Click to go back

Takmičenje:
Tim: Sortiraj po:
Uzrasna kat.:

Spisak prijavljenih takmičara
Rb.TimImePrezimePolDat. rođ.Uzr. kat.Kategorija
1.SRB - AresAleksaJovanovicM13.12.2003(F) Juniori 1 AA
2.SRB - AresStefanLatasM16.12.2004(F) Juniori 1 AA
3.SRB - Astra-NišMilenaIvanovicŽ13.09.1983(F) Senior 2 AA
4.SRB - Beli AndjeliLazarPavlicaM11.01.2013(F) Pioniri 1 B8,7 kup
5.SRB - Beli AndjeliLazarPavlicaM11.01.2013(F) Tim B Pioniri [10]8,7,6,5 kup
6.SRB - Beli AndjeliPetarNikolicM03.08.2010(F) Tim B Pioniri [10]8,7,6,5 kup
7.SRB - Beli AndjeliSlavisaZivanovicM10.09.2010(F) Tim B Pioniri [10]8,7,6,5 kup
8.SRB - Beli AndjeliPetarNikolicM03.08.2010(F) Pioniri 2 B8,7 kup
9.SRB - Beli AndjeliSlavisaZivanovicM10.09.2010(F) Pioniri 2 B8,7 kup
10.SRB - Beli AndjeliTatjanaBabicŽ28.03.2006(F) Kadet 1 B6,5 kup
11.SRB - Beli AndjeliMilošStolićM03.09.2001(F) Senior 1 B6,5 kup
12.SRB - Beli AndjeliLazarIlićM01.09.2001(F) Senior 1 B4,3 kup
13.SRB - Beli AndjeliMarkoIvanisM04.10.1999(F) Senior 1 B4,3 kup
14.SRB - Beli AndjeliMihailoKrivokucaM12.09.2001(F) Senior 1 B4,3 kup
15.SRB - Beli AndjeliLazarIlićM01.09.2001(F) Tim B Senior 1 [11]4,3,2,1 kup
16.SRB - Beli AndjeliMarkoIvanisM04.10.1999(F) Tim B Senior 1 [11]4,3,2,1 kup
17.SRB - Beli AndjeliMihailoKrivokucaM12.09.2001(F) Tim B Senior 1 [11]4,3,2,1 kup
18.SRB - Crvena zvezda SmederevoMartaTrajkovićŽ22.05.2009(F) Par B Pionir [8]8,7,6,5 kup
19.SRB - Crvena zvezda SmederevoNovakNovakovićM28.10.2009(F) Par B Pionir [8]8,7,6,5 kup
20.SRB - Crvena zvezda SmederevoMartaTrajkovićŽ22.05.2009(F) Pioniri 2 B6,5 kup
21.SRB - Crvena zvezda SmederevoNovakNovakovićM28.10.2009(F) Pioniri 2 B6,5 kup
22.SRB - Crvena zvezda SmederevoPetraSikimićŽ21.12.2007(F) Kadet 1 B2,1 kup
23.SRB - Dunav-BorčaBrankaSmiljanićŽ14.10.1993(F) PARA -30P10
24.SRB - Dunav-BorčaGoranTorbicaM27.09.1996(F) PARA -30P10
25.SRB - FavoritIsidora ArsićŽ05.09.2000(F) Par A Senior 1 [1]A
26.SRB - FavoritZoranRadivojevićM30.06.2000(F) Par A Senior 1 [1]A
27.SRB - FavoritIsidora ArsićŽ05.09.2000(F) Senior 1 AA
28.SRB - FavoritZoranRadivojevićM30.06.2000(F) Senior 1 AA
29.SRB - FavoritIvanArsenovićM07.07.1986(F) Senior 2 AA
30.SRB - FavoritLazarManojlovićM26.11.1980(F) Senior 2 AA
31.SRB - FavoritIvanArsenovićM07.07.1986(F) Tim A Senior 2 [2]A
32.SRB - FavoritKostaTodorovićM23.07.1968(F) Tim A Senior 2 [2]A
33.SRB - FavoritLazarManojlovićM26.11.1980(F) Tim A Senior 2 [2]A
34.SRB - FavoritKostaTodorovićM23.07.1968(F) Master 2 AA
35.SRB - FeniksLanaLukićŽ07.02.2006(F) Kadet 1 B2,1 kup
36.SRB - GalebDoroteaKikicŽ04.07.2009(F) Pioniri 2 B8,7 kup
37.SRB - GalebIvonaTurkuljŽ18.08.2010(F) Pioniri 2 B8,7 kup
38.SRB - GalebTodorTrajkovicM23.09.2008(F) Pioniri 2 B6,5 kup
39.SRB - GalebSergejIvanovićM21.04.2009(F) Pioniri 2 B4,3 kup
40.SRB - GalebKatarinaLaskovicŽ28.11.2005(F) Kadet 1 AA
41.SRB - GalebTeodoraHadzovicŽ15.07.2005(F) Kadet 1 AA
42.SRB - GalebUrosTurkuljM04.07.2007(F) Kadet 1 AA
43.SRB - GalebEmilijaMatićŽ20.10.2005(F) Kadet 1 B4,3 kup
44.SRB - GalebNatalijaZebeljanŽ01.01.2007(F) Kadet 1 B4,3 kup
45.SRB - GalebZojaIlijinŽ22.10.2007(F) Kadet 1 B2,1 kup
46.SRB - ImperiumMasaJovanovicŽ25.04.2008(F) Pioniri 2 B2,1 kup
47.SRB - ImperiumAleksandarVasiljevicM02.04.2006(F) Kadet 1 AA
48.SRB - ImperiumMaksimNovotniM03.07.2006(F) Kadet 1 AA
49.SRB - ImperiumNemanjaJankovićM10.05.2001(F) Senior 1 AA
50.SRB - KBV ECS Major KirjejevEmilijaStamenkovićŽ25.08.2008(F) Pioniri 2 B4,3 kup
51.SRB - KBV ECS Major KirjejevAndrejPetkovićM28.09.2010(F) Pioniri 2 B4,3 kup
52.SRB - KBV ECS Major KirjejevAleksaMinićM20.06.2008(F) Pioniri 2 B2,1 kup
53.SRB - KBV ECS Major KirjejevLanaIlijićŽ07.01.2006(F) Kadet 1 B2,1 kup
54.SRB - KBV ECS Major KirjejevJovanaCvetkovićŽ02.11.2004(F) Juniori 1 B2,1 kup
55.SRB - KBV ECS Major KirjejevJelenaMinićŽ05.10.1987(F) Senior 2 B2,1 kup
56.SRB - KobraDusanMarisavljevicM29.03.1994(F) PARA -30P20
57.SRB - KobraIvanPetrovskiM03.08.1997(F) PARA -30P20
58.SRB - KobraDanijelaJovanovicŽ13.08.1968PARA K43-49
59.SRB - KobraNikolaSpajicM31.05.1999PARA K44-75
60.SRB - LolaĐorđeVranićM04.12.2011(F) Pioniri 2 B8,7 kup
61.SRB - LolaIvanaZivanovicŽ13.08.2009(F) Pioniri 2 B6,5 kup
62.SRB - LolaAndreaMiloševićŽ03.09.2007(F) Kadet 1 B8,7 kup
63.SRB - LolaJelenaTerzićŽ24.06.1979PARA K41+58
64.SRB - LolaMarijaMičevŽ07.11.1996PARA K44-58
65.SRB - LolaDijanaLjubojevićŽ28.08.1989(F) PARA 30+P10
66.SRB - NaisusIsidoraPetrovićŽ01.01.2009(F) Pioniri 1 AA
67.SRB - NaisusJelenaStevanovićŽ10.06.2008(F) Pioniri 1 AA
68.SRB - NaisusLenaVeljkovićŽ06.11.2008(F) Pioniri 1 AA
69.SRB - NaisusMašaNičićŽ01.12.2008(F) Pioniri 2 B4,3 kup
70.SRB - NaisusTašanaPetrovićŽ29.04.2010(F) Pioniri 2 B2,1 kup
71.SRB - NaisusIsidoraPetrovićŽ01.01.2009(F) Tim A Pioniri [3]A
72.SRB - NaisusJelenaStevanovićŽ10.06.2008(F) Tim A Pioniri [3]A
73.SRB - NaisusLenaVeljkovićŽ06.11.2008(F) Tim A Pioniri [3]A
74.SRB - NaisusStellaKrstićŽ31.10.2006(F) Kadet 1 B8,7 kup
75.SRB - NaisusĐorđePetkovićM26.01.2005(F) Kadet 1 B8,7 kup
76.SRB - NaisusStellaKrstićŽ31.10.2006(F) Par B Kadet [4]8,7,6,5 kup
77.SRB - NaisusĐorđePetkovićM26.01.2005(F) Par B Kadet [4]8,7,6,5 kup
78.SRB - NaisusUrošMitrovićM31.08.2000(F) Senior 1 AA
79.SRB - NaisusUrošMitrovićM31.08.2000(F) Slobodni stil A 18+A
80.SRB - NaisusNebojšaAnđelkovićM15.03.1981(F) Senior 2 AA
81.SRB - TigraAleksaStojanovićM15.01.1998(F) PARA -30P20
82.SRB - TigraTomislavRankovićM20.11.2003(F) PARA -30P20
83.SRB - TigraMilicaĐorđevićŽ03.06.1992(F) PARA -30P32
84.SRB - TigraVioletaTodorovŽ11.12.1997PARA K43-49
85.SRB - TigraBobanaKozićŽ23.04.1980PARA K43+58
86.SRB - TigraMinjaJandrićM24.05.1994PARA K43+75
87.SRB - TigraKristijanHancikM28.10.1981PARA K44+75
88.SRB - TigraOgnenMeškovM08.03.1988(F) PARA 30+P31
89.SRB - TigraMarinaDubravacŽ04.08.1984(F) PARA 30+P33
90.SRB - VidikovacJelenaRadunovićŽ16.06.2011(F) Par B Pionir [9]8,7,6,5 kup
91.SRB - VidikovacLukaKovačevićM01.01.2012(F) Par B Pionir [9]8,7,6,5 kup
92.SRB - VidikovacLukaKovačevićM01.01.2012(F) Pioniri 1 B8,7 kup
93.SRB - VidikovacAndjaJevtićŽ11.01.2013(F) Pioniri 1 B6,5 kup
94.SRB - VidikovacAndjaJevtićŽ11.01.2013(F) Tim B Pioniri [5]8,7,6,5 kup
95.SRB - VidikovacEmilijaRadunovićŽ02.04.2010(F) Tim B Pioniri [5]8,7,6,5 kup
96.SRB - VidikovacJelenaRadunovićŽ16.06.2011(F) Tim B Pioniri [5]8,7,6,5 kup
97.SRB - VidikovacMilanJevtićM31.12.2009(F) Pioniri 1 AA
98.SRB - VidikovacMilošDjukanovićM10.04.2009(F) Pioniri 1 AA
99.SRB - VidikovacNikolaMladenovićM01.12.2009(F) Pioniri 1 AA
100.SRB - VidikovacStefanMedakovićM01.04.2009(F) Pioniri 1 AA
101.SRB - VidikovacEmilijaRadunovićŽ02.04.2010(F) Pioniri 2 B6,5 kup
102.SRB - VidikovacJelenaRadunovićŽ16.06.2011(F) Pioniri 2 B6,5 kup
103.SRB - VidikovacMilanJevtićM31.12.2009(F) Tim A Pioniri [6]A
104.SRB - VidikovacMilošDjukanovićM10.04.2009(F) Tim A Pioniri [6]A
105.SRB - VidikovacNikolaMladenovićM01.12.2009(F) Tim A Pioniri [6]A
106.SRB - VidikovacAnaVujanićŽ01.01.2007(F) Kadet 1 B4,3 kup
107.SRB - VidikovacOgnjenMilaćevićM08.07.2004(F) Juniori 1 B8,7 kup
108.SRB - VidikovacIvanaPavlovićŽ10.07.2004(F) Juniori 1 B6,5 kup
109.SRB - VidikovacIvanaPavlovićŽ10.07.2004(F) Par B Junior [7]8,7,6,5 kup
110.SRB - VidikovacOgnjenMilaćevićM08.07.2004(F) Par B Junior [7]8,7,6,5 kup
111.SRB - ZmajMilicaZoricaŽ16.09.2008(F) Pioniri 2 B2,1 kup
112.SRB - Zmaj VrdnikMilicaMaleševićŽ22.06.2010(F) Pioniri 2 B8,7 kup
113.SRB - Zmaj VrdnikAnjaBugarskiŽ06.12.2009(F) Pioniri 2 B4,3 kup


Broj prijavljenih takmičara po kategorijama
Rb.KategorijaMBroj MŽBroj ŽUkupno
1.PARA K41-610-4900
2.PARA K41-750-5800
3.PARA K41+750+5811
4.PARA K42-610-4900
5.PARA K42-750-5800
6.PARA K42+750+5800
7.PARA K43-610-4922
8.PARA K43-750-5800
9.PARA K43+751+5812
10.PARA K44-610-4900
11.PARA K44-751-5812
12.PARA K44+751+5801
13.(F) Pioniri 1 B8,7 kup28,7 kup02
14.(F) Pioniri 1 B6,5 kup06,5 kup11
15.(F) Pioniri 1 B4,3 kup04,3 kup00
16.(F) Pioniri 1 B2,1 kup02,1 kup00
17.(F) Pioniri 1 AA4A37
18.(F) Pioniri 2 B8,7 kup38,7 kup36
19.(F) Pioniri 2 B6,5 kup26,5 kup46
20.(F) Pioniri 2 B4,3 kup24,3 kup35
21.(F) Pioniri 2 B2,1 kup12,1 kup34
22.(F) Kadet 1 AA3A25
23.(F) Kadet 1 B8,7 kup18,7 kup23
24.(F) Kadet 1 B6,5 kup06,5 kup11
25.(F) Kadet 1 B4,3 kup04,3 kup33
26.(F) Kadet 1 B2,1 kup02,1 kup44
27.(F) PARA JuniorP100P1000
28.(F) PARA JuniorP200P2000
29.(F) PARA JuniorP310P3100
30.(F) PARA JuniorP320P3200
31.(F) PARA JuniorP330P3300
32.(F) PARA JuniorP340P3400
33.(F) Slobodni stil A -17A0A00
34.(F) Juniori 1 AA2A02
35.(F) Juniori 1 B8,7 kup18,7 kup01
36.(F) Juniori 1 B6,5 kup06,5 kup11
37.(F) Juniori 1 B4,3 kup04,3 kup00
38.(F) Juniori 1 B2,1 kup02,1 kup11
39.(F) PARA -30P101P1012
40.(F) PARA -30P204P2004
41.(F) PARA -30P310P3100
42.(F) PARA -30P320P3211
43.(F) PARA -30P330P3300
44.(F) PARA -30P340P3400
45.(F) Senior 1 AA3A14
46.(F) Senior 1 B8,7 kup08,7 kup00
47.(F) Senior 1 B6,5 kup16,5 kup01
48.(F) Senior 1 B4,3 kup34,3 kup03
49.(F) Senior 1 B2,1 kup02,1 kup00
50.(F) Slobodni stil A 18+A1A01
51.(F) PARA 30+P100P1011
52.(F) PARA 30+P200P2000
53.(F) PARA 30+P311P3101
54.(F) PARA 30+P320P3200
55.(F) PARA 30+P330P3311
56.(F) PARA 30+P340P3400
57.(F) Senior 2 AA3A14
58.(F) Senior 2 B8,7 kup08,7 kup00
59.(F) Senior 2 B6,5 kup06,5 kup00
60.(F) Senior 2 B4,3 kup04,3 kup00
61.(F) Senior 2 B2,1 kup02,1 kup11
62.(F) Master 1 AA0A00
63.(F) Master 1 B8,7 kup08,7 kup00
64.(F) Master 1 B6,5 kup06,5 kup00
65.(F) Master 1 B4,3 kup04,3 kup00
66.(F) Master 1 B2,1 kup02,1 kup00
67.(F) Master 2 AA1A01
68.(F) Master 2 B8,7 kup08,7 kup00
69.(F) Master 2 B6,5 kup06,5 kup00
70.(F) Master 2 B4,3 kup04,3 kup00
71.(F) Master 2 B2,1 kup02,1 kup00
72.(F) Master 3 AA0A00
73.(F) Master 3 B8,7 kup08,7 kup00
74.(F) Master 3 B6,5 kup06,5 kup00
75.(F) Master 3 B4,3 kup04,3 kup00
76.(F) Master 3 B2,1 kup02,1 kup00
77.(F) Master 4 AA0A00
78.(F) Master 4 B8,7 kup08,7 kup00
79.(F) Master 4 B 6,5 kup0 6,5 kup00
80.(F) Master 4 B4,3 kup04,3 kup00
81.(F) Master 4 B2,1 kup02,1 kup00
82.(F) Par B Pionir8,7,6,5 kup28,7,6,5 kup24 (2)
83.(F) Par B Pionir4,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
84.(F) Par A PionirA0A00 (0)
85.(F) Par A KadetA0A00 (0)
86.(F) Par B Kadet8,7,6,5 kup18,7,6,5 kup12 (1)
87.(F) Par B Kadet4,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
88.(F) Par slobodni stil A -17A0A00 (0)
89.(F) Par A JuniorA0A00 (0)
90.(F) Par B Junior8,7,6,5 kup18,7,6,5 kup12 (1)
91.(F) Par B Junior4,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
92.(F) Par A Senior 1A1A12 (1)
93.(F) Par B Senior 18,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
94.(F) Par B Senior 14,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
95.(F) Par slobodni stil A 18+A0A00 (0)
96.(F) Par A Senior 2A0A00 (0)
97.(F) Par B Senior 28,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
98.(F) Par B Senior 24,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
99.(F) Tim B Pioniri8,7,6,5 kup3 (1)8,7,6,5 kup3 (1)6 (2)
100.(F) Tim B Pioniri4,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
101.(F) Tim A PioniriA3 (1)A3 (1)6 (2)
102.(F) Tim A KadetA0 (0)A0 (0)0 (0)
103.(F) Tim B Kadet8,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
104.(F) Tim B Kadet4,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
105.(F) Tim A JuniorA0 (0)A0 (0)0 (0)
106.(F) Tim B Junior8,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
107.(F) Tim B Junior4,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
108.(F) Tim A Senior 1A0 (0)A0 (0)0 (0)
109.(F) Tim B Senior 18,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
110.(F) Tim B Senior 14,3,2,1 kup3 (1)4,3,2,1 kup0 (0)3 (1)
111.(F) Tim A Senior 2A3 (1)A0 (0)3 (1)
112.(F) Tim B Senior 28,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
113.(F) Tim B Senior 24,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
114.(F) Slobodni stil - Miks Tim A -17A0 (0)A0 (0)0 (0)
115.(F) Slobodni stil - Miks Tim A 18+A0 (0)A0 (0)0 (0)
UKUPNO30 (14)5930 (17)54113


Broj prijavljenih takmičara po uzrasnim kategorijama
Rb.KategorijaBroj MBroj ŽUkupno
1.PARA K41011
2.PARA K42000
3.PARA K43134
4.PARA K44213
5.Poomsae - INDIVIDUAL393877
6.Poomsae - PAIR5510 (5)
7.Poomsae - TEAM12 (4)6 (2)18 (6)
8.Poomsae - FREESTYLE TEAM0 (0)0 (0)0 (0)
UKUPNO5954113


  Language: