Click to go back

Takmičenje:
Tim: Sortiraj po:
Uzrasna kat.:

Spisak prijavljenih takmičara
Rb.TimImePrezimePolDat. rođ.Uzr. kat.Kategorija
1.MDA - ART SPORTGheorgheCoșneanuM19.11.2007Cadeti 2020-37
2.MDA - ART SPORTCristianȘeremetM04.06.2006Cadeti 2020-41
3.MDA - ART SPORTIonDariiM24.08.2005Juniori 2020-59
4.MDA - ART SPORTIonTaranM18.11.1997Seniori 2020-58
5.MDA - ART SPORTCezaraMoraruŽ30.12.2000Seniori 2020-57
6.MDA - ART SPORTTatiana Pasat Ž20.02.2000Seniori 2020-73
7.MDA - ART SPORTVeronicaMoraruŽ30.10.2002Seniori 2020+73
8.MDA - ART SPORTGrigore Potoroacă M11.09.1991Seniori 2020+87
9.MDA - CALEA FERICIRIIRotaruRusticM01.01.2008Cadeti 2020-33
10.MDA - CALEA FERICIRIIBugneacLiviuM31.08.2008Cadeti 2020-37
11.MDA - CALEA FERICIRIICosletAugustinM01.01.2008Cadeti 2020-45
12.MDA - CALEA FERICIRIIRatăEcaterinaŽ29.11.2007Cadeti 2020-44
13.MDA - CALEA FERICIRIICreciunVictorM18.03.2006Cadeti 2020-49
14.MDA - CALEA FERICIRIIPereuDanielM30.04.2003Juniori 2020-55
15.MDA - Dinamo PlusVladVanicaM01.01.2006Cadeti 2020-41
16.MDA - Dinamo PlusVadimStepaniucM01.01.2003Juniori 2020-55
17.MDA - HwarangRusuIanisM26.02.2008Cadeti 2020-37
18.MDA - HwarangRusuBiancaŽ08.10.2006Cadeti 2020-44
19.MDA - IU-SINArtemiiTutunaruM04.06.2006Cadeti 2020-37
20.MDA - IU-SINAlexandruCravetM26.12.2006Cadeti 2020-41
21.MDA - IU-SINAnastasiaCravetŽ24.05.2008Cadeti 2020-44
22.MDA - JIREUGIAlexandrPetrovM15.10.2008Cadeti 2020-33
23.MDA - JIREUGIChirileFilipovM28.07.2007Cadeti 2020-33
24.MDA - JIREUGIIgorCanturM11.04.2007Cadeti 2020-33
25.MDA - JIREUGIAlexandraGolshaŽ04.08.2008Cadeti 2020-33
26.MDA - JIREUGIYulianaKovalskayaŽ09.07.2008Cadeti 2020-33
27.MDA - JIREUGIGlebRudenkoM04.05.2008Cadeti 2020-37
28.MDA - JIREUGIIuriiRijovM06.02.2007Cadeti 2020-37
29.MDA - JIREUGIVladislavBabenkoM05.07.2007Cadeti 2020-41
30.MDA - JIREUGIArtiomVarneanM29.03.2008Cadeti 2020-45
31.MDA - JIREUGINicitaGargalicM11.11.2006Cadeti 2020-45
32.MDA - JIREUGIPavelVolovoiM08.06.2007Cadeti 2020-49
33.MDA - JIREUGIRomanGarbuzM05.07.2007Cadeti 2020-49
34.MDA - JIREUGIVladimirKirilinM07.05.2007Cadeti 2020-57
35.MDA - JIREUGIArtiomMarucoshviliM04.08.2007Cadeti 2020-65
36.MDA - JIREUGIIlieRotarM04.12.2006Cadeti 2020-65
37.MDA - JIREUGIIrinaSivachenkoŽ03.12.2004Juniori 2020-52
38.MDA - JIREUGIDmitriiShuliakM05.10.2000Seniori 2020-68
39.MDA - LIRPSAlexeiAiloaeM01.01.2006Cadeti 2020-37
40.MDA - LIRPSIonPaticM01.01.2007Cadeti 2020-49
41.MDA - LIRPSAntoniuUngureanuM01.01.2007Cadeti 2020-53
42.MDA - LIRPSCatalinMalicM01.01.2006Cadeti 2020-57
43.MDA - LIRPSMihailScoriciM01.01.2005Juniori 2020-45
44.MDA - LIRPSEduardAeloaeM01.01.2004Juniori 2020-48
45.MDA - LIRPSLiviuLeontiM01.01.2005Juniori 2020-48
46.MDA - LIRPSMarcelGaburiciM01.01.2004Juniori 2020-48
47.MDA - LIRPSElizavetaSamanovaŽ01.01.2005Juniori 2020-46
48.MDA - LIRPSDanielSavgaM01.01.2003Juniori 2020-51
49.MDA - LIRPSVasileJurcaM01.01.2004Juniori 2020-51
50.MDA - LIRPSAnaMazurŽ24.09.2004Juniori 2020-52
51.MDA - LIRPSNicolaiEleninM01.01.2005Juniori 2020-59
52.MDA - LIRPSTudorTemciucM01.01.2004Juniori 2020-59
53.MDA - LIRPSMaximCebanM01.01.2003Juniori 2020-63
54.MDA - LIRPSAdrianOnicaM01.01.2004Juniori 2020-73
55.MDA - LIRPSAdrianaDicusaraŽ01.01.2000Seniori 2020-49
56.MDA - LIRPSAlexandruAspruM01.01.2002Seniori 2020-58
57.MDA - LIRPSVadimDimitrovM10.12.1995Seniori 2020-58
58.MDA - LIRPSNicoletaUngureanuŽ01.01.2001Seniori 2020-53
59.MDA - LIRPSIonCascavalM01.01.2001Seniori 2020-63
60.MDA - LIRPSRuslanBogiuM01.01.2001Seniori 2020-63
61.MDA - LIRPSStepanDimitrovM10.12.1995Seniori 2020-63
62.MDA - LIRPSVeaceslavDiutaM01.01.2001Seniori 2020-63
63.MDA - LIRPSVitaliiCrapacencoM01.01.2002Seniori 2020-63
64.MDA - LIRPSTatianaTimbalariŽ22.01.1996Seniori 2020-57
65.MDA - LIRPSAndreiBalanM16.08.2001Seniori 2020-68
66.MDA - LIRPSNicolaiCamburM01.01.2002Seniori 2020-68
67.MDA - LIRPSNicolaiStoleicovM01.01.2001Seniori 2020-68
68.MDA - LIRPSDanilaLupolovM01.01.2001Seniori 2020-74
69.MDA - LIRPSAnaCiuchituŽ01.01.1999Seniori 2020-67
70.MDA - LIRPSAna-MariaSerbanŽ01.01.2001Seniori 2020-67
71.MDA - LIRPSIonDemianM11.08.1999Seniori 2020-87
72.MDA - S.S.”Magdacesti”CiobanuDanielM09.05.2006Cadeti 2020-53
73.MDA - S.S.”Magdacesti”PlugaruBiancaŽ28.10.2005Juniori 2020-52
74.MDA - S.S.”Magdacesti”EfrosDanielM22.02.2002Seniori 2020-58
75.MDA - S.S.”Magdacesti”EfrosGheorgheM22.02.2002Seniori 2020-80
76.MDA - SSSNR6DanielLareM26.07.2007Cadeti 2020-33
77.MDA - SSSNR6StrirbuAlexandruM01.01.2008Cadeti 2020-33
78.MDA - SSSNR6AnastasiaZabavscaiaŽ01.01.2007Cadeti 2020-33
79.MDA - SSSNR6IgorTabacariM01.01.2006Cadeti 2020-37
80.MDA - SSSNR6MihailRubanschiiM01.01.2007Cadeti 2020-37
81.MDA - SSSNR6MitruRobertM01.01.2008Cadeti 2020-37
82.MDA - SSSNR6AlexeiBodiulM01.01.2006Cadeti 2020-41
83.MDA - SSSNR6GhenadiiMunteanM01.01.2007Cadeti 2020-41
84.MDA - SSSNR6IvanPanfilovM01.01.2007Cadeti 2020-41
85.MDA - SSSNR6MacariIulianaŽ01.01.2006Cadeti 2020-41
86.MDA - SSSNR6PolinaGrigoretŽ01.01.2007Cadeti 2020-41
87.MDA - SSSNR6AndreiPuscaM01.01.2006Cadeti 2020-45
88.MDA - SSSNR6ArtiomGarabadjiuM03.01.2006Cadeti 2020-45
89.MDA - SSSNR6DorinCurnicM01.01.2007Cadeti 2020-45
90.MDA - SSSNR6LaurentiiVatamanM01.01.2006Cadeti 2020-45
91.MDA - SSSNR6AlinaArventiiŽ01.01.2007Cadeti 2020-44
92.MDA - SSSNR6CioriciAdrianaŽ01.01.2007Cadeti 2020-44
93.MDA - SSSNR6DenisMaruhaM01.01.2007Cadeti 2020-49
94.MDA - SSSNR6MateiPennertM01.01.2007Cadeti 2020-49
95.MDA - SSSNR6BogdanCalanceaM01.01.2006Cadeti 2020-53
96.MDA - SSSNR6MarciucTudorM01.01.2006Cadeti 2020-53
97.MDA - SSSNR6OlegRusuM01.01.2006Cadeti 2020-53
98.MDA - SSSNR6UrsuDanilaM01.01.2006Cadeti 2020-53
99.MDA - SSSNR6PolinaCeapaŽ01.01.2007Cadeti 2020-51
100.MDA - SSSNR6NichitaJiganM01.01.2006Cadeti 2020-61
101.MDA - SSSNR6CovaliValeriaŽ01.01.2006Cadeti 2020-59
102.MDA - SSSNR6BobocAlexandrinaŽ01.01.2006Cadeti 2020+59
103.MDA - SSSNR6ArtiomBulavcaM01.01.2004Juniori 2020-45
104.MDA - SSSNR6MaximCuragauM01.01.2005Juniori 2020-45
105.MDA - SSSNR6NicolaeCrocmazanM01.01.2005Juniori 2020-48
106.MDA - SSSNR6StanislavPopaM01.01.2004Juniori 2020-48
107.MDA - SSSNR6DavidMoscalencoM01.01.2005Juniori 2020-51
108.MDA - SSSNR6GlebHanuM25.08.2005Juniori 2020-51
109.MDA - SSSNR6SergiuDogaruM01.01.2005Juniori 2020-51
110.MDA - SSSNR6AndreeaRusnacŽ01.01.2004Juniori 2020-49
111.MDA - SSSNR6SofiaAndreevaŽ01.01.2005Juniori 2020-49
112.MDA - SSSNR6AlexandruIepurasM01.01.2005Juniori 2020-55
113.MDA - SSSNR6AndreiCaraușM01.01.2005Juniori 2020-55
114.MDA - SSSNR6CiprianPetreaM01.01.2005Juniori 2020-55
115.MDA - SSSNR6FelixBarbutaM01.01.2005Juniori 2020-55
116.MDA - SSSNR6VladimirBalanutaM01.01.2004Juniori 2020-55
117.MDA - SSSNR6AndreiJosanM01.01.2003Juniori 2020-59
118.MDA - SSSNR6CojocaruDenisM01.01.2005Juniori 2020-59
119.MDA - SSSNR6DanielTimoftiM01.01.2004Juniori 2020-59
120.MDA - SSSNR6UscatuVladM01.01.2005Juniori 2020-59
121.MDA - SSSNR6IuliaNazarovaŽ01.01.2005Juniori 2020-55
122.MDA - SSSNR6OlgaPoletaevŽ01.01.2004Juniori 2020-55
123.MDA - SSSNR6AlinManoleM01.01.2004Juniori 2020-63
124.MDA - SSSNR6EgorOchipniucM01.01.2003Juniori 2020-63
125.MDA - SSSNR6EugenArnautM01.01.2004Juniori 2020-63
126.MDA - SSSNR6ElenaNidelcuŽ02.12.2003Juniori 2020-59
127.MDA - SSSNR6AlbertChiriacM01.01.2003Juniori 2020-68
128.MDA - SSSNR6AlexandruCorobcaM11.08.2003Juniori 2020-68
129.MDA - SSSNR6EgorCeachirM01.01.2003Juniori 2020-68
130.MDA - SSSNR6VadimAndreevM01.01.2003Juniori 2020-68
131.MDA - SSSNR6VladimirTeutM01.01.2004Juniori 2020-68
132.MDA - SSSNR6OliviaMirzaŽ01.01.2003Juniori 2020-63
133.MDA - SSSNR6VladPraporscicM01.01.2003Juniori 2020-73
134.MDA - SSSNR6VladimirDraganM01.01.2003Juniori 2020-73
135.MDA - SSSNR6CatalinCozmicM01.01.2004Juniori 2020-78
136.MDA - SSSNR6DragosMarinescuM01.01.2003Juniori 2020+78
137.MDA - SSSNR6LiviuUngureanuM01.01.2002Seniori 2020-54
138.MDA - SSSNR6StanislavLuticM01.01.1997Seniori 2020-54
139.MDA - SSSNR6ValeriuArioneacM01.01.1997Seniori 2020-54
140.MDA - SSSNR6AnnaRussuŽ01.01.2002Seniori 2020-49
141.MDA - SSSNR6AdrianLunguM01.01.2002Seniori 2020-58
142.MDA - SSSNR6DorinPaliciM01.01.1999Seniori 2020-58
143.MDA - SSSNR6NicolaeGarbuzM01.01.2002Seniori 2020-58
144.MDA - SSSNR6EcaterinaMihailaŽ01.01.2000Seniori 2020-53
145.MDA - SSSNR6Marina UngureanuŽ01.01.1997Seniori 2020-53
146.MDA - SSSNR6StolbovGhenadiiM01.01.1999Seniori 2020-63
147.MDA - SSSNR6PorcescuLoredanaŽ01.01.2002Seniori 2020-57
148.MDA - SSSNR6AlexandrEnacheM01.01.2002Seniori 2020-68
149.MDA - SSSNR6ValeriaUntuŽ01.01.2001Seniori 2020-62
150.MDA - SSSNR6GritcanAndreiM01.01.2000Seniori 2020-74
151.MDA - SSSNR6NichitaUrsuM01.01.1998Seniori 2020-74
152.MDA - SSSNR6AnaMileaŽ01.01.2002Seniori 2020-67
153.MDA - SSSNR6AndreiLunguM01.01.1998Seniori 2020-80
154.MDA - SSSNR6DumitruPorcescuM01.01.1996Seniori 2020-80
155.MDA - SSSNR6FiodorPuiuM01.01.1991Seniori 2020-80
156.MDA - SSSNR6MatriniucArtiomM01.01.1995Seniori 2020-80
157.MDA - SSSNR6RomanTrandafirM01.01.2002Seniori 2020-80
158.MDA - SSSNR6MarinaCaramanŽ01.01.1996Seniori 2020-73
159.MDA - SSSNR6AlexandrLupuM01.01.1999Seniori 2020-87
160.MDA - SSSNR6CilibiuCristinM01.01.1996Seniori 2020-87
161.MDA - SSSNR6AnaCondreaŽ01.01.1998Seniori 2020+73
162.MDA - SSSNR6DementiiCutsevitschiM13.07.2001Seniori 2020+87
163.MDA - SSSNR6ValentinCilibiuM01.01.1995Seniori 2020+87
164.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiNadejdaCilcicŽ05.07.2008Cadeti 2020-29
165.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiDaniilGrosulM07.05.2008Cadeti 2020-33
166.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiDenisCojocaruM09.05.2008Cadeti 2020-41
167.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiIliaCaraM28.03.2007Cadeti 2020-41
168.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiAlexandrVarbanM01.01.2005Juniori 2020-45
169.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiDmitriiVarbanM01.01.2005Juniori 2020-45
170.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiDmitriiTopalM05.05.2003Juniori 2020-48
171.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiStasBuiucM05.07.2004Juniori 2020-48
172.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiVladaFilonisŽ06.08.2003Juniori 2020-46
173.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiEvgeniiKaramanM07.05.2003Juniori 2020-55
174.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiRaduRanguM02.04.2005Juniori 2020-55
175.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiSvetlanaNovakŽ05.05.2005Juniori 2020-55
176.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiVictorCroitorM05.08.2005Juniori 2020-68
177.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiDianaIkizliŽ06.07.2004Juniori 2020-63
178.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiTatianaGuzunŽ08.09.2000Seniori 2020-49
179.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiEvgeniaKomanŽ01.01.2002Seniori 2020-57
180.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiAlexandrMitiogloM05.03.2001Seniori 2020-74
181.MDA - WT-A clubMosneagaAlexandraŽ28.11.2008Cadeti 2020-33
182.MDA - РСК "SIPJIN"IvanCioinaM25.03.2008Cadeti 2020-33
183.MDA - РСК "SIPJIN"GabrielBordianuM11.01.2008Cadeti 2020-37
184.MDA - РСК "SIPJIN"MihailListunovM08.07.2007Cadeti 2020-37
185.MDA - РСК "SIPJIN"AlexeiCipisciucM09.09.2007Cadeti 2020-41
186.MDA - РСК "SIPJIN"ArseniiSirbuM23.02.2007Cadeti 2020-41
187.MDA - РСК "SIPJIN"NikitaLeurdaM19.01.2008Cadeti 2020-41
188.MDA - РСК "SIPJIN"DanielGhermanschiiM10.08.2006Cadeti 2020-45
189.MDA - РСК "SIPJIN"AntonBeliiM04.07.2007Cadeti 2020-49
190.MDA - РСК "SIPJIN"ArtiomBaljicM30.10.2007Cadeti 2020-49


Broj prijavljenih takmičara po kategorijama
Rb.KategorijaMBroj MŽBroj ŽUkupno
1.Cadeti 2020-338-2919
2.Cadeti 2020-3712-33416
3.Cadeti 2020-4112-37012
4.Cadeti 2020-458-41210
5.Cadeti 2020-498-44513
6.Cadeti 2020-536-4706
7.Cadeti 2020-572-5113
8.Cadeti 2020-611-5501
9.Cadeti 2020-652-5913
10.Cadeti 2020+650+5911
11.Juniori 2020-455-4205
12.Juniori 2020-487-4407
13.Juniori 2020-515-4627
14.Juniori 2020-559-49211
15.Juniori 2020-597-52310
16.Juniori 2020-634-5537
17.Juniori 2020-686-5917
18.Juniori 2020-733-6325
19.Juniori 2020-781-6801
20.Juniori 2020+781+6801
21.Seniori 2020-543-4603
22.Seniori 2020-587-49310
23.Seniori 2020-636-5339
24.Seniori 2020-685-5749
25.Seniori 2020-744-6215
26.Seniori 2020-806-6739
27.Seniori 2020-873-7325
28.Seniori 2020+873+7325
UKUPNO27 (3)14420 (6)46190


Broj prijavljenih takmičara po uzrasnim kategorijama
Rb.KategorijaBroj MBroj ŽUkupno
1.Cadeti 2020591574
2.Juniori 2020481361
3.Seniori 2020371855
UKUPNO14446190


  Language: