradNinaMalinicŽ01.01.2008Kadet B-44
248.SRB - PandaLukaRajkovićM08.09.2011Pioniri B (8-9)-29
249.SRB - PandaNikolaŽunićM05.01.2011Pioniri B (8-9)-43
250.SRB - PandaMilošStojanovićM29.09.2010Pioniri B (10-11)-36
251.SRB - PandaNadjaStojanovićŽ11.12.2007Kadet A-51
252.SRB - ŠabacLenkaMihailovićŽ24.09.2008Kadet A-33
253.SRB - ŠabacNikolaKljajićM15.08.2008Kadet A-37
254.SRB - ŠabacMihailoTadićM26.10.2008Kadet A-41
255.SRB - ŠabacStefanIvanovićM01.02.2006Kadet A-41
256.SRB - ŠabacTeodoraRosićŽ08.04.2007Kadet A-44
257.SRB - ŠabacŽarkoKrajišnikM01.09.2006Kadet A-53
258.SRB - ŠabacMarkoMihailovićM14.08.2005Junior A-45
259.SRB - ŠabacUrošBelanovićM13.12.2005Junior A-45
260.SRB - ŠabacMatejaGarićM22.11.2004Junior A-55
261.SRB - ŠabacKsenijaŽivkovićŽ14.01.2005Junior A-52
262.SRB - ŠabacMatejaIvanovićM15.10.2002Senior A-54
263.SRB - SpartaNemanjaCumboM23.04.2009Pioniri B (10-11)-33
264.SRB - SpartaJovanRadovanovićM21.01.2010Pioniri B (10-11)-36
265.SRB - SpartaSaliŠakoliM04.06.2009Pioniri B (10-11)-44
266.SRB - SpartaStrahinjaNemetM01.01.2008Kadet B-33
267.SRB - SpartaMarkoCumboM20.02.2008Kadet B-37
268.SRB - SpartaOgnjenPudarM10.02.2006Kadet B-45
269.SRB - SpartaDarijaRadovanovićŽ02.04.2008Kadet B-51
270.SRB - SpartaMarkoJovičićM30.12.2006Kadet B-57
271.SRB - SpartaNikolaJovičićM10.09.2004Junior A+78
272.SRB - SpartaVeljkoPudarM23.05.2005Junior B-73
273.SRB - SpartaMarkoPudarM25.02.2003Junior B+78
274.SRB - SpartaJovanRadakovićM06.07.1994Senior A-80
275.SRB - TabuStefanMilićM06.12.2001Senior A-68
276.SRB - TaurunumVeljkoPerovicM05.06.2009Pioniri A (10-11)-33
277.SRB - TaurunumLukaDjordjevićM03.07.2010Pioniri A (10-11)-40
278.SRB - TaurunumMašaFirŽ06.05.2010Pioniri B (10-11)-33
279.SRB - TaurunumVanjaDjordjevićŽ31.05.2006Kadet A-51
280.SRB - TaurunumAnjaŠoškićŽ05.10.2007Kadet B-41
281.SRB - TaurunumMihailoBoćaninM05.07.2006Kadet B-61
282.SRB - TaurunumSaraJočićŽ17.09.2006Kadet B-59
283.SRB - TaurunumLazarIličinM23.06.2004Junior A-48
284.SRB - Tekvondo AkademijaNemanjaSokolovM24.08.2011Pioniri B (8-9)-39
285.SRB - Tekvondo AkademijaPavleCvetkovićM14.07.2010Pioniri A (10-11)-33
286.SRB - Tekvondo AkademijaUrošCvetkovićM07.02.2009Pioniri B (10-11)-33
287.SRB - Tekvondo AkademijaAnastasijaSokolovŽ03.02.2008Kadet B-41
288.SRB - Tekvondo AkademijaTijanaRankovićŽ28.09.2007Kadet B+59
289.SRB - Tekvondo AkademijaAleksandraGermanacŽ26.10.2001Senior A-53
290.SRB - VidikovacHelenaVidojevićŽ28.02.2007Kadet B+59
291.SRB - VidikovacOgnjenMilaćevićM08.07.2004Junior B-73
292.SRB - VidikovacIvanaPavlovićŽ10.07.2004Junior B-68
293.SRB - VojvodinaAngelinaStojanovićŽ19.05.2009Pioniri B (10-11)-48
294.SRB - VojvodinaLazarTodicM01.01.2009Pioniri B (10-11)-52
295.SRB - VojvodinaIvanaZeljkovićŽ29.08.2008Kadet A-41
296.SRB - VojvodinaStefanBauerM01.01.2007Kadet A-49
297.SRB - VojvodinaLukaBibićM22.12.2003Junior A-55
298.SRB - VojvodinaSofijaStojanovićŽ11.06.2005Junior A-59
299.SRB - VojvodinaMilanCvjetićaninM07.07.2003Junior A-68
300.SRB - VojvodinaMarkoMiladinovM20.03.2005Junior B-68
301.SRB - VojvodinaBojanArbutinaM12.06.1995Senior A-74
302.SRB - VojvodinaOliveraRadujkovŽ08.01.2003Senior A-73
303.SRB - ZmajMašaZoricaŽ01.07.2011Pioniri B (8-9)-23
304.SRB - ZmajAndrejNakaradićM21.01.2011Pioniri B (8-9)-27
305.SRB - ZmajJelenaKolobarićŽ04.08.2009Pioniri B (10-11)-36
306.SRB - ZmajVukMirkovićM14.09.2010Pioniri B (10-11)-48
307.SRB - ZmajArijanaIvanovićŽ14.12.2010Pioniri B (10-11)+57
308.SRB - ZmajKonstantinŽivanovićM04.02.2010Pioniri B (10-11)+57
309.SRB - ZmajMilicaZoricaŽ16.09.2008Kadet B+59
310.SRB - ZmajAndrejIvanovićM04.05.2008Kadet B+65
311.SRB - ZmajVanjaMandićM09.09.2008Kadet B+65
312.SRB - ZmajStrahinjaDrakulićM25.07.2004Junior B+78
313.SRB - Zmaj VrdnikDunjaObradovŽ02.01.2013Pioniri B (6-7)-29
314.SRB - Zmaj VrdnikAnjaBugarskiŽ06.12.2009(F) Pioniri 2 B2,1 kup
315.SRB - Zmaj VrdnikNatalijaŠaviaŽ28.04.2011Pioniri B (8-9)-23
316.SRB - Zmaj VrdnikDušanMaleševićM23.08.2012Pioniri B (8-9)-27
317.SRB - Zmaj VrdnikTeodoraTravicaŽ13.09.2010Pioniri B (10-11)+57
318.SRB - Zmaj VrdnikStefanBajićM08.06.2009Pioniri B (10-11)+57
319.SRB - Zmaj VrdnikIgorVuletićM02.06.2006Kadet B-53
320.SRB - Zmaj VrdnikIsidoraŠaviaŽ30.11.2006Kadet B+59
321.SRB - Zmaj VrdnikDraganaMajstorovićŽ16.06.2005Junior B-49
322.SRB - Zmaj VrdnikMiroslavŠarićM29.08.1992(F) Senior 1 AA
323.SRB - ZrenjaninAleksandraČolićŽ03.12.2011(F) Pioniri 2 B8,7 kup
324.SRB - ZrenjaninLoraBulikŽ22.12.2009(F) Pioniri 2 B8,7 kup
325.SRB - ZrenjaninTodorVitićM12.09.2012(F) Pioniri 2 B8,7 kup
326.SRB - ZrenjaninTodorVitićM12.09.2012Pioniri A (8-9)-43
327.SRB - ZrenjaninLukaStojšićM04.03.2011Pioniri B (8-9)-29
328.SRB - ZrenjaninStojanKojadinovicM02.05.2012Pioniri B (8-9)-31
329.SRB - ZrenjaninAleksandraČolićŽ03.12.2011Pioniri B (8-9)-33
330.SRB - ZrenjaninLazarNenadićM19.09.2012Pioniri B (8-9)-33
331.SRB - ZrenjaninLenaBožićŽ25.07.2006(F) Kadet 1 B8,7 kup
332.SRB - ZrenjaninFilipVukovM28.11.2007(F) Kadet 1 B2,1 kup
333.SRB - ZrenjaninMarkoVukovM08.07.2008Kadet B-37
334.SRB - ZrenjaninLukaSalmaM27.07.2007Kadet B-41
335.SRB - ZrenjaninFilipVukovM28.11.2007Kadet B-45
336.SRB - ZrenjaninSrđanProdanovićM11.05.2007Kadet B-57
337.SRB - ZrenjaninStrahinjaGrahovacM08.08.2007Kadet B-61
338.SRB - ZrenjaninLenaBožićŽ25.07.2006Kadet B+59
339.SRB - ZrenjaninDavidVukovM28.11.2007Kadet B+65
340.SRB - ZrenjaninKatarinaMarjanskiŽ02.07.2005(F) Juniori 1 B6,5 kup
341.SRB - ZrenjaninMinaHrubikŽ17.01.2003Junior A-55
342.SRB - ZrenjaninOgnjenKuglićM05.05.2005Junior A-73
343.SRB - ZrenjaninKatarinaMarjanskiŽ02.07.2005Junior B-55
344.SRB - ZrenjaninDušanŽugićM17.08.2005Junior B-63
345.SRB - ZrenjaninIgorČorbaM18.08.2002Senior A-63
346.SRB - ZrenjaninDejanPopovM02.12.1997Senior A-74
347.SRB - ZrenjaninRadovanMijanovićM30.10.1990Senior A+87
348.SRB - ZrenjaninDanicaPavicevićŽ29.11.2001Senior B-62
349.SRB - ZrenjaninSandraMarkucinŽ04.04.2002Senior B-62


Broj prijavljenih takmičara po kategorijama
Rb.KategorijaMBroj MŽBroj ŽUkupno
1.Pioniri A (6-7)-190-1900
2.Pioniri A (6-7)-211-2123
3.Pioniri A (6-7)-232-2302
4.Pioniri A (6-7)-250-2500
5.Pioniri A (6-7)-270-2700
6.Pioniri A (6-7)-290-2900
7.Pioniri A (6-7)-310-3100
8.Pioniri A (6-7)-330-3300
9.Pioniri A (6-7)-360-3600
10.Pioniri A (6-7)-390-3900
11.Pioniri A (6-7)-430-4300
12.Pioniri A (6-7)+430+4300
13.Pioniri B (6-7)-190-1900
14.Pioniri B (6-7)-212-2102
15.Pioniri B (6-7)-231-2301
16.Pioniri B (6-7)-250-2500
17.Pioniri B (6-7)-270-2700
18.Pioniri B (6-7)-290-2911
19.Pioniri B (6-7)-310-3100
20.Pioniri B (6-7)-330-3300
21.Pioniri B (6-7)-360-3600
22.Pioniri B (6-7)-390-3911
23.Pioniri B (6-7)-430-4300
24.Pioniri B (6-7)+430+4300
25.Pioniri A (8-9)-190-1900
26.Pioniri A (8-9)-210-2100
27.Pioniri A (8-9)-230-2300
28.Pioniri A (8-9)-251-2512
29.Pioniri A (8-9)-271-2712
30.Pioniri A (8-9)-293-2914
31.Pioniri A (8-9)-311-3101
32.Pioniri A (8-9)-331-3323
33.Pioniri A (8-9)-361-3601
34.Pioniri A (8-9)-390-3900
35.Pioniri A (8-9)-431-4301
36.Pioniri A (8-9)+430+4300
37.Pioniri B (8-9)-190-1900
38.Pioniri B (8-9)-211-2101
39.Pioniri B (8-9)-231-2323
40.Pioniri B (8-9)-253-2514
41.Pioniri B (8-9)-274-2715
42.Pioniri B (8-9)-294-2904
43.Pioniri B (8-9)-312-3113
44.Pioniri B (8-9)-332-3313
45.Pioniri B (8-9)-363-3625
46.Pioniri B (8-9)-392-3902
47.Pioniri B (8-9)-432-4302
48.Pioniri B (8-9)+431+4312
49.Pioniri A (10-11)-273-2714
50.Pioniri A (10-11)-301-3034
51.Pioniri A (10-11)-335-3349
52.Pioniri A (10-11)-362-3635
53.Pioniri A (10-11)-404-4026
54.Pioniri A (10-11)-441-4434
55.Pioniri A (10-11)-480-4800
56.Pioniri A (10-11)-520-5200
57.Pioniri A (10-11)-570-5700
58.Pioniri A (10-11)+571+5701
59.Pioniri B (10-11)-270-2744
60.Pioniri B (10-11)-302-3002
61.Pioniri B (10-11)-333-3325
62.Pioniri B (10-11)-364-3626
63.Pioniri B (10-11)-404-4004
64.Pioniri B (10-11)-442-4424
65.Pioniri B (10-11)-481-4834
66.Pioniri B (10-11)-521-5212
67.Pioniri B (10-11)-570-5700
68.Pioniri B (10-11)+573+5725
69.Kadet A-331-2901
70.Kadet A-372-3346
71.Kadet A-413-3747
72.Kadet A-453-4158
73.Kadet A-493-4425
74.Kadet A-533-4725
75.Kadet A-570-5155
76.Kadet A-610-5511
77.Kadet A-650-5922
78.Kadet A+651+5923
79.Kadet B-331-2923
80.Kadet B-372-3302
81.Kadet B-411-3701
82.Kadet B-456-41410
83.Kadet B-491-4434
84.Kadet B-533-4725
85.Kadet B-574-5137
86.Kadet B-613-5525
87.Kadet B-651-5923
88.Kadet B+654+59711
89.Junior A-452-4202
90.Junior A-481-4412
91.Junior A-513-4625
92.Junior A-553-4903
93.Junior A-593-5225
94.Junior A-630-5555
95.Junior A-683-5947
96.Junior A-732-6324
97.Junior A-781-6801
98.Junior A+781+6801
99.Junior B-450-4200
100.Junior B-480-4400
101.Junior B-510-4600
102.Junior B-550-4933
103.Junior B-590-5200
104.Junior B-631-5523
105.Junior B-682-5902
106.Junior B-732-6313
107.Junior B-780-6811
108.Junior B+783+6803
109.Senior A-543-4614
110.Senior A-580-4911
111.Senior A-633-5314
112.Senior A-681-5745
113.Senior A-742-6202
114.Senior A-802-6735
115.Senior A-870-7322
116.Senior A+873+7303
117.Senior B-540-4600
118.Senior B-580-4900
119.Senior B-630-5300
120.Senior B-680-5700
121.Senior B-740-6222
122.Senior B-800-6700
123.Senior B-870-7300
124.Senior B+870+7300
125.(T) Pionir (6-7)Brzina0Brzina00
126.(F) Pioniri 1 AA0A22
127.(F) Pioniri 2 B8,7 kup18,7 kup23
128.(F) Pioniri 2 B6,5 kup26,5 kup57
129.(F) Pioniri 2 B4,3 kup14,3 kup01
130.(F) Pioniri 2 B2,1 kup02,1 kup11
131.(T) Pionir (8-9)Brzina0Brzina11
132.(T) Pionir (10-11)Brzina0Brzina00
133.(F) Kadet 1 AA0A33
134.(F) Kadet 1 B8,7 kup48,7 kup59
135.(F) Kadet 1 B6,5 kup16,5 kup23
136.(F) Kadet 1 B4,3 kup04,3 kup22
137.(F) Kadet 1 B2,1 kup12,1 kup01
138.(T) KadetBrzina0Brzina00
139.(F) Juniori 1 AA0A00
140.(F) Juniori 1 B8,7 kup08,7 kup00
141.(F) Juniori 1 B6,5 kup06,5 kup11
142.(F) Juniori 1 B4,3 kup04,3 kup22
143.(F) Juniori 1 B2,1 kup02,1 kup11
144.(F) Senior 1 AA3A03
145.(F) Senior 1 B8,7 kup08,7 kup00
146.(F) Senior 1 B6,5 kup06,5 kup11
147.(F) Senior 1 B4,3 kup14,3 kup01
148.(F) Senior 1 B2,1 kup02,1 kup00
149.(F) Senior 2 AA0A00
150.(F) Master 1 AA0A00
151.(F) Par B Pionir8,7,6,5 kup18,7,6,5 kup12 (1)
152.(F) Par B Pionir4,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
153.(F) Par A PionirA0A00 (0)
154.(F) Par A KadetA0A00 (0)
155.(F) Par B Kadet8,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
156.(F) Par B Kadet4,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
157.(F) Par A JuniorA0A00 (0)
158.(F) Par B Junior8,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
159.(F) Par B Junior4,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
160.(F) Par A Senior 1A0A00 (0)
161.(F) Par B Senior 18,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
162.(F) Par B Senior 14,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
163.(F) Par A Senior 2A0A00 (0)
164.(F) Par B Senior 28,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
165.(F) Par B Senior 24,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
166.(F) Tim B Pioniri8,7,6,5 kup3 (1)8,7,6,5 kup0 (0)3 (1)
167.(F) Tim B Pioniri4,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
168.(F) Tim A PioniriA0 (0)A0 (0)0 (0)
169.(F) Tim A KadetA0 (0)A0 (0)0 (0)
170.(F) Tim B Kadet8,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
171.(F) Tim B Kadet4,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
172.(F) Tim A JuniorA0 (0)A0 (0)0 (0)
173.(F) Tim B Junior8,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
174.(F) Tim B Junior4,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
175.(F) Tim A Senior 1A0 (0)A0 (0)0 (0)
176.(F) Tim B Senior 18,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
177.(F) Tim B Senior 14,3,2,1 kup3 (1)4,3,2,1 kup0 (0)3 (1)
178.(F) Tim A Senior 2A0 (0)A0 (0)0 (0)
179.(F) Tim B Senior 28,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
180.(F) Tim B Senior 24,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
UKUPNO84 (33)18175 (25)168349


Broj prijavljenih takmičara po uzrasnim kategorijama
Rb.KategorijaBroj MBroj ŽUkupno
1.Pioniri B (6-7)325
2.Pioniri A (6-7)325
3.Pioniri A (8-9)9514
4.Pioniri B (8-9)25934
5.Pioniri B (10-11)201636
6.Pioniri A (10-11)171633
7.Kadet A162743
8.Kadet B262551
9.Junior A191635
10.Junior B8715
11.Senior A141226
12.Senior B022
13.Poomsae - INDIVIDUAL142842
14.Poomsae - PAIR112 (1)
15.Poomsae - TEAM6 (2)0 (0)6 (2)
UKUPNO181168349


  Language: